Jump to content

Moto X (έκδοση 2014)


eleco
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γνωρίζει κανένας αν,πότε και απο ποιόν θα έρθει το κινητό Ελλάδα?Μου φαίνεται λίγο παράξενο να έχει έρθει το Moto G και το Χ ακόμα τίποτα...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γνωρίζει κανένας αν,πότε και απο ποιόν θα έρθει το κινητό Ελλάδα?Μου φαίνεται λίγο παράξενο να έχει έρθει το Moto G και το Χ ακόμα τίποτα...

 

Ναι, προς τις γιορτές, όχι motomaker όμως.

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανένας αν,πότε και απο ποιόν θα έρθει το κινητό Ελλάδα?Μου φαίνεται λίγο παράξενο να έχει έρθει το Moto G και το Χ ακόμα τίποτα...

Το έχει φερει η wind στα 599€.

Sorry για τη βιασυνη μου.Απλως τους εχει ερθει ενημερωση οτι θα πουλιεται στα 599€

Και θα ερθει στα καταστηματα σε 2 εβδομαδες απο τωρα.

Edited by mplek217
Link to comment
Share on other sites

 

Δηλαδη ειναι επισημο;;

 

Καλα ρε Moto τους "πατησες" ολους!! :lol:

Nokia 6101 - Sony Ericsson W100i - Nokia C2-05 - Nokia C2-02 - Motorola Moto G 4G
Link to comment
Share on other sites

Ναι, προς τις γιορτές, όχι motomaker όμως.

 

Το έχει φερει η wind στα 599€.

Sorry για τη βιασυνη μου.Απλως τους εχει ερθει ενημερωση οτι θα πουλιεται στα 599€

Και θα ερθει στα καταστηματα σε 2 εβδομαδες απο τωρα.

 

Οκ,δεν με πολυχαλάει που δεν θα έχουμε motomaker...

600 ευρώ?Άουτς...:blink::blink::blink:...Πολλά για την τσέπη μου...

Περίεργο,έχω κολλητό που δουλεύει Wind και δεν ξέρει κάτι.Τελοσπά,ίδωμεν...

Link to comment
Share on other sites

Τις προάλλες, χθες συγκεκριμένα, έπεσε στα χέρια μου για καμιά ώρα το DROID Turbo. Συγκεκριμένα, ήταν η έκδοση με τα 64GB και το "καινούργιο" υλικό σε smartphone Ballistic Nylon..

Λοιπόν, με λίγα λόγια, εάν ΔΕΝ είχα το Moto X 2014 θα το έπαιρνα.. Το Antutu που έτρεξα έβγαλε λίγο πάνω από 54Κ, η οθόνη του είναι χάρμα οφλαλμών και το Ballistic Nylon δίνει την εντύπωση πως είσαι έτοιμος για tour στο Irak:p

Το μόνο που δε μου άρεσε ήταν τα capacitive buttons, όχι για κανένα άλλο λόγο απλώς το τηλέφωνο πρακτικά θα πάρει Lollipop εντός του Νοεμβρίου, οπότε σχεδόν από την κυκλοφορία του "παλαιώνει"..

 

Γενικά όμως, είναι απίστευτο και πρακτικά αποτελεί ένα εναλλακτικό Moto X.. Υπομονή μέχρι τις 5 Νοεμβρίου όπου και θα ανακοινωθεί η International έκδοση, η οποία μάλλον θα ακούει στο όνομα DROID Maxx!

 

Μου κανει εντυπωση αυτο που λες φιλε μου για το droid turbo και ειδικα για την οθονη του. Το ειδα χθες και δεν εντυπωσιαστηκα. Μαλιστα η οθονη του μου φανηκε αρκετα σκοτεινη (εχει αναφερθει κιολας σε διαφορα reviews). Συγκεκριμενα το ειδα σε μετρια φωτισμενο χωρο και παρ'ολα αυτα θα ηθελα ενα κλικ πιο φωτεινη την οθονη. Πηγα να αλλαξω την φωτεινοτητα στα settings και ηταν 100%! Απο specs ειναι απιστευτο αλλα εξωτερικα αρκετα μετριο.

 

Επι του θεματος, ειμαι κι εγω ετοιμος να αγορασω το moto x (2014), πιθανα την επομενη βδομαδα. Ειμαι μεταξυ αυτου και του G2 που παροτι "παλιο" δεν εχει πολλα να ζηλεψει. Ειμαι περισσοτερο 60-40 υπερ του Moto καθαρα επειδη ειναι 1 χρονο πιο καινουριο καθως και του οτι εχει πιο light OS. Απο την αλλη με χαλαει αρκετα η μπαταρια η οποια ειναι αρκετα μικρη. Εσεις τι πιστευετε?? Ποια ειναι τα πιο σημαντικα πλεονεκτηματα του Μoto?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα. Ξέρει κανείς σας εάν μπω στο σάιτ της μοτορόλα και φτιάξω το δικό μου moto x εάν θα δουλεύει στα δικά μας δίκτυα? Θέλω να το κάνω αυτό για να πάρω το 32αρη...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα. Ξέρει κανείς σας εάν μπω στο σάιτ της μοτορόλα και φτιάξω το δικό μου moto x εάν θα δουλεύει στα δικά μας δίκτυα? Θέλω να το κάνω αυτό για να πάρω το 32αρη...

