Jump to content

Sony Ericsson Z1010i


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το τηλέφωνο και το λέω για τελευταία φορά ΠΑΝΤΑ ψάχνει για 3G σήμα! Είναι ΑΔΥΝΑΤΟ να το κάνετε lock σε 2G γιατί απλά δεν υποστηρίζεται τέτοια λειτουργία στο Z1010.

 

Αν γινόταν lock σε 3G, δεν θα τρέχαμε όσοι δεν έχουμε ζητήσει υπηρεσίες 3G να αλλάξουμε ντε και καλά τις κάρτες μας σε 3G. Αλλά βαρεθήκαμε να βλέπουμε το ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗ.

 

Βέβαια και στο 3G (και ειδικότερα Cosmote που τίποτα δεν είναι τσάμπα) αν δεήσει το κινητό δεχόμαστε κλήσεις και στέλνουμε και κανένα μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 997
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος IVIetaCreatoR ( 7 Δεκ. 2004 , 17:20)

 

Δέν γίνεται :)

 

file mou ginete na exeis radio sto kinito agorazontas poli apla to hands-free tis sony ericsson to opoio exei enswmatomeno radio kai apla xrisimopoiei mpataria apo to kinito.
use no way as way, and no limitation as limitation
Link to comment
Share on other sites

HELLO EVERYBODY.

ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΤΟ Ζ 1010.ΤΟ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΗ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΟΛΟΙ (ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΟΙ) ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΠΟΣΟ ΛΑΘΟΣ ΕΚΑΝΑ,ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ, ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ΚΟΛΛΑΕΙ ΚΤΛ ΚΤΛ

ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΟΝΤΩΣ ΛΑΘΟΣ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΜΟΥ ΑΥΤΗ Η ΑΓΟΡΑ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dolop ( 9 Δεκ. 2004 , 01:09)

 

HELLO EVERYBODY.

ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΤΟ Ζ 1010.ΤΟ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΗ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΟΛΟΙ (ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΟΙ) ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΠΟΣΟ ΛΑΘΟΣ ΕΚΑΝΑ,ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ, ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ΚΟΛΛΑΕΙ ΚΤΛ ΚΤΛ

ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΟΝΤΩΣ ΛΑΘΟΣ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΜΟΥ ΑΥΤΗ Η ΑΓΟΡΑ.

 

 

Φίλε μου δεν θα σου πω αν έκανες λάθος αλλά μάλλον αυτοί που το έφτιαξαν δεν το δοκίμασαν καν πριν το κάνουν rtm.

 

Και ερωτώ τους φίλους που έχουν Z1010

Αν βάλουν κινούμενο gif για φόντο, τους κρατάει η μπαταρία πάνω από μία μέρα; Εγώ το δοκίμασα δύο φορές και δηλώνω ΟΧΙ, γιατί υποψιάζομαι ότι ακόμη και με κλειστή την οθόνη, το γραφικό τρέχει συνέχεια σαν process στο τηλέφωνο και καταναλώνει τη μπαταρία. Αν όντως συμβαίνει αυτό είναι απαράδεκτο.

Η διαμεταγωγή δε στη MSDUO μέσω του USB καλωδίου είναι απαράδεκτα αργή. Αναγκάστηκα να αγοράσω card reader για αυτό το λόγο. Για τα υπόλοιπα δες παραπάνω στο forum.

 

Αν τα ήξερα όλα αυτά πριν 3 μήνες που το χρυσοπλήρωσα, ούτε ΚΑΝ που θα το κοίταζα, όχι να το αγόραζα κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

toi kai nalete einai poly oraio kinhto les kai opoiodhpote allo kinhto den exei bugs ...ego eimai super eyxaristhmenos kai file dolop ase toys alloys na lene osa den ftanei h alepoy ta kanei kremastaria....
LG G4
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nos 55 ( 6 Δεκ. 2004 , 14:17)

 

Στο site της Vodafone δεν εχει το Ζ1010.

Το εχουν βγαλει.

Λετε να σταματησε να κυκλοφορει VF Live εκδοση??

