Jump to content

[S6 Series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.spigen.com/collections/galaxy-s6/products/galaxy-s6-case-ultra-hybrid?variant=1161319801

 

Πήρα αυτή (spigen ultra hybrid) απο το play247 σε γκρι, την είχε προσφορά στα 19,90 και θεωρώ ότι είναι ότι καλύτερο έχω αγοράσει ποτε .... η αίσθηση στα πλαινά πήκτρα είναι χωρίς προβλήματα, η θήκη αγκαλιάζει το κινητό, δεν επιτρέπει στην κάμερα να έρθει σε επαφή με την οποιαδήποτε επιφάνεια.

 

....

ΜΦΧ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Spigen είχε πρόβλημα στις πρώτες παρτίδες....αν παραγγειλεις από το sait θα σου έρθει καινούργια παρτίδα χωρίς κανένα πρόβλημα...

Την έχεις δοκιμάσει την curved?Ειναι εύκολη η τοποθέτηση;

Ποιες είναι οι εντυπώσεις σου;

 

----- προσθήκη μηνύματος 105 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://www.spigen.com/collections/galaxy-s6/products/galaxy-s6-case-ultra-hybrid?variant=1161319801

 

Πήρα αυτή (spigen ultra hybrid) απο το play247 σε γκρι, την είχε προσφορά στα 19,90 και θεωρώ ότι είναι ότι καλύτερο έχω αγοράσει ποτε .... η αίσθηση στα πλαινά πήκτρα είναι χωρίς προβλήματα, η θήκη αγκαλιάζει το κινητό, δεν επιτρέπει στην κάμερα να έρθει σε επαφή με την οποιαδήποτε επιφάνεια.

 

....

Έχω την εντύπωση οτι το υλικό αυτό μετά απο λίγο καιρό κιτρινίζει γιαυτό την απέφυγα.

Link to comment
Share on other sites

μου ήρθε αυτό εδω http://www.ebay.ie/itm/321735137530?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

είναι τόσο άθλιο, που το πέταξα κατευθείαν.... και μπροστά και πίσω.....

καταρχάς όσο τέλεια και αν το έβαλα πάλι είχε φουσκάλες και γραμμές, και μάλιστα η αίσθηση επιεικός χάλια.

 

νομίζω μέχρι να βρεθεί καποια λύση tempered glass (όπως στο note edge) δεν νομίζω να έχουμε πολλές επιλογές...

καλά κανω και το βάζω σε θήκη πουγκί......

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

http://www.spigen.com/collections/galaxy-s6/products/galaxy-s6-case-ultra-hybrid?variant=1161319801

 

Πήρα αυτή (spigen ultra hybrid) απο το play247 σε γκρι, την είχε προσφορά στα 19,90 και θεωρώ ότι είναι ότι καλύτερο έχω αγοράσει ποτε .... η αίσθηση στα πλαινά πήκτρα είναι χωρίς προβλήματα, η θήκη αγκαλιάζει το κινητό, δεν επιτρέπει στην κάμερα να έρθει σε επαφή με την οποιαδήποτε επιφάνεια.

 

....

Κι εγώ αυτήν πήρα από play 247. Πολύ καλή και πολύ καλό κράτημα! Απλά θα ήθελα να είναι λιιιιιιιγο πιο λεπτή

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra+s21plus+s22 plus+s23plus

τώρα: s23 ultra 8/256 & s21 fe

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα τηλεφώνησα στον αντιπρόσωπο της x-one στην Ελλάδα,x-one.gr

Του εξέθεσα το πρόβλημα με την x-one ultimate v2 ,ελαστική αφή.

Μου εξήγησε οτι πιθανόν εχει μείνει ελάχιστη κόλλα απο το προστατευτικό φιλμ της μεμβράνης και αν τρίψω την οθόνη με το microfiber πανάκι που περιέχεται στην συσκευασια θα εξαλειφθεί το φαινόμενο.

Ακολούθησα την οδηγία του και όντως ειναι πολυ καλύτερη η αφή τώρα.

Θεωρώ οτι δεν υπάρχει προς το παρόν κάτι καλύτερο και ειδικά με τόσο καλή εφαρμογή.

