Jump to content

Lenovo P70t


qash75
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο πρώτο σαιτ που λές γράφει καθαρά τις μπάντες 2G:GSM 900MHz, GSM 1800MHz, GSM 1900MHz οποτε είσε οκ για 2G

Και σε αλλα lenovo παιζει θεωρητικα το 2G, αλλα αν δεν αλλαξεις modem, δεν βλεπει καν καρτα σιμ (πχ lenovo vibe x2), αναλογως βεβαια και της ρομ που φοραει. Στο μεταξυ δεν βρηκα καποιον/κατι που να εχει δοκιμασει την κινεζικη εκδοση εδω, μοναχα στο ρωσικο φορουμ δεν εχω ψαξει ακομη...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά δε κατάλαβα... Τι διαφορά έχει το κινητό στα κινέζικα σάιτ, σε σχέση μ αυτά που βρίσκεις στο σκρουτζ; Γιατί η διαφορά είναι γύρω στα 90+ ευρω...
Link to comment
Share on other sites

Πέραν των δικτύων, αυτό που πουλάνε εδώ είναι οκταπύρηνο με 16GB ram, 2GB rom και κανονικό dual sim, δηλαδή παίρνει μια sim 4G, μια 3G ΚΑΙ SD. Τα κινέζικα πάνε... κατά περίπτωση... :p
Link to comment
Share on other sites

Έχει βγεί και σε τετραπύρηνο με μια sim + θέση που βάζεις sim ή SD, με 16GB, 32GB και διάφορους άλλους συνδυασμούς. Θέλει προσοχή εάν παραγγείλεις από Κίνα να σου πουν ΑΚΡΙΒΏΣ τι θα σου στείλουν!
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή; Εξακολουθώ να μη καταλαβαίνω τη διαφορά...

Απο Ελλαδα το περνεις 8πυρηνο και απο Κινα υπαρχει μονο 4πυρηνο , για μενα ειναι μεγαλη διαφορα συν οτι ισως να μην παιζει το 4g.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έχουμε κανένα νέο για lollipop? Λέω να βάλω καμιά εφαρμογή για raw φωτογραφίες... :)
Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο κι όμως αληθινό. Δείτε τιμή...

 

http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kinita-amp-suskeues/nea-kinita/lenovo-p70/

 

Πού απλά ξεφορτώνουν,ούτε σε lollipop δεν δίνουν αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Πού απλά ξεφορτώνουν,ούτε σε lollipop δεν δίνουν αναβάθμιση.

 

Τελικά είναι σίγουρο ότι δε θα δώσουν επίσημα αναβάθμιση σε lollipop ?

Link to comment
Share on other sites

ούτε οι ίδιοι δεν ξέρουν, απο αναβολή σε αναβολή το πάνε.

Πάντως στα Ρωσικά φόρουμ πέφτει το κράξιμο της αρκούδας

Link to comment
Share on other sites

####6020# και επιλογή Πακιστανικά pk κανει clean το τηλ και μετα κατεβάζει την lolipop 5.1 (1.1gb) πριν κάνετε αυτό κάντε μπακαπ οτι έχετε στο τηλ γτ θα σβήσουν τα πάντα απο το τηλ.πρώτες εντυπώσεις είναι αρκετά πιο γρήγορο απο πριν και δεν έχω βρει κάποιο μπαγκ ακόμα! Edited by manosfiesta
Link to comment
Share on other sites

Αυτο είναι teo αλλά πρεπει να έχει βάλει και καποιο launcher πανω.εικονίδια ίδια antutu score το ιδιο. Δεν δουλεύουν double tap για ξεκλειδωμα και shake για κλείδωμα

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

p8lpTgnZp

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα........

 

Νεο τηλεφωνάκι και μετά από 5 μέρες χρήση μπορώ να πω πως ειμαι πολύ ευχαριστημένος.

Εχω μια απορία όμως.... θέλω κάποιες επαφές να καλούν απο συγκεκριμένη sim. Δυστυχώς δεν εχω καταφέρει να βρω απο που μπορώ να το κάνω. Μπορεί κάποιος να μου δώσει τα φώτα του;

Link to comment
Share on other sites

####6020# και επιλογή Πακιστανικά pk κανει clean το τηλ και μετα κατεβάζει την lolipop 5.1 (1.1gb) πριν κάνετε αυτό κάντε μπακαπ οτι έχετε στο τηλ γτ θα σβήσουν τα πάντα απο το τηλ.πρώτες εντυπώσεις είναι αρκετά πιο γρήγορο απο πριν και δεν έχω βρει κάποιο μπαγκ ακόμα!

 

Root παίζει? ;)

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε μήνυμα στο Lenovo του αδερφού μου και βλέπω στο support lenovo ότι θα γίνει upgrade se Lollipop , τώρα τον Νοέμβρη. Ήρθε τελικά η ώρα? Δοκίμασε κανένας? :cool:
Link to comment
Share on other sites

Το έχει κανείς; μια παράκληση, ας βάλει ένα κομμάτι να παίζει και ας κλείσει το ένα από τα 2 ηχεία που βρίσκονται στο κάτω μέρος κι ας μου γράψει παρακαλώ αν δουλεύουν και τα 2 διότι σήμερα το δοκίμασα και στο δικό μου δουλεύει το 1.

Να ξέρω αν είναι να το γυρίσω πίσω γιατί έχω εγγύηση.

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αφου στο κ3 note (που εχει τον ιδιο επεξεργαστη με το P70) εχουν καταφερει να το κανουν root σε lollipop γιατι να μην μπορει να γινει και στο P70 ?
Link to comment
Share on other sites

Το έχει κανείς; μια παράκληση, ας βάλει ένα κομμάτι να παίζει και ας κλείσει το ένα από τα 2 ηχεία που βρίσκονται στο κάτω μέρος κι ας μου γράψει παρακαλώ αν δουλεύουν και τα 2 διότι σήμερα το δοκίμασα και στο δικό μου δουλεύει το 1.

Να ξέρω αν είναι να το γυρίσω πίσω γιατί έχω εγγύηση.

Σας ευχαριστώ

 

Ένα μεγαφωνο έχει μην σκας τζάμπα,στην άλλη πλευρά είναι μόνο οι τρύπες:p

Link to comment
Share on other sites

http://i1200.photobucket.com/albums/bb323/pikinos/2015-11-10-140807_1440x900_scrot_zpswztra8v8.png

 

Σημερα βρηκα αυτο στο support.lenovo.com.

Εχει κανεις καποια ιδεα αν ειναι η αναβαθμηση και πως μπορουμε να την εγκαταστησουμε;

Edited by pikinos
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...