 

nai.mono opoy to breis se stock se VF Live ekdosi.Eipan se vodafone shop poy rotisa oti den tha to ksanaferoyn kai oti eferan to neo V800.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bONITo ( 8 Δεκ. 2004 , 13:38)

 

file mou ginete na exeis radio sto kinito agorazontas poli apla to hands-free tis sony ericsson to opoio exei enswmatomeno radio kai apla xrisimopoiei mpataria apo to kinito.

 

Nαι οκ αλλά όχι με αναβάθμιση software όπως αναφέρει η κοπέλλα.

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι για το τηλέφωνο που μου έκανε παρέα τόσους μήνες, με τα τόσα προβλήματα, αλλά δεν πειράζει γιατί ήταν το πρώτο "πλήρες" 3G τηλέφωνο που μπορούσες να το έχεις για καθημερινό τηλέφωνο και όχι τάκο για να μην τσουλάει το αυτοκινητο!

 

Γιατί λυπάμαι; ε, γιατί σύντομα θα τελειώσει η πρωτοποριακή ζωούλα του.... πάμε γι'αλλα (V800).

Link to comment
Share on other sites

BloodRayne ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ Φ-Υ-Σ-Α-Ε-Ι.

ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΝ ΘΕΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΣΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ *.GIF ΓΙΑ ΦΟΝΤΟ ΠΑΝΕ ΠΑΡΕ ΕΝΑ SMARTPHONE (6630,6600,P800,P900,P910) TO Z1010 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ SMARTPHONE ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΣ.ΤΟ Ζ1010 ΜΑΡΕΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΛΗΣΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ, ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ memory stick duo 128MB ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΑΙΝΙΑ dvd ΜΙΑΣ ΩΡΑΣ ΣΕ MPEG4, ΑΚΟΥΩ ΤΑ MP3 ΜΟΥ ΣΕ ΤΕΛΕΙΑ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ, H ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΠΟΛΥΩΡΗ ΧΡΗΣΗ, ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΣΗΜΑΤΟΣ ΕΧΩ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΤΟ ΔΥΚΤΥΟ ΜΟΥ ΣΤΑ ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΑ ΣΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ ΣΗΜΑ.(Q-TELECOM) ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΑΜΦΙΒΟΛΕΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ (ΑΣΧΕΤΑ ΤΗΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ) ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΙΚΟΝΑΣ "ΥΨΗΛΗ" Η ΚΑΜΕΡΑ ΔΙΝΕΙ ΡΕΣΤΑ. Ο,ΤΙ ΑΛΛΗ ΑΠΟΡΙΑ ΣΤΗΝ ΛΥΝΩ ΣΤΟ ΛΕΠΤΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ BloodRayne.

80
Link to comment
Share on other sites

Μολις το πηρα κι εγω!330€ συσκευη και οχι live.Απορια:ποσα sms χωραει,εκτος της μνημης της sim?
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Εγω που εχω 2G καρτα δεν εχω ιδιαιτερο προβλημα στο σημα.Κατι ακουσα για καποια αναβαθμιση που βγηκε για να πιανει καλα και με 2G sim.Ξερετε τιποτα?
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Εχει βγει αναβαθμιση που διορθωνει το σημα,απλα πανε με την αποδειξη αγορας στην αντιπροσωπεια της SE και ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕ την συσκευη σου νομιζω, ΔΩΡΕΑΝ! ;)
80
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τελικα με τα mp3 για ηχο κλησης στη vodafone live συσκευη τι γινετε?

ας μας σωσει καποιος και εμας τους ταλαιπωρους.......

use no way as way, and no limitation as limitation
Link to comment
Share on other sites

