Jump to content

Tapatalk στο Android


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έβαλα μια themed version από αυτές των xda που υπάρχει το link στο πρώτο ποστ και δεν κάνει login μέσω Google+

Βγάζει όλο processing, ενώ η κανονική εφαρμογή δουλεύει τέλεια.

Καμία ιδέα;

 

Δεν κάνει login η themed έκδοση με το google + πρέπει να συνδεθείς με τον λογαριασμό σου ( email + password )

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Update σε 4.10.2 σήμερα, ακόμα και σε αυτή την έκδοση δεν κατάφερα να κάνω τους τίτλους των διαβασμένων threads να φαίνονται γκρι και χωρίς bold χαρακτήρες όμως.. επιμένουν να εμφανίζονται σε bold και με λευκό χρώμα. Ενώ δεν έχω άλλο θέμα με τις τελευταίες αλλαγές που του έκαναν (αν και αυτή τη μπλε γραμμή των αδιάβαστων ακόμα δεν κατάφερα να τη συνηθίσω κάνοντάς την στο μάτι μου πιο ευδιάκριτη ουσιαστικά), αυτό το πράγμα με τους τίτλους με εκνευρίζει αφάνταστα θα έλεγα, σίγουρα ευθύνεται κι αυτή η μπλε γραμμή που χάνεται μέσα σε τόση "πληροφορία" που υπάρχει μαζεμένη στην οθόνη..
Link to comment
Share on other sites

Ηρθε νεο update 4.10.2. Δεν βλεπω μεχρι στιγμης καποια σημαντικη αλλαγη.
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Update σε 4.10.2 σήμερα, ακόμα και σε αυτή την έκδοση δεν κατάφερα να κάνω τους τίτλους των διαβασμένων threads να φαίνονται γκρι και χωρίς bold χαρακτήρες όμως.. επιμένουν να εμφανίζονται σε bold και με λευκό χρώμα. Ενώ δεν έχω άλλο θέμα με τις τελευταίες αλλαγές που του έκαναν (αν και αυτή τη μπλε γραμμή των αδιάβαστων ακόμα δεν κατάφερα να τη συνηθίσω κάνοντάς την στο μάτι μου πιο ευδιάκριτη ουσιαστικά), αυτό το πράγμα με τους τίτλους με εκνευρίζει αφάνταστα θα έλεγα, σίγουρα ευθύνεται κι αυτή η μπλε γραμμή που χάνεται μέσα σε τόση "πληροφορία" που υπάρχει μαζεμένη στην οθόνη..

 

Μακαρε, αυτην την εκδοση δεν την αλλαζω με τιποτα!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μακαρε, αυτην την εκδοση δεν την αλλαζω με τιποτα!!

σε ποιο σημείο του μενού να ρυθμισω να φαίνεται σαν και εσένα; εμένα έτσι φαίνεται.4.9.5 έχω

 

Μακαρε, αυτην την εκδοση δεν την αλλαζω με τιποτα!!
Link to comment
Share on other sites

σε ποιο σημείο του μενού να ρυθμισω να φαίνεται σαν και εσένα; εμένα έτσι φαίνεται.4.9.5 έχω

 

 

 

 

 

 

 

Θα ήθελα να το μάθω και εγώ αυτό. .

 

Παιδες, ειναι αλλη εκδοση αυτη που εχω. Την ξηλωσα την τελευταια γιατι ειναι επιεικως τραγικη.

 

Ειναι η 2.4.15

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδες, ειναι αλλη εκδοση αυτη που εχω. Την ξηλωσα την τελευταια γιατι ειναι επιεικως τραγικη.

 

Ειναι η 2.4.15

για δώσε apk!

Link to comment
Share on other sites

Ενα "tapatalk 2.4.15" στο google και εισαι jet..;)

 

εντάξει το βρήκα και το δοκιμάζω!

τελικά έβαλα την 4.9.5 γιατί στην 2.... δεν μπορούσα να βάλω σε σειρά που θέλω τα φόρουμ!

