Jump to content

Jiayu S3


sam28
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάνε διαχείριση σιμ εκεί κάπου έχει όνομα σημείο πρόσβασης σβηστα όλα και ξαναβαλε τις ρυθμίσεις ξανά κάνε επανεκινηση και θα στρωσει

Πως τα σβήνω; και μετά Πως βάζω ξανά τις ρυθμίσεις;

Link to comment
Share on other sites

Πως τα σβήνω; και μετά Πως βάζω ξανά τις ρυθμίσεις;

 

http://techmaniacs.gr/lg-g2-apn-configuration/

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=2421&menuId=2421

Σου είπα που θα πας ψάξε λίγο

Edited by panos314

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ. Το έκανα και έστρωσε

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ. Το έκανα και έστρωσε

 

Ωραία να σε καλά.

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

οποιος ενδιαφερεται για θηκη http://www.ebay.com/itm/201280532212?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT την ειχα παραγγειλει αλλα ακυρωσα την παραγγελια του τ/φ ας στειλει pm
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Επειδη το thread ειναι πολυ μεγαλο κ ενδιαφερομαι να παρω το τηλ αμεσα, μπορειτε να μου πειτε αν υπαρχει rom που να λειτουργουν ολα σωστα (gps , να μην εχεi spyware/virus,κλπ)???

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Επειδη το thread ειναι πολυ μεγαλο κ ενδιαφερομαι να παρω το τηλ αμεσα, μπορειτε να μου πειτε αν υπαρχει rom που να λειτουργουν ολα σωστα (gps , να μην εχεi spyware/virus,κλπ)???

 

Ευχαριστω

 

Ναι κρατάς αυτη που εχει και δεν εχεις προβλημα με αυτα που αναφέρεις . Τοσο απλα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Επειδη το thread ειναι πολυ μεγαλο κ ενδιαφερομαι να παρω το τηλ αμεσα, μπορειτε να μου πειτε αν υπαρχει rom που να λειτουργουν ολα σωστα (gps , να μην εχεi spyware/virus,κλπ)???

 

Ευχαριστω

 

Εγώ διάβασα όλα τα ποστ μόνο μου έβγαλα συμπέρασμα και το πήρα κάνε και εσύ το ίδιο

.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μην ανησυχεις θα στο προσεχουν, απ οτι ειπαν θα το εχει ο πιλοτος, δεν θα το βαλουν μαζι με τα υπολοιπα, στους σακους και στις καλαθουνες, το δικο σου θα ειναι στην VIP θεση!!!

 

Θα το ριξουνε με το καινούργιο σύστημα της Google με drone θα πέσει ακριβώς σπίτι του

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Εχθές αγόρασα μια 32αρα micro sd (sumsung evo 15.5eyro up to 48mbp/s eshop) και της πέρασα από την παλιά που είχα δεδομένα 1,3γιγα ,

φωτογραφίες και τραγούδια, στην συλλογή βλέπω τις φωτογραφίες,

αλλά τα τραγούδια δεν μπορώ να τα βρώ,

ούτε στην μουσική είναι ούτε στην διαχείριση αρχείων φένονται!

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα το hands on και σε μια φωτογραφία έδειχνε 1,5 γιγα ραμ ελεύθερα. Από 3 δεσμεύει τα μισά; εσάς πόση ελεύθερη έχει μετά από εκκαθάριση ;
Link to comment
Share on other sites

Εχθές αγόρασα μια 32αρα micro sd (sumsung evo 15.5eyro up to 48mbp/s eshop) και της πέρασα από την παλιά που είχα δεδομένα 1,3γιγα ,

φωτογραφίες και τραγούδια, στην συλλογή βλέπω τις φωτογραφίες,

αλλά τα τραγούδια δεν μπορώ να τα βρώ,

ούτε στην μουσική είναι ούτε στην διαχείριση αρχείων φένονται!

 

Και εγώ αυτήν την κάρτα έχω και δεν έχω κανένα πρόβλημα όταν την βάλεις στο Smartphone πρέπει να την κάνεις format πρώτα., μπορεί στην μεταφορά να χάθηκαν δεν θα τα κάνεις αποκοπή αντιγραφή θα τα κάνεις

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Πλακα κανεις; Πως γινεται το φορματ;

 

Δεν κάνω καθόλου πλάκα είμαι πολύ σοβαρός πάνε αποθηκευτικό χώρο και δεις εκει την sd card πάτα διαγραφή κάρτας περίμενε μέχρι να τελειώσει και μετά ξανάβαλε τα αρχεία σου και δες.

