Jump to content

BlackBerry PassPort


gatokefalo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε εμάς πάντως στην εταιρεία μας ενημέρωσαν επίσημα ότι μπορούμε να παραγγηλουμε από 24/12. Για vodafone μιλαω
BlackBerry Passport and a Playbook
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει αγοράσει κανείς από το sellphone στο Χαλάνδρι;; Έχει το passport στα 500 ευρώ στο bestprice.gr

Είναι αξιόπιστο, ή της αρπαχτής και αυτό;

Αρκετά μεγάλη χρηματική διαφορά..

Link to comment
Share on other sites

Το extreme-mobile οπως αναφερουν και πιο πανω πηρα κι εγω θηκες απο κει και ο Νικος πολυ εξυπηρετικος κ σωστος.....Μπορεις κι απο κει παραγγελια παντα με ενδειξη αντικαταβολης χωρις φοβο απατης......
Link to comment
Share on other sites

Το extreme-mobile οπως αναφερουν και πιο πανω πηρα κι εγω θηκες απο κει και ο Νικος πολυ εξυπηρετικος κ σωστος.....Μπορεις κι απο κει παραγγελια παντα με ενδειξη αντικαταβολης χωρις φοβο απατης......

 

Το extreme τοχει 580 και χωρίς διαθεσιμότητα όπως γράφει, αν είναι να δώσει κάποιος τόσα, το παίρνει από expansys και σε άσπρο μάλιστα..

Ρωτάω αν έχει κανείς εντυπώσεις από το sellphone που τοχει 80 ευρώ κάτω και για ποιο λόγο..;

Link to comment
Share on other sites

Έγραψα ολόκληρο κατεβατό και κατά λάθος το έσβησα :mad:

Συνοπτικά : στα θετικά είναι ότι δέχεται αντικαταβολή.

Στα αρνητικά : σε περίπτωση ελλατωματικης συσκευής κάνεις το σταυρό σου.

Γνώμη μου : εφόσον δεν πρόκειται να την παντρευτείς τη συσκευή, ρίσκαρέ το και παράγγειλε.

 

Υγ: προβλέπω να σπας όλα τα ρεκόρ με το passport :D

 

Edit : μόλις είδα ότι μπορείς να παραλάβεις από το κατάστημα τους στο Χαλάνδρι

Edited by rotsikas
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

Το expansys οσων αφορα εγγυηση κτλ ειναι οκ ?

Δηλαδη σε περιπτωση βλαβης εισαι καλυμμένος ?

Link to comment
Share on other sites

Έγραψα ολόκληρο κατεβατό και κατά λάθος το έσβησα :mad:

Συνοπτικά : στα θετικά είναι ότι δέχεται αντικαταβολή.

Στα αρνητικά : σε περίπτωση ελλατωματικης συσκευής κάνεις το σταυρό σου.

Γνώμη μου : εφόσον δεν πρόκειται να την παντρευτείς τη συσκευή, ρίσκαρέ το και παράγγειλε.

 

Υγ: προβλέπω να σπας όλα τα ρεκόρ με το passport :D

 

Edit : μόλις είδα ότι μπορείς να παραλάβεις από το κατάστημα τους στο Χαλάνδρι

 

Θαναι η 35η συσκευή μου blackberry :)

Με το εξπάνσυς πληρώνεις αλλά έχεις το κεφάλι σου ήσυχο..

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλησπερα

Το expansys οσων αφορα εγγυηση κτλ ειναι οκ ?

Δηλαδη σε περιπτωση βλαβης εισαι καλυμμένος ?

 

Το εξπάνσυς είναι κομπλέ σε αυτά τα θέματα!