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

Και Πώς βάζουμε στην σειρά που θέλουμε τα τοπικ ;

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Και Πώς βάζουμε στην σειρά που θέλουμε τα τοπικ ;

κρατάς πατημένο ένα φόρουμ και μετά "σερνεις" πάνω η κάτω το εικονίδιο σε κόκκινο κύκλο και το αφήνεις όπου θέλεις! Και μετά πατάς την λέξη Τέλος πάνω δεξιά

Link to comment
Share on other sites

κρατάς πατημένο ένα φόρουμ και μετά "σερνεις" πάνω η κάτω το εικονίδιο σε κόκκινο κύκλο και το αφήνεις όπου θέλεις! Και μετά πατάς την λέξη Τέλος πάνω δεξιά

Εμένα ρε γμτ μου δεν θα κρατάει ποτέ στη σειρά που τα βάζω.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι, γιατί τώρα άρχισα να χρησιμοποιώ την εφαρμογή κ έχω φάει ένα σκαλωμα! Όταν συνδέομαι σε ένα φόρουμ μέσω του tapatalk, χωρίς να έχω έχω λογαριασμό, δεν μου ζητάει κωδικό, με κάνει κατευθείαν μέλος του φόρουμ, με αναγνωριστικό αυτό που ορίζω από την εφαρμογή. Όταν θέλω όμως να κάνω log in στο φόρουμ, από κάποιον browser, τι κωδικό χρησιμοποιώ;; αυτόν του tapatalk;;; Γιατί ότι κ να δοκιμάσω δεν μπαίνω!
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και μπαίνεις με τον κωδικό του tapatalk, ο οποίος όμως δεν κάνει για τα φόρουμ. Πρέπει να φτιάξεις άλλον.
Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Πως μπλοκάρουμε την αναβάθμιση; Από την 4.9.5 μου έκανε αυτόματα ενημέρωση στην τελευταία. :mad:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πως μπλοκάρουμε την αναβάθμιση; Από την 4.9.5 μου έκανε αυτόματα ενημέρωση στην τελευταία. :mad:

 

Στις ρυθμισεις του play store εχει επιλογη για μη αυτοματη αναβαθμιση.

Αλλα ετσι δεν θα σου αναβαθμιζει καμια εφαρμογη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πως μπλοκάρουμε την αναβάθμιση; Από την 4.9.5 μου έκανε αυτόματα ενημέρωση στην τελευταία. :mad:

Πηγαινεις Play Store, βρισκεις την εφαρμογη, ξετικαρεις το auto-update στις ρυθμισεις (3 κουκιδες πανω δεξια).

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κι άλλος ότι αυτή η μπλε γραμμούλα κάνει αρκετές φορές επανεμφάνιση σε threads που έχουν ήδη διαβαστεί; Το συναντάω συχνά στο myphone αλλά και στο xda.. ;)
Link to comment
Share on other sites

Αν πηγαινεις απο τα " με συμετοχη" στο " χρονοδιαγραμα" κανε ανανεωση για να μην στα βγαζει αδιαβαστα αν εννοεις αυτο
Link to comment
Share on other sites

Αν πηγαινεις απο τα " με συμετοχη" στο " χρονοδιαγραμα" κανε ανανεωση για να μην στα βγαζει αδιαβαστα αν εννοεις αυτο

Δεν εννοώ αυτό, ας πούμε ότι μπαίνω στο myphone και διαβάζω ένα thread μέχρι και το τελευταίο του μήνυμα, μετά βέβαια παρατηρώ ότι η μπλε γραμμή έχει φύγει απ'το συγκεκριμένο thread. Αν κλείσω το tapatalk και μπω ξανά μετά από κάποια ώρα τότε βλέπω ξανά τη μπλε γραμμή στο συγκεκριμένο thread, υποθέτω λοιπόν ότι έχει γράψει κι άλλος από κάτω την ώρα που είχα κλειστό το tapatalk.. πατώντας πάνω στο thread όμως διαπιστώνω ότι για τελευταίο μήνυμα υπάρχει αυτό που διάβασα λίγο νωρίτερα. Βγαίνω απ'το thread και η γραμμή έχει πάλι σβηστεί.

 

Δεν το βλέπω σε όλα τα threads ούτε και είναι πολύ συχνό το φαινόμενο, όμως από την 4.10 και μετά (από τότε που εμφανίστηκε η μπλε γραμμή για τα αδιάβαστα threads ουσιαστικά) το έχω συναντήσει κάμποσες φορές κι απλά αναρωτιέμαι αν τι έχει παρατηρήσει και κανένας άλλος.. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...