Jump to content

BlackBerry PassPort


gatokefalo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το κινητό έκανε εμφάνιση στα εδώ skroutzομάγαζα με τιμή 712 ευρώ.

 

Και θα κρατήσει τιμή. Μέχρι τον Γενάρη κάντε σύγκριση τιμών αυτού, με το Note πχ..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επίσης παιδιά είναι ξανά σε απόθεμα στο expansys....
Iphone 7 Plus 128gb - Samsung Galaxy S7 - Ipad air - Macbook Pro
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και εγω από expansis το πήρα από πρώτες / πρώτες παρτίδες αφού το ειχα από αρχές του 10/ου έβαλα και κάποιες rom έφτασα μέχρι κόκκαλο που λένε και με help desk από level 5 τεχνικούς αλλά δυστυχώς τίποτα. Μετά από αυτό ήταν ο λόγος που το έδωσα. Και το 2ο σαν εγγύηση που μου διέθεσαν όμως το ίδιο. Γκαντέμης / γκαντεμιά τι να πω. Πραγματικά το κινητό μου λείπει.

 

Είχα το ίδιο πρόβλημα, έδωσα τη συσκευή και πήρα καινούργια. Πλέον δεν αντιμετωπίζω το παραμικρό θέμα. Μου αρέσει πάρα πολύ παρά τις όποιες αδυναμίες του. Το μόνο Smartphone που έχει το δικαίωμα να μιλάει για multitasking.

Link to comment
Share on other sites

Είναι μοναδικό.Αν ήταν δικαρτο τουλάχιστον όπως το note 4.....

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά! Έχω κάποιες απορίες σχετικά με το Blackberry, καθώς θα με ενδιέφερε η αγορά του, εφόσον πέσει λίγο η τιμή του. :)

Ξεκινώντας από τα βασικά, υπάρχει θέμα με Ελληνική γλώσσα στους χαρακτήρες ή το μενού; Το GPS, υποστηρίζει Ελληνικούς χάρτες; Χρειάζεται κάποιο έξτρα συμβόλαιο με εταιρία κινητής όπως ίσχυε κάποτε με τη Vodafone;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

για τα υπολοιπα δεν ξερω τι εννοεις ελληνικα στους χαρτες, αλλα εξτρα συμβολαιο δεν χρειαζεται πλεον σε κανενα ΒΒ απο 10 και μετα.
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά! Έχω κάποιες απορίες σχετικά με το Blackberry, καθώς θα με ενδιέφερε η αγορά του, εφόσον πέσει λίγο η τιμή του. :)

Ξεκινώντας από τα βασικά, υπάρχει θέμα με Ελληνική γλώσσα στους χαρακτήρες ή το μενού; Το GPS, υποστηρίζει Ελληνικούς χάρτες; Χρειάζεται κάποιο έξτρα συμβόλαιο με εταιρία κινητής όπως ίσχυε κάποτε με τη Vodafone;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Καλημέρα λοιπόν έχουμε........

Σχετικά με τα mail k Internet που σε ενδιαφέρει δεν χρειάζεται κανένα extra συμβόλαιο. Εννοείται ότι έχεις πρόγραμμα με mb, και είναι όπως το Android. Το GPS υποστηρίζει Ελληνικά χαρακτήρες +πλοήγηση αλλά εγώ το είχα αγοράσει από Amazon. Σχετικά με το μενού θα το λατρέψεις και το όλο σύνολο είναι πολύ smooth. Τώρα σχετικά με την τιμή δεν την βλέπω να πέφτει σύντομα.

Ελπίζω να σε βοηθησα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα λοιπόν έχουμε........

Σχετικά με τα mail k Internet που σε ενδιαφέρει δεν χρειάζεται κανένα extra συμβόλαιο. Εννοείται ότι έχεις πρόγραμμα με mb, και είναι όπως το Android. Το GPS υποστηρίζει Ελληνικά χαρακτήρες +πλοήγηση αλλά εγώ το είχα αγοράσει από Amazon. Σχετικά με το μενού θα το λατρέψεις και το όλο σύνολο είναι πολύ smooth. Τώρα σχετικά με την τιμή δεν την βλέπω να πέφτει σύντομα.

Ελπίζω να σε βοηθησα.

