Jump to content

Moto X (έκδοση 2014)


eleco
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

από οσο googlαρα,τα νιτσ,εχουν να κανουν με την φωτεινοτητα υπο το φως του ηλιου η σε σκοταδι,δεν νομιζω να εχει πρόβλημα.το περιμενω κιολας σημερα,αυριο.

Είναι η μέτρηση φωτεινότητας σωστά κατάλαβες. Το σίγουρο είναι ότι υστερεί από τις υπόλοιπες ναυαρχίδες αλλά η πράξη από τη θεωρία απέχει. Όταν το πάρεις θα ήθελα να μας πεις εντυπώσεις για την θέαση κάτω από τον ήλιο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κανένα πρόβλημα, συγκριτικά με το 2013 δηλαδή είναι ίσως και ένα τσικ πιο φωτεινό κάτω από direct sunlight.. Μα που τα βρίσκουν και τα γράφουν τέτοια ανακριβή πράγματα όλη την ώρα..
Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Το πηρα.εξαιρετικη κατασκευη,ωραια χρωματα οθονης,και pure androit.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Το καναλι μου για την εικονικη πραγματικοτητα.

https://www.youtube.com/channel/UCXvvcs2bdd7u7bCy7vsfK-Q?view_as=subscriber

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα.εξαιρετικη κατασκευη,ωραια χρωματα οθονης,και pure androit.

 

Πες μας κι άλλα...;)

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα.εξαιρετικη κατασκευη,ωραια χρωματα οθονης,και pure androit.

Τελικά υποστηρίζει USB otg; Άλλοι λένε ναι και άλλοι όχι. Πες μας κι εσύ τι ισχύει. Και μετά από λίγες μέρες πες μας πως τα πάει η μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Το κινιτο ειναι ισαξιο με αλλες ναυαρχιδες,και καλυτερο σε κατασκευη,η μπαταρια αν και μικρη δειχνει πολυ καλη αυτονομια προς το παρων,μια φορτιση του εχω κανει,θελει απαραιτητα θηκη,αν πεσει θα σπασει η οθονη,αληθεια καμια προταση για θηκη,μαλλον απο εξωτερικο εδω δεν βλεπω να κυκλοφορει καμια.lolipop ακομη τπτ,δεν θα επρεπε να τη λαβουμε;θελει μελετη για root,recovery,custom rom μιας και πρωτη φορα το επιχειρω σε μοτο...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Το καναλι μου για την εικονικη πραγματικοτητα.

https://www.youtube.com/channel/UCXvvcs2bdd7u7bCy7vsfK-Q?view_as=subscriber

Link to comment
Share on other sites

Το κινιτο ειναι ισαξιο με αλλες ναυαρχιδες,και καλυτερο σε κατασκευη,η μπαταρια αν και μικρη δειχνει πολυ καλη αυτονομια προς το παρων,μια φορτιση του εχω κανει,θελει απαραιτητα θηκη,αν πεσει θα σπασει η οθονη,αληθεια καμια προταση για θηκη,μαλλον απο εξωτερικο εδω δεν βλεπω να κυκλοφορει καμια.lolipop ακομη τπτ,δεν θα επρεπε να τη λαβουμε;θελει μελετη για root,recovery,custom rom μιας και πρωτη φορα το επιχειρω σε μοτο...

 

Τι έκδοση firm φοράς? Προς το παρόν μόνο η pure έχει πάρει, δηλ. η έκδοση της AT&T. Όσο για μπαταρία, καθότι πλέον έχω κλείσει σχεόν 3μηνο, έχω απογοητευτεί πολύ..

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Όσο για μπαταρία, καθότι πλέον έχω κλείσει σχεόν 3μηνο, έχω απογοητευτεί πολύ..

 

Μία μέρα με αρκετή χρήση δε βγάζει;

Link to comment
Share on other sites

Τι έκδοση firm φοράς? Προς το παρόν μόνο η pure έχει πάρει, δηλ. η έκδοση της AT&T. Όσο για μπαταρία, καθότι πλέον έχω κλείσει σχεόν 3μηνο, έχω απογοητευτεί πολύ..