Link to comment
Share on other sites

To sellphone δεν είναι τόσο αξιόπιστο??στο bestprice δεν το έχει σαν veryfied κατάστημα. Πρέπει να είναι ελληνικής αντιπροσωπείας??Με την εγγύηση τη γίνεται αν πάθει κάτι το κινητό? Άσχετο. Οι χάρτες απο amazon τι είναι? επι πληρωμή? offline? τώρα έχω έχω android και έχει κάποια δωρεάν αλλά μπορείς να πληρώσεις και χάρτες tom tom που είναι αξιόπιστοι. Είναι καλοί οι χάρτες για Ελλάδα? Με το android έχω ψιλοαπογοητευτεί αρκετές φορές με διάφορους offline χάρτες πριν καταλήξω σε λειτουργικούς.
Link to comment
Share on other sites

Θαναι η 35η συσκευή μου blackberry :)

Με το εξπάνσυς πληρώνεις αλλά έχεις το κεφάλι σου ήσυχο..

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Το εξπάνσυς είναι κομπλέ σε αυτά τα θέματα!

 

Σε ευχαριστω πολυ :)

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος πάρει το παρακάτω που είναι στα αγγλικά από το eshop παίζει να έχει θέμα με τα ελληνικά (ορθογραφία κλπ);

 

http://www.e-shop.gr/blackberry-passport-4g-32gb-black-eng-p-TEL.001444

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν τους τασκασα λέμε!!!! :p

Πανέμορφο και βολικό Q10 special edition χρυσό-άσπρο με 1/3 χρημάτων από mobileshop.eu

Κανένας λόγος να ξανασκάσω 500+ μετά από σκέψη!!!

Link to comment
Share on other sites

ειμαι σε δίλημμα

το Passport η το Classic ?

Ξερω πολυ καλα τι specs εχουν , οπως επισης σε τι κοινο απευθύνεται η καθε μια απο αυτες ....

Το μονο που με χαλαει ειναι το μεγεθος του Passport ,πραγματικα τιποτα αλλο .....

Το Classic ,λατρευω το style του ....οπως λατρεψα και το Q10 , αλλα το μονο που με χαλαγε ηταν η amoled οθονη που ειχε , την οποια ευτυχως δεν εχει το Classic .....

Ειχα επισης Ζ10 , Ζ30 και τα αγαπησα ολα .

Εσεις τι λετε ?

To θηριο σε ολα του Passport η το κλασσικο -παραδοσιακό Classic ?:)

Link to comment
Share on other sites

ειμαι σε δίλημμα

το Passport η το Classic ?

Ξερω πολυ καλα τι specs εχουν , οπως επισης σε τι κοινο απευθύνεται η καθε μια απο αυτες ....

Το μονο που με χαλαει ειναι το μεγεθος του Passport ,πραγματικα τιποτα αλλο .....

Το Classic ,λατρευω το style του ....οπως λατρεψα και το Q10 , αλλα το μονο που με χαλαγε ηταν η amoled οθονη που ειχε , την οποια ευτυχως δεν εχει το Classic .....

Ειχα επισης Ζ10 , Ζ30 και τα αγαπησα ολα .

Εσεις τι λετε ?

To θηριο σε ολα του Passport η το κλασσικο -παραδοσιακό Classic ?:)

 

Το passport σίγουρα για πολλούς λόγους. Καταρχην η οθοναρα και δεύτερον τρέχει ποιο γρήγορα εφαρμογές android. Να ήταν και dual sim θα το είχα πάρει 200 φορές μέχρι τώρα. Και το λειτουργικό που βασίζεται σε qnx είναι απίστευτα ποιο σταθερό από το android.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Το passport σίγουρα για πολλούς λόγους. Καταρχην η οθοναρα και δεύτερον τρέχει ποιο γρήγορα εφαρμογές android. Να ήταν και dual sim θα το είχα πάρει 200 φορές μέχρι τώρα. Και το λειτουργικό που βασίζεται σε qnx είναι απίστευτα ποιο σταθερό από το android.

Σε ευχαριστω για την απάντηση

2 χρόνια τώρα χρησιμοποιώ blackberry os 10 συσκευές

Ξέρω πολύ καλα πως δουλεύει :)

Το μόνο όπως ανέφερα ως πρόβλημα μου είναι το μέγεθος του passport

Δεν με ενδιαφέρουν σχεδόν καθόλου η android εφαρμογές , καλύπτομαι με τις native...

