Jump to content

LeTV Le One Pro (X800)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια ποιον launcher χρησιμοποιειται οσοι εχετς του ΜΜ γιατι μετα που εβαλα την τελευταια του ιταλου εχω συνεχως σπασιματα στον nova.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οκ. Ευχαριστώ. Μιας και λέμε πράγματα χρήσιμα. Σήμερα είχα 3 φορές - λόγω πολλών εγκαταστασεων rom blue led soft brick. Από ότι είδα και στους XDA όσοι το παθαιναν αυτό ξαναεβαζαν το TWRP μέσω recovery. Εγώ δοκίμασα κρατώντας πατημενα τα vol+ on/off την ώρα που είχε το led και δόνηση κολλημένα και ξανά άνοιξε στο recovery! Επίσης είχα και 1 hard brick - νομίζω - μετά από εγκατάσταση που μαυρισαν όλα με δόνηση χωρίς led και δεν αναβε καθόλου! Κράτησα πατημενα τα vol+ on/off πάλι για κάνα 3λεπτο και μπήκε πάλι στο TWRP. Σου έχει συμβεί ποτέ?

δεν μου έχει συμβεί έτσι , πριν έλθει στην Ελλάδα το us , μπρίκαρα τελείως το cn επίτηδες, δεν δούλευε κανένα κουμπί , μαύρο πάντα ,

και ψάχναμε λύση , μέρες πριν απο αυτό το πόστ

http://www.letv.re/topic/380-x800-hard-bricked/#comment-7341

μετά μπρίκαρα τελείως και το us για να δω αν η διαδικασία είναι η ίδια

είσαι τώρα σε κατάσταση όπως τα περιγράφεις ? αν ήδη έχεις περάσει rom ο.κ.

Παιδια ποιον launcher χρησιμοποιειται οσοι εχετς του ΜΜ γιατι μετα που εβαλα την τελευταια του ιταλου εχω συνεχως σπασιματα στον nova.

CN

πρόχειρα , αυτό που χρησιμοποιεί ο Ιταλός google launcher που μάλλον δεν σ'αρέσει

ο nova παλιά δεν δούλευε σωστά , στις τελευταίες lollipop νομίζω πήγαινε σωστά , σε MM δεν το δούλεψα

η ΜΜ του Ιταλού είναι port rom , δεν έχει σχέση με την official x800 , δεν την δοκίμασα (τελευταία ο Ιταλός τα παράτησε, δεν έβγαλε την 15s)

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Εννοείτε σε recovery =>reboot to recovery έκανα! Μπαίνω recovery,κάνω advance wipe τα πάντα εκτός internal, κάνει καμιά δεκαριά δευτερα, κάνει install, λέει result was(t), κάνω πάλι factory reset, επανεκκίνηση σύστημα...........

Περιμένω 10λεπτά, ακόμα είναι κολλημένο στο EUI.....κάτσε να το αφήσω παραπάνω να δώ μήπως δουλέψει!!:p

edit: Μετά την τελευταία προσπάθεια, είχα παρατεταμένη δόνηση και blue led on! soft brick!!! Το επανέφερα, έκανα πάλι τα γνωστά και τελικα.....Δούλεψε! Θέλει υπομονή...είχες δίκιο Γιώργο...εγώ περίμενα σαν τις άλλες rom ότι θέλει πολύ ώρα να εγκατασταθεί και 3-5 λεπτά να ανοίξει. Τελικά η εγκατάσταση στο TWRP κρατάει δευτερόλεπτα και όλα γινόνται αφού μπεί στο EUI... Τώρα που ξέρω ότι δουλεύει, πάω να καθαρίσω τα πάντα και περνάω απο OTG.

 

Ευχαριστω πολυ για τις οδηγιες. Ελληνικη Γλωσσα δεν εχει σωστα?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποιον launcher χρησιμοποιειται οσοι εχετς του ΜΜ γιατι μετα που εβαλα την τελευταια του ιταλου εχω συνεχως σπασιματα στον nova.

Zenui της Asus.Πολύ καλός launcher.

 

Sent from my X800+ using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

δεν μου έχει συμβεί έτσι , πριν έλθει στην Ελλάδα το us , μπρίκαρα τελείως το cn επίτηδες, δεν δούλευε κανένα κουμπί , μαύρο πάντα ,

και ψάχναμε λύση , μέρες πριν απο αυτό το πόστ

http://www.letv.re/topic/380-x800-hard-bricked/#comment-7341

μετά μπρίκαρα τελείως και το us για να δω αν η διαδικασία είναι η ίδια

είσαι τώρα σε κατάσταση όπως τα περιγράφεις ? αν ήδη έχεις περάσει rom ο.κ.

