Jump to content

Tapatalk στο Android


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι βλακεια εγινε το tapatalk μετα την ενημερωση;; πως καταλβαινουμε ποια θεματα εχουν νεα μηνυματα αφου ολα ειναι με bold ειτε διαβασμενα ειτε οχι...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι βλακεια εγινε το tapatalk μετα την ενημερωση;; πως καταλβαινουμε ποια θεματα εχουν νεα μηνυματα αφου ολα ειναι με bold ειτε διαβασμενα ειτε οχι...

Έλα ντε!?!? Ειδικά αν προσπαθήσεις να διαβάσεις βιαστικά (καθ`οδον κλπ) δεν ξέρεις ποιό έχει αδιαβαστα και ποιο όχι, γι αυτό το σούταρα και γύρισα πίσω

Link to comment
Share on other sites

Τις ρυθμίσεις τις έχετε δει καθόλου;

Έχει επιλογή για τα bold στα διαβασμένα.

Έλα ντε!?!? Ειδικά αν προσπαθήσεις να διαβάσεις βιαστικά (καθ`οδον κλπ) δεν ξέρεις ποιό έχει αδιαβαστα και ποιο όχι, γι αυτό το σούταρα και γύρισα πίσω

 

Τι βλακεια εγινε το tapatalk μετα την ενημερωση;; πως καταλβαινουμε ποια θεματα εχουν νεα μηνυματα αφου ολα ειναι με bold ειτε διαβασμενα ειτε οχι...

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Τις ρυθμίσεις τις έχετε δει καθόλου;

Έχει επιλογή για τα bold στα διαβασμένα.

Δεν μας λες και σε ποιο σημειο των ρυθμισεων ειναι;

 

Στυλ μη αναγνωσμενου θεματος;

Ειναι ολα τικ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι βλακεια εγινε το tapatalk μετα την ενημερωση;; πως καταλβαινουμε ποια θεματα εχουν νεα μηνυματα αφου ολα ειναι με bold ειτε διαβασμενα ειτε οχι...

Έχει μια μπλε γραμμουλα αριστερά στα μη διαβασμένα.

Link to comment
Share on other sites

Tapatalk από τις πιο απαραίτητες εφαρμογές αλλά κρίμα που την έχω αγοράσει.

Δεν σέβονται τα λεφτά μας οι τύποι. Πρώτα με την έλευση της προ έκδοσης κλπ Και τώρα με την νέα αναβάθμιση.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει επιλογή να δείχνει μόνο τα αδιάβαστα θέματα, οπότε δεν καταλαβαίνω γιατί τόση γκρίνια.
Link to comment
Share on other sites

Για PM δεν ξέρω, αλλά τα quotes έρχονται κανονικά ως notifications.

Σ' εμένα δεν έρχονται, άρα έχω εγώ πρόβλημα.

Απλά δεν μπορώ να καταλάβω τι είναι, γιατί δεν μου έρχονταν ούτε στο Nexus 4 με όλες τις εκδόσεις του KitKat, ούτε στο OnePlus με KitKat και Lollipop!

 

Σ' ευχαριστώ για την απάντησή σου.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει επιλογή να δείχνει μόνο τα αδιάβαστα θέματα, οπότε δεν καταλαβαίνω γιατί τόση γκρίνια.

Γιατί, σε χάλαγε δηλαδή που μέχρι την προηγούμενη έκδοση βλέπαμε ταυτόχρονα και τα αδιαβαστα και τα διαβασμένα που ξεχώριζαν αμέσως??? Σιγά μην τους δώσουμε και συγχαρητήρια που μας κάνουν την ζωή δυσκολότερη και μας βγαίνουν τα μάτια να ξεχωρίσουμε τα αδιαβαστα ποστ

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Την αρχική σελίδα του myphone Πως την βλέπουμε στο tapatalk???? Δεν το βρίσκω με τίποτα.... πατάω αρχική και μου δείχνει τα θέματα που έχω αποθηκεύσει! Δεν ξέρω καλά το tapa, Σήμερα το έβαλα και το ψάχνω! Πονοκεφαλιασα!!!!
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς αρχική σελίδα;
Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Μάπα και η 4.1 έκδοση του tapatalk, το τελικό ς στο Γενικό μενού ενός ελληνικού φόρουμ δεν το εμφανίζει σωστά

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα πάντως από το πρωί, το tapatalk έχει σταματήσει να δείχνει τα θέματα που παρακολουθώ στο myphone. Απλά δείχνει να ανανεώνεται, όση ώρα και να το αφήσω.
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα πάντως από το πρωί, το tapatalk έχει σταματήσει να δείχνει τα θέματα που παρακολουθώ στο myphone. Απλά δείχνει να ανανεώνεται, όση ώρα και να το αφήσω.

