Jump to content

Lenovo K3 Note


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάντως στα περισσότερα μαγαζιά λένε ότι υποστηρίζει και ελληνικά αλλά και άλλες γλώσσες. Σε όσους ήρθε είχε αγγλικά και κινεζικα μόνο?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πάντως στα περισσότερα μαγαζιά λένε ότι υποστηρίζει και ελληνικά αλλά και άλλες γλώσσες. Σε όσους ήρθε είχε αγγλικά και κινεζικα μόνο?

 

Και να μην υπάρχουν προς το παρόν, στην πορεία θα βγούνε και γλώσσα και play store και custom roms. Εγώ θέλω να ρωτήσω όποιος είχε παλιότερα Lenovo το UI τους ισχύει ότι είναι γενικά βαρύ;

Link to comment
Share on other sites

Και να μην υπάρχουν προς το παρόν, στην πορεία θα βγούνε και γλώσσα και play store και custom roms. Εγώ θέλω να ρωτήσω όποιος είχε παλιότερα Lenovo το UI τους ισχύει ότι είναι γενικά βαρύ;

Εξαρταται απο την ρομ και τυχον εξτρα εφαρμογες.

Στο P780 με παλαιοτερη ρομ χωρις εξτρα κινεζιες και αλλα, ειναι παναλαφρο.

Με νεα ρομ, φουλ στα εξτρα εκτος κινεζιες, κανει κολπα, αναλογα παντα τι τρεχει στο background (το εχω φορτωσει πολλα). Ξηλωνοντας και το lenovo secure, γινεται ελαφρυτερο, οχι οσο η παλια αλλά ειναι πολυ καλυτερη ρομ συνολικα, οποτε προσωπικα κρατησα αυτην την ρομ. Καναδυο φορες που ψιλοκαθυστερει να ανταποκριθει σε κατι, το συνηθισα.

(Ευελπιστω και πιστευω, το νεο K3 κινητο, με τις ιδιες εφαρμογες, να πεταει).

Link to comment
Share on other sites

Αν εκανες ερευνα στο τοπικ αυτο θα τα εβρισκες και εδω, εχουν αναφερθει ξανα ;)

 

Το ειχα δει φυσικα αλλα απο το PDAnet εγω δεν μπορω να κατεβασω τιποτα γιατι θελει login και δεν μπορω να το φτιαξω .. τα ρωσικα μου δεν ειναι τοσο καλα :)

Απο αυτα τα λινκ δεν χρειαζεται τιποτα ... πιστευω θα βοηθησει τον κοσμο εδω μεσα!!

My moral in life is simple, you treat me good, and i'll definitely treat you better... and vise versa of course!!! :respect:

Pocophone F1 6/128 Gb

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στα περισσότερα μαγαζιά λένε ότι υποστηρίζει και ελληνικά αλλά και άλλες γλώσσες. Σε όσους ήρθε είχε αγγλικά και κινεζικα μόνο?

 

Εννοείται ότι όταν στο στέλνουν έχει κανονικότατα και Ελληνικά δε σχολίασε κανένας αυτό, απλά όταν η μαμά ρομ δεν έχει Ελληνικά στη περνάνε μέσα τα καταστήματα από μόνα τους. Το πρόβλημα είναι ότι μετά όταν βγει κάποια νεώτερη έκδοση και κάνεις update χάνεις τα Ελληνικά

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Το ειχα δει φυσικα αλλα απο το PDAnet εγω δεν μπορω να κατεβασω τιποτα γιατι θελει login και δεν μπορω να το φτιαξω .. τα ρωσικα μου δεν ειναι τοσο καλα :)

Απο αυτα τα λινκ δεν χρειαζεται τιποτα ... πιστευω θα βοηθησει τον κοσμο εδω μεσα!!

Στο 4pda λες ? Στη "φόρμα" εγγραφής κάτω κάτω σού είχε να βάλεις έναν κωδικό για να δει ότι δεν είσαι ρομπότ- verify, στο κουτάκι σου γράφει δύο νούμερα. Ή προσθέτεις αυτά τα δύο νούμερα και γράφεις στο κουτάκι το αποτέλεσμα ή αφαιρείς και γράφεις το αποτέλεσμα. Ελπίζω να βοήθησα.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Μετά το update που λες ότι χάνονται τα ελληνικά, μετά για να περάσουν πάλι πρέπει να γίνει root ή γίνεται πιο απλά?

