Jump to content

LeTV Le One Pro (X800)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 . Απο οσο γνωριζω δεν υπαρχουν Virus στα Android παρα μονο σε μορφη APK οποτε δεν πιστευω οτι ειναι κακοβουλο?!

2. Στην τελικη η Official Rom δεν ειναι??

 

3. Απο 13S Cuοco ειναι καλυτερα να παω σε Official 15S και μετα Update σε 16S η να flasharw το Zip με wipes εχει καμια διαφορα?

1. σωστός

2. ναι , αλλά όχι από το επίσημο site (εμείς δεν μπορούμε να την κατεβάσουμε , έχω λογαριασμό, αλλά πρέπει να έχω Κινέζικη sim να μου έλθει ένας κωδικός....)

από ένα περίεργο site μας ήλθε η 16s (η 15s μας ήλθε από το επίσημο site),

την εγκατέστησα και λέει 16s μεν , αλλά η rom δημιουργήθηκε στις 20-7-2016 ,

οπότε έκανα τις Ιστορίες που είπα και την έβαλα χωρίς να χρησιμοποιήσω την περίεργη 16s , αλλά πάλι δεν έλεγε την σωστή ημερομηνία

 

πως έβαλα την official 16s στο CN , (άσχετο , στο Χ900 ή διαρροή ήταν από το επίσημο site)

1. σε recovery επέλεξα τα πάντα και την internal storage (πριν , μετέφερα στον υπολογιστή μου όλους τους φακέλους μου , φωτογραφίες , titanium backup , όλα )

2. με otg , έβαλα την 13s , και μετά πήρα τις αναβαθμίσεις αυτόματα 15 και 16s , τώρα η ημερομηνία είναι σωστή 9/8/2016 ,

 

τώρα έχω το stock recovery (μπορώ να το αλλάξω , δεν θα το κάνω ακόμη)

η μόνη ουσιαστική διαφορά με το twrp είναι ότι δεν μπορείς να πάρεις backup , έχω ένα που πήρα με το twrp ,αν χρειασθεί ....

για να βάλω rom απλά θα την μετονομάζω σε update (γιατί η επιλογή στο stock recovery είναι update system )

edit : το έκανα root , έβαλα gapps

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Υπαρχει κάποια rom για το US που να μπορείς να πειράξεις τις ρυθμισεις αυτές του χρώματος;

Επίσης ήθελα να ρωτήσω , υπάρχει κάποιο λινκ με όλες τις διαθέσιμες ρομ για την US έκδοση και τα bug που παρουσιάζουν.

δεν υπάρχει στην original, άρα λίγο δύσκολο

και για τα δύο http://forum.xda-developers.com/leeco-le1-pro

για us , πρόχειρα

http://forum.xda-developers.com/leeco-le1-pro/development/cm12-1-rom-betahydri-letv-1-pro-t3416651

https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=64249

http://www.letv.re/forum/145-rom-us/

κ.λ.π.

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Υπαρχει κάποια rom για το US που να μπορείς να πειράξεις τις ρυθμισεις αυτές του χρώματος;

Επίσης ήθελα να ρωτήσω , υπάρχει κάποιο λινκ με όλες τις διαθέσιμες ρομ για την US έκδοση και τα bug που παρουσιάζουν.

Όπως σου είπε και ο torra33 οι 12s&14s του Ιταλού έχουν την ρύθμιση του χρώματος. Άρα αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να πάρεις το color manager.apk από αυτές και να αντικαταστησεις αυτό στην Official με δικαιώματα root μέσω του ES Μanager δίνοντας του πάντα τα κατάλληλα δικαιώματα όπως του κανονικού.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

1. Πίστεψέ με είναι αρκετά δύσκολο και χρονοβόρο όταν το κάνεις για πρώτη φορά.