Προσωπικά γύρισα στο 4.9.5.. Το βρίσκω μακράν πιο εύχρηστο..

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά γύρισα στο 4.9.5.. Το βρίσκω μακράν πιο εύχρηστο..

Πως το γύρισες;; κατέβασες την έκδοση 4.9.5 από το google;;; Η Υπάρχει άλλος τρόπος;

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλει κάποιος την παλιά έκδοση την έχω σε μπακαπ. https://www.dropbox.com/sh/ud4wgbgtcdj9bwr/AACXq50ahp-_z0sbmE6cL_h-a?dl=0
Link to comment
Share on other sites

και εγώ γυρνάω πίσω στην 4,9,5, δεν αντέχεται αυτό το πράμα !!!!:mad::mad::mad::mad:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά γύρισα στο 4.9.5.. Το βρίσκω μακράν πιο εύχρηστο..

Το έσβησα, έκανα καθαρισμό δεδομένων και την εγκατέστησα πάλι. Τώρα είναι εντάξει.

Link to comment
Share on other sites

Σας εμφανίζει τα subscribed στο ipmart εσάς το νέο tapatalk;

Ναι κανονικά

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

σας τα ειπα εγψ για το ταπα.πιστο σκυλι της 4.9.5 την κραταω οσο δουλευει
Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Ναι κανονικά

Α μάλιστα. Τώρα συνειδητοποιησα ότι τα subscribed Sub forums έχουν μεταφερθεί πάνω αριστερά. Δεν είμαι σίγουρος ότι είναι ευπρόσδεκτη αυτή η αλλαγή. Επίσης στα subscribed sub forums πως αναγνωρίζεις τα unread threads; Δε βλέπω τη μπλε γραμμή όπως στα subscribed threads όταν υπάρχουν νέα posts και όλα bold φαίνονται.

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα το νεο ταπαταλκ Και το ταπαταλκ το παλιο (εκδοση 4.10.0 ) για να δω τις διαφορες αλλα δεν βλεπω κατι το ιδιαίτερο. Ειναι τα ιδια νομιζω, μονο που στην εκδοση 4.10.0 εχει τις επιλογες ειδοποιησεισ, παρακολουθειται, με συμμετοχη, μηνυματα κ.α. στο μενου στα δεξια ενω στην νεοτερη εκδοση αυτα τα εχει πανω. Δεν βλεπω κατι αλλο..... Επειδη με ενδιαφερει λιγο το θεμα πειτε μου αν ειναι κατο που δεν εχω δει ! Έχει κάποιος να μου δώσει την 4.9.5 γιατί δεν την βρίσκω κάπου? ??? Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα το νεο ταπαταλκ Και το ταπαταλκ το παλιο (εκδοση 4.10.0 ) για να δω τις διαφορες αλλα δεν βλεπω κατι το ιδιαίτερο. Ειναι τα ιδια νομιζω, μονο που στην εκδοση 4.10.0 εχει τις επιλογες ειδοποιησεισ, παρακολουθειται, με συμμετοχη, μηνυματα κ.α. στο μενου στα δεξια ενω στην νεοτερη εκδοση αυτα τα εχει πανω. Δεν βλεπω κατι αλλο..... Επειδη με ενδιαφερει λιγο το θεμα πειτε μου αν ειναι κατο που δεν εχω δει ! Έχει κάποιος να μου δώσει την 4.9.5 γιατί δεν την βρίσκω κάπου? ???

Κάπου στα 10 post ποιο πίσω την έχει ανεβάσει παλικάρι στο Dropbox. .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...