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Εγώ διάβασα όλα τα ποστ μόνο μου έβγαλα συμπέρασμα και το πήρα κάνε και εσύ το ίδιο

.

 

Κανε μου τη χαρη και μιλα καλυτερα. Αμα δε θες να βοηθησεις, δικαιωμα σου αλλα μην τρολαρεις. Δε σε ρωτησα αν διαβασες ολο το νημα και δε με νοιαζει τι κανεις. Αν δε θες να βοηθησεις, απλα μην απαντας.

Link to comment
Share on other sites

Κανε μου τη χαρη και μιλα καλυτερα. Αμα δε θες να βοηθησεις, δικαιωμα σου αλλα μην τρολαρεις. Δε σε ρωτησα αν διαβασες ολο το νημα και δε με νοιαζει τι κανεις. Αν δε θες να βοηθησεις, απλα μην απαντας.

 

Δηλαδη η άλλη που διάβασαν όλα τα ποστ κοροϊδια είναι οTHANKIN που σου είπα κράτα και αυτήν που έχεις πως μιλάει δηλαδή. Θέλω να πω ότι αφού διαβάσεις όλα τα ποστ θα έχεις μια εικόνα για τον εαυτό σου και θα απόφασησης τι θα κάνεις

Δημοσιεύθηκε: Σήμερα, 01:43

Edited by panos314

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Ναι κρατάς αυτη που εχει και δεν εχεις προβλημα με αυτα που αναφέρεις . Τοσο απλα!

 

Μερικοι χρηστες αναφερουν οτι ακομα και η stock rom εχει ιους

http://forum.xda-developers.com/android/help/jiayu-g4s-trojan-malware-warning-custom-t2802220

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Χθες παρέλαβα και εγώ το κινητό από vickmall. Όλα καλά και ωραία. Το κινητό είναι πολύ γρήγορο. Όταν έκανα sign in με το account μου δεν συγχρόνισε τις επαφές μου με τη νέα συσκευή. Ξέρετε μήπως τι χρειάζεται να κάνω?

Επιπλέον εγκατέστησα super SU και όταν το ανοίγω και πάει να κάνει update λέει failed. Αυτό έχει να κάνει με το root του κινητού? Είχα ζητήσει από vickmall εγκατάσταση play store και root την συσκευή

Link to comment
Share on other sites

http://en.miui.com/thread-3998-1-1.html

 

Εκεί θα βρεις την λύση. Κατεβάζεις και εγκαθιστάς το APK και μετά βάζεις το Google Contacts...

And you're golden...

Normal people believe that if it ain't broke, don't fix it.

Engineers believe that if it ain't broke, it doesn't have enough features yet.

Link to comment
Share on other sites

Μερικοι χρηστες αναφερουν οτι ακομα και η stock rom εχει ιους

http://forum.xda-developers.com/android/help/jiayu-g4s-trojan-malware-warning-custom-t2802220

Αυτός είναι, ίσως, ένας γενικότερος κίνδυνος όταν αποφασίζεις να αγοράσεις τηλέφωνο από "άγνωστο" κινέζο κατασκευαστή (και με "άγνωστο" εννοώ όχι κάποιο από τα "μεγάλα" ονόματα που είναι γνωστά στο ευρύ κοινό).

Η περίπτωση που αναφέρεις αφορά το G4S και ήταν πριν από 1 χρόνο περίπου, όταν στις 'μαμίσιες' ROM διαφόρων κινέζικων κινητών (αρχής γενομένης με αυτά της Star) είχαν βρεθεί... ύποπτα περιεχόμενα. Η περίπτωση εξελίχθηκε σε... μίνι-σκάνδαλο (εντάξει, όχι άδικα...) και φαίνεται ότι οι εταιρίες το πρόσεξαν λίγο και έκτοτε δεν έχουν αναφερθεί άλλα κρούσματα.

