Jump to content

LeTV Le One Pro (X800)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια εγκυκλοπαιδική ερώτηση θα κάνω. Δεδομένο ότι έχω twrp recovery και επίσης δεδομένο ότι μέχρι τώρα ποτέ δεν το έχασα ακόμα και με εναλλαγές ρομ, υπάρχει τρόπος να ξαναβάλει καποιος το μανίσιο recovery;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 3T

LeTV X800 CN

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια εγκυκλοπαιδική ερώτηση θα κάνω. Δεδομένο ότι έχω twrp recovery και επίσης δεδομένο ότι μέχρι τώρα ποτέ δεν το έχασα ακόμα και με εναλλαγές ρομ, υπάρχει τρόπος να ξαναβάλει καποιος το μανίσιο recovery;

 

Sent from my iPad using Tapatalk

1. https://drive.google.com/drive/u/0/folders/0B7TM9ZV6rZu6RGMtd0pNcXplSHc , πάνω δεξιά το βέλος για να κατέβει και αποσυμπίεση στον υπολογιστή σου

μέσα απο τον φάκελο λείπει το misc.img , http://www.easybytez.com/6dvlmg9v4nwl , θα το βάλεις στον φάκελο

 

2. ας έχεις και αυτό , ίσως κάποιο απο τα δύο να είναι το Κινέζικο twrp recovery και όχι το stock recovery

http://www.easybytez.com/t9r53rpvtltz , αποσυμπίεση και το αντικαθιστάς στον παραπάνω φάκελο

αυτό είναι απο http://bbs.le.com/thread-1049167-1.html?extra=page%3D1

 

και κάνεις

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6587098#post6587098 , μόνο για την διαδικασία ,

όταν θα το χρειασθείς θα το εγκαταστήσω εγώ και θα σου πω

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, Σαν κατοχος του Χ800 μου εσπασε η οθονη αλλα λειτουργουσε.Πσρηγγειλα μια καινουργια, ακολουθησα τα βηματα που υπαρχουν δτα βιντεο στο. Youtube ,και βαζοντας την καινουργια ενω το κινητο φαινεται οτι λειτουργει κανονικα,η οθονη παραμενει μαυρη. Ξαναεβαλα την παλια και τωρα δεν λειτουργει ουτε αυτη. Τι μλκ εκανα?
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, Σαν κατοχος του Χ800 μου εσπασε η οθονη αλλα λειτουργουσε.Πσρηγγειλα μια καινουργια, ακολουθησα τα βηματα που υπαρχουν δτα βιντεο στο. Youtube ,και βαζοντας την καινουργια ενω το κινητο φαινεται οτι λειτουργει κανονικα,η οθονη παραμενει μαυρη. Ξαναεβαλα την παλια και τωρα δεν λειτουργει ουτε αυτη. Τι μλκ εκανα?

Μήπως αυτή που παράγγειλες δεν είναι συμβατή 100%? Να το ξέρεις ότι δεν είναι όλες;100% λειτουργικές και ίσως να χρειαστεί να την στείλεις πίσω. Βέβαια υποτίθεται ότι τις δοκιμάζουν. Τώρα τσέκαρε ότι με την παλιά επάνω ΣΊΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΎΕΙ που σημαίνει ότι κάτι έγινε στους drivers της οθόνης ή στο κούμπωμα της λεντοταινίας. Προσπάθησε με την καινούρια επάνω να μπεις σε recovery. Αν μπει και δείχνει κάνε factory reset. Αν όχι βάλε την παλιά και κάνε τα ίδια. Τσέκαρε με προσοχή το κούμπωμα της ταινίας και το μεταλλικό κούμπωμα που δουλεύει σαν "σώμα" με το κλιπ που έχει. Δοκίμασε και πόσταρε πάλι. Για παραπάνω οδηγίες.. tora33...

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα και την παλια παλι πανω και τωρα δεν δουλευει ουτε αυτη. Και τις δυο τις κουμπωσα προσεκτικα. Πως να μπω σε recovery χωρις οθονη?
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα,

Δεν έχω καταφέρει ακόμα να βρω τον τρόπο το λειτουργικό να μη κλείνει μια Χ εφαρμογή... Είμαι με την 11s του cuoco + τα updates. To κόλπο με το λουκετάκι στο πάνελ των εφαρμογών του αριστερού κουμπιού δε φαίνεται να λειτουργεί, μιας και μετά από απροσδιόριστο διάστημα κλείνει η εφαρμογή.

