Jump to content

[Επίσημο] Qtek 9000 (Imate Jasjar / Vodafone v1640 / Universal)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυτο που κανει η διαδικασια ειναι να καθαρισει τελειως το κινητο

η ρομ που παιζει τωρα ειναι η παρακατω,,,

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=367448

 

καλη τυχη και καλο κουραγιο (παω για νανι τωρα τα υπολοιπα το πρωι!!)

 

lepe ευχαριστώ φίλε μου!!!:) μπήκε κανονικά!!!επιτέλους!!! 1 χρόνο καθόταν το άτιμο!!!:):):):):):)

σας ευχαριστώ πάρα πολύ παίδια!!!άντε τώρα να με βάλεται και στα κόλπα με ελληνικά και τέτοια!!!:):):)

Proud Owner: Playstation 1,2,3 ,nes,snes,megadrive,psp Slim&lite,xbox360 ,I-mate ultimate 9502 !:ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
τωρα ξυπνησα απο τον απογευματινο μου υπνο:Dενα μπραβο στον βασιλη!!!!δεν το ηξερα αυτο που περιεγραψε!!!πολυ ευχαριστο που δουλεψε η συσκευη αν και κατα 99% ειναι θετικο σε τετοιες περιπτωσεις που εστω αναβει,το θεμα ειναι να ξερεις τι πρεπει να κανεις η εστω να σου δωσει καποιος βοηθεια(βλεπε lepes):)
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
lepe ευχαριστώ φίλε μου!!!:) μπήκε κανονικά!!!επιτέλους!!! 1 χρόνο καθόταν το άτιμο!!!:):):):):):)

σας ευχαριστώ πάρα πολύ παίδια!!!άντε τώρα να με βάλεται και στα κόλπα με ελληνικά και τέτοια!!!:):):)

καλοριζικο,ελληνικα δυστυχως δεν υπαρχουν για 6 αλλα μονο για 5 αν επιμενεις
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
καλα εκανα τοτε και δεν εβαλα την 7,4 και περιμεν την επομενη αλλα απο τι βλεπω λαγουδακης γυρησες στην 7,1 οποτε κατι 8α ξέρεις:P
μου εκανε 2 σπαστικα η 7.4,το ενα ειναι οτι μερικες φορες(σπανια βεβαια)μου κολαγε την συσκευη μετα απο κληση(1 στις 40) και το αλλο οτι δεν δουλευει ο συνχρονισμος μεσω bt με το active sync,απλα το θεμα ειναι οτι το συνχρονιζω σχεδον παντα ετσι(βασικα για να μην φορτιζει την μπαταρια καθε λιγο και λιγακι)αναμονη για την 7.6 σε λιγο:)(συγνωμη παιδια για τα 3 συνεχομενα ποστ αλλα για καποιο λογο δεν μπορω να βαλω τις απαντησεις σε 1:blink:)
Link to comment
Share on other sites

και η 7,1 μ κολαει τη κληση εκει π με περνουν τσουπ δεν δηχνει και το κινητο δοναειιι..... και θελει ρεσετ!
Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο,ελληνικα δυστυχως δεν υπαρχουν για 6 αλλα μονο για 5 αν επιμενεις

 

α δεν καίγομαι για ελληνικά....τπτ προγράμματα κια τέτοια ενοούσα:))) ελληνικό πληκτρολόγιο παίζει για τα sms???

πωπω είμαι πολυ χαρούμενος:Ρ:Ρ:Ρ:Ρ

Proud Owner: Playstation 1,2,3 ,nes,snes,megadrive,psp Slim&lite,xbox360 ,I-mate ultimate 9502 !:ninja:
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας ξενυχτιδες χαχχα :)

χαρα μας να βοηθαμε :):)

καλωςηρθες στο club και επισημα markus αλλα τσαμπα κανεις χαρες!! σε λιγες μερες θα μας βαλει ο Lagoudakis να αλλαζουμε ρομ!!

Το καλυτερο προγραμμα για ελληνικο-hardware πληκτρολογιο ειναι το AEKmap (http://ae.inc.ru/aekmap.php) μετα υπαρχει το Resco keyboard για να εχεις και ελληνικο keyboard μεσα στα windows...

Τελος οσο αφορα την 7.4 αυτη τη φορα ειμαι τυχερος και δεν εχει κανενα προβλημα(αντε να βγει η 7.6 να βγαλουμε κανα bug χαχαχαχα).

 

ΥΓ.

Ειναι γνωστο χαρισμα η αλληλοβοηθεια σε αυτο το τοπικ :):):)

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
καλημερα σε ολη την παρεα:)με αναστατωσες πρωι-πρωι Βασιλη!!!aGka8l δεν εχω αυτο το προβλημα με την 7.1 που λες:confused:αντιθετως το ειχα με την 7.4!!τι στο διαβολο καθε συσκευη και αλλη συμπεριφορα εχει;ΥΓ απο οτι ειδα στο xda εισαι ο πρωτος Βασιλη που την κατεβασες!!!παγκοσμια πρωτια για την Ελλαδα!!!:D:D
Link to comment
Share on other sites

ετσι ετσι Γιαννη :) λειπον μετα απο soft reset και εχοντας πανω το today plugin και το weather εχει 26Μβ free σε 3 ωρες θα δουμε ποσο θα κρατησει free !!!
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας ξενυχτιδες χαχχα :)

χαρα μας να βοηθαμε :):)

καλωςηρθες στο club και επισημα markus αλλα τσαμπα κανεις χαρες!! σε λιγες μερες θα μας βαλει ο Lagoudakis να αλλαζουμε ρομ!!