 

ΟΜΩΣ όταν πήρα το δικό μου S3, αντικατέστησα με τη μία την... παμπάλαιη ROM (το τηλέφωνο ήταν προ-παραγγελία από την εποχή της 1ης εμπρορικής του διάθεσης) με την -αρκετά δημοφιλή ακόμα, απ' ό,τι καταλαβαίνω- S3W 20150205-141543.

Δεν ξέρω πώς μου ήρθε η ιδέα και έβαλα το antivirus που χρησιμοποιώ συνήθως (Dr Web Light) να σκανάρει όλο το τηλέφωνο (και τη ROM).

Και -ω του θαύματος- επισήμανε την εφαρμογή SysMarket_offline_noicon.apk η οποία βρίσκεται κάτω από directory του συστήματος, το /system/priv-app (κοινώς σαφέστατα μέρος της ROM - που φέρεται και ως "επίσημη") ως threat, με όνομα "Android.SkyMobi.2.origin"!

Έψαξα λίγο μήπως βρω κάτι σχετικό στο internet, αλλά εκτός από έναν τύπο στο 4pda.ru που ανέφερε τα ίδια με μένα, δε βρήκα τίποτα άλλο.

Οπότε απλώς... έσβησα το ύποπτο αρχείο και ησύχασα (και όχι, δε μου έλειψε κάτι από τις λειτουργίες του τηλεφώνου μετά από αυτό...)

 

Είχα γράψει στο thread εδώ γι' αυτό και ρωτούσα αν κανείς είδε κάτι σχετικό, αλλά δεν πήρα ποτέ κάποια απάντηση...

Πάντως η 20150319-073039 ROM που έχω τώρα επάνω δεν είχε μέσα τίποτα ανάλογο - ό,τι κι αν μπορεί να σημαίνει αυτό.

 

 

Καλημέρα. Χθες παρέλαβα και εγώ το κινητό από vickmall. Όλα καλά και ωραία. Το κινητό είναι πολύ γρήγορο. Όταν έκανα sign in με το account μου δεν συγχρόνισε τις επαφές μου με τη νέα συσκευή. Ξέρετε μήπως τι χρειάζεται να κάνω?

Επιπλέον εγκατέστησα super SU και όταν το ανοίγω και πάει να κάνει update λέει failed. Αυτό έχει να κάνει με το root του κινητού? Είχα ζητήσει από vickmall εγκατάσταση play store και root την συσκευή

Δε χρειάζεσαι το SuperSU. Η σχετική λειτουργία είναι προεγκατεστημένη στο λειτουργικό. Απλώς πήγαινε Settings -> Security -> Superuser, ενεργοποίησε τη σχετική επιλογή (το κουμπάκι στα δεξιά) και είσαι root.

Πατώντας πάνω στην ίδια αυτή επιλογή του μενού, σε πάει σε οθόνη που παρέχει τη λειτουργικότητα του SuperSU - κοινώς τον έλεγχο πρόσβασης των διαφόρων εφαρμογών με προνόμια root.

 

ΥΓ: Με γειές! :D

Edited by w2o4ts
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη η άλλη που διάβασαν όλα τα ποστ κοροϊδια είναι οTHANKIN που σου είπα κράτα και αυτήν που έχεις πως μιλάει δηλαδή. Θέλω να πω ότι αφού διαβάσεις όλα τα ποστ θα έχεις μια εικόνα για τον εαυτό σου και θα απόφασησης τι θα κάνεις

Δημοσιεύθηκε: Σήμερα, 01:43

 

Συνεχιζεις να εκτιθεσαι και να τρολαρεις

Μην προσπαθεις να δημιουργησεις εντυπωσεις. Αναφερθηκα αποκλειστικα και μονο σε σενα, και σε κανενα αλλον χρηστη.

Μη συγκρινεις το ποστ του Thankin με το δικο σου.

Ο ΤΗΑΝΚΙΝ προσπαθησε να βοηθησει, αναφεροντας μια πιθανη λυση.

Εσυ πεταχτηκες να πεις την "εξυπναδα " σου, διχως να προσφερεις τιποτα στο θεμα.

Τα φορουμ για αυτο υπαρχουν, για να βοηθαει ο ενας τον αλλο. Καποιοι δεν εχουν τον χρονο να διαβασουν 120 σελιδες, για αυτο ζητανε την βοηθεια καποιου αλλου

Αν δε θες να βοηθησεις, δικαιωμα σου αλλα δεν εχεις κανενα δικαιωμα να πεις σε καποιον να μη ζητησει βοηθεια.

