Jump to content

Leagoo Elite 2


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 467
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

νικο!!! ποση ωρα κραταει η διαδικασια??? εμενα με το που παταω dl κ βαζω το καλωδιο απλα αναβοσβηνει η οθονη

H διαδικασια για το φλασαρισμα η για το rooting?? Αν αναφερεσαι στο φλασαρισμα δεν εχεις περασει τους σωστους drivers στο PC σου.

Δες το ποστ Νο 362.

Oi drivers ειναι κι ΕΔΩ

Αυτους πρεπει να εγκαταστησεις για να δει το flash tool το κινητο σου..

Edited by nikose704
Mi Note 10 .
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους τη βοήθεια σας παρακαλώ αν έχει τύχει σε κανέναν αυτό πού περνάω.Μολις αφήσω κάτω το τηλέφωνο κάνει επανεκκίνηση και μάλιστα δε χρειάζεται να το αφήσω βίαια τρόπος του λέγειν φτάνει να χτυπήσει έστω και ελάχιστα κάτω. Ψάχνοντας είδα ότι αν χτυπήσω λίγο με το δάχτυλο δίπλα στο φακό τής κάμερας πάλι τα ίδια ρισταρτ και Άγιος Ο Θεός. Έχει κανείς αντιμετωπίσει κάτι παρόμοιο;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους τη βοήθεια σας παρακαλώ αν έχει τύχει σε κανέναν αυτό πού περνάω.Μολις αφήσω κάτω το τηλέφωνο κάνει επανεκκίνηση και μάλιστα δε χρειάζεται να το αφήσω βίαια τρόπος του λέγειν φτάνει να χτυπήσει έστω και ελάχιστα κάτω. Ψάχνοντας είδα ότι αν χτυπήσω λίγο με το δάχτυλο δίπλα στο φακό τής κάμερας πάλι τα ίδια ρισταρτ και Άγιος Ο Θεός. Έχει κανείς αντιμετωπίσει κάτι παρόμοιο;

Ελαττωματική συναρμολόγηση,επέστρεψε το.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Alpha δοκιμασε να περασεις την V.021. Αυτο με τα κουτακια των εφαρμογων και τις διαφημισεις πρεπει να τα αφαιρεσαν! Οσο για το rooting.....πραγματικα παραξενο αυτο που σου συμβαινει. Στο δικο μου ολα καλα!!

http://prntscr.com/7y5w2z

Μιληστε λιγο και με την επισημη Leagoo, εδω. service@leagoo.cc Αν μη τι αλλο ακουνε και απαντανε!! Eιμαι σιγουρος οτι θα βρεθει μια λυση!!

 

Φίλε Νίκο ευχαριστώ για την απάντηση και για τις χρήσιμες πληροφορίες που έχεις δώσει , θα επιδιώξω μελλοντικά να περάσω την V.021.

Προς το παρόν , να σημειώσω πως το πρόβλημα που είχα με την συσκευή κατά την εκκίνηση ( έπρεπε να βγάλω μπαταρία για να επανεκκινήσει ) φαίνεται να έχει άμεση σχέση με την εξωτερική sd.Έβγαλα την κάρτα και δείχνει να.."ηρέμησε".Θα δοκιμάσω και με άλλη κάρτα να δω πως αντιδρά..

Στο μεταξύ έστειλα μήνυμα στο support της LEAGOO , είναι γεγονός πως είναι ευγενικοί και διατεθειμένοι να βοηθήσουν όπως διαπίστωσα από το πρώτο μήνυμα.Θα δω πως θα εξελιχθεί η κατάσταση και θα επανέλθω εδώ προς ενημέρωση και άλλων φίλων που τυχόν αντιμετωπίζουν προβλήματα λογισμικού.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε απο που το πηρες κ που μενεις?? Ξερω πως διορθωνεται το προβλημα στειλε μου πμ να σε βοηθησω

Rufere σε ποιον απευθυνεσαι??

 

----- προσθήκη μηνύματος 110 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα σε όλους τη βοήθεια σας παρακαλώ αν έχει τύχει σε κανέναν αυτό πού περνάω.Μολις αφήσω κάτω το τηλέφωνο κάνει επανεκκίνηση και μάλιστα δε χρειάζεται να το αφήσω βίαια τρόπος του λέγειν φτάνει να χτυπήσει έστω και ελάχιστα κάτω. Ψάχνοντας είδα ότι αν χτυπήσω λίγο με το δάχτυλο δίπλα στο φακό τής κάμερας πάλι τα ίδια ρισταρτ και Άγιος Ο Θεός. Έχει κανείς αντιμετωπίσει κάτι παρόμοιο;

Τσεκαρε αν σου κουμπωνει σωστα η μπαταρια!! "Πειραξε" λιγο τις επαφες!

Mi Note 10 .
Link to comment
Share on other sites

Στον νιροντα!!!! Δεν ειναι η μπαταρια

 

niko το βρηκα το τηλ με drivers αλλα παταω την διαδικασια κ μου λεει δεν εγινε σωστα τα κουτακια πρεπει να ειναι ολα κλικαρισμενα??

 

brom error

da didnt not response to flash tool

 

πω μαγκες χελπ δεν ανοιγει το τηλ μου τωρα με τιποτα μετα απο αυτο που εκανα πως το επαναφερω???

