Jump to content

Sony Ericsson Z1010i


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχηγέ σ΄ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Το ΄χω ήδη στο (πολύ καλό) service στην Θησέως.

 

Εδώ που τα λέμε, η Sony-Ericsson έχει τηλ. υποστήριξη πελατών! Ακούς ΝΟΚΙΑ;

 

 

Εννοείς το service που τις περισσότερες συσκευές τις βγάζει με πρόβλημα στην πλακέτα?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 997
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εννοείς το service που τις περισσότερες συσκευές τις βγάζει με πρόβλημα στην πλακέτα?

 

Περιμένω απάντηση από το μαγαζί και θα σας ενημερώσω. Μη μου λες όμως τέτοια και είμαι εκτός εγγύησης :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Epeidh to sygkekrimeno kinhto panta mou arese kai skeftomai na agorasw ena metaxeirismeno san deftero kinhto , mporeite na mou peite an to kapaki tou einai kalo?

arketa gero dyladi kai an meta apo arketwn mhnwn xrhsh parousiazei tpt provlhmata?xalarwsh kai tetoia dld.Efxaristw poly prokatavolika:)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Epeidh to sygkekrimeno kinhto panta mou arese kai skeftomai na agorasw ena metaxeirismeno san deftero kinhto , mporeite na mou peite an to kapaki tou einai kalo?

arketa gero dyladi kai an meta apo arketwn mhnwn xrhsh parousiazei tpt provlhmata?xalarwsh kai tetoia dld.Efxaristw poly prokatavolika:)

ενας φιλος μου το εχει εδω και 2 χρονια και το κινητο φαινεται σαν καινουργιο!!

κανενα προβλημα χαλαρωσης δεν εχει το καπακι.σου το προτεινω ανεπιφυλακτα να το αγορασεις.κι εγω αν μου δεινοταν ευκαιρια καλη θα το αγοραζα :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχω δύο (ένα Vodafone Live με κόκκινο καπάκι και ένα κανονικό με γκρι καπάκι). Αν σας ενδιαφέρουν, πείτε μου.
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχω δύο (ένα Vodafone Live με κόκκινο καπάκι και ένα κανονικό με γκρι καπάκι). Αν σας ενδιαφέρουν, πείτε μου.

φιλε μου εαν ηταν απλα χωρις το¨"κοκκινο μενου" θα το συζηταγαμε.παντως καλα εκανες που το ανεφερες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

για σας παιδια.μια πολυ πολυ σημαντικη ερωτηση!!!!!!

θελω να το αγορασω!αξιζει??????????????????

μου το δινει φιλοσ σε πολυ χαμηλη τιμη και λεω να το παρω.....

τα βασικα που με ενδιαφερουν...

εχει καλη αναλυση η οθονη?

μπορεισ να βγαλεισ φωτω-βιντεο και με την εσωτερικη καμερα?

ποση μνημη εχει εσωτερικη?

μεχρι ποσο εξωτερικη μνημη δεχεται?

ποση ωρα βιντεο μπορεισ να τραβιξεις?

και οτι αλλο πιστευεται οτι πρεπει να μου πειτε....

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

για σας παιδια.μια πολυ πολυ σημαντικη ερωτηση!!!!!!

θελω να το αγορασω!αξιζει??????????????????

μου το δινει φιλοσ σε πολυ χαμηλη τιμη και λεω να το παρω.....

τα βασικα που με ενδιαφερουν...

εχει καλη αναλυση η οθονη?

μπορεισ να βγαλεισ φωτω-βιντεο και με την εσωτερικη καμερα?

ποση μνημη εχει εσωτερικη?

μεχρι ποσο εξωτερικη μνημη δεχεται?

ποση ωρα βιντεο μπορεισ να τραβιξεις?

και οτι αλλο πιστευεται οτι πρεπει να μου πειτε....

 

:rolleyes: ειναι το μονο κινητο που δεν εχω πιασει στα χερια μου και δεν ξερω τι "παιζει":!:

εγω παντως παραπανω απο 50 euro δεν θα το αγοραζα!