Γιώργο respect +10000¡

Ευχαριστώ και πάλι για την απάντηση σου. Όχι όπως; έγραψα το ξεκολησα χωρίς τον γνωστό unbrick τρόπο (fast boot pc etc) αλλά πατώντας 3-4λεπτα περίπου τα γνωστά μπήκε recovery. Επίσης - αν θυμάσαι - το script για τα Ελληνικά είναι εντός framework - από όσο ξέρω. Αν κάνω unpack το system. dat και μετά εxtract μόνο το framework.jar και του φυτευσω τα Ελληνικά scripts ξαναζιπαρω. jar & system. dat τα ξαναβάλω πίσω στη rom Official λες να παίξει??? Η να "παίξω" με τα lang.pico μετάφραση κλπ και να ξαναζιπάρω?

 

Όσο αφορά τον NOVA LAUNCHER PRIME + TESLA UNREAD τον δουλεύω σε όλες τις rom χωρίς θέματα (εκτός MM) φυσικά!

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ευχαριστω πολυ για τις οδηγιες. Ελληνικη Γλωσσα δεν εχει σωστα?

Όχι Ελληνικά δεν έχει.... Ακόμα τουλάχιστον! Το παλεύουμε όμως! :lol::p

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο respect +10000¡

...................το script για τα Ελληνικά είναι εντός framework - από όσο ξέρω. Αν κάνω unpack το system. dat και μετά εxtract μόνο το framework.jar και του φυτευσω τα Ελληνικά scripts ξαναζιπαρω. jar & system. dat τα ξαναβάλω πίσω στη rom Official λες να παίξει??? Η να "παίξω" με τα lang.pico μετάφραση κλπ και να ξαναζιπάρω?

είναι μεγάλη και "επικίνδυνη" ιστορία , την ξαναείπα

είναι εύκολο να μεταφράσεις μόνο τη γλώσσα, αλλά το δύσκολο είναι να "σεβαστείς" την πηγή προγραμματισμού ....για να πάνε όλα καλά

 

δημιουργείς νέο φάκελο με το πραγματικό όνομα της νέας γλώσσας Values-xx-rXX

μεταφράζεις τα

arrays.xml

plurals.xml

strings.xml

 

%() $" " δεν τα πειράζουμε δεν τα μεταφράζουμε , υπάρχουν πολλά τέτοια , που σίγουρα κάπου θα γίνει ένα μικρό λάθος και για την rom θα είναι ίσως τραγικό

π.χ. θα πηγαίνουμε στις ρυθμίσεις να επιλέγουμε κάτι και το κινητό π.χ. θα κάνει συνέχεια επανεκκινήσεις (μόλις το βάλεις στα Αγγλικά όλα θα πηγαίνουν καλά)

σε κάθε rom θέλει συμπλήρωμα μετάφρασης που δεν είναι εύκολο (η Ελληνική κοινότητα της xiaomi που 90% ασχολείται με την Ελληνική μετάφραση , έχει που και που μικρές αστοχίες)

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση παιδιά. Υπάρχει τρόπος να αλλαξει κάποιος τις ρυθμίσεις τις οθόνης. Είδα στις ρυθμίσεις ότι υπάρχει επιλογή για πιο ζωηρά χρώματα π.χ αλλά ακόμα και αν το επιλέξεις δεν υπάρχει καμία διαφορά. Έχω την original 11s στο US
Xiaomi mi5 high
Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση παιδιά. Υπάρχει τρόπος να αλλαξει κάποιος τις ρυθμίσεις τις οθόνης. Είδα στις ρυθμίσεις ότι υπάρχει επιλογή για πιο ζωηρά χρώματα π.χ αλλά ακόμα και αν το επιλέξεις δεν υπάρχει καμία διαφορά. Έχω την original 11s στο US

έτσι είναι όπως τα λες (στο cn λειτουργούν)

έκανα αντικατάσταση με τα permissions το colorservice , com.letv.leui.common.qcom από το cn στο us αλλά δεν είναι συμβατά

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

 