Με 16 ευρώ την παίρνεις τοποθετημένη χωρίς την παραμικρή φουσκάλα κα hallo effect.

Ευχαριστώ nick76 που μου την προτεινες:)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα τηλεφώνησα στον αντιπρόσωπο της x-one στην Ελλάδα,x-one.gr

Του εξέθεσα το πρόβλημα με την x-one ultimate v2 ,ελαστική αφή.

Μου εξήγησε οτι πιθανόν εχει μείνει ελάχιστη κόλλα απο το προστατευτικό φιλμ της μεμβράνης και αν τρίψω την οθόνη με το microfiber πανάκι που περιέχεται στην συσκευασια θα εξαλειφθεί το φαινόμενο.

Ακολούθησα την οδηγία του και όντως ειναι πολυ καλύτερη η αφή τώρα.

Θεωρώ οτι δεν υπάρχει προς το παρόν κάτι καλύτερο και ειδικά με τόσο καλή εφαρμογή.

Με 16 ευρώ την παίρνεις τοποθετημένη χωρίς την παραμικρή φουσκάλα κα hallo effect.

Ευχαριστώ nick76 που μου την προτεινες:)

 

Να εισαι καλα!Γι αυτο υπαρχει το forum για να βοηθαμε ο ενας τον αλλο!!!

Link to comment
Share on other sites

Την έχεις δοκιμάσει την curved?Ειναι εύκολη η τοποθέτηση;

Ποιες είναι οι εντυπώσεις σου;

 

----- προσθήκη μηνύματος 105 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχω την εντύπωση οτι το υλικό αυτό μετά απο λίγο καιρό κιτρινίζει γιαυτό την απέφυγα.

 

Ελπίζω :cry: να μην κιτρινίσει, άλλωστε γι'αυτο δεν πήρα την διάφανη και προτίμησα την γκρί, ωστόσο φαντάζομαι (και ελπίζω) ότι τα 2 χρόνια εγγύηση αφορούν και την ποιότητα του χρώματος ....

ΜΦΧ
Link to comment
Share on other sites

Αυτο τωρα για να καταλαβω γιατι το διαφημιζει με email το expansys, τη θεωρει συμφερουσα αγορα?? :lol:

Το αναφερω γιατι στα καταστηματα της η vodafone το παρέχει με 39.90 ευρω!

 

http://www.expansys.com.gr/samsung-starter-kit-for-samsung-galaxy-s6-edge-black-wireless-charger-clear-cover-279099/?partner=frnews&utm_medium=email&utm_source=frnews&utm_content=2015-06-15-HEB&utm_campaign=GR_15juin_2015

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Αυτο τωρα για να καταλαβω γιατι το διαφημιζει με email το expansys, τη θεωρει συμφερουσα αγορα?? :lol:

Το αναφερω γιατι στα καταστηματα της η vodafone το παρέχει με 39.90 ευρω!

 

http://www.expansys.com.gr/samsung-starter-kit-for-samsung-galaxy-s6-edge-black-wireless-charger-clear-cover-279099/?partner=frnews&utm_medium=email&utm_source=frnews&utm_content=2015-06-15-HEB&utm_campaign=GR_15juin_2015

Αυτή η θήκη τόσο χάλια είναι; Θέλω μια απλή για να μην γρατζουνιέται όταν ακουμπάει με την πλάτη στο τραπέζι...

:)
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η θήκη τόσο χάλια είναι; Θέλω μια απλή για να μην γρατζουνιέται όταν ακουμπάει με την πλάτη στο τραπέζι...

Ναι η συγκεκριμενη ειναι πολυ χαλια. Αν θες σου δινω τη δικια μου να το διαπιστωσεις.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Ναι η συγκεκριμενη ειναι πολυ χαλια. Αν θες σου δινω τη δικια μου να το διαπιστωσεις.

