Jump to content

Windows 10 technical preview (Insider Program)


iStewie
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με το gps εχει κανενας προβλημα; Απο τοτε που εβαλα τα 10ρια δεν δουλευει κανενα προγραμμα, ακομα και τωρα στην 122. Ανοίγω το here και το στιγμα μου μενει ακίνητο στο σημειο που το ανοιξα, χωρις να εχει κολλησει το προγραμμα. Δεν βλεπει την κινηση δλδ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To office είναι δωρεάν για συσκευές με οθόνη μικρότερη των 8 ιντσών (κινητά και μικρά ταμπλετ). Η μόνη περίπτωση να σου ζητηθεί συνδρομή στο office 365 είναι αν συνδεθείς με continuum σε μεγάλη οθόνη. Κατά συνέπεια υποψιάζομαι ότι κάτι μπέρδεμα έχει γίνει με το log in σου στην συσκευή ή κάτι άλλο μπλέξιμο υπάρχει στον λογαριασμό. Αν σου ζητάει πληρωμή όταν πας να φτιάξεις έγγραφο word πάτα πάνω δεξιά που έχει τα στοιχεία του λογαριασμού σου, κάνε log out και μετά ξαναπρόσθεσε τον λογαριασμό σου.

BRAVO ΡΕ ΦΙΛΕ!!!

Και μου ειχαν σπάσει τα νευρα από προχθες...

 

@worksat κάνε αυτό που σου λέει ο georgb και δώστου 2-3 λεπτά. Μετά όλα ΟΚ και θα μπορείς να δημιουργείς κανονικά έγγραφα :)

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος άλλος πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις μηνυμάτων και e-mail η κάτι δεν πάει καλά με εμένα??

 

Κάνε soft reset

Nokia 5630 Xpress Music -> Nokia Lumia 800 -> Microsoft Lumia 640 XL DS -> Samsung j5 2016 -> Xiaomi Mi9T Pro
Link to comment
Share on other sites

εμένα σήμερα με την .122 όταν έβαλα 2 φορες για λίγο τους χάρτες της μικρομαλακης και άνοιξα το gps κόλλησε το κινητό και χρειάστηκε βγάλσιμο μπαταρία για να στρώσει..ενω με τους here μια χαρά!
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

πως θα γινει ομως τωρα παιζει καμια εφαρμογη για αυτη τη δουλεια ξερεις;

 

Όπως σου είπε Chryssostomos, μόνο στη notification bar πλέον. Όλοι ευελπιστούν, κάποια πράγματα που ήταν standard στα 8.1, να επιστρέψουν στα 10.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

πως κάνουμε βιντεοκλιση μέσα από το Facebook?δεν υπάρχει το εικονίδιο του τηλεφώνου;

 

δεν κάνουμε.δεν υπάρχει ακόμα αυτή η επιλογή.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

BRAVO ΡΕ ΦΙΛΕ!!!

Και μου ειχαν σπάσει τα νευρα από προχθες...

 

@worksat κάνε αυτό που σου λέει ο georgb και δώστου 2-3 λεπτά. Μετά όλα ΟΚ και θα μπορείς να δημιουργείς κανονικά έγγραφα :)

 

και εμενα μου είχε σπάσει τα νεύρα αλλα έκανα όπως μας είπε ο φίλος μας πιο πάνω και είμαστε ok:)

Link to comment
Share on other sites

εμένα σήμερα με την .122 όταν έβαλα 2 φορες για λίγο τους χάρτες της μικρομαλακης και άνοιξα το gps κόλλησε το κινητό και χρειάστηκε βγάλσιμο μπαταρία για να στρώσει..ενω με τους here μια χαρά!

Εμενα δεν διαβάζει την ταχύτητα.... Σε κανένα πρόγραμμα...

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία στην .122 κρατάει σε εμένα παραπάνω και οι χάρτες μια χαρά δουλεύουν, παρατηρώ όμως αυξημένη κατανάλωση data κινητής όταν χρησιμοποιώ τον Egde.
Link to comment
Share on other sites

λες θα βγει μελλοντικά?

Έτσι ελπιζουμε... Ούτε το Viber εχει βιντεοκληση! Προς το παρόν μονο με Skype! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ελπιζουμε... Ούτε το Viber εχει βιντεοκληση! Προς το παρόν μονο με Skype! ;)

Γιατί σε android υπάρχει βιντεοκλήσης στο viber?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα δοκιμασε κανεις να πεερασει την Redstone 14267

για αλλο κινητο περα απο 950?

 

οπως εδω

http://www.nokiapoweruser.com/hack-to-get-windows-10-mobile-redstone-build-14267-on-any-lumia/

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

Κάνε soft reset

Ναι... Υπάρχει.αναφέρομαι στο θέμα με sms ειδοποιήσεις.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

πως θα γινει ομως τωρα παιζει καμια εφαρμογη για αυτη τη δουλεια ξερεις;

 

Επειδή έχω και εγώ το ίδιο θέμα και θέλω να βλέπω το ποσοστό της μπαταρίας σε life tile, εκτός από τη notification bar, έχω βάλει από το store την εφαρμογή «μπαταρία+». Γενικά εάν ψάξεις για μπαταρία στο store, θα βρεις πολλές επιλογές.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!

Γνωριζει καποιος να μου πει αν υπαρχει ρυθμιση και που, για απενεργοποιηση της δονησης για την γραμμη περιηγησης (τα 3 κουμπια μπροστα) οπως υπηρχε στα windows 8.1;;

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω και εγώ το ίδιο θέμα και θέλω να βλέπω το ποσοστό της μπαταρίας σε life tile, εκτός από τη notification bar, έχω βάλει από το store την εφαρμογή «μπαταρία+». Γενικά εάν ψάξεις για μπαταρία στο store, θα βρεις πολλές επιλογές.

 

Το ποσοστό της μπαταρίας για να φαίνεται στην επιφάνεια εργασίας υπάρχει ρύθμιση με την εφαρμογή toolkit pro.

Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...