2. Ναι με την CM 12.1 port την 11s

3. Ακριβώς. Οι kernels και τα υπόλοιπα παραμένουν LL. :p

 

Καλημέρα

έκανα μια προετοιμασία χτες - βασικά έψαξα να βρω τα αρχεία που ζητάνε οι οδηγίες γιατί δεν είναι ίδια η μορφή μέσα

 

απο τρίτη θα το προχωρήσω. :)

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

Όπως σου είπε και ο torra33 οι 12s&14s του Ιταλού έχουν την ρύθμιση του χρώματος. Άρα αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να πάρεις το color manager.apk από αυτές και να αντικαταστησεις αυτό στην Official με δικαιώματα root μέσω του ES Μanager δίνοντας του πάντα τα κατάλληλα δικαιώματα όπως του κανονικού.

 

Χίλια ευχαριστώ. θα το προσπαθήσω!

Xiaomi mi5 high
Link to comment
Share on other sites

1. σωστός

2. ναι , αλλά όχι από το επίσημο site (εμείς δεν μπορούμε να την κατεβάσουμε , έχω λογαριασμό, αλλά πρέπει να έχω Κινέζικη sim να μου έλθει ένας κωδικός....)

από ένα περίεργο site μας ήλθε η 16s (η 15s μας ήλθε από το επίσημο site),

την εγκατέστησα και λέει 16s μεν , αλλά η rom δημιουργήθηκε στις 20-7-2016 ,

οπότε έκανα τις Ιστορίες που είπα και την έβαλα χωρίς να χρησιμοποιήσω την περίεργη 16s , αλλά πάλι δεν έλεγε την σωστή ημερομηνία

 

πως έβαλα την official 16s στο CN , (άσχετο , στο Χ900 ή διαρροή ήταν από το επίσημο site)

1. σε recovery επέλεξα τα πάντα και την internal storage (πριν , μετέφερα στον υπολογιστή μου όλους τους φακέλους μου , φωτογραφίες , titanium backup , όλα )

2. με otg , έβαλα την 13s , και μετά πήρα τις αναβαθμίσεις αυτόματα 15 και 16s , τώρα η ημερομηνία είναι σωστή 9/8/2016

 

Τι εννοεις της πηρες αυτοματα σου ηρθαν ΟΤΑ?

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις της πηρες αυτοματα σου ηρθαν ΟΤΑ?

ναι ,αυτόματα , από 13s σε 15s και μετά σε 16s

το έκανε επίτηδες η μαμά rom, για να μην είσαι root (το έβαλα φισικά , δεν θα μπορεί να εγκατασταθεί το ota update της 17s , έχω όμως backup την 16s χωρίς root......)

http://bbs.le.com/thread-787921-1.html

χρησιμοποιώ το δικό τους Account management , LeEcco account και όχι της google (δεν είναι απαραίτητο, αλλά χρήσιμο)

στο Account management=>LeCloud έχω τις επαφές μου , messages, call history , gallery, music,κ.λ.π.., και έχω επιλογή για restore αυτόματα

(έβαλα από google , μόνο το play store και το gmail ,όχι τις επαφές μου , γιατί δεν εγκατέστησα τα gaaps),

(το play store το κατέβασα από το LeStore και από το play store το gmail )

 

http://i65.tinypic.com/ndr6kn.jpg

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Στο us version με την official rom , όταν κάνω update μεσω play store στο you tube , βγάζει error 501 και δεν κάνει την αναβάθμιση.

Σε όλα τα άλλα προγράμματα , το playstore τα κάνει κανονικά είτε εγκατάσταση είτε update.

Δεν το έχω root για να μπορέσω να το απεγκαταστήσω και να το βάλω πάλι. Ούτε με force stop - clear cache σε playstore-playstore services- utube και επανακκίνηση από recovery με wipe dalvik-cache , φαίνεται να το διορθώνει.

Yπάρχει κάποια λύση;

 

edit. Τελικά το ρουτάρισα και απεγκατέστησα το utube και μετά πάλι εγκατάσταση και όλα καλά !