 

Λογικα ναι, εχει ολες τις μπαντες. Τουλαχιστον ετσι μου ειπαν σε εναν αμερικανικο παροχο που ρωτησα. Προσεχε ομως πολυ με το τι θα παρεις, εγω παροτι γουσταρω πολυ τα ξυλινα/δερματινα καπακια νομιζω θα παω στην κλασικη λυση καθοτι εχουν ακουστει απειρα προβληματα. Αμα εχεις θεμα δεν ξερω αν θα στο καλυψει η ελληνικη αντιπροσωπεια καθοτι δεν θα εχουν αποθεμα και δεν ξερω αν θες να μπλεξεις με αποστολες ελλαδα-αμερικη.

Link to comment
Share on other sites

600 ευρώ??Με την καμία...Κρίμα το κινητό,θα χαντακωθεί απο την τιμή του...Ας ελπίσουμε οτι μετά απο 2-3 μήνες θα πέσει σε νορμάλ επίπεδα η τιμή
Link to comment
Share on other sites

600 ευρώ??Με την καμία...Κρίμα το κινητό,θα χαντακωθεί απο την τιμή του...Ας ελπίσουμε οτι μετά απο 2-3 μήνες θα πέσει σε νορμάλ επίπεδα η τιμή

 

Παιδιά, μην ξεχνάτε πως αν πάτε σε motomaker βγαίνει πάνω από 600.. Μια χαρά τιμή πέτυχε η Wind.

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Tι προβλήματα έχουν αναφερθεί για ξύλινες και δερμάτινες πλάτες ; Εμένα στο αγγλικό motomaker 32, με δερμάτινη πλάτη μου βγαίνει 600ε.

Κλασική ελληνική τιμολόγηση.

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μπες xda, πολλα προβληματα. Το χειροτερο ειναι οτι αργησε να το παρει χαμπαρι η Μοτο και ακομα και τηλεφωνα αντικαταστασης, εχουν ακριβως το ιδιο προβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Kαι μακαρι να παραμεινει ετσι, μεσα απο την καρδια μου στο ευχομαι. Πριν λιγες μερες γνωρισα εναν τυπο εδω που ειχε παρει ξυλινο, του ξεκολλησε στις ακρες, το αλλαξε με δερμα και ξεκολλησε και το δερμα καθως επισης ειχε και καποια σημαδια φθορας το δερμα οπως το ειδα, μετα απο μια εβδομαδα χρηση. Τι να πω, ειναι μαλλον τι θα σου κατσει.
Link to comment
Share on other sites

Kαι μακαρι να παραμεινει ετσι, μεσα απο την καρδια μου στο ευχομαι. Πριν λιγες μερες γνωρισα εναν τυπο εδω που ειχε παρει ξυλινο, του ξεκολλησε στις ακρες, το αλλαξε με δερμα και ξεκολλησε και το δερμα καθως επισης ειχε και καποια σημαδια φθορας το δερμα οπως το ειδα, μετα απο μια εβδομαδα χρηση. Τι να πω, ειναι μαλλον τι θα σου κατσει.

 

Τα έχω και τα 2 πάνω από μήνα πλέον και δεν έχω παρατηρήσει κάποια αποκόλληση.. Γενικά πάντως έχουν υπάρξει θέματα σε διάφορες συσκευές με ξεκολλήματα κτλ, δεν είναι όμως κάτι τραγικό.

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. 450 ευρω ηθελα να πω... Εκτεταμένη ταχύτητα...

 

----- προσθήκη μηνύματος 89 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πώς γίνεται να σου βγήκε εσένα 450 δολλάρια όπως το θέλεις αφού ξεκινάει από τα 500...όπως το θέλει η Motorola;

 

http://s29.postimg.org/ljqr2k4o7/My_Moto_X_design.jpg

 

Καλημέρα. 450 ευρω ήθελα να πω... Εκτεταμένη ταχύτητα...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια λεω να το παρω,ειναι καλο;η μπαταρια;κραταει;στο xda δεν βλεπω "κινηση".

[sIGPIC][/sIGPIC]

Το καναλι μου για την εικονικη πραγματικοτητα.

https://www.youtube.com/channel/UCXvvcs2bdd7u7bCy7vsfK-Q?view_as=subscriber

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εμενα παλι με προβληματιζουν τα λιγα nits http://www.phonearena.com/reviews/Motorola-Moto-X-Review_id3787

Προς τα κατω εχει ενα compare.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι με προβληματιζουν τα λιγα nits http://www.phonearena.com/reviews/Motorola-Moto-X-Review_id3787

Προς τα κατω εχει ενα compare.

από οσο googlαρα,τα νιτσ,εχουν να κανουν με την φωτεινοτητα υπο το φως του ηλιου η σε σκοταδι,δεν νομιζω να εχει πρόβλημα.το περιμενω κιολας σημερα,αυριο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Το καναλι μου για την εικονικη πραγματικοτητα.

https://www.youtube.com/channel/UCXvvcs2bdd7u7bCy7vsfK-Q?view_as=subscriber

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto X (έκδοση 2014)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...