Jump to content

Leagoo Elite 2


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 467
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τα κουμπάκια δεν ανάβουν

 

Στην λευκή συσκευή στα βιντεακια αναβουν

Mi Note 3

RedMi Note 4x-RedMi Note 2-Jiayu G4S-

Samsung Galaxy S3 mini

Sony Ericsson W995-Sony Ericsson W810i-Sony Ericsson K750i-

SIEMENS C65-SIEMENS A55-Nokia 3310-Nokia 3210-Motorola International 8700

Link to comment
Share on other sites

Τα κουμπάκια δεν ανάβουν. Δυο μήνες το έχω. Ανάβει, με 3 χρώματα προγραμματιζόμενα το κεντρικό home button[/quote

 

Τα κουμπιά ανάβουν και στο δικό μου. Εγώ έχω το μαύρο

EricssonGH197EricssonGH337MotorolaStartacNOKIA3310NOKIA6600SONYEricssonT68iSHARP903NOKIAN80SamsungOMNIASamsungOMNIAIISamsungGalaxyS2LGNexus4SamsungNoteIILGG3SamsungNote3LeagooShark1SamsungNote4MotoraNexus6XiaomiMiMax2LGV20 :kill:
Link to comment
Share on other sites

Τα κουμπάκια δεν ανάβουν. Δυο μήνες το έχω. Ανάβει, με 3 χρώματα προγραμματιζόμενα το κεντρικό home button[/quote

 

Τα κουμπιά ανάβουν και στο δικό μου. Εγώ έχω το μαύρο

 

Απο που το πηρες? Αξιζει τελικα σαν συσκευη ή να δω προς elephone?

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

 

Απο που το πηρες? Αξιζει τελικα σαν συσκευη ή να δω προς elephone?

 

Το πήρα από το Myshop.gr ( skroutzo-μάγαζο ) μέχρι τώρα μου έχει βγεί καλό ( κανένα από τα προβλήματα που γράφουν τα άλλα παιδιά εδώ.... )

 

Βέβαια δεν έχει 4G και δεν έχει αναβάθμιση στο Android 5.0, αλλά τρέχει οτι του βάλεις ακούραστα.

EricssonGH197EricssonGH337MotorolaStartacNOKIA3310NOKIA6600SONYEricssonT68iSHARP903NOKIAN80SamsungOMNIASamsungOMNIAIISamsungGalaxyS2LGNexus4SamsungNoteIILGG3SamsungNote3LeagooShark1SamsungNote4MotoraNexus6XiaomiMiMax2LGV20 :kill:
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο ειναι σκυλαρος αν κ μαλλον δεν θα παρει λολιποπ... Νιωθω τυχερος για την επιλογη μου απο τον απριλιο π το εχω μικροπροβληματα π λυνονται τα περισσοτερα
i cant get no sleep
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!!!

Σκέφτομαι να αγοράσω τη συγκεκριμένη συσκευή, ωστόσο έχω κάποιες απορίες.

1) Ζεσταίνεται εύκολα το κινητό; (Πχ Εγώ είχα πρόβλημα με το xiaomi γιατί λάγκαρε συνέχεια λόγω ζέστης, ειδικά τώρα το καλοκαίρι).

2) Υπάρχουν ενημερώσεις; Κι αν ναι, πώς γίνονται; Ψάχνετε στο επίσημο σάιτ την τελευταία ρομ;

3) Όταν το πάρω στα χέρια μου, τι μου προτείνετε να κάνω πρώτα; Root και αναβάθμιση ή αναβάθμιση και μετά root;

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά κι ελπίζω να μη φαίνονται πανηλίθιες οι ερωτήσεις!