Edited by lakgav2
Link to comment
Share on other sites

Από 15s Rusch θέλω να περάσω στην 11s του cuoco, θέλει όλα τα wipes εκτός storage;

 

Sent from my X800+ using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ναι ,αυτόματα , από 13s σε 15s και μετά σε 16s

το έκανε επίτηδες η μαμά rom, για να μην είσαι root (το έβαλα φισικά , δεν θα μπορεί να εγκατασταθεί το ota update της 17s , έχω όμως backup την 16s χωρίς root......)

http://bbs.le.com/thread-787921-1.html

χρησιμοποιώ το δικό τους Account management , LeEcco account και όχι της google (δεν είναι απαραίτητο, αλλά χρήσιμο)

στο Account management=>LeCloud έχω τις επαφές μου , messages, call history , gallery, music,κ.λ.π.., και έχω επιλογή για restore αυτόματα

(έβαλα από google , μόνο το play store και το gmail ,όχι τις επαφές μου , γιατί δεν εγκατέστησα τα gaaps),

(το play store το κατέβασα από το LeStore και από το play store το gmail )

 

Σ εμενα δεν εγινε δεν ξερω γιατι.

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Από 15s Rusch θέλω να περάσω στην 11s του cuoco, θέλει όλα τα wipes εκτός storage;

 

Sent from my X800+ using Tapatalk

CN

σωστά , είναι διαφορετικές rom

recovery=>wipe=>ADVANCED WIPE, τα επιλέγεις όλα εκτός από την internal storage

Σ εμενα δεν εγινε δεν ξερω γιατι.

αν ήσουνα με official και όχι root θα γινόταν

(στου Rusch δείχνει την αναβάθμιση , προσπαθεί αλλά δεν μπορεί να την κάνει (φταίει το root............))

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

CN

σωστά , είναι διαφορετικές rom

recovery=>wipe=>ADVANCED WIPE, τα επιλέγεις όλα εκτός από την internal storage

 

αν ήσουνα με official και όχι root θα γινόταν

(στου Rusch δείχνει την αναβάθμιση , προσπαθεί αλλά δεν μπορεί να την κάνει (φταίει το root............))

 

Εβαλα εχθες την μαμα 13ς και προσπαθουσα με το update που εχει αλλα δεν ερχοταν τιποτα. Μηπως θελει κατι αλλο?

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα εχθες την μαμα 13ς και προσπαθουσα με το update που εχει αλλα δεν ερχοταν τιποτα. Μηπως θελει κατι αλλο?

Ο tora33 είπε μετά την 13s να φλασσαρεις την 15 και μετά θα έρθει το update σε 16.

Νομίζω....

 

Sent from my X800+ using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ο tora33 είπε μετά την 13s να φλασσαρεις την 15 και μετά θα έρθει το update σε 16.

Νομίζω....

 

Sent from my X800+ using Tapatalk

 

Αφου λεει οτι εβαλε τη 13 και εγινε αυτοματα 15 και μετα 16 δεν αναφερει φλασαρισμα πουθενα.

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά έχω cn. Παρότι έχω αλλάξει το gps.conf με του tora33 το gps είναι μετά βίας μέτριο. Το κινητό φοράει 14s του Ιταλού. Καμιά ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα εχθες την μαμα 13ς και προσπαθουσα με το update που εχει αλλα δεν ερχοταν τιποτα. Μηπως θελει κατι αλλο?

με το stock recovery , έχει την επιλογή update system , στο twrp , δεν έχει

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6851803#post6851803

Βρε παιδιά έχω cn. Παρότι έχω αλλάξει το gps.conf με του tora33 το gps είναι μετά βίας μέτριο. Το κινητό φοράει 14s του Ιταλού. Καμιά ιδέα;

ότι και να να κάνουμε , δεν έχει γιατριά , "ημίμετρα" είναι , μάλλον είναι η κεραία , μετά από 1 χρόνο , σ'αυτό καταλήγω

(στο us και στο Χ900 , όποια rom και να βάλουν πάει σφαίρα το gps)

(οι Κινέζοι πάντα έβριζαν τις rom και για το gps , τώρα δεν ξέρω γιατί , ησύχασαν)

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

 

Για να μου ερθει ΟΤΑ η αναβαθμιση λεω.