 

πω μαγκες χελπ δεν ανοιγει το τηλ μου τωρα με τιποτα μετα απο αυτο που εκανα πως το επαναφερω???

 

ενταξει μετα απο πολυωρη μαχη τα καταφερα ουφ!!! αρχιζω γινομαι γκουρου κ με τα ανδροιντ :p

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
i cant get no sleep
Link to comment
Share on other sites

ενταξει μετα απο πολυωρη μαχη τα καταφερα ουφ!!! αρχιζω γινομαι γκουρου κ με τα ανδροιντ :p

Ολοι γκουρου παμε να γινουμε lol!! Tα καταφερες να το εκκινησεις η τα καταφερες να περασεις νεα rom??

Mi Note 10 .
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα την 021 κ μιλησα κ με leagoo κ μου ειπαν οτι το firmware ειναι δικο τους τωρα αν το ρουταρω το τηλ παλι χανονται ολα;;

Tιποτα δεν χανεται. Θα εισαι οπως πριν. Θα χρειαστει να περασεις ενα προγραμα για την διαχειρηση των δικαιωματων ομως. Αν ρουταρεις με το Kingoroot, μετα το rooting διεγραψε το ΚingoUser (η καπως ετσι) και περνα το Super User η το SuperSu. Μετα με εναν explorer (εγω εβαλα τον ESexplorer) βρες και διεγραψε ολα τα "κρυφα" προγραματακια της Leagoo που δεν θες. Θα ανασανει το τηλεφωνο!

Mi Note 10 .
Link to comment
Share on other sites

niko ολα κομπλε και με το ροοτ για πες τωρα με τον explorer τι μπορω να σβησω?

 

θελω να μου πειτε τι μπορω να σβησω και πως και μπορω να το κανω να φυσαει απο οδηγους κ τετοια σας ευχαριστω

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
i cant get no sleep
Link to comment
Share on other sites

niko ολα κομπλε και με το ροοτ για πες τωρα με τον explorer τι μπορω να σβησω?

Σιγουρα καποιο beautymakeup η καπως ετσι. Αυτο ειναι το πρωτο που εσβησα. Μετα το leagoo market, to xender και μερικα ακομη, σορυ φιλε δεν τα θυμαμαι τωρα.

Mi Note 10 .
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα καποιο beautymakeup η καπως ετσι. Αυτο ειναι το πρωτο που εσβησα. Μετα το leagoo market, to xender και μερικα ακομη, σορυ φιλε δεν τα θυμαμαι τωρα.

 

απο αυτα π λες εχω αφησει μονο το xender γιατι το χρησιμοποιω κ εχω βαλει κ το greenify κ τα εχω σχεδον ολα αδρανοποιημενα απλα καμια εφαρμογη συστηματος να μν σβησω λαθος

i cant get no sleep
Link to comment
Share on other sites

Αλανια εχω θεματακι ειχα ρουταρει το κνητο αλλα επειδη εβλεπα drain battery το επανεφερα κ ξαναεβαλα την ρομ 020 κ απο τοτε δεν ανταποκρινεται το 3g στο κινητο μ εχω κανει κ επαναφορα εργ. Ρυθμισεων εχει κανεις καμια ιδεα η ξερει την λυση τι 3g δεν λειτουργει καν
i cant get no sleep
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα έχω 2 κηνιτά το δικό μου πού και πού σπάνια μου κάνει επανεκκινηση έτσι απο μόνο του της γυναίκας μου όμως συνέχεια 6 7 φορές την ημέρα λέτε να έχει πρόβλημα ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα έχω 2 κηνιτά το δικό μου πού και πού σπάνια μου κάνει επανεκκινηση έτσι απο μόνο του της γυναίκας μου όμως συνέχεια 6 7 φορές την ημέρα λέτε να έχει πρόβλημα ?

 

επέστρεψε το,το ίδιο μου έκανε κι εμένα.το επέστρεψα,μου έδωσαν άλλο και Όλα κομπλέ.

Τσέκαρε όμως τη μπαταρία μήπως χάνει την επαφη καμιά φορά.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αλανια εχω θεματακι ειχα ρουταρει το κνητο αλλα επειδη εβλεπα drain battery το επανεφερα κ ξαναεβαλα την ρομ 020 κ απο τοτε δεν ανταποκρινεται το 3g στο κινητο μ εχω κανει κ επαναφορα εργ. Ρυθμισεων εχει κανεις καμια ιδεα η ξερει την λυση τι 3g δεν λειτουργει καν

 

Έχεις τσεκάρει τα APN settings ότι είναι σωστά;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτα π εχει μετα την επαναφορα αφησα ξερεις απο π βρισκω τα σωστα;; ξερω π ειναι τ apn στις ρυθμισεις αλλλα τι να βαλω

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οκ το εκανα το βρηκα φιλε απο π πηρες τα τηλεφωνα djpa... Σ εχω λυση για το θεμα σ αν θελεις στειλε μ prv msg να σ πω

i cant get no sleep
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα κουμπάκια κάτω ανάβουν;;; δε μπορώ να καταλάβω απο τα βιντεακια στο YouTube

Mi Note 3

RedMi Note 4x-RedMi Note 2-Jiayu G4S-

Samsung Galaxy S3 mini

Sony Ericsson W995-Sony Ericsson W810i-Sony Ericsson K750i-

SIEMENS C65-SIEMENS A55-Nokia 3310-Nokia 3210-Motorola International 8700

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...