Jump to content

BlackBerry PassPort


gatokefalo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

άρα η apple είναι η νο1. το μόνο κάλο είναι ότι το passport2 ψήνεται για τον μαρτη του 2015..... αν είναι και multisim :lol:

 

Εγω παλι καλοβλεπω το classic ... νομιζω αυτο θα παει πολυ καλα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπενθυμίζω, οι αγγελίες (είτε πώλησης είτε ζήτησης) μόνο στο Buy&Sell.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν από σήμερα και πάλι back to this family.

 

Παιδιά για όποιον ενδιαφέρεται Mr Mobi έχει passport και σε καλή τιμή. Βέβαια μόνο μαύρο αλλά έχω την εντύπωση ότι και στα άλλα χρώματα ίσως κάτι παίξει. Για όποιον ενδιαφέρεται.

Edited by thief
Απαγορεύονται τα συνεχόμενα μηνύματα - παρακαλώ να χρησιμοποιείς την "τροποποίηση" κάτω από το αρχικό μήνυμα
Link to comment
Share on other sites

Ναι φυσικα η καθε εταιρεια εχει καποιους στοχους.Το θεμα ειναι τα κερδη.Κερδος θεωρειται το ποσο που σου μενει στην τσεπη εφοσον εχεις βγαλει τα εξοδα του προιοντος σωστα ? τωρα αν η samsung ηθελε 500μυρια κερδος και τις ηρθαν 250 δεν σημαινει ουτε και αυτο αποτυχια αλλα το οτι πεφτεις εξω στο ποσοστο κερδους.Το πουλαει σαν τρελη ομως θα φανει στα νουμερα νομιζω και πωλησεων σαν συσκευες αλλα και στα κερδη.

Ε τότε απλα θα κανείς υπομονή για τα αποτελέσματα τριμήνου .....και εκεί θα φανεί ποιος έχει δίκαιο

Μέχρι τότε σου προτείνω να δοκιμάσεις ένα passport και θ εκπλαγείς τόσο πολύ με το τι μπορεί να κάνει που ίσως πουλήσεις κιόλας το ίδιο και απαραλαχτο iphoneακι...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για όποιον ενδιαφέρεται Mr Mobi έχει passport και σε καλή τιμή. Βέβαια μόνο μαύρο αλλά έχω την εντύπωση ότι και στα άλλα χρώματα ίσως κάτι παίξει. Για όποιον ενδιαφέρεται.

Αυτη ειναι καλη τιμη!!!!!

 

http://www.extreme-mobile.gr/p.BlackBerry-Passport-Ellinikis-Antiprosopeias-Black.1089615.html

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

 

Όντως πολύ καλή τιμή /και το μαγαζί από τα πιο αξιόπιστα στον χώρο, μόνο που είναι στα αναμένετε.

 

Με το passport όλα μία χαρά. Αυτό πού έχω όμως δει είναι ότι κάποιες φορές μου χάνει το σήμα του ρουτερ και το ξαναβρίσκει. Ξέρει κανείς τίποτα επί τούτου?

Edited by thief
Απαγορεύονται τα συνεχόμενα μηνύματα - παρακαλώ να χρησιμοποιείς την "τροποποίηση" κάτω από το αρχικό μήνυμα
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω τέτοια προβλήματα με το wifi

Πρόκειται πραγματικά για απίστευτο κινητό παιδιά. Το γράψιμο με το πληκτρολόγιο όλα τα λεφτά, σήμα καθώς και 3g επίσης εξαιρετικά. Οθόνη πολύ καλή και φωτινη

Οποιος συνηθίσει το μέγεθος μιλάμε για πολύ δυνατό μηχάνημα

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω τέτοια προβλήματα με το wifi

Πρόκειται πραγματικά για απίστευτο κινητό παιδιά. Το γράψιμο με το πληκτρολόγιο όλα τα λεφτά, σήμα καθώς και 3g επίσης εξαιρετικά. Οθόνη πολύ καλή και φωτινη

Οποιος συνηθίσει το μέγεθος μιλάμε για πολύ δυνατό μηχάνημα

 

Έχω πει στον εαυτό μου ότι θα περιμένω έως και τον Φεβρουάριο και θα το πάρω τότε σε ίσως (ελπίζω) χαμηλότερη τιμή. Με αυτά που λέτε όμως δεν βλέπω να με συγκρατώ για πολύ ακόμη. :O

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για όποιον ενδιαφέρεται Mr Mobi έχει passport και σε καλή τιμή. Βέβαια μόνο μαύρο αλλά έχω την εντύπωση ότι και στα άλλα χρώματα ίσως κάτι παίξει. Για όποιον ενδιαφέρεται.

 

 

Blackberry Passport Qwertz 4G NFC 32GB black 565,00 αυτη ειναι καλη τιμη....απο madphone.net

www.madphone.net :)
Link to comment
Share on other sites

Blackberry Passport Qwertz 4G NFC 32GB black 565,00 αυτη ειναι καλη τιμη....απο madphone.net

 

Είναι όμως QWERTZ, κάποιοι δεν θα βολεύονται.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση το qwertz τι είναι???

 

Είναι ένα πληκτρολόγιο με το "Z" στη θέση του "Y" και το αντίθετο. Χρησιμοποιείται κυρίως στη Γερμανία και δεν έχει καμία άλλη διαφορά. Θέμα συνήθειας είναι.

Back In Black
Link to comment
Share on other sites

Από τους παρόχους μας ο μόνος που το έχει αυτή τη στιγμή http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kinita-amp-suskeues/kinita-suskeues/view-device/?deviceid=822#page=1
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα απο προχθες κι εγω κατοχος passport :D:D:D:D :D μπορω να ρωτησω αν ξερει κανεις ν μπορω να ρυθμισω την ευαισθησια του touch της οθονης κι απο που??????:O
Link to comment
Share on other sites

Από τους παρόχους μας ο μόνος που το έχει αυτή τη στιγμή http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kinita-amp-suskeues/kinita-suskeues/view-device/?deviceid=822#page=1

 

Ωραίοι στη wind. Λέει πως δεν έχει qwerty...