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Για να μου ερθει ΟΤΑ η αναβαθμιση λεω.

γιατί έχεις την τελευταία !!!!!!!!:happy::happy:

ναι βρε Γιάννη αυτά είπα

έσβησα την internal storage , έγινε καινούργιο , μπήκε το stock recovery (έφυγε το δικό μας twrp) , απαραίτητο για τα update - αναβαθμίσεις των roms

μετά πέρασα εγώ την 13s και μετά ήλθαν 2 αναβαθμίσεις με OTA, 15 και 16s , μετά το έκανα root.....

άσχετα

έρχεται αυτόματα μια αναβάθμιση (ΟΤΑ) στο κινητό, είναι μετονομασμένη σε update.zip (δεν την βλέπουμε, μόνο διαδικασία βλέπουμε), αρχίζει την αναβάθμιση , μπαίνει αυτόματα στο stock recovery που έχει την επιλογή update system , το βλέπει και το κάνει εγκατάσταση , εγώ δεν κάνω τίποτα (αν έχουμε το twrp recovery δεν κάνει την αναβάθμιση)

για να βάλουμε μια rom σε όλα τα Κινέζικα κινητά , με το stock recovery , μετονομάζουμε την rom σε update , μπαίνουμε στο stock recovery και επιλέγουμε το update system , εγκαθιστά την rom γιατί νομίζει ότι είναι το update της official , το γελάμε δηλαδή , η μαμά rom δεν θέλει να βάζουμε άλλες roms ,(ήδη τις ψευτο κλειδώνει προς το παρών μόνο με το updater-script

και η xiaomi κάνει δύσκολο κλείδωμα και τις ξεκλειδώνουμε

συνέχεια στα άσχετα, έψαξα όλη την Κίνα δεν βρήκα το Αγγλικό stock recovery , Κινέζικα βρήκα πολλά και twrp βρήκα Κινέζικο , το δικό μας όχι

τελευταία έψαχνα εδώ https://www.google.gr/webhp?gfe_rd=cr&ei=TY5mVuXaErCz8wek_pTYBw#q=%E5%AE%98%E6%96%B9recovery+%E8%8B%B1%E8%AF%AD+letv+x800

edit

σχετικό

εφαρμογή System update=>πάνω δεξιά τις τρις τελείες=>ρυθμίσεις=>επιλέγεις auto update και θα έρχονται αυτόματα οι ειδοποιήσεις

αν δεν είναι στο αυτόματο

εφαρμογή System update=>πάνω δεξιά τις τρις τελείες=>Local update=>θα την βρει η θα την κατεβάσει....

μπας και ήθελες αυτά και έγραψα μισή σελίδα άσχετα !!!!!!!!!!!

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Απ ότι κατάλαβα μπαίνει το κινέζικο recovery. Έχεις πουθενά τις επιλογές που έχει στα αγγλικά; θα προσπαθήσω και εγώ να το περάσω με τον τρόπο που λες μήπως μπει έτσι

 

Sent from my X800+ using Tapatalk

OnePlus 3T

LeTV X800 CN

Link to comment
Share on other sites

Απ ότι κατάλαβα μπαίνει το κινέζικο recovery. Έχεις πουθενά τις επιλογές που έχει στα αγγλικά; θα προσπαθήσω και εγώ να το περάσω με τον τρόπο που λες μήπως μπει έτσι

 

Sent from my X800+ using Tapatalk

θα εγκατασταθεί , δοκιμασμένο , για όλα τα κινητά ισχύει

έχει δύο επιλογές , η πρώτη update system για να κάνει update την αναβάθμιση της rom , η , μια rom που θα μετονομάσουμε σε update

η δεύτερη δεν θυμάμαι ονομασία, αλλά έχει σχέσει με τα wipes , τώρα έχω το twrp

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

1. σωστός

2. ναι , αλλά όχι από το επίσημο site (εμείς δεν μπορούμε να την κατεβάσουμε , έχω λογαριασμό, αλλά πρέπει να έχω Κινέζικη sim να μου έλθει ένας κωδικός....)