Σαν μέγεθος πως είναι στο χέρι ,σε σχέση με το Ζ30 ας πούμε ;

Έχω δει άπειρα βίντεο με το passport όπως και site με τα μέγεθη των δυο συσκευών ,αλλα live δεν έχω πιάσει το passport

Αν δεν το δεις live , οτι βίντεο και site να έχεις παρακολουθήσει δυστυχώς δεν έχει καμία σχέση...

Το Classic επίσης δεν το λες μικρό -Q10 αλλα παλεύετε.....

Το passport όμως το πλάτος του φοβάμαι οτι κάπου θα δυσκολεύει την κατάσταση

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για την απάντηση

2 χρόνια τώρα χρησιμοποιώ blackberry os 10 συσκευές

Ξέρω πολύ καλα πως δουλεύει :)

Το μόνο όπως ανέφερα ως πρόβλημα μου είναι το μέγεθος του passport

Δεν με ενδιαφέρουν σχεδόν καθόλου η android εφαρμογές , καλύπτομαι με τις native...

Σαν μέγεθος πως είναι στο χέρι ,σε σχέση με το Ζ30 ας πούμε ;

Έχω δει άπειρα βίντεο με το passport όπως και site με τα μέγεθη των δυο συσκευών ,αλλα live δεν έχω πιάσει το passport

Αν δεν το δεις live , οτι βίντεο και site να έχεις παρακολουθήσει δυστυχώς δεν έχει καμία σχέση...

Το Classic επίσης δεν το λες μικρό -Q10 αλλα παλεύετε.....

Το passport όμως το πλάτος του φοβάμαι οτι κάπου θα δυσκολεύει την κατάσταση

 

Φίλε μου και εγώ το Passport θα σου πρότεινα για 2 και μόνο λόγους.

1. Μετα το Ζ30 θα σου φανεί μικρη η οθόνη του classic

2. Το πήρε και ενας συναδελφος πρώην χρήστης του iphone, που το μονο που φοβόταν ηταν το θεμα ευχρηστίας λογω μεγέθους. Μετά απο 3 μέρες, ο τύπος ηταν ξετρελαμενος. Αυτα νομιζω ειναι θέματα συνήθειας. Ας μην υπερμεγενθυνουμε τα πράγματα.

BlackBerry Passport and a Playbook
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για την απάντηση

2 χρόνια τώρα χρησιμοποιώ blackberry os 10 συσκευές

Ξέρω πολύ καλα πως δουλεύει :)

Το μόνο όπως ανέφερα ως πρόβλημα μου είναι το μέγεθος του passport

Δεν με ενδιαφέρουν σχεδόν καθόλου η android εφαρμογές , καλύπτομαι με τις native...

Σαν μέγεθος πως είναι στο χέρι ,σε σχέση με το Ζ30 ας πούμε ;

Έχω δει άπειρα βίντεο με το passport όπως και site με τα μέγεθη των δυο συσκευών ,αλλα live δεν έχω πιάσει το passport

Αν δεν το δεις live , οτι βίντεο και site να έχεις παρακολουθήσει δυστυχώς δεν έχει καμία σχέση...

Το Classic επίσης δεν το λες μικρό -Q10 αλλα παλεύετε.....

Το passport όμως το πλάτος του φοβάμαι οτι κάπου θα δυσκολεύει την κατάσταση

 

είναι όντως πολύ φαρδύ

 

http://www.notebookcheck.net/BlackBerry-Passport-Smartphone-Review.133594.0.html

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου και εγώ το Passport θα σου πρότεινα για 2 και μόνο λόγους.