Link to comment
Share on other sites

1 δεν ζεσταινεται σχεδον καθολου

2 γινονται οι αναβαθμησεις ευκολα κ αν θες περνας την ρομ 021 ειναι στην σελ 25 νομιζω

3 μην το ροοταρεις αποψη μ το ρουταρα κ το εβγαλα το ρουτ για τι δεν ειδα κατι διαφορετικο

i cant get no sleep
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά. έχω πρόβλημα με το gps. στις 20 φορες που το ανοίγω κλειδώνει την μία και βρίσκει δορυφόρους το χρησιμοποιώ με τις εφαρμογές sygic,και tom-tomεπίσης το ίδιο γίνεται με την εφαρμογή gps - test . κάνω κάτι λάθος; ή είναι θέμα ρύθμισης συσκευής;

το μόνο που κάνω αρκετές φορές είναι ότι διακόπτω την λειτουργία του ξαφνικά και χωρίς να έχω φτάσει στο τέλος μιας διαδρομής. να συμπληρώσω ότι αν ανοίξω 3g και δεδομένα όλα λειτουργούν κανονικά έστω και με μια καθυστέρηση. απλά δεν ξέρω αν θα χρεώνομαι δεδομένα στην διάρκεια μιας διαδρομής

Edited by libertyfree
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

 

Εχω το κινητο 6 μηνες δεν μου εχει κανει κανενα σοβαρο προβλημα αλλα σκεφτομαι να το πουλησω και να παω σε κατι ακομα καλυτερο - ακριβο.

 

Εσεις σε τι τιμη θα το αγοραζατε μεταχειρισμενο;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

 

Εχω το κινητο 6 μηνες δεν μου εχει κανει κανενα σοβαρο προβλημα αλλα σκεφτομαι να το πουλησω και να παω σε κατι ακομα καλυτερο - ακριβο.

 

Εσεις σε τι τιμη θα το αγοραζατε μεταχειρισμενο;

 

Εξαρταται φιλε μου σε τι κατασταση ειναι και απο που και ποσο εχει αγοραστει. Τι υπολοιπο εγγυησης εχει κτλ. Καινουργιο παντως απο την επισημη leagoo hellas εχει 149 . Στειλε μου πμ.

Edited by kalvar
Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

Πηρα και εγω το κινητο πριν 3 μερες

Το κινητο γενικα ειναι πολυ καλο!

Οθοναρα, δυνατος ηχος, δεν κολλαει με τιποτα , το μονο προβλημα που εχω ειναι το ακουστικο το οποιο ειναι πολυ χαμηλο !!

Το αντημετωπιζετε ολοι αυτο ; Υπαρχει καποια λυση;;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

 

Εχω το κινητο 6 μηνες δεν μου εχει κανει κανενα σοβαρο προβλημα αλλα σκεφτομαι να το πουλησω και να παω σε κατι ακομα καλυτερο - ακριβο.

 

Εσεις σε τι τιμη θα το αγοραζατε μεταχειρισμενο;

 

Στείλε μου μήνυμα καμιά φωτο ενδιαφέρομαι

Mi Note 3

RedMi Note 4x-RedMi Note 2-Jiayu G4S-

Samsung Galaxy S3 mini

Sony Ericsson W995-Sony Ericsson W810i-Sony Ericsson K750i-

SIEMENS C65-SIEMENS A55-Nokia 3310-Nokia 3210-Motorola International 8700

Link to comment
Share on other sites

έχω το κινητο συνολικά 3,5 μήνες και τωρα θα το πουλήσω γιατι πηρα το lenovo K3 Note. Λοιπον, συνοπτικα η μπαταρία του ειναι πραγματικα πολυ καλή!!! Ειμαι σχεδον ολη μερα συνδεδεμενη στο ιντερνετ και το βραδυ να εχει φτασει το 35% μόνο.. οποτε το φορτιζω καθε βραδυ! Δεύτερον, δε κολλάει καθολου!! Εχει δυνατο ακουστικο και ήχο ( το ακουστικο και μενα ηταν χαμηλο, αλλα μετα απο μια ενημερωση εστρωσε) !!! Το πούλησα λόγω κακής κάμερας, προσωπικα εψαχνα κατι να βγαζει ωραίες φώτο το βραδυ, αυτο βγαζει άθλιες, και φυσικα επειδη παρα ειναι μεγαλο για τα γουστα μου. Δε μπορώ να το συνδεσω με καλωδιο για μεταφορα αρχειων, οπως και δεν ξερω γιατι ( ισως λογω ενημερωσεων;) χάθηκε η επιλογη να βαζω ηχο κλησης καποιο τραγουδι απο της SD. Επισης οταν το χω σε μεγάφωνο ο αλλος δεν μπορει να με ακουει αν δε το χω πολυ κοντα στο στόμα! Αυτα!! :)

Το πούλησα 120ευρώ.

