Jump to content

Lenovo A7000


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οι επαφές μου βρίσκονται στο outlook.

Το lenovo a7000 περιέχει το Mobile Assistant όπου στην κατηγορία "Επαφές" ανακτά τις επαφές από το κινητό.

Οι επαφές φαίνονται στην κατηγορία "Όλα".

Για το συγχρονισμό του lenovo με το outlook 2010 (Η/Υ - όπου επεξεργάζομαι τις επαφές), χρησιμοποιώ το MyPhoneExplorer.

Όλα καλά ο συγχονισμός φαίνεται να είναι οκ, αλλά οι επαφές δεν εμφανίζονται στο κινητό κατά την αναζήτηση στις "Επαφές" (lenovo) αλλά μόνο εάν αντιγράψω τις επαφές στο Mobile Assistant από την κατηγορία "Επαφές" στην κατηγορία "My contacts"

Ελπίζω να μην σας μπέρδεψα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 413
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε ευχαριστώ Και εγώ το έχω δει αυτό Αλλά έλεγα αν κάποιος έχει πάρει την 'κρυάδα' πρώτος.χεχε

 

για δες και εδω

http://forum.xda-developers.com/chef-central/android/request-cwm-twrp-recovery-lenovo-a7000a-t3102588

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό το έβαλα να φορτίσει και δεν φορτίζει καθόλου και μου πετάει ειδοποίηση ότι η θερμοκρασία της μπαταρίας είναι πολύ χαμηλή. Το βγαλα από τη φόρτιση το κλεισα το ξανα ανοιξα έπαιξα λίγο και το ξανα έβαλα και πάλι τα ίδια. Τι άλλο μπορώ να κάνω;

Edit: Του έβγαλα την μπαταρία και την ξανά έβαλα και το άφησα να φορτίζει κλειστό και φορτίζει ευτυχώς.

Edit2: Και σήμερα τα ίδια αλλά του έβγαλα την μπαταρία και την ξανά έβαλα το έβαλα να φορτίσει και κλειστό αλλά τίποτα. Θα του κάνω ένα factory reset αν καταφέρω και το φορτίσω.

Edited by Alex_90
:chair:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλημερα σας, ξερει καποιος να με βοηθησει πως μπορω να απενεργοποιησω την εμφανιση των μηνυματων απο την αρχικη οθονη της συσκευης; ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ=ΚΕΝΤΡΟ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΩΝ=κλεινεις την επιλογη ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙς ΟΘΟΝΗΣ ΚΛΕΙΔΩΜΑΤΟΣ

βλεποντας και τα υπολοιπα μενου που εχει πιο πανω και κατω μπορεις να επιλεξεις ποιες εφαρμογες θα φαινονται ειδοποιησεις..αν θα εμφανιζεται πανω στην γραμμη κλπ κλπ

Link to comment
Share on other sites

Και μενα μου εχει σπασει τα νευρα....απο την κλειδωμενη οθονη ξαφνικα μπαινει μεσα στα εισερχομενα μηνυματα !!! Δεν μπορω να το απενεργοποιησω.
Link to comment
Share on other sites

ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ=ΚΕΝΤΡΟ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΩΝ=κλεινεις την επιλογη ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙς ΟΘΟΝΗΣ ΚΛΕΙΔΩΜΑΤΟΣ

βλεποντας και τα υπολοιπα μενου που εχει πιο πανω και κατω μπορεις να επιλεξεις ποιες εφαρμογες θα φαινονται ειδοποιησεις..αν θα εμφανιζεται πανω στην γραμμη κλπ κλπ

 

το ρυθμισα..ευχαριστω παρα πολυ!!!!

Link to comment
Share on other sites

μαλλον κατι κανεις λαθος γιατι ο προηγουμενος φιλος..τα καταφερε μια χαρα..εκτος αν υπαρχει καμια αλλη εκδοση android στο τηλ σου που δεν εχει αυτη την ρυθμιση μεσα ..δεν γνωριζω. αν το λαθος το κανεις εσυ ;; η ακολουθεις τις οδηγιες και απλα εχει να κανει με καποα παλαιοτερη εκδοση λογισμικου..το 2ο το θεωρω απιθανο. γιατι νομιζω οτι ολοι φοραμε το ιδιο λογισμικο
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Δύο φορές όταν πήγα να πάρω τηλέφωνο δεν καλούσε, ενώ είχε κανονικό σήμα. Μόλις το έκανα επανεκκίνηση λειτουργούσε χωρίς κανένα πρόβλημα. Παίζει να έχει τίποτα ή ή τζάμπα ανησύχησα;

 

(το τηλέφωνο το έχω μερικές εβδομάδες και είμαι και καινούργια χρήστης smartphone)

Link to comment
Share on other sites

Με το hotspot υπάρχει θέμα. Για δείτε σε σας δουλεύει κανονικά; Σε μένα δείχνει να συνδέονται άλλες συσκευές αλλά internet γιοκ! Παίρνουν σωστά IP αλλά δεν έχουν internet.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απαντηση επειδη σκέφτομαι να το πάρω και το gps ειναι θέμα επειδή είχα το α536 αν δεν κάνω λάθος και με εδειχνε και 2 στενά λάθος..
Link to comment
Share on other sites

Κλειδώνει ταχύτατα και με ακρίβεια στο δρόμο. Και δεν το έχω καν στο τζάμι αλλά χωμένο στο ταμπλό μέσα
Link to comment
Share on other sites

Με το hotspot υπάρχει θέμα. Για δείτε σε σας δουλεύει κανονικά; Σε μένα δείχνει να συνδέονται άλλες συσκευές αλλά internet γιοκ! Παίρνουν σωστά IP αλλά δεν έχουν internet.

 

Μόλις το δοκίμασα με Whats'up καρτοκινητό και παίζει κανονικότατα με το Nexus 7 . Οπότε μάλλον κάτι παίζει με το δικό σου.

:chair:
Link to comment
Share on other sites

το wifi στα κινητα σας πως ειναι παιδια; διαπιστωνω οτι εαν ειμαι σε αλλο δωματιο απο το ρουτερ, ενω δειχνει το κινητο οτι εχει σημα ιντερνετ δεν μπορει να συνδεθει.

μου εχει σπασει τα νευρα ενω ταμπλετ, λαπτοπ και δυο αλλα κινητα που ιπαρχουν στο σπιτι δουλευουν μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω κάποιο θέμα με το Wi-Fi και πιστεύω ότι έχει από τα πιο ισχυρά σήματα από τις άλλες συσκευές που έχω θα έλεγα.
:chair:
Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω ειδικός δεν είμαι αλλά αν δεν απέχει τουλάχιστον 5 μέτρα από το ρουτερ και έχει τέτοιο θέμα τότε πρέπει να το πας στο κατάστημα που το πήρες. Το πρόβλημα αυτό υπήρχε εξ αρχής ή έγινε αργότερα; Πόσο καιρό το έχεις;
:chair:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...