1. Μετα το Ζ30 θα σου φανεί μικρη η οθόνη του classic

2. Το πήρε και ενας συναδελφος πρώην χρήστης του iphone, που το μονο που φοβόταν ηταν το θεμα ευχρηστίας λογω μεγέθους. Μετά απο 3 μέρες, ο τύπος ηταν ξετρελαμενος. Αυτα νομιζω ειναι θέματα συνήθειας. Ας μην υπερμεγενθυνουμε τα πράγματα.

Σε ευχαριστω για την απαντηση

Φιλε μου δεν υπερμεγεθυνουμε τιποτα....απο μονο του το PassPort ειναι ΥΠΕΡΜΕΓΕΘΟΣ ..

Χρονια Πολλα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά.

Θέλω να αγοράσω ένα Blackberry Passport, αλλά δεν έχω καταλήξει από που.

Τα ελληνικά μαγαζιά δε μου εμπνέουν εμπιστοσύνη και πολλά φέρνουν το γερμανικό qwertz.

Το ζήτημα είναι να υπάρξει υποστήριξη, αν χρειαστεί και φυσικά η έκδοση που θα πάρω ( υπάρχουν περισσότερες από μια; ) να υποστηρίζει πλήρως τα ελληνικά δίκτυα.

Σκέφτομαι να καταλήξω στο expansys. Έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο πιο κατάλληλο;

 

btw πέρασα από ένα κατάστημα της Wind την προηγούμενη εβδομάδα και δεν ήξεραν για τι πράγμα τους μιλάω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά.

Θέλω να αγοράσω ένα Blackberry Passport, αλλά δεν έχω καταλήξει από που.

Τα ελληνικά μαγαζιά δε μου εμπνέουν εμπιστοσύνη και πολλά φέρνουν το γερμανικό qwertz.

Το ζήτημα είναι να υπάρξει υποστήριξη, αν χρειαστεί και φυσικά η έκδοση που θα πάρω ( υπάρχουν περισσότερες από μια; ) να υποστηρίζει πλήρως τα ελληνικά δίκτυα.

Σκέφτομαι να καταλήξω στο expansys. Έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο πιο κατάλληλο;

 

btw πέρασα από ένα κατάστημα της Wind την προηγούμενη εβδομάδα και δεν ήξεραν για τι πράγμα τους μιλάω.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΠΙΣΗΣ

Δυστυχως τα blackberry απο ελλαδα ειναι προβλημα (δεν υπαρχει service)....και οταν μιλαμε για το passport το οποιο κανει 600+ εκει θελει πολυ ψάξιμο ....

Θα σου προτεινα ως αξιοπιστο το birdphone , αλλα την τιμη την εχει στα υψη ,οποτε το προσπερνας .

Αλλα αξιοπιστο skroutzομαγαζο συγκεκριμενα για blackberry δεν ξερω να σου πω :(

Το μοντελο Passport ειναι ενα το : SQW100-1 και δουλευει καμπανα σε ολα τα δικτυα ,απλα διαχωριζονται σε qwerty και qwertz....

Για το expansys σου προτεινω αφοβα προχωρα και δεν θα εχεις κανενα απολυτως προβλημα και ειναι και qwerty...

Τελος να πω και εγω , πως την ιδια απαντηση πηρα απο 3 καταστηματα wind .....δεν ειχαν ιδεα για το Passport

:)

Edited by gatokefalo
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά.

Θέλω να αγοράσω ένα Blackberry Passport, αλλά δεν έχω καταλήξει από που.

Τα ελληνικά μαγαζιά δε μου εμπνέουν εμπιστοσύνη και πολλά φέρνουν το γερμανικό qwertz.

Το ζήτημα είναι να υπάρξει υποστήριξη, αν χρειαστεί και φυσικά η έκδοση που θα πάρω ( υπάρχουν περισσότερες από μια; ) να υποστηρίζει πλήρως τα ελληνικά δίκτυα.

Σκέφτομαι να καταλήξω στο expansys. Έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο πιο κατάλληλο;

 

btw πέρασα από ένα κατάστημα της Wind την προηγούμενη εβδομάδα και δεν ήξεραν για τι πράγμα τους μιλάω.