Για παράδειγμα έχω ορίσει permission στο viber για auto launch, αλλά αυτό φαίνεται να παίζει ρόλο μόνο κατά το boot του τηλεφώνου. Έχω κουνήσει το εικονίδιο της εφαρμογής για να μπει το λουκέτο στη λίστα με τις εφαρμογές και έχω ορίσει και στις ρυθμίσεις της εφαρμογής να εμφανίζει το εικονίδιο στα notifications. Παρόλα αυτά μετά από κάποια ώρα (είτε δουλεύοντας το τηλέφωνο είτε έχοντάς το απλά σε αναμονή) που το ξανακοιτάω βλέπω ότι η εφαρμογή έχει κλείσει... To χρόνικο διάστημα είτε είναι τυχαίο είτε δεν έχω καταφέρει εγώ να το προσδιορίσω.

Μπορώ να κάνω κάτι για να μένει κάτι μονίμως ανοιχτό;;;

Letv X800 US
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα και την παλια παλι πανω και τωρα δεν δουλευει ουτε αυτη. Και τις δυο τις κουμπωσα προσεκτικα. Πως να μπω σε recovery χωρις οθονη?

Δοκίμασε με πατημενα τα vol+ & o/off για πολύ ώρα μέχρι να γράψει recovery.. Αν γράψει...

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε με πατημενα τα vol+ & o/off για πολύ ώρα μέχρι να γράψει recovery.. Αν γράψει...

 

Δυστυχως δεν, παει για ανακυκλωση τωρα?

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα,

Δεν έχω καταφέρει ακόμα να βρω τον τρόπο το λειτουργικό να μη κλείνει μια Χ εφαρμογή... Είμαι με την 11s του cuoco + τα updates. To κόλπο με το λουκετάκι στο πάνελ των εφαρμογών του αριστερού κουμπιού δε φαίνεται να λειτουργεί, μιας και μετά από απροσδιόριστο διάστημα κλείνει η εφαρμογή.

Για παράδειγμα έχω ορίσει permission στο viber για auto launch, αλλά αυτό φαίνεται να παίζει ρόλο μόνο κατά το boot του τηλεφώνου. Έχω κουνήσει το εικονίδιο της εφαρμογής για να μπει το λουκέτο στη λίστα με τις εφαρμογές και έχω ορίσει και στις ρυθμίσεις της εφαρμογής να εμφανίζει το εικονίδιο στα notifications. Παρόλα αυτά μετά από κάποια ώρα (είτε δουλεύοντας το τηλέφωνο είτε έχοντάς το απλά σε αναμονή) που το ξανακοιτάω βλέπω ότι η εφαρμογή έχει κλείσει... To χρόνικο διάστημα είτε είναι τυχαίο είτε δεν έχω καταφέρει εγώ να το προσδιορίσω.

Μπορώ να κάνω κάτι για να μένει κάτι μονίμως ανοιχτό;;;

Έτσι όπως τα λες φαίνεται να είναι κάτι σαν bug του λογισμικού. Κάνε clear προσωρινά δεδομένα και cache από τον launcher. Δοκίμασε Α σείρεις προς τα κάτω την εφαρμογή να δεις αν κλειδώνει και μένει κλειδωμένη.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Οταν κάνω root την 16ς μου κολλάει στο eui. Δοκίμασα να ξανακάνω τη διαδικασία τπτ. Το άφησα στο eui για κάνα 20 λεπτο, τπτ! Κάνω τη διαδικασία απο xda για root gapps..
Samsung Galaxy S8+
Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως τα λες φαίνεται να είναι κάτι σαν bug του λογισμικού. Κάνε clear προσωρινά δεδομένα και cache από τον launcher. Δοκίμασε Α σείρεις προς τα κάτω την εφαρμογή να δεις αν κλειδώνει και μένει κλειδωμένη.

 

Η εφαρμογή κλειδώνει. Όταν την ανοίγω φαίνεται στη λίστα με το λουκετάκι ενεργό. Αυτό δεν εμποδίζει όμως το κλείσιμό της μετά από κάποια ώρα...

Έκανα clear τα data του launcher και θα το ξαναδώ... πιστεύω όμως είναι θέμα του λειτουργικού και όχι του launcher.

Letv X800 US
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν, παει για ανακυκλωση τωρα?

Βγαλτες έξω και τις δύο. Τσέκαρε - μέτρα τα pin των ταινιών αν είναι ίδια (πχ 25) τσέκαρε και στο slot της πλακέτας, μήπως έχει στραβώσει κανένα. Καθάρισε το slot με μια καθαρή οδοντόβουρτσα απαλά. Ξανακούμπωσε την παλιά αφού είσαι σίγουρος ότι τα pin είναι οκ. Σιγουρεψε ότι ανάβει και δεν είναι σε brick Mode.