 

Προφανως πρεπει να εισαι μικρος, οποτε σταματαω την κουβεντα αλλα κανε μου τη χαρη και μην ασχολεισαι αλλο μαζι μου

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτός είναι, ίσως, ένας γενικότερος κίνδυνος όταν αποφασίζεις να αγοράσεις τηλέφωνο από "άγνωστο" κινέζο κατασκευαστή (και με "άγνωστο" εννοώ όχι κάποιο από τα "μεγάλα" ονόματα που είναι γνωστά στο ευρύ κοινό).

Η περίπτωση που αναφέρεις αφορά το G4S και ήταν πριν από 1 χρόνο περίπου, όταν στις 'μαμίσιες' ROM διαφόρων κινέζικων κινητών (αρχής γενομένης με αυτά της Star) είχαν βρεθεί... ύποπτα περιεχόμενα. Η περίπτωση εξελίχθηκε σε... μίνι-σκάνδαλο (εντάξει, όχι άδικα...) και φαίνεται ότι οι εταιρίες το πρόσεξαν λίγο και έκτοτε δεν έχουν αναφερθεί άλλα κρούσματα.

 

ΟΜΩΣ όταν πήρα το δικό μου S3, αντικατέστησα με τη μία την... παμπάλαιη ROM (το τηλέφωνο ήταν προ-παραγγελία από την εποχή της 1ης εμπρορικής του διάθεσης) με την -αρκετά δημοφιλή ακόμα, απ' ό,τι καταλαβαίνω- S3W 20150205-141543.

Δεν ξέρω πώς μου ήρθε η ιδέα και έβαλα το antivirus που χρησιμοποιώ συνήθως (Dr Web Light) να σκανάρει όλο το τηλέφωνο (και τη ROM).

Και -ω του θαύματος- επισήμανε την εφαρμογή SysMarket_offline_noicon.apk η οποία βρίσκεται κάτω από directory του συστήματος, το /system/priv-app (κοινώς σαφέστατα μέρος της ROM - που φέρεται και ως "επίσημη") ως threat, με όνομα "Android.SkyMobi.2.origin"!

Έψαξα λίγο μήπως βρω κάτι σχετικό στο internet, αλλά εκτός από έναν τύπο στο 4pda.ru που ανέφερε τα ίδια με μένα, δε βρήκα τίποτα άλλο.

Οπότε απλώς... έσβησα το ύποπτο αρχείο και ησύχασα (και όχι, δε μου έλειψε κάτι από τις λειτουργίες του τηλεφώνου μετά από αυτό...)

 

Είχα γράψει στο thread εδώ γι' αυτό και ρωτούσα αν κανείς είδε κάτι σχετικό, αλλά δεν πήρα ποτέ κάποια απάντηση...

Πάντως η 20150319-073039 ROM που έχω τώρα επάνω δεν είχε μέσα τίποτα ανάλογο - ό,τι κι αν μπορεί να σημαίνει αυτό.

 

Φιλε μου σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση και το χρονο σου!

Mηπως γνωριζεις και το SAR της συσκευης? οσο κι αν εψαξα στο νετ, δε μπορεσα να βρω σαφη απαντηση.

Στα περισσοτερα site λενε οτι η μετρηση δεν ειναι διαθεσιμη

Edited by Koyia78
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση και το χρονο σου!

Mηπως γνωριζεις και το SAR της συσκευης? οσο κι αν εψαξα στο νετ, δε μπορεσα να βρω σαφη απαντηση.

Στα περισσοτερα site λενε οτι η μετρηση δεν ειναι διαθεσιμη

Το SAR είναι... πονεμένη υπόθεση με τα κινέζικα. Ελάχιστοι κατασκευαστές (Κινέζοι πάντα) ανακοινώνουν κάτι τέτοιο, και ακόμα και εκεί δεν έχεις τρόπο να το επαληθεύσεις.

Στην Κίνα υπάρχει ελεγκτική αρχή (και αρκετά αυστηρή μάλιστα, απ' ό,τι διαβάζω) που (μεταξύ άλλων) ελέγχει και το SAR των νέων συσκευών, πριν δώσει την άδεια να κυκλοφορήσουν.