από ένα περίεργο site μας ήλθε η 16s (η 15s μας ήλθε από το επίσημο site),

την εγκατέστησα και λέει 16s μεν , αλλά η rom δημιουργήθηκε στις 20-7-2016 ,

οπότε έκανα τις Ιστορίες που είπα και την έβαλα χωρίς να χρησιμοποιήσω την περίεργη 16s , αλλά πάλι δεν έλεγε την σωστή ημερομηνία

 

πως έβαλα την official 16s στο CN , (άσχετο , στο Χ900 ή διαρροή ήταν από το επίσημο site)

1. σε recovery επέλεξα τα πάντα και την internal storage (πριν , μετέφερα στον υπολογιστή μου όλους τους φακέλους μου , φωτογραφίες , titanium backup , όλα )

2. με otg , έβαλα την 13s , και μετά πήρα τις αναβαθμίσεις αυτόματα 15 και 16s , τώρα η ημερομηνία είναι σωστή 9/8/2016 ,

 

τώρα έχω το stock recovery (μπορώ να το αλλάξω , δεν θα το κάνω ακόμη)

η μόνη ουσιαστική διαφορά με το twrp είναι ότι δεν μπορείς να πάρεις backup , έχω ένα που πήρα με το twrp ,αν χρειασθεί ....

για να βάλω rom απλά θα την μετονομάζω σε update (γιατί η επιλογή στο stock recovery είναι update system )

edit : το έκανα root , έβαλα gapps

 

 

 

Ωραια χρησιμες πληροφοριες και οδηγιες ευχαριστω!! Το να μην βαλεις Custom Recovery ειναι καθαρα δικη σου επιλογη οχι οτι ειναι πιο περιπλοκο η κατι τετοιο σωστα?? Και κατι αλλο εσυ το εκανες πηγαινοντας στην Official 13S γιατι οχι στην 15S δεν γινεται?

Edited by AbyssD
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως υπάρχει η 13s official σε κάνα mirror? Θέλει τέσσερις ώρες να κατέβει και τελικά κάνει και fail το download από το επίσημο λινκ.
Samsung Galaxy S8+
Link to comment
Share on other sites

γιατί έχεις την τελευταία !!!!!!!!:happy::happy:

ναι βρε Γιάννη αυτά είπα

έσβησα την internal storage , έγινε καινούργιο , μπήκε το stock recovery (έφυγε το δικό μας twrp) , απαραίτητο για τα update - αναβαθμίσεις των roms

μετά πέρασα εγώ την 13s και μετά ήλθαν 2 αναβαθμίσεις με OTA, 15 και 16s , μετά το έκανα root.....

άσχετα

έρχεται αυτόματα μια αναβάθμιση (ΟΤΑ) στο κινητό, είναι μετονομασμένη σε update.zip (δεν την βλέπουμε, μόνο διαδικασία βλέπουμε), αρχίζει την αναβάθμιση , μπαίνει αυτόματα στο stock recovery που έχει την επιλογή update system , το βλέπει και το κάνει εγκατάσταση , εγώ δεν κάνω τίποτα (αν έχουμε το twrp recovery δεν κάνει την αναβάθμιση)

για να βάλουμε μια rom σε όλα τα Κινέζικα κινητά , με το stock recovery , μετονομάζουμε την rom σε update , μπαίνουμε στο stock recovery και επιλέγουμε το update system , εγκαθιστά την rom γιατί νομίζει ότι είναι το update της official , το γελάμε δηλαδή , η μαμά rom δεν θέλει να βάζουμε άλλες roms ,(ήδη τις ψευτο κλειδώνει προς το παρών μόνο με το updater-script