 

 

Καλημέρα,

 

Ευχαριστώ πολύ, βοήθησες αρκετά! Γενικά, έχω την εντύπωση ότι η συσκευή πράγματι αξίζει τον κόπο. Όσον αφορά την τιμή, δεν εννοώ να πέσει στα 300, το θεωρώ αδύνατο, τουλάχιστον για τους επόμενους μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Ευχαριστώ πολύ, βοήθησες αρκετά! Γενικά, έχω την εντύπωση ότι η συσκευή πράγματι αξίζει τον κόπο. Όσον αφορά την τιμή, δεν εννοώ να πέσει στα 300, το θεωρώ αδύνατο, τουλάχιστον για τους επόμενους μήνες.

 

OK παράλληλα για να ξέρεις έμαθα σήμερα ότι ο extreme-mobile φέρνει Ελληνικής αντιπροσωπιας passport περίπου στα 670. Το θετικό όμως εγγύηση Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά έχει πάρει κανείς κάποια αυθεντική θήκη; Μου έχει βγει η πίστη να περιμένω πότε θα είναι ξανά διαθέσιμη σε ξένα e-shops (βλ. expansys), ενώ από Ελλάδα δεν παίζει κάτι...
Link to comment
Share on other sites

Σε καφέ νομίζω ότι την εχει ετοιμοπαραδοτη το expansys. Σε μαύρο όχι.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει Blackberry Hellas;

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Τότε πως ένα μαγαζί φέρνει ελληνικής αντιπροσωπείας σύμφωνα με προηγούμενο ποστ; Το σέρβις που γίνεται;

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Τότε πως ένα μαγαζί φέρνει ελληνικής αντιπροσωπείας σύμφωνα με προηγούμενο ποστ; Το σέρβις που γίνεται;

 

Ένα θα σου πω. έτσι και πάθει κάτι, όπου και να το πήρες, ΕΜΠΛΕΞΕΣ!!

Η Arvato, δέχεται εγγύηση, μόνο στα Voda Blackberry και αυτό θα περιμένεις πολύ ώστε να σταλεί στο εξωτερικό η συσκευή.

Τυχερός θα είσαι αν το σκρουτζομάγαζο που το πάρεις, θα αναλάβει αυτό την εγγύηση μέσω του προμηθευτή του και θα στο αλλάξει, αλλά και πάλι με αναμονή, με την προϋπόθεση ότι το κατάστημα δεν θα είναι της "αρπαχτής" και κλείσει..

Εκτός εγγύησης, ανταλλακτικά είναι ελάχιστα εδώ Ελλάδα. Καλύτερη εξυπηρέτηση με γνώστη τεχνικό, θα βρεις στο irepair.gr. (μην ψαρώνεις από το iphone στυλ του μαγαζιού, αναλαμβάνει και blackberry με άριστα αποτελέσματα μέχρι τώρα σε μένα στις 4 φορές που το έχω ήδη επισκεφθεί).

Ελπίζω κάπως να βοήθησα..

Link to comment
Share on other sites

η vodafone σε μήνυμα που τους έστειλα μου είπαν ότι έχουν ενημέρωση για διάθεση της συσκευής μέσω του δικτύου τους μέσα στον Δεκέμβριο
Link to comment
Share on other sites

Το φέρνει ήδη η Wind :)

 

Άρα υπάρχει και εγγύηση!

 

μπράβο την wind παρότι είναι κουκουρουκου το δίκτυο σε κινητά είναι η μόνη που φέρνει δικάταρτα από τις 3 εταιρείες κινητής.

 

μακάρι να το έβλεπα κάπου live.

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους θα το δουμε και Ελλαδα και απο οτι μου ειπε καποιος σε καταστημα wind θα εχει και ελληνικα γραμματα επανω στο πληκτρολογιο...ειδωμεν
Iphone 7 Plus 128gb - Samsung Galaxy S7 - Ipad air - Macbook Pro
Link to comment
Share on other sites

Στα ββ δεν υπάρχει αντιπροσωπεία , ο παροχος που πουλάει το κινητό αναλαμβάνει και το σέρβις . Δεν ξέρω τι παίζει με τα κινητά εκτός παροχου.
Link to comment
Share on other sites

Ολοι οι παροχοι θα τα στειλουν σε αρβατο. Οσα ειναι αγορασμενα απο σκρουτζομαγαζα, τα ιδια τα καταστηματα αναλαμβανουν να συνεννοηθουν με τον προμηθευτη τους.
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...