4.4.4 φοραει,η μπαταρια θα βελτιωθει αργοτερα με custom kernel,αν και μεχρι στιγμης καλουτσικη την βλεπω,αλλα και λιγο πολυ ολα εκει πασχουν.εχεις ρουταρει;

[sIGPIC][/sIGPIC]

Το καναλι μου για την εικονικη πραγματικοτητα.

https://www.youtube.com/channel/UCXvvcs2bdd7u7bCy7vsfK-Q?view_as=subscriber

Link to comment
Share on other sites

4.4.4 φοραει,η μπαταρια θα βελτιωθει αργοτερα με custom kernel,αν και μεχρι στιγμης καλουτσικη την βλεπω,αλλα και λιγο πολυ ολα εκει πασχουν.εχεις ρουταρει;

 

Έκδοση λέω, system version. Ναι, το ένα το US το έχω ρουτάρει.

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Έκδοση λέω, system version. Ναι, το ένα το US το έχω ρουτάρει.

21.21.45,με ποιον τροπο ρουταρες,αν μπορεις δωσε μου ένα λινκ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Το καναλι μου για την εικονικη πραγματικοτητα.

https://www.youtube.com/channel/UCXvvcs2bdd7u7bCy7vsfK-Q?view_as=subscriber

Link to comment
Share on other sites

ρουταρα,ξεκλειδωσα και bootloader.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Το καναλι μου για την εικονικη πραγματικοτητα.

https://www.youtube.com/channel/UCXvvcs2bdd7u7bCy7vsfK-Q?view_as=subscriber

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τσίμπησα το moto maxx (το DE moto x μου έφυγε, κράτησα όμως το US μου:p) και το περιμένω σε καμμια εβδομάδα.. Άντε να δούμε και αυτό..:lol::rolleyes:
Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τσίμπησα το moto maxx (το DE moto x μου έφυγε, κράτησα όμως το US μου:p) και το περιμένω σε καμμια εβδομάδα.. Άντε να δούμε και αυτό..:lol::rolleyes:

Κατ εμέ, το smartphone της χρονιάς. Μακάρι να το βλέπαμε στα μέρη μας αλλά που...

Link to comment
Share on other sites

Κατ εμέ, το smartphone της χρονιάς. Μακάρι να το βλέπαμε στα μέρη μας αλλά που...

 

Ευρώπη είναι πλέον σίγουρο πως δεν θα έρθει.. Μόνο σε λατινόφωνο ebay/amazon αν βρεθεί κάτι για Ευρώπη..

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τσίμπησα το moto maxx (το DE moto x μου έφυγε, κράτησα όμως το US μου:p) και το περιμένω σε καμμια εβδομάδα.. Άντε να δούμε και αυτό..:lol::rolleyes:
.

 

Οταν το παραλαβεις με το καλο να γραψεις τις αποψεις σου ,οθονη, στιβαροτητα κλπ.Ψηνομαι κ εγω.Με κολλανε κατι review για τη χαμηλη φωτεινοτητα της οθονης στο μαξιμουμ..

OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

Το είδα σήμερα από κοντά. Πολύ όμορφο, με καλό grip. Ο συνδυασμός δέρματος και μετάλλου το κάνει πολυτελές. Με χάλασε όμως ότι η οθόνη του είναι πολύ θερμή και κιτρινίζει λίγο.
Link to comment
Share on other sites

Η οθόνη του όντως σε σύγκριση με IPS όπως Μ8 ή G2 είναι πιο θερμή,κλασσική amoled από motorola. Ωστόσο είναι αρκετά ευανάγνωστη στον ήλιο, παρόλο που όντως έχει χαμηλότερη φωτεινότητα σε σύγκριση με τα προαναφερθείσα.
Link to comment
Share on other sites

Ξερετε εαν παραγγειλω moto x απο το motomaker UK (γιατι θελω και την 32gb εκδοση) θα παιζει στα ελληνικα δικτυα.Νομιζω οτι δεν θα υπαρχει προβλημα απλως θα ηθελα μια απαντηση σιγουρα απο την πειρα σας.
Link to comment
Share on other sites

Ξερετε εαν παραγγειλω moto x απο το motomaker UK (γιατι θελω και την 32gb εκδοση) θα παιζει στα ελληνικα δικτυα.Νομιζω οτι δεν θα υπαρχει προβλημα απλως θα ηθελα μια απαντηση σιγουρα απο την πειρα σας.

 

Θα παίζει.

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,επειδη σκεφτομαι να αγορασω την συσκευη...απο ποιοτητα κατασκευης πως ειναι?εχει τριγμους,παιζουν τα buttonw?σκεφτομαι με την πλαστικη πλατη.ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto X (έκδοση 2014)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...