έκανες factory reset πριν την βάλεις γιατί είναι τελείως διαφορετική rom

του Rusch και η 15s βασίζετε στην official 15s ,

η μαμά rom λέει πρώτα εγκατάσταση την 13s με factory reset http://g3.letv.cn/194/30/7...=5&splatid=500

και μετά την 15s official , http://g3.letv.cn/197/48/4...=5&splatid=500

έτσι την έβαλα και το gps είναι τέλειο

μετά βγήκε του Rusch , και την έβαλα ενώ είχα την 15s official , με factory reset

καλό είναι να βάλουμε την 13s official και μετά του Rusch 15s

 

πηρα μερικες ελπιδες μετα απο αυτο το ποστ και εβαλα να κατεβαινουν μπας και λειτουργησει το ερμο γιατι βλεπω να την βγαζω μεχρι το τελος του χρονου μαζι του!:)

εβαλα και την καινουρια ρεκοβερυ να κατεβαινει και τωρα που εχω χρονο 9α παιξω λιγο ακομα!

μπραβο σε αυτους που ασχολουνται τοσο και μας κρατανε ενημερους! βοηθανε απο ωρες ψαξιματος!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χωρίς να θέλω να προσβαλλω κανέναν, κάθε φορά μπαίνω στο forum και ψάχνω να βρω εξελίξεις για το κινητο μας και πρέπει να διαβασω 10 post από προβλήματα που έχει ο καθένας (κι εγώ μαζί) και λύσεις.. Το θέμα κοντεύει 600 σελίδες... Μήπως να κάνουμε υποθεματα.. Πχ Q&A, roms , hot topics κλπ;; Αν ήξερα πως γίνεται θα βοηθουσα ο ίδιος

 

Sent from my X800+ using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χωρίς να θέλω να προσβαλλω κανέναν, κάθε φορά μπαίνω στο forum και ψάχνω να βρω εξελίξεις για το κινητο μας και πρέπει να διαβασω 10 post από προβλήματα που έχει ο καθένας (κι εγώ μαζί) και λύσεις.. Το θέμα κοντεύει 600 σελίδες... Μήπως να κάνουμε υποθεματα.. Πχ Q&A, roms , hot topics κλπ;; Αν ήξερα πως γίνεται θα βοηθουσα ο ίδιος

Καλημέρα! Υπάρχουν οι περισσότερες απαντήσεις από αυτά που λες, στην αρχική σελίδα του νήματος.

Αν κάποια σημαντική εξέλιξη συμβαίνει (οδηγοί, νέες rom κλπ) , επίσης μπαίνει στην αρχική σελίδα.

Δεν είναι κακή ιδέα βέβαια, αλλά αν έχεις τον tora33 τι τα θες τα υποθέματα?

Εχεις άμεση απάντηση εδώ!!:lol::lol:

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Προσπάθησα χθες να συνδεθώ με την τηλεόραση ( smart tv Phillips ) και δεν την αναγνωρίζει. Με ένα τηλέφωνο παλιό Samsung Galaxy S2 συνδέεται κανονικά.

 

Είναι κάποια ρύθμιση που πρέπει να κάνω στο κινητό? Το έχω ψάξει αλλά δεν μπορώ να συνδεθώ. Κατέβασα και κάποια προγράμματα αλλά το πρόβλημα είναι ότι δεν βρίσκει την τηλεόραση.

 

Να υπενθυμίσω ότι έχω την κινέζικη us rom ( όχι την official, δεν την έχω περάσει ακόμη ).

 

Ευχαριστώ

letv one pro ( X800 ) Official US version + Greek

Doogee X5 Galicia

Link to comment
Share on other sites

Παει η οθονη παιδια μετα απο πτωση κομμματια.. Απο οτι ειδα δεν ειναι και ευκολη η αντικατασταση της. Εχεις κανεις εμπειρια τι κανουμε απο δω και κατω;
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους.Σημερα το παρελαβα και εγω,αλλα μαλλον ειμαι πολυ ατυχος,γιατι το ανοιξα με εβαλε στις ρυθμισεις για την γλωσσα και πριν προλαβω να του βαλω τα ελληνικα εκανε επανακινηση και εχει κολησει στο μπουταρισμα(eui) και δεν ανοιγει.Το κανω επανακινηση απο το on-of και με on-of &volume + - αλλα τιποτα,κολλημενο στα ιδια.Καμια ιδεα παιδια?

Ευχαριστω.

