Jump to content

Tapatalk στο Android


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η μπλε γραμμη στα αδιαβαστα threads υπαρχει τουλαχιστον απο την 4.9.5 που εχω ακομη εγω. Στην 4.10 που την δοκιμασα για λιγο δεν υπηρχε αυτο το προβλημα. Δοκιμασε να κανεις διαγραγη cache και δεδομενων του ταπαταλκ απο τη διαχειριση εφαρμογων για αρχη. Αν το προβλημα επιμενει τοτε επανεγκατασταση. Σε αλλα φορουμ το κανει αυτο ή μονο στο myphone?
Link to comment
Share on other sites

Η μπλε γραμμη στα αδιαβαστα threads υπαρχει τουλαχιστον απο την 4.9.5 που εχω ακομη εγω. Στην 4.10 που την δοκιμασα για λιγο δεν υπηρχε αυτο το προβλημα. Δοκιμασε να κανεις διαγραγη cache και δεδομενων του ταπαταλκ απο τη διαχειριση εφαρμογων για αρχη. Αν το προβλημα επιμενει τοτε επανεγκατασταση. Σε αλλα φορουμ το κανει αυτο ή μονο στο myphone?

Το έχω παρατηρήσει και σε thread του xda οπότε πιθανολογώ ότι είναι bug της εφαρμογής, έχω κάνω κάνει και εκκαθαρίσεις αλλά εμφανίστηκε ξανά μετά. Δεν με καίει ιδιαίτερα, μια στο τόσο θα εμφανιστεί και πιστεύω μάλιστα ότι μετά από μελλοντική αναβάθμιση δεν θα το ξαναδώ. Απλά θέλησα να το αναφέρω να δω μήπως το έχει συναντήσει και κάποιος άλλος ή συμβαίνει μόνο σε μένα.

Και τώρα που το σκέφτομαι δεν το έχω δει ποτέ στο τηλέφωνο με kitkat (αν και μπαίνω πιο σπάνια στο tapatalk από εκεί), το συναντώ μόνο στο τάμπλετ με android lollipop, ίσως έχει να κάνει κι αυτό.. τέλος πάντων, το κακό δεν είναι και τόσο μεγάλο.. :)

Link to comment
Share on other sites

Στην 4.10 είχε βρει κανείς την επιλογή Browse? Επίσης ούτε ένα στικυ δεν εμφανιζόταν.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest YiorgosA
Καθε φορα που μπαινω απο tapatalk android απο χτες στην συσκευη μου, μου εμφανιζει μηνυμα οτι δεν ειναι δυνατη η συνδεση στο Φόρουμ, να επικοινωνησω με καποιον διαχειριστη. Δεν μου κανει θεμα σε κανενα αλλο φορουμ, μονο εδω.
Link to comment
Share on other sites

Καθε φορα που μπαινω απο tapatalk android απο χτες στην συσκευη μου, μου εμφανιζει μηνυμα οτι δεν ειναι δυνατη η συνδεση στο Φόρουμ, να επικοινωνησω με καποιον διαχειριστη. Δεν μου κανει θεμα σε κανενα αλλο φορουμ, μονο εδω.

Αυτό το κάνει χρόνια με το myphone, μην αγχώνεσαι.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο. Απο tapatalk δεν μου δείχνει στα φόρουμς τα θέματα που είναι επισημασμένα.... Τώρα απο pcτα βλέπω κανονικά.... :wacko:

Δυστυχώς έτσι είναι το νέο Tapatalk. Αν θες να δεις τα stickies, αφού μπεις στην ενότητα που θες, πατάς πάνω στο μενού και εκεί έχει την επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς άλλος πρόβλημα με τους συνδέσμους στο tapatalk?

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς άλλος πρόβλημα με τους συνδέσμους στο tapatalk?

Ναι δεν τους ανοίγει με τίποτα εδώ και 4-5 μέρες

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς άλλος πρόβλημα με τους συνδέσμους στο tapatalk?

Εχεις Ad away ετσι;

Αν ναι βαλε στα white list αυτο και καθαρισες.

*. Viglink.com

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν τους ανοίγει με τίποτα εδώ και 4-5 μέρες

Κάνα μήνα βασικά :p

Εχεις Ad away ετσι;

Αν ναι βαλε στα white list αυτο και καθαρισες.

*. Viglink.com

Θα δοκιμάσω, thanks!

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω που εχω το adfree που ειναι αυτη η white list?

Μάλλον δεν υπάρχει whitelist εκεί. Εγώ με adfree κατέβασα ενα hosts editor, κανεις ενα search και σβηνεις όλα τα viglink (εμένα ηταν 6-7 αν θυμάμαι καλά) και απο τοτε είμαι οκ

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν υπάρχει whitelist εκεί. Εγώ με adfree κατέβασα ενα hosts editor, κανεις ενα search και σβηνεις όλα τα viglink (εμένα ηταν 6-7 αν θυμάμαι καλά) και απο τοτε είμαι οκ

 

Εγώ που δεν τα έχω σβήσει με κάποιο hosts editor και τρέχω και adaway μου ανοίγουν τα πάντα κανονικά.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Καθε φορα που μπαινω απο tapatalk android απο χτες στην συσκευη μου, μου εμφανιζει μηνυμα οτι δεν ειναι δυνατη η συνδεση στο Φόρουμ, να επικοινωνησω με καποιον διαχειριστη. Δεν μου κανει θεμα σε κανενα αλλο φορουμ, μονο εδω.

Και εμένα μου το κάνει αυτο αλλά δουλεύει κανονικά το φόρουμ και το κάνει από τότε που χρησιμοποιώ το tapatalk και μόνο στο myphone!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
σε παλιοτερες εκδοσεις εδειχνε τον αριθμο των αδιαβαστων, τωρα δε μπορει να το δειχνει;
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή η αναβάθμιση.

Πετάει το πρόγραμμα.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Guest YiorgosA
Εν τω μεταξύ, παρόλο που έχω σαν μέγεθος κειμένου το μικρό, στην αρχική οθόνη και στα θέματα η γραμματοσειρά είναι τεράστια. Αλλάζει αυτο;
Link to comment
Share on other sites

εμεις με adfree τι κανουμε για να μπορουμε να ανοιγουμε σελιδες μεσω της εφαρμογης?

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Για ποια εκδοση μιλατε? Την 4.10.4 εχω, εχει βγει καινουργιο update?
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Για ποια εκδοση μιλατε? Την 4.10.4 εχω, εχει βγει καινουργιο update?

 

4.11.0

google it γιατί δεν το βγάζει ακόμα μέσα από το playstore

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...