Jump to content

BlackBerry PassPort


gatokefalo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eλα και κοντεύουμε .... :)

Το ''κτηνος'' BlackBerry PassPort , ηδη εκανε την εμφανιση του για (προ-παραγγελια) στο γερμανικο MediaMarkt....με τιμη στα 599 ευρωπουλα

Λεω ''κτήνος'' διότι ρίξτε άπλα μια ματιά στα τεχνικά χαρακτηριστικά της συσκευής .

http://www.mediamarkt.de/mcs/product/BLACKBERRY-Passport-schwarz,48353,464028,1497999.html?langId=-3

Edited by gatokefalo
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είναι οντως θηρίο! Είτε αρέσει, είτε όχι, αυτή η συσκευή ειναι πραγματικά κάτι το ιδιαίτερο, δυνατή και ξεχωριστή.

Αρχικά την ειδα με επιφύλαξη. Όσο έβγαιναν οι φωτογραφίες ομως στη δημοσιότητα, τόσο πιο πολύ καταλαβα οτι θέλω να είναι αν οχι το επόμενο, σίγουρα το μεθεπόμενο μου τηλέφωνο. :)

BlackBerry Passport and a Playbook
Link to comment
Share on other sites

Είναι οντως θηρίο! Είτε αρέσει, είτε όχι, αυτή η συσκευή ειναι πραγματικά κάτι το ιδιαίτερο, δυνατή και ξεχωριστή.

Αρχικά την ειδα με επιφύλαξη. Όσο έβγαιναν οι φωτογραφίες ομως στη δημοσιότητα, τόσο πιο πολύ καταλαβα οτι θέλω να είναι αν οχι το επόμενο, σίγουρα το μεθεπόμενο μου τηλέφωνο. :)

Εμενα προσωπικα ειναι σιγουρα το επομενο μου τηλεφωνο :)

Μια συσκευη οπως αναφερεις και εσυ , το ειδα αρχικα με επιφυλαξη , αλλα τωρα ειμαι πλεον σιγουρος ως προς την αγορα του

Θεωρω πως η BlackBerry ,εριξε οτι ειχε και δεν ειχε πανω σε αυτην την συσκευη .....τα παντα ολα....

Πιστευω πως θα ειναι το τελευταιο της χαρτι (μαζι με το classic), εαν δεν παει καλα (10 εκατομμύρια συσκευες το χρονο) οπως ανεφερε ο CEO ,τοτε δυστυχως παπαλα το κομματι τον mobile συσκευων ....

Εχω ενα καλο προαισθημα πως θα παει καλα το PassPort ...

Υπομονη....λιγες μερες μεινανε

Την καλημερα μου :)

Link to comment
Share on other sites

...θέλω να είναι αν οχι το επόμενο, σίγουρα το μεθεπόμενο μου τηλέφωνο. :)

 

Ω, ναι...Σε καταλαβαίνω απόλυτα.

 

Edit: το γερμανικό site δεν δείχνει τίποτα πλέον Το κατέβασαν. :confused:

Edited by Takis_dm
Back In Black
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το συγκεκριμένο δεν βλέπω να πουλάει πολύ, ελπίζω να έχουν έτοιμο κάποιο touch . Το σχέδιο είναι το χειρότερο που έχει βγάλει η ΒΒ. Μακάρι να πάει καλά όμως να σωθεί η εταιρεία γιατί έχει τρομερό λειτουργικό.
Link to comment
Share on other sites

Εμπειρικά καθαρά, το βλέπω να έρχεται γύρω στα 650 - 700, αν έξω έχει 600 δολλάρια. Ίσως λέω και λίγα...

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Εμπειρικά καθαρά, το βλέπω να έρχεται γύρω στα 650 - 700, αν έξω έχει 600 δολλάρια. Ίσως λέω και λίγα...

 

εμπειρικα καθαρα σε 2-3 μηνες απο την κυκλοφορια του , το βλεπω στο skroutz στα 300-350 ευρω .Ισως και πολλα λεω .....

Link to comment
Share on other sites

εμπειρικα καθαρα σε 2-3 μηνες απο την κυκλοφορια του , το βλεπω στο skroutz στα 300-350 ευρω .Ισως και πολλα λεω .....

Δύσκολο το βλέπω αν κρίνω από Ζ10-Ζ30

Link to comment
Share on other sites

Μια συσκευή που πραγματικά με έχει ενθουσιάσει μετά από πολύ καιρό ( και συγκεκριμένα το Z Ultra)

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Classic με τα μπούνια για μένα. Είναι πανάσχημο αυτό.. :worry:

Ας ανοίξει και ένα thread για εκείνο ρε παιδιά..

Ή μήπως γέμισε ο server με θέματα iphone;

Link to comment
Share on other sites

Classic με τα μπούνια για μένα. Είναι πανάσχημο αυτό.. :worry:

Ας ανοίξει και ένα thread για εκείνο ρε παιδιά..

Ή μήπως γέμισε ο server με θέματα iphone;

 

 

+1000

 

Πότε το περιμένουμε ?