Κατάλαβα...αν και με βλέπω να παιρνω το πακετο μονο και μονο για την ασυρματη φορτιση

:)
Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα...αν και με βλέπω να παιρνω το πακετο μονο και μονο για την ασυρματη φορτιση

Αυτο καναμε ολοι μας. Προσωπικα θα το επαιρνα και χωρις την θηκη, μιας και ηταν φθηνοτερος και μονος του ο φορτιστης. :)

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Αυτο καναμε ολοι μας. Προσωπικα θα το επαιρνα και χωρις την θηκη, μιας και ηταν φθηνοτερος και μονος του ο φορτιστης. :)

 

γιατί δεν κοιτάτε την προσφορά της voda με 39,90 αυτό πήρα εγώ και ειναι η καλύτερη τιμη

Link to comment
Share on other sites

Μόνο εμένα με καλύπτει αυτή η θήκη?.. Γιατί ρε παιδιά, μια χαρά είναι, απλή, λιτή, αγγίζει τα όρια του Δωρικού!:p Ούτε το σχήμα αλλοιώνει, ο ορισμός της minimalιάς.
Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Πηρα την διαφανη crystal.

 

Απο εδω:

 

http://www.ebay.com/itm/331513093103?_trksid=p2060353.m2749.l2649&var=540679339279&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Αξιόπιστος και η θηκη original. Σε 2 εργασιμες ηταν σπιτι μου(Ιταλια ο πωλητης).

Μαλιστα η πρωτη μου ηρθε σπασμενη στη γωνια και μου ξαναεστειλε χωρις πολλα πολλα 2η.

 

Παρήγγειλα και εγώ απ αυτόν. Την θήκη δεν την λες original σε καμία περίπτωση, απλά δεν μπαίνει στο τηλέφωνο με τίποτα. :mad::(

 

Ίσως έπεσα στην περίπτωση τι να πω... Κρίμα και δεν μπορώ να βρω μια θήκη της προκοπής για το τηλέφωνο. Πάλι σε spigen θα καταλήξω!

Link to comment
Share on other sites

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα και εγώ απ αυτόν. Την θήκη δεν την λες original σε καμία περίπτωση, απλά δεν μπαίνει στο τηλέφωνο με τίποτα. :mad::(

 

Ίσως έπεσα στην περίπτωση τι να πω... Κρίμα και δεν μπορώ να βρω μια θήκη της προκοπής για το τηλέφωνο. Πάλι σε spigen θα καταλήξω!

 

Όλοι οι άλλοι ήταν ευχαριστημένοι μήπως έπεσες σε ελαττωματική και πρέπει να την γυρίσεις? επικοινώνησες μαζί του αν δέχεται επιστροφές?

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Όλοι οι άλλοι ήταν ευχαριστημένοι μήπως έπεσες σε ελαττωματική και πρέπει να την γυρίσεις? επικοινώνησες μαζί του αν δέχεται επιστροφές?

 

Κοιτάζοντας προσεχτικά μετά την συσκευασία διαπίστωσα ότι μου έστειλε ο τύπος την θήκη για το edge... :lol::lol:

 

Του έστειλα και ελπίζω σύντομα να έχω και αυτή που θέλω

Link to comment
Share on other sites

Κοιτάζοντας προσεχτικά μετά την συσκευασία διαπίστωσα ότι μου έστειλε ο τύπος την θήκη για το edge... :lol::lol:

 

Του έστειλα και ελπίζω σύντομα να έχω και αυτή που θέλω

 

Εγώ παρήγγειλα κατά λάθος την θήκη από το s6.... παίζει ανταλλαγή ?:lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 33 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άρχισαν να βγαίνουν τα tempered glasses που περιμέναμε: http://www.ebay.com/itm/Fu...item487fb18d2d

 

Δεν βγάζει τίποτα

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αγόρασα αυτή την προστασία για ολόκληρο το κινητό,

https://slickwraps.com/carbon-fiber-series-wraps-skins-for-samsung-galaxy-s6.html έχω τοποθετήσει μόνο το πίσω μέρος αλλά δεν χρησημοποιησα σεσουάρ. Φοβάμαι πως αν το κάνω όταν έρθει η ώρα να το βγάλω θα αφήσει κόλλα η δεν θα βγαίνει. Έχει κανείς που να δοκίμασε να το βγάλει?

Βγαίνει εύκολα?

Ωραίο είναι αλλά επειδή βαριέμαι γρήγορα σίγουρα κάποτε θα θελησω να το βγάλω..

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S6 Series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...