Τέλος πάντων. Ξέρουμε μήπως αν έχει ελληνικούς χαρακτήρες τυπωμένους;

Back In Black
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα απο προχθες κι εγω κατοχος passport :D:D:D:D :D μπορω να ρωτησω αν ξερει κανεις ν μπορω να ρυθμισω την ευαισθησια του touch της οθονης κι απο που??????:O

 

Σίγουρα μπορείς να ρυθμίσεις τα χρώματα αλλά για ευαισθησία δεν έχω δει κάτι. Αν και πιστεύω ότι τι over να ρυθμιστεί σε ευαισθησία εκτός και αν μιλάς για χρήση με γάντια.

Link to comment
Share on other sites

Γενικα δεν θυμαμε αν το Q10 ειχε τετοια επιλογη το ποσο ευαισθητη να ειναι η οθονη στο αγγιγμα....το ψαχνω αλλα τιποτα εκτοσ αν το θυμαμε απο αλλη συσκευη:worry:...ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Γενικα δεν θυμαμε αν το Q10 ειχε τετοια επιλογη το ποσο ευαισθητη να ειναι η οθονη στο αγγιγμα....το ψαχνω αλλα τιποτα εκτοσ αν το θυμαμε απο αλλη συσκευη:worry:...ευχαριστω

 

Μάλλον το μπερδεύεις με εντολή που υπάρχει κυρίως σε android Samsung htc.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

Σκέφτομαι να πάρω το passport. Σαν κάτοχος s4 mini έχω βαρεθεί την "αργοπορία" του σε όλα όπως επίσης και το να ανοιγοκλείνει και μόνο του που και που.Επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί το android θεωρείται καλό σαν λειτουργικό αλλά οκ.Όλο "σκουπίδια" μέσα στη μνήμη οπότε λέω να κινηθώ προς το passport.Ήθελα να ρωτήσω αν ξέρεις κάποιος αν υπάρχουν εφαρμογές και αν αυτές λειτουργούν κανονικά, viber, whats app, twitter,mail. Επίσης κάτι άλλο πολύυυυ σημαντικό. Υπάρχουν offline χάρτες? Με το s4 Mini που έχω με έχουν βολέψει κάτι εφαρμογές offline χαρτών αλλά στο BB passport υπάρχουν? Εννοώ στην τελική αν έχει απο εφαρμογές τα βασικά. Παιχνίδια δεν παίζω ούτε καν. Τώρα το βλέπω σε eshop στα 510 € δεν ξέρω και αν είναι η κατάλληλη στιγμή να το πάρω. Επίσης αγορά από eshop ενδέχεται να έχει πρόβλημα σε ελληνικούς χαρακτήρες?? Σόρρυ για τις ερωτήσεις. Δεν είχα ποτέ καμμία εμπειρία με BB OS καθώς και δεν έχω αγοράσει ποτέ απο eshop οπότε είμαι λίγο διστακτικός με όλα αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς πριν λίγο η Vodafone στο twitter απαντώντας σε ερώτηση για τη διάθεση του Passport στην Ελλάδα, ανακοίνωσε πως δεν θα το διαθέσει στα καταστήματα της.

 

Χεστήκαμε το φέρνει η wind ..... :)

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

Σκέφτομαι να πάρω το passport. Σαν κάτοχος s4 mini έχω βαρεθεί την "αργοπορία" του σε όλα όπως επίσης και το να ανοιγοκλείνει και μόνο του που και που.Επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί το android θεωρείται καλό σαν λειτουργικό αλλά οκ.Όλο "σκουπίδια" μέσα στη μνήμη οπότε λέω να κινηθώ προς το passport.Ήθελα να ρωτήσω αν ξέρεις κάποιος αν υπάρχουν εφαρμογές και αν αυτές λειτουργούν κανονικά, viber, whats app, twitter,mail. Επίσης κάτι άλλο πολύυυυ σημαντικό. Υπάρχουν offline χάρτες? Με το s4 Mini που έχω με έχουν βολέψει κάτι εφαρμογές offline χαρτών αλλά στο BB passport υπάρχουν? Εννοώ στην τελική αν έχει απο εφαρμογές τα βασικά. Παιχνίδια δεν παίζω ούτε καν. Τώρα το βλέπω σε eshop στα 510 € δεν ξέρω και αν είναι η κατάλληλη στιγμή να το πάρω. Επίσης αγορά από eshop ενδέχεται να έχει πρόβλημα σε ελληνικούς χαρακτήρες?? Σόρρυ για τις ερωτήσεις. Δεν είχα ποτέ καμμία εμπειρία με BB OS καθώς και δεν έχω αγοράσει ποτέ απο eshop οπότε είμαι λίγο διστακτικός με όλα αυτά.

 

Σχετικά με όλα όσα ρωτάς η απάντηση είναι μία.... προχώρα άφοβα.

Εφαρμογές αυτές που αναφέρεις τρέχουν άψογα χωρίς κανένα πρόβλημα. Σαν gps δουλεύω τούς χάρτες από amazon και όλα good. Σαν τηλέφωνο αξίζει τα λεφτά του και ξεχνάς τα lag του android. Για αγορά τώρα εδώ θέλει λίγο προσοχή εγώ θα πρότεινα ή το extreme-mobile ή τον Mr Mobi αλλά και στο skroutz έχει ακόμα κανα δύο τρία αξιόπιστα. Καλή αγορά.

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...