 

----- προσθήκη μηνύματος 66 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η εφαρμογή κλειδώνει. Όταν την ανοίγω φαίνεται στη λίστα με το λουκετάκι ενεργό. Αυτό δεν εμποδίζει όμως το κλείσιμό της μετά από κάποια ώρα...

Έκανα clear τα data του launcher και θα το ξαναδώ... πιστεύω όμως είναι θέμα του λειτουργικού και όχι του launcher.

Με ποια έκδοση του Ιταλού είσαι?

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Με ποια έκδοση του Ιταλού είσαι?

 

11s με όλα τα updates του. Μετά το καθάρισμα του launcher πάντως (και αφού έφαγα κάμποση ώρα να ξαναστήσω το desktop μου όπως θέλω - εικονίδια ανά σελίδα / φακέλους κτλ) ακόμα δεν έχει κλείσει η εφαρμογή. Δε λέει βέβαια αυτό κάτι... μιας και παλιότερα κάποιες φορές έμενε κάμποση ώρα ανοιχτή, κάποιες έκλεινε σύντομα...

Letv X800 US
Link to comment
Share on other sites

Μήπως στο phone manager εχεις επιλεγμενο το ultra long standby during sleep γιατί αυτο κανει κλείσιμο εφαρμογων για καλύτερη αυτονομία

 

Sent from my X800+ using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μήπως στο phone manager εχεις επιλεγμενο το ultra long standby during sleep γιατί αυτο κανει κλείσιμο εφαρμογων για καλύτερη αυτονομία

 

Sent from my X800+ using Tapatalk

 

Αυτό που λες το βρήκα κάτω από το battery -> battery assistant και όχι δεν είναι επιλεγμένο. Γενικότερα ο battery assistant δεν είναι ενεργός.

Σκαλίζοντας όμως εκεί στο μενού, βρήκα μια επιλογή που λέει smart battery for apps και μέσα έχει μενού app protection και μπορείς να επιλέξεις για κάθε εφαρμογή αν θα είναι enable/disable το auto cleaning...

Καλό μου ακούγεται! Θα δοκιμάσω αν ξανακλείσει να το κάνω εδώ disable (δεν είναι τώρα προφανώς) και θα ενημερώσω αν λύνει το θέμα!!

Letv X800 US
Link to comment
Share on other sites

Και κάτι ελαφρώς offtopic...

 

Η κινεζική LeEco θα επενδύσει 1,64 δισ. ευρώ σε εργοστάσιο ηλεκτρικών αυτοκινήτων!

Η LeEco σχεδιάζει επίσης να παράγει αυτοκίνητα σε ένα εργοστάσιο που κατασκευάζεται κοντά στο Λας Βέγκας των ΗΠΑ.

Η κινεζική εταιρεία Le Holdings Co Ltd, γνωστή και ως LeEco, ανακοίνωσε σήμερα (10/8) ότι θα επενδύσει 12 δισ. γουάν (1,64 δισ. ευρ) για να χτίσει ένα εργοστάσιο ηλεκτρικών αυτοκινήτων στην ανατολική Κίνα με ετήσια παραγωγική δυναμικότητα 400.000 αυτοκίνητα.

Η εταιρεία ανέφερε στη δήλωση της, ότι το πρώτο εργοστάσιο στην Κίνα θα κατασκευαστεί σε δύο φάσεις στην ανατολική περιφέρεια Deqing κοντά στην πόλη Hangzhou.

Επιχειρήσεις που δεν έχουν σχέση με την αυτοκινητοβιομηχανία και νεοφυείς επιχειρήσεις στρέφονται στην κατασκευή ηλεκτρικών και υβριδικών αυτοκινήτων, καθώς η κεντρική κυβέρνηση της Κίνας θα απελευθερώσει τη βιομηχανία για να προωθήσει μια στροφή στο ηλεκτρικό ρεύμα ως απόλυτο υποκατάστατο της βενζίνης για την τροφοδοσία των αυτοκινήτων.

Το εργοστάσιο παραγωγής της LeEco είναι μέρος ενός μεγαλύτερου σχεδίου, για την οικοδόμηση ενός βιομηχανικού πάρκου που θα κοστίσει 20 δισ. γουάν (2,73 δισ. ευρώ), που θα περιλαμβάνει επίσης ένα πάρκο ψυχαγωγίας, εγκαταστάσεις για συνδεδεμένα με internet ηλεκτρικά αυτοκίνητα και τα γραφεία της εταιρείας, ανέφερε η δήλωση.

