Jump to content

Windows 10 technical preview (Insider Program)


iStewie
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εκανε κανεις hard reset μετα να μας πει αν ειναι καλυτερα η χειροτερα? και τι παιζει μετα με το πλξκτρολογιο?
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν έβαλα τα 8 ξανά πέρασα στο 1520 τα 10 το προτείνω ανεπιφύλακτα για καθημερινή χρήση ..

 

Κατέβασα Για δοκιμή γαλλικό πληκτρολόγιο και το κατέβασε οπότε μάλλον και μετά από επαναφορά θα κατεβάζει Άρη να μας πει κάποιος τι ισχύει και με το Viber

 

 

 

Επίσης αφήστε όλοι σχολείο να βάλουν ελληνικά στο smartdial και όταν κάνεις κλήση που βγάζει τις επαφές με κεφαλαία να φτιάξουν το ς σε Σ

 

Το δεύτερο ήδη το έχω αναφαιρει το πρώτο δεν θυμάμαι

Edited by b16b

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους εγκαταστάθηκε. Με μια πρώτη μάτια είναι σαφώς πιο γρήγορα, δουλεύουν τα live tiles και μάλιστα με region και γλώσσα αγγλικά, εμφανίζονται ειδήσεις στα ελληνικά και μάλιστα περισσότερες από μια την φορά. Τουλάχιστον στις ειδήσεις. Στα sport δεν υπάρχει η επιλογή Ελλάδα (ελληνικά).

 

Θα δοκιμάσω να βγάλω την κάρτα μνήμης, μήπως και δημιούργει πρόβλημα στην ταχύτητα και την απόκριση του τηλεφώνου. Στο Tapatalk που γράφω τώρα, η κάτω μπάρα είναι κιτρινη. Στο πληκτρολόγιο δεν μπορώ να βάλω τόνο μόνος μου, αν και βλέπω το κουμπάκι.

 

 

 

Επίσης, χάθηκε ο Spartan και δεν τον βλέπω ούτε Στο κατάστημα.

Α, εντάξει, είναι πλέον Microsoft edge.

Παίζει σοβαρά να βάλω κάρτα sim.

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει και τα ελληνικά στο MSN sport. Σταμάτησαν όμως τα live tiles.

Τελικά από που κατεβάζουμε. Από το store ή το store beta;

Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση από 8.1 έχω για default φωτογραφική την Lumia beta τώρα πως γυρνάω σε κάμερα ξέρει κανεις;

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο σοβαρο θέμα που έχει είναι ότι σε εφαρμογές που έχεις ήδη αγοράσει όταν τις ξαναβάλει τις βαζει στην δοκιμαστική έκδοση και όχι την αγορασμένη.

Για το Viber σβηστε το και ξανά βαλτε το ...σε μένα δουλεψε.

Δεν έκανα hard reset αν δεν στραβώσει κάτι άσχημα θα περιμένω την επόμενη για να κάνω

 

@b16b ... Την κάμερα την αλλάζεις από Ρυθμίσεις/Συσκευές/Προεπιλεγμένη καμερα

Edited by colossus_r
Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση από 8.1 έχω για default φωτογραφική την Lumia beta τώρα πως γυρνάω σε κάμερα ξέρει κανεις;

 

Δοκίμασες καθόλου την lumia beta?

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο σοβαρο θέμα που έχει είναι ότι σε εφαρμογές που έχεις ήδη αγοράσει όταν τις ξαναβάλει τις βαζει στην δοκιμαστική έκδοση και όχι την αγορασμένη.

Για το Viber σβηστε το και ξανά βαλτε το ...σε μένα δουλεψε.

Δεν έκανα hard reset αν δεν στραβώσει κάτι άσχημα θα περιμένω την επόμενη για να κάνω

 

@b16b ... Την κάμερα την αλλάζεις από Ρυθμίσεις/Συσκευές/Προεπιλεγμένη καμερα

 

 

 

Δεν βγάζει σε μένα την κάμερα σαν επιλογή Στο βγάζει;

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Έγινε hard reset εδώ.

Τώρα είναι σε φάση που κατεβάζει από store beta ενημέρωση εφαρμογών.

Σκάλωσε λίγο στην είσοδο του google λογαριασμού αλλα τελικά τα πέρασε όλα μια χαρά.