και η xiaomi κάνει δύσκολο κλείδωμα και τις ξεκλειδώνουμε

συνέχεια στα άσχετα, έψαξα όλη την Κίνα δεν βρήκα το Αγγλικό stock recovery , Κινέζικα βρήκα πολλά και twrp βρήκα Κινέζικο , το δικό μας όχι

τελευταία έψαχνα εδώ https://www.google.gr/webhp?gfe_rd=cr&ei=TY5mVuXaErCz8wek_pTYBw#q=%E5%AE%98%E6%96%B9recovery+%E8%8B%B1%E8%AF%AD+letv+x800

edit

σχετικό

εφαρμογή System update=>πάνω δεξιά τις τρις τελείες=>ρυθμίσεις=>επιλέγεις auto update και θα έρχονται αυτόματα οι ειδοποιήσεις

αν δεν είναι στο αυτόματο

εφαρμογή System update=>πάνω δεξιά τις τρις τελείες=>Local update=>θα την βρει η θα την κατεβάσει....

μπας και ήθελες αυτά και έγραψα μισή σελίδα άσχετα !!!!!!!!!!!

Για να δουμε ρε φιλε το εκανα παλι μαμα θα ερθει ΟΤΑ.

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Όπως σου είπε και ο torra33 οι 12s&14s του Ιταλού έχουν την ρύθμιση του χρώματος. Άρα αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να πάρεις το color manager.apk από αυτές και να αντικαταστησεις αυτό στην Official με δικαιώματα root μέσω του ES Μanager δίνοντας του πάντα τα κατάλληλα δικαιώματα όπως του κανονικού.

 

Μπηκα μεσα στο .zip της 14s και δεν βρηκα το color manager.apk. Χρειάζεται κάποια ειδική διαδικασία για να το π'αρεις από τη ROM? Μήπως κάποιος το έχει διαθέσιμο ;

Xiaomi mi5 high
Link to comment
Share on other sites

Ωραια χρησιμες πληροφοριες και οδηγιες ευχαριστω!! Το να μην βαλεις Custom Recovery ειναι καθαρα δικη σου επιλογη οχι οτι ειναι πιο περιπλοκο η κατι τετοιο σωστα?? Και κατι αλλο εσυ το εκανες πηγαινοντας στην Official 13S γιατι οχι στην 15S δεν γινεται?

Απο την επίσημη σελίδα , πως βάζουμε την 16s (το ίδιο θα πει και για την 17s) :

"βεβαιωθείτε ότι έχετε αναβαθμίσει το τηλέφωνό σας με την αντίστοιχη έκδοση ΕΠΙ 5.5.013S , κατεβάζετε την 16s , 1,5gb........ "

 

αν βάλουμε από διαφορετική rom όχι την 13s την π.χ. 15s (με factory reset) δεν είμαι σίγουρος αν θα είναι όλα σωστά

(το ίδιο θυμάμαι έλεγε και η xiaomi από kit kat σε lollipop)

άρα χρειάζεται η 13s η τελευταία lolippop (για την επόμενη , πρώτα την 13s και μετά 17s θα μας πει όταν θα βγει)

εμείς δεν την έχουμε την 16s (δεν έγινε σωστή διαρροή ακόμη), μπορούμε όμως να την πάρουμε μέσω ota

 

αν βρούμε το Custom Recovery και π.χ. έχουμε την 16s

κάνουμε factory reset , εγκατάσταση το Custom Recovery , και με ota κάνουμε την αναβάθμιση , μετά root......

Παιδιά μήπως υπάρχει η 13s official σε κάνα mirror? Θέλει τέσσερις ώρες να κατέβει και τελικά κάνει και fail το download από το επίσημο λινκ.

δεν την είδα κάπου , αργεί αλλά κατεβαίνει σωστά , δοκίμασε στο κομπιούτερ και στο κινητό σου αρκεί να μην έχεις κάποια διακοπή

Για να δουμε ρε φιλε το εκανα παλι μαμα θα ερθει ΟΤΑ.

σε μένα ήλθε

OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...