Jump to content

[Επίσημο] Qtek 9000 (Imate Jasjar / Vodafone v1640 / Universal)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
ειναι πολυ αυστηρη η htc(μεχρι τσιγκουνιας θα ελεγα)σε αυτα,και αναγκαστηκα η εδω αντιπροσωπεια(ace) πρεπει να ακολουθει τις οδηγιες τους(θελει δεν θελει)αλλωστε για καθε ανταλλακτικο εντος-εκτος εγγυησης τους δινει αναφορα!!!για αυτο παιδια ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πολλα λεφτα τα μεταφορικα ομως για τη μπαταρια.... ενδιαφερεται κανενας για μαζικη παραγγελια; μηπως εχει κανενα μαγαζι το expansys να παμε να το παρουμε απο εκει;;
pantos aksizei,tin exo edo kai 10 meres kai vrika tin ygeia moy
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
paidia iparxei tropos o fotismos toy hardware pliktrologioy na menei pano apo 10" anamenos,as poyme 30,(sorry poy den grafo ellinika alla iparxei problem sto pc poy eimai),perimeno apantisi lagoudaki:D
και βεβαια υπαρχει:DΜε ένα registry editor πηγαίνεις στο: HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\Backlight\QKeyLedTi meout και αλλαζεις την τιμη σε αυτη που θελεις,φυσικα μετα soft reset
Link to comment
Share on other sites

Πείτε με παράξενο, αλλά υπάρχει κάποιο kit καθαρισμού είτε από την μαμά htc είτε γενικώς για pda's;

 

Δεν αντέχω να το βλέπω μονίμως μέσα στις δαχτυλιές, ειδικά τώρα που πλησιάζει καλοκαίρι και όσο να'ναι ιδρώνουν τα χέρια μας περισσότερο :(

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά...

απο που μπορεί να αγοράσει κανείς μεταχειρισμένο ενα τετοιο μηχανημα και ποια ειναι η τιμή του στην αγορα αυτη τη στιγμη?

Party your LIFE...

:yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Γειά σας παιδιά...

απο που μπορεί να αγοράσει κανείς μεταχειρισμένο ενα τετοιο μηχανημα και ποια ειναι η τιμή του στην αγορα αυτη τη στιγμη?

η τιμη του παιζει στα 250-350 ευρα(αναλογα με την κατασταση),ριξε μια ματια στην χρυση ευκαιρια,καθως και στο http://www.e-market.gr
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Πείτε με παράξενο, αλλά υπάρχει κάποιο kit καθαρισμού είτε από την μαμά htc είτε γενικώς για pda's;

 

Δεν αντέχω να το βλέπω μονίμως μέσα στις δαχτυλιές, ειδικά τώρα που πλησιάζει καλοκαίρι και όσο να'ναι ιδρώνουν τα χέρια μας περισσότερο :(

επειδη και εγω δεν αντεχω την μπιχλα:pεχω ενα σπραυ καθαρισμου(για tft οθονες)ψεκαζω μια σε ενα πανακι καθαρισμου γυαλιων και καθαριζω ολο το 9000:)
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά...

απο που μπορεί να αγοράσει κανείς μεταχειρισμένο ενα τετοιο μηχανημα και ποια ειναι η τιμή του στην αγορα αυτη τη στιγμη?

έχω ένα φίλο που πουλάει ένα με το κουτί του και ότι περιέχει, είναι από την T-MOBILE . Αν σε ενδιαφέρει στείλε μου Pm.

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά στο blog μου, κάνε αναζήτηση για qtek 9000 ace lcd και διάβασε την Οδύσσειά μου:)

 

Επισκευάζεται άνετα, αλλά θα σου χρεώσουν 292,5 επίσημη τιμή για να κρατήσεις εγγύηση. Μόνος σου κατσαβίδωμα μέσω eBay η οθόνη κοστίζει τελική τιμή 100 με 150 ευρώ.

 

Περαστικά, όπως και να 'χει:(

 

Δεν νομίζω να αξιζει τον κόπο//

Party your LIFE...

:yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
οντως 292 δεν λεει να δωσεις,με αυτα τα χρηματα παιρνεις αλλο και σου μενει το παλιο για ανταλλακτικα
Link to comment
Share on other sites

Τι προγράμματα χρησιμοποιείται κατα κόρον στο 9000?

εγώ έναν Opera του έχω περαάσει μέσα για να σερφάρω πιο άνετα και κατα τα άλλα το word του χρησιμοποιώ αρκετά.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
επισης resco explorer,keyboard,και ΑΕΚ Keyboard για το hardware πληκτρολογιο,καθως και igo-destinator,καθως και καποιο προγραμμα για καιρο,και sktools,πανω κατω αυτα ειναι τα βασικα και απο εκει και περα οτι προγραμμα θελει ο καθενας για συγκεκριμενες δουλειες
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας

αλλά δεν λέει για φτιάξιμο στην αντιπροσωπεία,

ούτε από e-bay.

Εξ άλλου είναι το δεύτερο 9000 που έχω

και το πήρα 230€ και είναι εκτός εγγύησης.

Οπότε.....ανταλλακτικά :cry:

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας

αλλά δεν λέει για φτιάξιμο στην αντιπροσωπεία,

ούτε από e-bay.

Εξ άλλου είναι το δεύτερο 9000 που έχω

και το πήρα 230€ και είναι εκτός εγγύησης.

Οπότε.....ανταλλακτικά :cry:

χμμ σου στελνω πμ

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά στο blog μου, κάνε αναζήτηση για qtek 9000 ace lcd και διάβασε την Οδύσσειά μου:)

 

Επισκευάζεται άνετα, αλλά θα σου χρεώσουν 292,5 επίσημη τιμή για να κρατήσεις εγγύηση. Μόνος σου κατσαβίδωμα μέσω eBay η οθόνη κοστίζει τελική τιμή 100 με 150 ευρώ.

 

Περαστικά, όπως και να 'χει:(

 

Flareman ,τελικά τι έγινε με την επισκευή της οθόνης ;

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
με πειραματα στην αλλαγη των radio,αλλα μην περιμενεις τρομερες διαφορες,παντως προσωπικα με την 1.18 ειδα καποια μικρη διαφορα
Link to comment
Share on other sites

Flareman ,τελικά τι έγινε με την επισκευή της οθόνης ;

Μου έχει έρθει (προΜεγαλοΒδομαδιάτικα) ένα γράμμα από τη Γ. Γ. Καταναλωτή, σταλμένο στην ACE και κοινοποιηθέν σε εμένα, στο οποίο τους παρακαλούν να επιληφθούν για την επίλυση του προβλήματός μου και να τους γνωστοποιήσουν την άποψή τους εντός 10 ημερών.

 

Μέχρι σήμερα, ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Ίδωμεν.

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Με όλα αυτά που διαβάζω με τις αλλαγές

Rom κλπ με βάλατε και εμένα να αρχίσω

να ψάχνομαι.

Αξίζει να ξεκινήσω και είναι εύκολο?

Εμένα έχει την αυθεντική της ACS.

Link to comment
Share on other sites

Με όλα αυτά που διαβάζω με τις αλλαγές

Rom κλπ με βάλατε και εμένα να αρχίσω

να ψάχνομαι.

Αξίζει να ξεκινήσω και είναι εύκολο?

Εμένα έχει την αυθεντική της ACS.

 

απλα να ξερεις οτι αν ξεκινησεις μια φορα...

μετα δεν θα μπορεις να ξεκολησεις.

παντος αξιζει να βαλεις 6αρια

δεν το συζηταω καθολου

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...