Letv Le1Pro X800_US
Link to comment
Share on other sites

Παει η οθονη παιδια μετα απο πτωση κομμματια.. Απο οτι ειδα δεν ειναι και ευκολη η αντικατασταση της. Εχεις κανεις εμπειρια τι κανουμε απο δω και κατω;

Καλημέρα! Δεν είναι πολύ δύσκολο.Πιστολάκι μαλιών, βεντούζα,μεγάλο νύχι ή πένα κιθάρας, έτοιμη πλαίσιο ταινία διπλής, καλό καθαρισμό παλιάς ταινίας , λαβίδα ή τσιμπιδάκι για βγάλσιμο κουμπώματος λεντοταινίας και υπομονή!

Δες εδώ: http://v.youku.com/v_show/id_XMTMyNjY1MjY4OA==.html?from=y1.2-1-105.3.1-2.1-1-1-0-0

αγορά εδώ: http://www.ebay.co.uk/itm/282100684233?euid=f44dd49aa0694fd4a79aeb4e8248a0c0&bu=43845950588&cp=1&sojTags=bu=bu

κι εδώ ταινία:http://www.ebay.co.uk/itm/361664285804?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Καλημερα σε ολους.Σημερα το παρελαβα και εγω,αλλα μαλλον ειμαι πολυ ατυχος,γιατι το ανοιξα με εβαλε στις ρυθμισεις για την γλωσσα και πριν προλαβω να του βαλω τα ελληνικα εκανε επανακινηση και εχει κολησει στο μπουταρισμα(eui) και δεν ανοιγει.Το κανω επανακινηση απο το on-of και με on-of &volume + - αλλα τιποτα,κολλημενο στα ιδια.Καμια ιδεα παιδια?

Ευχαριστω.

Εχεις το Κινέζικο recovery..

Σβήσε το τηλέφωνο.Αν δεν σβήνει,κράτα πατημένο το vol+(up) & power on/off αρκετά, μεχρι να γράψει Leeco Recovery στην οθόνη>αφήνεις κουμπιά.Πατα το clear data και μετα >επανεκκίνηση>restart τέλος.Πάντως να ξέρεις ότι η rom που φοράει έχει ιούς. Καλύτερα να βάλεις την εργοστασιακή>>>δες http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6843564#post6843564 πως!

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορούμε να δούμε ένα screenshot από κάποιον από GPS test με κλειδωμένος δορυφόρους με την 15s;

 

Sent from my X800+ using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορούμε να δούμε ένα screenshot από κάποιον από GPS test με κλειδωμένος δορυφόρους με την 15s;

 

Sent from my X800+ using Tapatalk

 

Δεν ξερω αν σου κανει ειναι απο το χ900 μου μεσα στο σπιτι τριτο οροφο με 15ς official

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Thanks, θαθελα απο x800 βεβαια, παντως αν εισαι μεσα στο σπιτι και πιανει ετσι τι να πω, κλαπς, εμενα εξω πιανει λιγο χειροτερα απο αυτο...accuracy 20ft στην καλυτερη. Μεσα ειμαι "no fix" εννειται. Edited by GEONISED
Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορούμε να δούμε ένα screenshot από κάποιον από GPS test με κλειδωμένος δορυφόρους με την 15s;

κι εδώ από το ισόγειο τριορόφου με την CM 12.1 X800_US https://s25.postimg.org/3pt3t7q1r/Screenshot_2016_07_25_23_21_08.png :lol:

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω ρε παιδια οτι ξεχασα κι αυτα που ηξερα.

Οταν λεμε οτι κλειδωνει δορυφορους η συσκευη εννοουμε ΧΩΡΙΣ την υποβοηθηση wifi ή δεδομενων κινητης τηλεφωνιας.

Αρα ειναι απιθανο οποιαδηποτε συσκευη να κλειδωσει σε κλειστο χωρο μονο με το GPS.

Παντα οι οδηγιες λενε στην πρωτη αποπειρα να ειμαστε σε ανοιχτο χωρο και χωρις εμποδια .

Εμενα στο χ800 το gps δουλευει απροβληματιστα απο την 6s μεχρι και την 15s που φοραει τωρα.Εννοειται στο αυτοκινητο και χωρις τα δεδομενα ανοιχτα.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω ρε παιδια οτι ξεχασα κι αυτα που ηξερα.

Οταν λεμε οτι κλειδωνει δορυφορους η συσκευη εννοουμε ΧΩΡΙΣ την υποβοηθηση wifi ή δεδομενων κινητης τηλεφωνιας.