Το καλυτερο προγραμμα για ελληνικο-hardware πληκτρολογιο ειναι το AEKmap (http://ae.inc.ru/aekmap.php) μετα υπαρχει το Resco keyboard για να εχεις και ελληνικο keyboard μεσα στα windows...

Τελος οσο αφορα την 7.4 αυτη τη φορα ειμαι τυχερος και δεν εχει κανενα προβλημα(αντε να βγει η 7.6 να βγαλουμε κανα bug χαχαχαχα).

 

ΥΓ.

Ειναι γνωστο χαρισμα η αλληλοβοηθεια σε αυτο το τοπικ :):):)

 

είναι λίγο ανακατοσούρας ο lagoudakis e???:Ρ

Proud Owner: Playstation 1,2,3 ,nes,snes,megadrive,psp Slim&lite,xbox360 ,I-mate ultimate 9502 !:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ετσι ετσι Γιαννη :) λειπον μετα απο soft reset και εχοντας πανω το today plugin και το weather εχει 26Μβ free σε 3 ωρες θα δουμε ποσο θα κρατησει free !!!
καλο το ξεκινημα θα ελεγα,διαφορες με την 7.4 βλεπεις σε αλλα σημεια;μακαρι να ειναι σταθερη πραγμα που το ελπιζω γιατι ο μαγειρας ειναι απο τους καλους και εμπειρους αν κρινω οτι εχει βγαλει μαζι με τα 5αρια γυρω στις 5-6 ρομ,και το βασικο εχει ορεξη(3 ρομ σε 40 μερες)
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ετσι ετσι Γιαννη :) λειπον μετα απο soft reset και εχοντας πανω το today plugin και το weather εχει 26Μβ free σε 3 ωρες θα δουμε ποσο θα κρατησει free !!!
καλο το ξεκινημα θα ελεγα,διαφορες με την 7.4 βλεπεις σε αλλα σημεια;μακαρι να ειναι σταθερη πραγμα που το ελπιζω γιατι ο μαγειρας ειναι απο τους καλους και εμπειρους αν κρινω οτι εχει βγαλει μαζι με τα 5αρια γυρω στις 5-6 ρομ,και το βασικο εχει ορεξη(3 ρομ σε 50 μερες)
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
δεν γνωριζω προσωπικα κατι:Oοσο για το προβλημα που εχεις με τα κοληματα για δοκιμασε να βαλεις τον επεξεργαστη στα 520 απο το performance και μετα να ξετσεκαρεις ολες τις επιλογες,τελος κανε reset;)
Link to comment
Share on other sites

και εγω παντα απενργοποιω το τουρμπο mode γιατι βγαζει κολληματα!!!

εβαλα και το παρακατω

http://www.mobiletopsoft.com/board/2289/spb-mobile-shell-v2-0-is-here.html

ναι μεν εχεις αλλη προσοψη αλλα με αφηνει με 18-20Μβ ελευθερα και μπορει να φτασει εως 12-14 :( μαλλον θα το βγαλω!!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά όταν το κιν. είναι κλειδωμένο η sim τι γράφει όταν ξεκινήσουν τα windows??εμένα είτε βάλω sim είτε δεν βάλω μου γράφει ότι δεν έχει εισαχθεί η sim.έκανε και βλακεία η κοπέλα μου χθες και έσπασε την θεση που μπένει η sim. αν ξέρει κάποιος τι λέει σε περίπτωση που είναι κλειδωμένη η συσκευή ας μου πεί να ξέρω να μην ψάχνω τσάμπα για βασούλα.
Proud Owner: Playstation 1,2,3 ,nes,snes,megadrive,psp Slim&lite,xbox360 ,I-mate ultimate 9502 !:ninja:
Link to comment
Share on other sites

molis prin mia vdomada pira sta xeria mou to 9000!!!!to tilefwno einai tromero kanei ta panta eimai poli eyxaristimenos.to til einai win mob 5 pira tin protoboulia monos mou meta apo mia vlakeia pou eixa kanei me ena programma pou allazeis ta koumpia tis o8onis (to opoio den douleue swsta k anxo8ika)na to kanw win mobi 6 me to rom tou ranju....... telika den mporesa na kanw tpt k ta paratisa alla eutiaxa eutixws to koumpi!!!! 8a i8ela na rwtisw pws kanou upgrade tin rom tou kinitou k an axizei na to kanw mobi 6 :O

 

 

 

perimenw apantisi paides

Link to comment
Share on other sites

απο την στιγμη που εσπασε η βαση καλο ειναι να την αλλαξεις γιατι δεν θα εχει καλη επαφη

 

το θέμα είναι που θα βρώ να ταιριάζει:Χ

Proud Owner: Playstation 1,2,3 ,nes,snes,megadrive,psp Slim&lite,xbox360 ,I-mate ultimate 9502 !:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...