Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τη δυνατότητα DOA σου την προσφέρει το εκάστοτε κατάστημα και όχι η Samsung απ'όσο γνωρίζω.

Οπότε πηγαίνοντας το εκεί "απλά" θα στο επισκευάσουν.

 

 

Μα τότε έπρεπε απλά με το που το πηγαίνεις το τηλέφωνο στο κατάστημα και τους δείχνεις το πρόβλημα αμέσως να στο αλλάξουν. Δηλαδή τώρα περιμένουμε να μας απαντήσει το service αν η ζημιά επισκευάζεται; και αν επισκευάζεται γιατί ο πελάτης να το αποδεχτεί; η μόνη περίπτωση που σκέφτομαι είναι μήπως υπάρχει υπαιτιότητα του πελάτη στη ζημιά.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μα τότε έπρεπε απλά με το που το πηγαίνεις το τηλέφωνο στο κατάστημα και τους δείχνεις το πρόβλημα αμέσως να στο αλλάξουν. Δηλαδή τώρα περιμένουμε να μας απαντήσει το service αν η ζημιά επισκευάζεται; και αν επισκευάζεται γιατί ο πελάτης να το αποδεχτεί; η μόνη περίπτωση που σκέφτομαι είναι μήπως υπάρχει υπαιτιότητα του πελάτη στη ζημιά.

 

Καμια υπαιτιότητα δική μου και ποτε να προλάβω Δευτέρα το πήρα Τετάρτη έσβησε !δεν τίθεται θέμα service απ´ την δική μου πλευρά θα το τραβήξω μεχρι εκει που φτάνει

Link to comment
Share on other sites

καλημερα !!! πως κανουμε αποκρυψη περιεχομενου των sms οταν μας καλει καποιος ??

δεν μπορω να βρω την ρυθμιση ! :(

Ρυθμ - Συσκευη - Ηχοι και ειδοπ - Ειδοπ στη οθονη κλειδ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Το δικό μου S6 άρχισε πριν μια εβδομάδα να κάνει κάτι περίεργο. Στα καλά καθούμενα πατιέται το back button απο μόνο του, ανάβει και το led του κουμπιού και δονείται η συσκευή σαν να το πατάς κανονικά... Τα έσβησα όλα, πέρασα και την 5.1.1 αλλα το πρόβλημα παραμένει. Δεν το κάνει συνέχεια, μπορεί 2-3 φορές την βδομάδα αλλά είναι πολύ περίεργο:wacko:

Edited by Lotus_gr
Link to comment
Share on other sites

Καμια υπαιτιότητα δική μου και ποτε να προλάβω Δευτέρα το πήρα Τετάρτη έσβησε !δεν τίθεται θέμα service απ´ την δική μου πλευρά θα το τραβήξω μεχρι εκει που φτάνει

 

Και μέχρι εκεί που δε φτάνει μη σου πω!!!

Είναι απαράδεκτο υπό όρους doa να σου πουν για επισκευη

:tease:
Link to comment
Share on other sites

:!:Ενημέρωση:!:

Μυνήματα που αφορούσαν την κάμερα του s6 μετακινήθηκαν στο κατάλληλο θέμα.

Θα παρακαλέσω να μην βγαίνετε off topic

Link to comment
Share on other sites

Με πήραν απο το κατάστημα και μου ειπαν οτι έγινε επανεγκατάσταση λογισμικού και το κινητό ειναι οκ!!!! Εσεις τι θα κάνατε ?
Link to comment
Share on other sites

Με πήραν απο το κατάστημα και μου ειπαν οτι έγινε επανεγκατάσταση λογισμικού και το κινητό ειναι οκ!!!! Εσεις τι θα κάνατε ?