Με τα mp3 δεν έχω βρει κάτι, αλλά μπορείς να βάλεις wav αρχεία να κάνουν την ίδια δουλειά (βέβαια με τεράστιο χώρο). Μάλιστα είδα οτι τα κλειδώνει (δεν δουλευει απ'το μενου το Χρήση) αλλά όταν τα στείλεις στο κινητό, σου βγάζει χρήση τώρα και μπορείς να το περάσεις
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά νομίζω ότι το κινητό είναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!! Μήπως ξέρει κανείς πως γίνεται (αν γίνεται) όταν βγάζω φωτογραφίες να γεμίζει όλη η οθόνη του κινητού και να μην μου αφήνει μαύρες μπάρες αριστερά και δεξιά. Επίσης ποια είοναι η τελευταία εκδοση της αναβαθμισης του και τι νέο προσφέρει σε σχεση με τις παλιότερες. Νομίζω ότι έχω R1C...
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να μου λύσετε μια απορία πρίν αγοράσω αυτό το κινητό.Εκτός απο τις 3G SiM κάρτες,μπορεί να δουλέψει το κινητό αυτό και με απλές SiM κάρτες 2G, π.χ. με απλή κάρτα Cosmote για απλές κλήσεις, sms, MMS και περιήγηση στο ιντερνετ μέσω GPRS.Αυτή την απορία έχω γιατί πολλοί έχουν αναφέρει ότι η χρήση SiM καρτών απο την Cosmote δεν δουλεύει με αυτό το κινητό.
george cc
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους έπεσε η τιμή της καθαρής, non live συσκευής. Τιμή Πλαισίου προ ΦΠΑ 279,66 ευρώ. Με ΦΠΑ 330. Είναι και 20ευρώ φθηνότερο από τη live έκδοση. Συνήθως η live έκδοση είναι φθηνότερη. Να αναμένουμε αντίστοιχη πτώση; Πάντως στο μεταξύ περιμένοντας την πτώση της τιμής μάλλον ξενέρωσα και δεν το θέλω πια. Μετά τη δωρεάν χρήση από βόντα, ΤΙΜ, σίγουρα οι τιμές θα είναι ληστρικές! Η cosmote νομίζω χρεώνει 1λεπτό του ευρώ το δευτερόλεπτο προ ΦΠΑ!

Όσοι το θέλετε ακόμα προτιμήστε την καθαρή έκδοση!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν αντιμετωπιζω καποιο προβλημα που εχω 2G sim.Ισα ισα που σημερα για κανενα 2ωρο ειχα τερμα σημα με 3G δικτυο.Η ποιοτητα ηχου του mp3 ειναι απιστευτη.Πιστευω πως ειναι το απολυτο value for money κινητο. ;)
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

pantos pisteyo apolita oti aksizi apolita ta 330/350 eyro.

kai ego ime happy poy epese i kathari ekdosi.poli sintoma skeftomai na to paro...

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος LuCuMaS ( 9 Δεκ. 2004 , 22:43)

 

BloodRayne ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ Φ-Υ-Σ-Α-Ε-Ι.

ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΝ ΘΕΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΣΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ *.GIF ΓΙΑ ΦΟΝΤΟ ΠΑΝΕ ΠΑΡΕ ΕΝΑ SMARTPHONE (6630,6600,P800,P900,P910) TO Z1010 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ SMARTPHONE ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΣ.ΤΟ Ζ1010 ΜΑΡΕΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΛΗΣΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ, ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ memory stick duo 128MB ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΑΙΝΙΑ dvd ΜΙΑΣ ΩΡΑΣ ΣΕ MPEG4, ΑΚΟΥΩ ΤΑ MP3 ΜΟΥ ΣΕ ΤΕΛΕΙΑ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ, H ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΠΟΛΥΩΡΗ ΧΡΗΣΗ, ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΣΗΜΑΤΟΣ ΕΧΩ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΤΟ ΔΥΚΤΥΟ ΜΟΥ ΣΤΑ ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΑ ΣΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ ΣΗΜΑ.(Q-TELECOM) ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΑΜΦΙΒΟΛΕΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ (ΑΣΧΕΤΑ ΤΗΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ) ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΙΚΟΝΑΣ "ΥΨΗΛΗ" Η ΚΑΜΕΡΑ ΔΙΝΕΙ ΡΕΣΤΑ. Ο,ΤΙ ΑΛΛΗ ΑΠΟΡΙΑ ΣΤΗΝ ΛΥΝΩ ΣΤΟ ΛΕΠΤΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ BloodRayne.