Η εταιρεία δεν έκανε γνωστό, πότε προγραμματίζεται να ολοκληρωθεί το εργοστάσιο.

Η LeEco σχεδιάζει επίσης να παράγει αυτοκίνητα σε ένα εργοστάσιο που κατασκευάζεται κοντά στο Λας Βέγκας των ΗΠΑ με στρατηγικό εταίρο την Faraday Future.

Letv X800 US
Link to comment
Share on other sites

Και κάτι ελαφρώς offtopic...

 

Η κινεζική LeEco θα επενδύσει 1,64 δισ. ευρώ σε εργοστάσιο ηλεκτρικών αυτοκινήτων!

Η LeEco σχεδιάζει επίσης να παράγει αυτοκίνητα σε ένα εργοστάσιο που κατασκευάζεται κοντά στο Λας Βέγκας των ΗΠΑ.

Η κινεζική εταιρεία Le Holdings Co Ltd, γνωστή και ως LeEco, ανακοίνωσε σήμερα (10/8) ότι θα επενδύσει 12 δισ. γουάν (1,64 δισ. ευρ) για να χτίσει ένα εργοστάσιο ηλεκτρικών αυτοκινήτων στην ανατολική Κίνα με ετήσια παραγωγική δυναμικότητα 400.000 αυτοκίνητα.

Η εταιρεία ανέφερε στη δήλωση της, ότι το πρώτο εργοστάσιο στην Κίνα θα κατασκευαστεί σε δύο φάσεις στην ανατολική περιφέρεια Deqing κοντά στην πόλη Hangzhou.

Επιχειρήσεις που δεν έχουν σχέση με την αυτοκινητοβιομηχανία και νεοφυείς επιχειρήσεις στρέφονται στην κατασκευή ηλεκτρικών και υβριδικών αυτοκινήτων, καθώς η κεντρική κυβέρνηση της Κίνας θα απελευθερώσει τη βιομηχανία για να προωθήσει μια στροφή στο ηλεκτρικό ρεύμα ως απόλυτο υποκατάστατο της βενζίνης για την τροφοδοσία των αυτοκινήτων.

Το εργοστάσιο παραγωγής της LeEco είναι μέρος ενός μεγαλύτερου σχεδίου, για την οικοδόμηση ενός βιομηχανικού πάρκου που θα κοστίσει 20 δισ. γουάν (2,73 δισ. ευρώ), που θα περιλαμβάνει επίσης ένα πάρκο ψυχαγωγίας, εγκαταστάσεις για συνδεδεμένα με internet ηλεκτρικά αυτοκίνητα και τα γραφεία της εταιρείας, ανέφερε η δήλωση.

Η εταιρεία δεν έκανε γνωστό, πότε προγραμματίζεται να ολοκληρωθεί το εργοστάσιο.

Η LeEco σχεδιάζει επίσης να παράγει αυτοκίνητα σε ένα εργοστάσιο που κατασκευάζεται κοντά στο Λας Βέγκας των ΗΠΑ με στρατηγικό εταίρο την Faraday Future.

 

Πολλα δις ακουω και ανησυχω. Ας παρει κανα φουκαρα να φτιαξει καμια ρομ της προκοπης πρωτα και βλεπουμε. Οπου ακους πολλα κερασια.......

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα CM13. Μέχρι τώρα όλα κομπλέ. Προτιμούσα μονο την original camera. Το gps πολύ καλύτερο. Το δοκίμασε κανείς να πει αποψη;

Είχα επάνω την 12.1 "πειραγμένη αρκετά από εμένα. Το μόνο που δεν κατάφερα να φτιάξω ήταν το Ir remote control & τα led colors ενώ η κατανάλωση ενέργειας ήταν δραματική αν δεν διαχειριζόταν από after market εφαρμογή. Στην 13 δουλεύουν όλα σωστά? Ειδοποιήσεις λεντ wifi GPS etc? Κανένα λινκ να δω προβλήματα και ερωτήσεις?

edit :ok έχεις CN...

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Είχα επάνω την 12.1 "πειραγμένη αρκετά από εμένα. Το μόνο που δεν κατάφερα να φτιάξω ήταν το Ir remote control & τα led colors ενώ η κατανάλωση ενέργειας ήταν δραματική αν δεν διαχειριζόταν από after market εφαρμογή. Στην 13 δουλεύουν όλα σωστά? Ειδοποιήσεις λεντ wifi GPS etc? Κανένα λινκ να δω προβλήματα και ερωτήσεις?

edit :ok έχεις CN...

 

δεν έχω θέμα με την μπαταρία...