επισης ριξε :worry: εδω να σου λυθει καθε απορια!

sony ericsson z1010 :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για να αναφέρει κάποιος ποιά είναι η τελευταία έκδοση λογισμικού για το Ζ1010. Το είχα παλιά, μου το κλέψανε και τώρα έχω βρει ένα σε καλή τιμή και σκέπτομαι "τιμής ένεκα" :rolleyes: να το ξαναπάρω, έστω και σαν 2ο...

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά ;)

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω ενδιαφερομαι να παρω ενα Ζ1010 στην ξαδελφη μου που το πεταξε το καλοκαιρι στην θαλασσα καταλαθος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Οποιος εχει και θελει να το πουλησει σε καλη κατασταση...............

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα Voda και ένα κανονικό. Τα πουλάω προς €150 έκαστο (και δώρο μια θήκη και ένα ακουστικό bluetooth για όποιον προλάβει πρώτος).
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα Voda και ένα κανονικό. Τα πουλάω προς €150 έκαστο (και δώρο μια θήκη και ένα ακουστικό bluetooth για όποιον προλάβει πρώτος).

 

 

Παιδια η αδερφη που πηρε το se w550i με 150 ευρο:) :) .εσεις τι λετε να παρω ενα Z1010???????????????????

Link to comment
Share on other sites

Παιδια η αδερφη που πηρε το se w550i με 150 ευρο:) :) .εσεις τι λετε να παρω ενα Z1010???????????????????

καλα πλακα μας κανεις η μας περνας για μ@*****.ποσα κινητα θελεις :happy: ασε που δεν προκειτε να βρεις!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλα πλακα μας κανεις η μας περνας για μ@*****.ποσα κινητα θελεις :happy: ασε που δεν προκειτε να βρεις!

 

ΧΑΛΑΡΩΣΕ !!!!!!τωρα δουλευω 3!! δυο w900i kai to s700i..ΚΑΙ Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...

 

sORRY ΓΙΑ το off post...:O :O

πΑντως ψαχνω και κανα nokia για την μητερα μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Το συγκεκριμένο thread δεν θα είναι πλέον "Επισημασμένο". Συνεχίζει φυσικά να είναι ενεργό, οπότε, ότι χρειαστούν οι χρήστες του συγκεκριμένου κινητού, θα ποστάρουν εδώ :)

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

To Z1010 το ειχα και το εχω ακομα αλλα δεν το χρησιμοποιώ.Το ειχα καταβολευτεί στο παρελθόν αλλα μολις εμαθα την τιμή του SAR το παρόπλισα... Αν θυμαμαι καλα ειναι 1,47 παρακαλώ..... ψηστήρι κανονικο δηλαδή....
Link to comment
Share on other sites

To Z1010 το ειχα και το εχω ακομα αλλα δεν το χρησιμοποιώ.Το ειχα καταβολευτεί στο παρελθόν αλλα μολις εμαθα την τιμή του SAR το παρόπλισα... Αν θυμαμαι καλα ειναι 1,47 παρακαλώ..... ψηστήρι κανονικο δηλαδή....

Υπαρχουν και τα hands free γι'αυτες τις καταστασεις :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Meres twra exw katevasei kati java efarmoges sto Z1010 oi opoies xrhshmopoioune internet. Enw omws to wap leitourgei kanonika xwris problhmata otan prospathw na anoiksw tis efarmoges , aftes den mporoune na sindethoune sto wap gia na leitourgisoun.

Ti mporw na kanw?

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ότι οι ρυθμίσεις java είναι επιλεγμένες?
Link to comment
Share on other sites

Kalispera

 

Epese sta xeria mou ena Z1010 (F)olafone Live!!!

Uparxei kapoios tropos na to kanw update me SEUS i na vgalw to VF???

Min peite istories gia magazia kai diafora tetoia alla 8elw na to kanw monos apo to spiti kai tzampa!!!

 

Filika

 

Scottas:D:):p

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Θα απαντήσει κανείς?:eek:

 

Kane ena firmware Update kai 8a lu8ei!!!

 

OFFTOPIC

 

Gia tis eksetaseis diavases dionisi???:p

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Z1010i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...