 

φιλε μου θα ηθελα να διευκρινησεις πως ακριβως κραταει τοσο πολυ η μπαταρια σου γιατι εγω και ακομα ενα ατομο που εχουμε το ιδιο κινητο κανοντας πολυωρη ,οπως πιστευω εννοεις και εσυ χρηση, κραταει μονο μια μερα απο το πρωι μεχρι το βραδυ!!!!!!αν θες πεσ μου πως εκανες τις πρωτες φορτισεις και γενικα τι μαγικα κανεις και κραταει τοσο πολυ.

videoκλησεις κανεις καθολου?

Link to comment
Share on other sites

Loipon mages skeftomai na paro kinito alla den exo skopo na doso pano apo 350 euro.Otan eida tin timi tou Z1010 ta paiksa.Gi afto thelo na rotiso.Epeidi imoun metaksy 6230 6600 kai S65 tis Siemens pistevete oti to 1010 einai kalyteri lysi?

 

Oraia loipon,an eksairesoume to 6600 mias kai den kaigomai gia smartphone.

You messed with the best you'll die like the rest
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Aramil (12 Δεκ. 2004 , 19:12)

 

Loipon mages skeftomai na paro kinito alla den exo skopo na doso pano apo 350 euro.Otan eida tin timi tou Z1010 ta paiksa.Gi afto thelo na rotiso.Epeidi imoun metaksy 6230 6600 kai S65 tis Siemens pistevete oti to 1010 einai kalyteri lysi?

 

Αν θέλεις smartphone με ότι συνεπάγεται αυτό,παίρνεις το 6600. Αν θέλεις καλή ποιότητα στα mp3 και 3g επέλεξε το z1010. Τα δύο τηλέφωνα δεν έχουν καμία απολύτως σχέση μεταξύ τους. Πρέπει πρώτα να κατασταλάξεις στο τι χρειάζεσαι και μετά να κάνει κάποια αγορά
Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπισε κανεις προβλημα στην ενεργοποιηση των MMS?Εγω δεν μπορω να τα ενεργοποιησω και θα παω στη vodafone αυριο.Να υπενθυμισω πως η συσκευη δεν ειναι live κι εχω sim δευτερης γενιας.Μηπως φταιει αυτο και πρεπει να παρω μια 3g sim και να τελειωνει η ιστορια?Αν ναι,μπορω να κανω κατι τετοιο διατηρωντας το ιδιο νουμερο?
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Lostidio ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΦΟΡΤΙΣΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΑΦΗΣΑ 15 ΩΡΕΣ ΝΑ ΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ. ΠΑΝΤΩΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΚΟΥΩ MP3 ΠΑΙΖΩ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΝΩ ΤΗΛΕΦΩΝΑ,ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΤΡΑΒΑΩ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ, ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΒΙΝΤΕΟΚΛΗΣΕΙΣ, ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ 3G ΚΑΡΤΑ. ΛΕΣ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ? ΠΑΝΤΩΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΓΡΑΜΜΗ ΑΚΟΥΣΑ 1 ΩΡΑ MP3 ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ!!! ΠΑΝΤΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΚΡΑΤΙΕΤΑΙ ΑΝ:

1)ΕΧΕΙΣ ΤΟ SCREENSAVER ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΟ

2)ΕΧΕΙΣ ΦΟΡΤΩΜΕΝΟ ΕΛΑΦΡΥ THEME

3)ΕΧΕΙΣ ΩΣ ΠΡΟΤΙΝΟΜΕΝΟ ΔΙΚΤΥΟ (ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ) ΣΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ ΩΣ 1ο

4)ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ GIF ΩΣ ΦΟΝΤΟ

5)ΤΕΛΕΙΩΝΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΕΡΜΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΦΟΡΤΙΖΕΙΣ ΣΤΑ ΜΙΣΑ (ΕΣΤΩ ΝΑ ΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΡΑΜΜΗ) ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ 5-10 ΦΟΡΕΣ

ΤΑΠΕΙΝΗ ΜΟΥ ΓΝΩΜΗ.

80
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Z1010i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...