Προεπιλεγμένη μου έχει lumia camera χωρίς να με αφήνει να το αλλάξω.(μόλις τελειώσουν τα update θα το δούμε και αυτό)

Link to comment
Share on other sites

Έγινε hard reset εδώ.

 

 

Τώρα είναι σε φάση που κατεβάζει από store beta ενημέρωση εφαρμογών.

 

 

Σκάλωσε λίγο στην είσοδο του google λογαριασμού αλλα τελικά τα πέρασε όλα μια χαρά.

 

 

Προεπιλεγμένη μου έχει lumia camera χωρίς να με αφήνει να το αλλάξω.(μόλις τελειώσουν τα update θα το δούμε και αυτό)

 

 

 

Πες μας αν κατεβάζει ελληνικό πληκτρολόγιο

Link to comment
Share on other sites

 

Έχει κανονικά swype? Ελληνικό είχα και εγώ αλλά χωρίς ρυθμίσεις. Απλά μπορούσα και έγραφα ελληνικά.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι σίγουρος,ίσος και να μην έχει swype.

προς το παρόν το έχω στην άκρη να περάσει τις εφαρμογές γιατί η αλήθεια είναι ότι και τα δυο store ζορίζονται.

 

edit:lumia camera σαν προεπιλογή δεν αφήνει για κανένα λόγο.

Εκτός αν κάνω κάτι λάθος.

Έχει αρκετά καλά και είναι σε σωστό δρόμο.

Λάτρεψα Edge,file explorer,γρήγορες ενέργειες.

Δυστυχώς για μένα για κάθε μέρα ακόμα δεν θα τα πάμε καλά γιατί χάνονται η εφαρμογές από την sd.

Και βαριέμαι να τις βγάζω-βάζω συνεχεια.

Επίσης σε αρκετές εφαρμογές και menu έχω force close.

Θα την αφήσω μέχρι αύριο για παιχνίδι και με την ελπίδα να στρώσει.

Edited by nikpoth
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανονικά swype? Ελληνικό είχα και εγώ αλλά χωρίς ρυθμίσεις. Απλά μπορούσα και έγραφα ελληνικά.

 

Μόλις τελείωσα από hard reset. Κατέβασα το ελληνικό πληκτρολόγιο και η επιλογή για swipe ήταν ήδη ενεργοποιημένη.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τελείωσα από hard reset. Κατέβασα το ελληνικό πληκτρολόγιο και η επιλογή για swipe ήταν ήδη ενεργοποιημένη.

 

εμενα παλι δε μου κατεβαζει ελληνικο πληκτρολογιο,επισης δεν μου αναβαθμιζει τις κλασσικες ερμογες....προσθετα κλπ...

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τελείωσα από hard reset. Κατέβασα το ελληνικό πληκτρολόγιο και η επιλογή για swipe ήταν ήδη ενεργοποιημένη.

 

Εγώ πάντως γύρισα σε 8.1 και έχω swipe στα Ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως γύρισα σε 8.1 και έχω swipe στα Ελληνικά.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: τους ξέρανες όλους :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Ορίστε;;;;;;

 

Είσαι σίγουρος???
SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Εάν τραβήξεις screenshot με το κουμπί volume up + power στο Viber η το WhatsApp δεν το εμφανίζει όταν ανοίγεις την εφαρμογή του άλμπουμ αν πας στις φωτογραφίες να το κάνεις share η λίστα με τις εφαρμογές

εξαφανίζεται μόλις ακουμπάς την οθόνη

Edited by b16b

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εμενα απο 10080 δεν μου εμφανιζει καμια νεα ενημερωση. Το αντιμετωπισε κανενας αλλος;

Υποτιθεται θα μπορουσαμε και εμεις με την 10080 να παμε απευθειας στην καινουρια. Ετοιμαζομαι για επιστροφη σε 8.1 και μετα παλι σε 10αρια (10149).

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε;;;;;;

 

Είσαι σίγουρος???

 

Για του λόγου το αληθές επισυνάπτω ένα screenshot. Επίσης μπορώ να προσθέσω λέξεις στο λεξικό όπως και στο πληκτρολόγιο των 10. Είναι σαν να έχω το πληκτρολόγιο από τα 10ρια με το interface των 8.1

Edited by yiannis_12
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...