Edited by RebekkaZ
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ερώτηση. Υπάρχει τρόπος να αυξησουμε την ένταση του ηχείου και του ακουστικου;

 

Με το https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobileuncle.toolbox μπορείς να κάνεις αυτό που θέλεις και πολλά άλλα.

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

έχω το κινητο συνολικά 3,5 μήνες και τωρα θα το πουλήσω γιατι πηρα το lenovo K3 Note. Λοιπον, συνοπτικα η μπαταρία του ειναι πραγματικα πολυ καλή!!! Ειμαι σχεδον ολη μερα συνδεδεμενη στο ιντερνετ και το βραδυ να εχει φτασει το 35% μόνο.. οποτε το φορτιζω καθε βραδυ! Δεύτερον, δε κολλάει καθολου!! Εχει δυνατο ακουστικο και ήχο ( το ακουστικο και μενα ηταν χαμηλο, αλλα μετα απο μια ενημερωση εστρωσε) !!! Το πούλησα λόγω κακής κάμερας, προσωπικα εψαχνα κατι να βγαζει ωραίες φώτο το βραδυ, αυτο βγαζει άθλιες, και φυσικα επειδη παρα ειναι μεγαλο για τα γουστα μου. Δε μπορώ να το συνδεσω με καλωδιο για μεταφορα αρχειων, οπως και δεν ξερω γιατι ( ισως λογω ενημερωσεων;) χάθηκε η επιλογη να βαζω ηχο κλησης καποιο τραγουδι απο της SD. Επισης οταν το χω σε μεγάφωνο ο αλλος δεν μπορει να με ακουει αν δε το χω πολυ κοντα στο στόμα! Αυτα!! :)

Το πούλησα 120ευρώ.

Ρεβεκκα καλημερα,το Κ3 lenovo εχει καλη καμερα?μια και το εχεις τσεκαρει?βιντεο,φωτο γενικα

 

 

Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους.παρέλαβα το κινητό πριν 1 εβδομάδα και έχω ένα θέμα με το 3g δεν ενεργοποιείται χρησιμοποιώ την μεγάλη κάρτα της vodafone.την σιμ την έχω δοκιμάσει σε άλλο κινητό samsung s2 Και όλα οκ.γνωρίζει κάποιος τι μπορεί να φταίει ??
Link to comment
Share on other sites

Με το https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobileuncle.toolbox μπορείς να κάνεις αυτό που θέλεις και πολλά άλλα.

Εχω το ιδιο προβλημα πως γινετε μεσω αυτου του προγραμματος να το φτιαξω ; Δωσε οδηγιες ...

Link to comment
Share on other sites

Sam πας settings εκει π λεει πιο κατω απο το διαχειρηση καρτα σιμ λεει περισσοτερα πατας εκει κ μετα δικτυα κινητης τηλεφωνιας πατας στο ονοματα δικτυου συνδεσης κ επιλεγεις το vf internet
i cant get no sleep
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου, καλησπέρα! Δε το εχω παραλάβει ακομη το Κ3 !! Θα γραψω για αυτο μολις το παραλαβω στο αντίστοιχο αρχείο!! :)

 

Καλησπερα! Μια ερώτηση!! Επειδη σε λίγες μερες θα παραδώσω το κινητο στον αγοραστή, ξερει κανεις , αν κάνω επαναφορά εργοστασιακών αν θα χαθεί το root? Δεν θελω να επιστρέψουν τα κινεζικα! Αλλα ουτε κ θελω ν αφησω οτιδήποτε δικο μ μεσα...

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...