Αρα ειναι απιθανο οποιαδηποτε συσκευη να κλειδωσει σε κλειστο χωρο μονο με το GPS.

Παντα οι οδηγιες λενε στην πρωτη αποπειρα να ειμαστε σε ανοιχτο χωρο και χωρις εμποδια .

Εμενα στο χ800 το gps δουλευει απροβληματιστα απο την 6s μεχρι και την 15s που φοραει τωρα.Εννοειται στο αυτοκινητο και χωρις τα δεδομενα ανοιχτα.

 

Η εικονα που εβαλα πιο πανω ειναι χωρις wifi και data μονο gps. Αν θελεις το πιστευεις.

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Η εικονα που εβαλα πιο πανω ειναι χωρις wifi και data μονο gps. Αν θελεις το πιστευεις.

Το δικό μου πριν λίγο σε πάρκο και με ανοιχτά datahttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20160808/904ac2ddbfaf95baea36396f07397247.jpg

 

Άλλο κινητο, αναπηρο

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Προσπάθησα χθες να συνδεθώ με την τηλεόραση ( smart tv Phillips ) και δεν την αναγνωρίζει. Με ένα τηλέφωνο παλιό Samsung Galaxy S2 συνδέεται κανονικά.

 

Είναι κάποια ρύθμιση που πρέπει να κάνω στο κινητό? Το έχω ψάξει αλλά δεν μπορώ να συνδεθώ. Κατέβασα και κάποια προγράμματα αλλά το πρόβλημα είναι ότι δεν βρίσκει την τηλεόραση.

 

Να υπενθυμίσω ότι έχω την κινέζικη us rom ( όχι την official, δεν την έχω περάσει ακόμη ).

 

Ευχαριστώ

π.χ. με bluetooth συνδέεται

για να δεις μια ταινία στην τηλεόραση, (δοκιμασμένο)

κατέβασε π.χ. το https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koushikdutta.cast&hl=el

 

 

@GEONISED, ο Rusch δεν έβγαλε την 13s γιατί ήταν ίδια με την 11s , ο Ιταλός έβγαλε την 13s όχι όμως την 15s

τις φλασάρουμε απο recovery με Factory Reset ,

η

στο recovery : κάνουμε: Reboot=>Recovery ,

wipe=> ADVANCED WIPE=>τα επιλέγεις όλα εκτός από την internal storage

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω ρε παιδια οτι ξεχασα κι αυτα που ηξερα.

Οταν λεμε οτι κλειδωνει δορυφορους η συσκευη εννοουμε ΧΩΡΙΣ την υποβοηθηση wifi ή δεδομενων κινητης τηλεφωνιας.

Αρα ειναι απιθανο οποιαδηποτε συσκευη να κλειδωσει σε κλειστο χωρο μονο με το GPS.

Παντα οι οδηγιες λενε στην πρωτη αποπειρα να ειμαστε σε ανοιχτο χωρο και χωρις εμποδια .

Εμενα στο χ800 το gps δουλευει απροβληματιστα απο την 6s μεχρι και την 15s που φοραει τωρα.Εννοειται στο αυτοκινητο και χωρις τα δεδομενα ανοιχτα.

Η εικόνα που έστειλα είναι από μέσα στο σπίτι μου ΧΩΡΙΣ WIFI DATA μόνο GPS ανοιχτό! Με την CM 12.1.... :Dedit :ψέματα.. Από ότι βλέπω πάλι την εικόνα μάλλον είχα ξεχάσει ανοιχτό το WiFi

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

είναι μεγάλη και "επικίνδυνη" ιστορία , την ξαναείπα

είναι εύκολο να μεταφράσεις μόνο τη γλώσσα, αλλά το δύσκολο είναι να "σεβαστείς" την πηγή προγραμματισμού ....για να πάνε όλα καλά

 

δημιουργείς νέο φάκελο με το πραγματικό όνομα της νέας γλώσσας Values-xx-rXX

μεταφράζεις τα

arrays.xml

plurals.xml

strings.xml

Γιώργο τα έχω έτοιμα(τα βρήκα δλδ) ! Μπορείς αν στα στείλω να ξεπακεταρεις και να πακεταρεις ξανά την rom (system. dat /framework/ framework-res.apk) γιατί μου βγάζει σφάλμα από τότε που αναβαθμισα σε Windows 10!

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...