Τα όρια όμως που ισχύουν για την Κίνα (και πιθανόν και οι προδιαγραφές -ίσως και η μεθοδολογία- μέτρησης) είναι αρκετά διαφορετικά από τα ευρωπαϊκά ή αμερικάνικα, οπότε κανείς δεν μπαίνει στον κόπο να ανακοινώσει τα αποτελέσματα (και ίσως και να κάνει καλά).

Πάντως για κ ά π ο ι α κινέζικα που έχουν ανακοινωθεί κατά καιρούς τιμές (π.χ. η ThL ανακοίνωνε παλιότερα για τα δικά της, Lenovo και Huawei το ίδιο - θα μου πεις πιο γνωστές αυτές, αλλά τα μοντέλα που αφορούσε συνήθως δεν κυκλοφορούσαν στη Δύση), οι τιμές που βλέπαμε ήταν... ανέλπιστα καλές, ιδίως σε σχέση με κάτι i-phone και τέτοια (τώρα αν ήταν και αληθινές ή όχι, τι να σου πω...)

 

Άλλωστε και για τις "επίσημα" μετρώμενες τιμές (εις την... Δύσιν) έχουν υπάρξει κατά καιρούς πολλές συζητήσεις αναφορικά με την αξία τους, σε σχέση πάντα και με το τι μετράται κλπ...

 

Bottom line: Οι περισσότεροι από εδώ πλέον, όταν αποφασίζουμε την αγορά συσκευής από Κίνα, βάζουμε το SAR ανάμεσα στις παραδοχές που κάνουμε -κάποιες... σιωπηλά- αγοράζοντας κάτι τέτοιο και... δεν το ψάχνουμε (ελπίζω να μην κάνουμε κάποιο... *μεγάλο* λάθος :) :) :))

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμενο μοντελο δεν το εχει ακομα, αλλα συνηθως τα jiayu εχουν γυρω στο 1.5 SAR index. Μπορειτε να βρειτε ενα συγκριτικο πινακα για διαφορες συσκευες στο παρακατω link.

http://sarshield.com/radiation-chart/

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Συνεχιζεις να εκτιθεσαι και να τρολαρεις

Μην προσπαθεις να δημιουργησεις εντυπωσεις. Αναφερθηκα αποκλειστικα και μονο σε σενα, και σε κανενα αλλον χρηστη.

Μη συγκρινεις το ποστ του Thankin με το δικο σου.

Ο ΤΗΑΝΚΙΝ προσπαθησε να βοηθησει, αναφεροντας μια πιθανη λυση.

Εσυ πεταχτηκες να πεις την "εξυπναδα " σου, διχως να προσφερεις τιποτα στο θεμα.

Τα φορουμ για αυτο υπαρχουν, για να βοηθαει ο ενας τον αλλο. Καποιοι δεν εχουν τον χρονο να διαβασουν 120 σελιδες, για αυτο ζητανε την βοηθεια καποιου αλλου

Αν δε θες να βοηθησεις, δικαιωμα σου αλλα δεν εχεις κανενα δικαιωμα να πεις σε καποιον να μη ζητησει βοηθεια.

 

Προφανως πρεπει να εισαι μικρος, οποτε σταματαω την κουβεντα αλλα κανε μου τη χαρη και μην ασχολεισαι αλλο μαζι μου

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Φιλε μου σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση και το χρονο σου!

Mηπως γνωριζεις και το SAR της συσκευης? οσο κι αν εψαξα στο νετ, δε μπορεσα να βρω σαφη απαντηση.

Στα περισσοτερα site λενε οτι η μετρηση δεν ειναι διαθεσιμη

 

Όταν θα μάθεις τι εστι προγραμματισμός πληροφορική τότε μιλάμε και βοήθησα και πολύ κόσμο αλλά γιαυτό ημαστε εδώ για να βοηθαμε αλλά είπαμε να κάνεις και κάτι μόνο σου μην τα περιμένεις όλα στο πιάτο. Μην λες θα έρθει μάνα έξ ουρανού. Αυτά δεν συνεχιζω άλλο.

Edited by panos314

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Το gps εχει προβλημα? Γνωρίζουμε κατι? Λιγο που διάβασα δεν βρηκα κατι πανω σε αυτο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...