 

τι έχεις τώρα; την original;

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω θέμα με την μπαταρία...

τι έχεις τώρα; την original;

Την είχα δύο μέρες. Την έβγαλα και γύρισα 12.1 και μετά 14s. Τώρα δουλεύω τα script της μαμάς για να βάλω ελληνικά παντού (menu settings κλπ) framework etc και να φτιάξω το color manager που δεν δουλεύει στην official ώστε να την ανεβάσω. Μετά θα κάνω PORT και την MM από το X900 Γενικώς ψάχνω - βρίσκω - βάζω! :lol:

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Θέλω να πω ένα μυστήριο πράγμα που συμβαίνει με το τηλέφωνο.. Γενικά δεν είμαι πολύ ευχαριστημένος με την ποιότητα του μικροφώνου, αλλά αυτό που συμβαίνει με το Shazam και το Soundhound είναι φοβερό! Μιλάμε δε βρίσκει τπτ! Δίπλα δίπλα με άλλα τηλέφωνα, Vodafone συνδέσεις και τα δύο και το δικό μου, απλά να μην το βρίσκει. Το έχει παρατηρήσει κάνεις άλλος;

Επίσης να αναφέρω με την ευκαιρία ότι μου σκάλωσε το ξυπνητήρι για κάνα 2 μέρες και άργησα στη δουλειά και επίσης εκείνες τις μέρες σκάλωσε και το widget του καιρού που έχω είχα. Δεν άλλαζε η ώρα ποτέ. Προσπάθησε με εκκαθαρίσεις cache, αναγκαστικές διακοπές, αλλά τπτ. Έφτιαξε όταν το πήρε απόφαση μόνο του.

Φοράω τη 12s.

 

Ερώτηση: η official έχει double tap;

~ Samsung Galaxy S10 ~
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Θέλω να πω ένα μυστήριο πράγμα που συμβαίνει με το τηλέφωνο.. Γενικά δεν είμαι πολύ ευχαριστημένος με την ποιότητα του μικροφώνου, αλλά αυτό που συμβαίνει με το Shazam και το Soundhound είναι φοβερό! Μιλάμε δε βρίσκει τπτ! Δίπλα δίπλα με άλλα τηλέφωνα, Vodafone συνδέσεις και τα δύο και το δικό μου, απλά να μην το βρίσκει. Το έχει παρατηρήσει κάνεις άλλος;

Επίσης να αναφέρω με την ευκαιρία ότι μου σκάλωσε το ξυπνητήρι για κάνα 2 μέρες και άργησα στη δουλειά και επίσης εκείνες τις μέρες σκάλωσε και το widget του καιρού που έχω είχα. Δεν άλλαζε η ώρα ποτέ. Προσπάθησε με εκκαθαρίσεις cache, αναγκαστικές διακοπές, αλλά τπτ. Έφτιαξε όταν το πήρε απόφαση μόνο του.

Φοράω τη 12s.

 

Ερώτηση: η official έχει double tap;

Κάνε wipe στα πάντα & internal storage βάλε την original από OTG. Όχι δεν έχει dtwp και το color Mode δεν δουλεύει. Επίσης έχει το γνωστό θέμα με τον χαζό dialer & contacts. :p

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

CN

η διαρροή της official 15s μας ήλθε από την επίσημη σελίδα

αλλά διαρροή της official 16s μας ήλθε από ένα περίεργο site , την εγκατέστησα καλά πήγαινε ,

εγκατέστησα πάλι την official 15s και μετά το off;icial update για την 16s με μικρές διορθώσεις , γιατί δεν γινόταν η εγκατάσταση ,

όποιος θέλει την αυθεντική official 16s

http://www.letv.re/topic/1307-official-le-1-pro-cn-eui58016s/#comment-14395

OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

CN

η διαρροή της official 15s μας ήλθε από την επίσημη σελίδα

αλλά διαρροή της official 16s μας ήλθε από ένα περίεργο site , την εγκατέστησα καλά πήγαινε ,

εγκατέστησα πάλι την official 15s και μετά το off;icial update για την 16s με μικρές διορθώσεις , γιατί δεν γινόταν η εγκατάσταση ,

όποιος θέλει την αυθεντική official 16s

http://www.letv.re/topic/1307-official-le-1-pro-cn-eui58016s/#comment-14395

Γιώργο τι να πω! Τρομερή δουλειά έκανες πάλι! Άντε κάνε και κάνα PORT για εμάς τους φτωχούς συγγενείς της US! :lol::edit : γιατί έβγαζε error 7 στην εγκατάσταση του update. Zip?

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...