 

από την στιγμή που έχει DOA δεν το δέχεσαι... και συνεχίζεις να επιμένεις.... για καινούρια συσκευή... σε περίπτωση που δεν βγάλεις άκρη κάνε καταγγελία...! :)

Link to comment
Share on other sites

Λογικα ναι αφου και στο note edge που ειχαν περασει φιλοι ειχε κανονικα εννοειται

 

----- προσθήκη μηνύματος 60 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αξιζει να την δεις γιατι εχει νεωτερο chaingelist

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Λογικα ναι αφου και στο note edge που ειχαν περασει φιλοι ειχε κανονικα εννοειται

 

----- προσθήκη μηνύματος 60 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αξιζει να την δεις γιατι εχει νεωτερο chaingelist

Το ιδιο μου φανηκε οτι ειναι με τη γαλλικη, το changelist

Link to comment
Share on other sites

Λογικα ναι αφου και στο note edge που ειχαν περασει φιλοι ειχε κανονικα εννοειται

 

----- προσθήκη μηνύματος 60 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αξιζει να την δεις γιατι εχει νεωτερο chaingelist

 

Το ιδιο μου φανηκε οτι ειναι με τη γαλλικη, το changelist

 

Εχεις δικιο..συγνωμη....η Ισραηλινη ειναι νεωτερη

 

Ουτε η Ισραιλινη ειναι νεωτερη

 

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=62658&stc=1&d=1435777119

 

Νεωτερες ειναι αυτες που βγηκαν για παροχους (Vodafone κλπ.)

 

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=62659&stc=1&d=1435777283

Edited by nik187
Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

Eχει και ελληνικη vodafone 5.1.1

 

Πως γινεται; Σας εχει ερθει ΟΤΑ οσοι εχετε vodafone?

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Με πήραν απο το κατάστημα και μου ειπαν οτι έγινε επανεγκατάσταση λογισμικού και το κινητό ειναι οκ!!!! Εσεις τι θα κάνατε ?

 

τιποτα δεν εχουν κανει..καλο να επιμεινεις για αντικατασταση..κοιταξε το πρωτα

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Ουτε η Ισραιλινη ειναι νεωτερη

 

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=62658&stc=1&d=1435777119

 

Νεωτερες ειναι αυτες που βγηκαν για παροχους (Vodafone κλπ.)

 

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=62659&stc=1&d=1435777283

Την ημερομηνια του build number θυμομουν..εχεις δικιο...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Εγγύηση χωρίς απόδειξη αγοράς , μόνο με το serial number υποστηρίζει ή samsung ?

Θελω να αγοράσω ένα s6 κερδισμένο από διαγωνισμό αλλά δεν υπάρχει απόδειξη αγοράς .

 

Ή apple ξέρω ότι δεχεται εγγύηση με τον σειριακό αριθμό μόνο , το κάνει και ή samsung ?

Link to comment
Share on other sites

Εγγύηση χωρίς απόδειξη αγοράς , μόνο με το serial number υποστηρίζει ή samsung ?

Θελω να αγοράσω ένα s6 κερδισμένο από διαγωνισμό αλλά δεν υπάρχει απόδειξη αγοράς .

 

Ή apple ξέρω ότι δεχεται εγγύηση με τον σειριακό αριθμό μόνο , το κάνει και ή samsung ?

 

Μιλας με εξυπηρετηση και σου λενε σιγουρα τι κανεις σε αυτην την περιπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Eχει και ελληνικη vodafone 5.1.1

 

Πως γινεται; Σας εχει ερθει ΟΤΑ οσοι εχετε vodafone?

 

Μόλις μου ήρθε, κατεβάζω και αναφέρω:cool:

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Ναι γινεται μονο με το imei κανονικα

Ελπίζω να το λες με σιγουριά φιλε μου . Θα πάρω και το πρωί να ρωτήσω

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να το λες με σιγουριά φιλε μου . Θα πάρω και το πρωί να ρωτήσω

Στην arvato ισχύει, το έχω δει μπροστά μου,στην smartec λογικά θα είναι το ίδιο,αλλά πάρε ένα τηλέφωνο να ρωτήσεις για 100%.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...