Αν η γλώσσα έχει περάστει από το κατάστημα δε μπορείς να τη προσθέσεις μόνος σου μόνο αν υπάρχει κάποια custom έκδοση που έχει και τα ελληνικά. Πχ στο jiayu μου ήρθε με ελληνικά αλλά είχε θέματα οπότε με την αναβάθμιση έφυγαν τα ελληνικά, δεν υπάρχει τρόπος να περάσουν αν και μικρό το κακό μόνο οι ρυθμίσεις μένουν αγγλικά όλα τα άλλα είναι οκ

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Στο gearbest δεν το βρήκα καν. Το έχει το vickmall με 175 από Κίνα ή 205 από ευρωπαϊκή αποθήκη και παράδοση στην Ελλάδα εντός μιας εργάσιμης! Edited by letom
Link to comment
Share on other sites

kκαλημερα σε όλους,

 

παιδια τελικα' υπαρχουν δυον διαφορετικες εκδοσεις του κινητου διαθεσιμες προς αγορα'?

αυτο που εχει στο minideal

http://www.minideal.net/lenovo-k3-note-android-5-0-2gb-16gb-4g-lte-5-5-inch-fhd-screen-mtk6752-1-7ghz-octa-core-smartphone.html

 

με 175.99 ειναι το κανονικό ? (εξτρα 2 ευρω για το λευκο αντι του κιτρινου).

 

σκεφτομαι να το παραγγείλω από εβδομαδα, προτιμώντας το από το 6ιντσο lenovo note8.

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

kκαλημερα σε όλους,

 

παιδια τελικα' υπαρχουν δυον διαφορετικες εκδοσεις του κινητου διαθεσιμες προς αγορα'?

Ναι,το angelic voice με το ηχείο στο πίσω μέρος και το απλό χωρίς το ηχείο.

Version Angelic Voice

Link to comment
Share on other sites

Ναι,το angelic voice με το ηχείο στο πίσω μέρος και το απλό χωρίς το ηχείο.

Version Angelic Voice

 

Σωστός. Νομιζα αναφερόμασταν σε αυτό με την τιμή στα 179 δολάρια.

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΙΣΩ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΡΕΛΑΒΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΝΑ REVIEW ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΛΥΘΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...:D
Link to comment
Share on other sites

Έχει παραλάβει προ 2 ημερών κάποιος και έχει κάνει ένα μίνι review με τις πρώτες εντυπώσεις του. Δες προηγούμενες σελίδες.

 

Κάτοχος Zenfone 5 και αναμένουμε τώρα να παραλάβουμε το K3 Note. Να δούμε αν θα μείνουμε το ίδιο ικανοποιημένοι με το ASUS.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΠΙΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΝΕΙΣ ΦΙΛΕ REVIEW STA GREEK απο παιδια που παρελαβαν δεν εχει.

 

Για κοίτα σελίδα 9 το σχόλιό του WiiPanic, πρώτα να γυρνάς στις προηγούμενες σελίδες να δεις αν έχει απαντηθεί αυτό που θες και μετά να γράφεις.

:chair:
Link to comment
Share on other sites

Για κοίτα σελίδα 9 το σχόλιό του WiiPanic, πρώτα να γυρνάς στις προηγούμενες σελίδες να δεις αν έχει απαντηθεί αυτό που θες και μετά να γράφεις.

 

Καλά του τα λες. Επίσης μεγάλε μην γράφεις με κεφαλαία φαίνεται σαν να φωνάζεις. Τέλος καλό θα ήταν αν χρησιμοποιείς Firefox να βάλεις έναν ελληνικό ορθογραφικό έλεγχο...

Στα του κινητού μόνο ένας έχει παραλάβει μέχρι στιγμής και έχει γράψει ότι είναι ικανοποιημένος. Αναμένουμε και τους υπόλοιπους.

Link to comment
Share on other sites

Σωστός. Νομιζα αναφερόμασταν σε αυτό με την τιμή στα 179 δολάρια.

 

Αν και δεν έχουν κάποια άλλη διαφορά :) συν του ότι νομίζω το angelic δεν έχει βγει στα sites in stock ακόμα

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΙΝ ΛΕΝΕ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΙΝ ΠΑΡΤΗ ΤΟΥΣ ΚΑΛΗΤΕΡΑ. ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ GREEK REVIEW VIDEO ΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΣΕ ΠΟΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΓΙΑΤΗ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΩ ΤΥΦΛΩΘΕΙ Η ΧΑΖΕΨΑ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 50 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΕΙΜΑΙ ΑΓΡΑΜΑΤΟΣ ΟΠΙΟΝ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΤΑ ΛΑΘΗ ΝΑ ΜΙΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

Link to comment
Share on other sites

Βασικά φίλε μου δεν έχω τόσο πρόβλημα με τα ορθογραφικά λάθη, όσο με τα κεφαλαία, είναι δύσκολο να τα διαβάσω. Φιλικά πάντα.
Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...