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολο το βλέπω αν κρίνω από Ζ10-Ζ30

 

το Ζ10 και Q10 αρχικα αν θυμαμαι καλα ειχαν περιπου στα 600 ευρω ..

Το Ζ10 4g το πηρα εγω πριν μηνες στα 220 ευρω και το Q10 εφταε πολυ γρηγορα στα 350 ευρω .

Το Ζ30 ναι δεν επεσε η τιμη του αρκετα σε σχεση με τα αλλα ...

Την καλημερα μου

Link to comment
Share on other sites

Όσοι πιστοί συντονιστείτε εδω.

Αν δεν κάνω λάθος θα είναι live στις 4 το απόγευμα.

Καλημέρες.

Back In Black
Link to comment
Share on other sites

Όσοι πιστοί συντονιστείτε εδω.

Αν δεν κάνω λάθος θα είναι live στις 4 το απόγευμα.

Καλημέρες.

 

κατα 99% σωστα τα λες (4 το απόγευμα ωρα ελλαδος ):)

Link to comment
Share on other sites

το Ζ10 και Q10 αρχικα αν θυμαμαι καλα ειχαν περιπου στα 600 ευρω ..

Το Ζ10 4g το πηρα εγω πριν μηνες στα 220 ευρω και το Q10 εφταε πολυ γρηγορα στα 350 ευρω .

Το Ζ30 ναι δεν επεσε η τιμη του αρκετα σε σχεση με τα αλλα ...

Την καλημερα μου

Όταν είδε και απόειδε η blackberry σκότωσε το Ζ10 και πολύ καιρό μετά την κυκλοφορία του. Μάλιστα δήλωσαν πως το παθημα με το Ζ10 (δηλαδή μεγάλος όγκος συσκευών) τους έγινε μάθημα και γι αυτό τον λόγο δεν παρήγαγαν μεγάλο αριθμο από Ζ30. Ένας από τους λόγους που το Ζ30 κρατάει μέχρι και σήμερα 'τιμή'.

Από την άλλη θα χαρώ να βγεις σωστός στην πρόβλεψη σου και η Blackberry να ακολουθήσει επιθετική τιμολόγηση στα νέα προϊόντα της. Ο κόσμος για να δοκιμάσει κάτι καινούργιο θέλει κίνητρα. Η τιμή είναι ένα.

Η σωστή προώθηση θα βοηθήσει ακόμη περισσότερο. Δηλαδή εμπορικές συμφωνίες με τους παροχους. Για να αγοράσεις ένα προϊόν πρέπει πρώτα να το βρεις κάπου κι έπειτα κάποιος να στο πλασάρει :p

Συγγνώμη ξεφυγα... Μια ερώτηση :γνωρίζουμε αν θα βγάλει high end full touch screen μοντελλο ;

 

Edit :έχει ακριβώς το ίδιο μέγεθος με διαβατήριο

Edited by rotsikas
Link to comment
Share on other sites

Απλά τρομερό. Παρακολουθώ τώρα την παρουσίαση και έχω ενθουσιαστεί.

 

Τυχερέ. Εμάνα μου βγάζει error..:(

Back In Black
Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν υπάρχουν τα 599 ευρώ. 649 στην Γερμανία. Να δούμε και εδώ πόσο θα είναι.

 

http://blogs.blackberry.com/2014/09/passport-pricing-availability/

 

Για Ελλάδα δεν βλέπω να είναι διαθέσιμο αρχικά, όπως λέει και η σελίδα.

Edited by Takis_dm
Back In Black
Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν υπάρχουν τα 599 ευρώ. 649 στην Γερμανία. Να δούμε και εδώ πόσο θα είναι.

http://blogs.blackberry.com/2014/09/passport-pricing-availability/

 

Δεν έπρεπε να την αυξήσουν την τιμή για μένα. Στα 599 ήταν value for money. Θα δούμε πόσο θα ανταποκριθεί ο κόσμος. Είναι πάντως το άτιμο καταπληκτικό. Μ'άρεσε που κάνανε και σύγκριση live με το iphone για να δείξουν πόσο βοηθάει η 'περίεργη' οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έπρεπε να την αυξήσουν την τιμή για μένα. Στα 599 ήταν value for money. Θα δούμε πόσο θα ανταποκριθεί ο κόσμος. Είναι πάντως το άτιμο καταπληκτικό. Μ'άρεσε που κάνανε και σύγκριση live με το iphone για να δείξουν πόσο βοηθάει η 'περίεργη' οθόνη.

Επίσης μου άρεσε που έδωσαν έμφαση στην ποιότητα των τηλεφωνικών κλήσεων.

Διαφημισαν ιδιαίτερα τα ηχεία του, λέγοντας πως είναι κατά 18%πιο δυνατά από τα αντίστοιχα του One.

Γνωρίζουμε αν η οθόνη που χρησιμοποιεί είναι τεχνολογίας super amoled;

Επίσης στην παρουσίαση ο εκφωνητης είπε πως θα έχει 4 gb ram. Να υποθέσω πως μπερδευτηκε...

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...