 

Καλημέρα καί καλή Χρονιά. Το passport το έχω πάρει και από expansys και από το Mr Mobi. Από expansys χρειάστηκα την εγγύηση όλα μια χαρά. Βέβαια και από το Mr Mobi υπάρχει εγγύηση που τρέχει Ελλάδα στην εταιρία πού θα έχει και το service της Wind. Γιατί και η wind από Γερμανία θα το φέρει. Υπάρχει στο σύστημα με παραδωση τέλος Ιανουαρίου. Ενώ για Vodafone service by arvato. Το σίγουρο είναι ότι και αυτά που τα πουλάνε τα skroutz μαγαζιά από κάπου έχουν έλθει. (κυρίως από Γερμανία) . Εάν τώρα το θέλεις άμεσα διαθέσιμο κοίτα την εδώ αγορά, εάν θέλεις κάτι πιο ακόμη σίγουρο (πιστεύω στα χαρτιά γιατί θέματα με το κινητό δεν έχουν υπάρξει) πας στο expansys + τα μεταφορικά εννοείται. Υπ όψιν ότι και εγώ πού χρειάστηκα την εγγύηση του expansys σε ημέρες ήταν σαν να έχω κάνει αγορά από εδώ και να το έχω στείλει έξω. Άποψη μου κοίτα καί τα εδώ μαγαζιά που είναι αξιόπιστα τι σου δίνουν και πόσο και η απόφαση δική σού.

Καλή αγορά και να το χαρείς όπως και εμείς!!!!

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ για τις απαντήσεις.

Σκέφτομαι να περιμένω καμία εβδομάδα μήπως το φέρει κάποια μεγάλη αλυσίδα στην Ελλάδα, διαφορετικά πάω για expansys.

Τα skroutzομάγαζα επίσης έχουν το κακό ότι δε δέχονται πιστωτικές κάρτες (ή κάποια σε χρεώνουν επιπλέον).

Μετά από 6 χρόνια με iPhone (με μια 5μηνη android διακοπή) ελπίζω να καταφέρω να συζήσω με το blackberry.

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ για τις απαντήσεις.

Σκέφτομαι να περιμένω καμία εβδομάδα μήπως το φέρει κάποια μεγάλη αλυσίδα στην Ελλάδα, διαφορετικά πάω για expansys.

Τα skroutzομάγαζα επίσης έχουν το κακό ότι δε δέχονται πιστωτικές κάρτες (ή κάποια σε χρεώνουν επιπλέον).

Μετά από 6 χρόνια με iPhone (με μια 5μηνη android διακοπή) ελπίζω να καταφέρω να συζήσω με το blackberry.

 

Δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος να το αγοράσεις από ελληνικό κατάστημα. Ειδικά όταν μιλάμε για blackberry, που δεν υπάρχει αντιπροσωπία στην Ελλάδα. Για εμένα άσε το σκρουτζ και κοίτα στο bestprice. Πολύ περισσότερα και πιο φθηνά καταστήματα. Άλλωστε ίδια συσκευή θα πάρεις όπου και αν την πάρεις..

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος να το αγοράσεις από ελληνικό κατάστημα. Ειδικά όταν μιλάμε για blackberry, που δεν υπάρχει αντιπροσωπία στην Ελλάδα. Για εμένα άσε το σκρουτζ και κοίτα στο bestprice. Πολύ περισσότερα και πιο φθηνά καταστήματα. Άλλωστε ίδια συσκευή θα πάρεις όπου και αν την πάρεις..

θα διαφωνήσω μαζι σου ....

Ισα ισα που δεν υπαρχει αντιπροσωπεια - service επισημο στην ελλαδα ,πρεπει η συγκεκριμενη αγορα να γινει με μεγαλη προσοχη....

Πιστεψε με παιζουν πολλα σε διαφορα μαγαζια που φερνουν απο χωρες μη ελληνικης εισαγωγης (παραεισαγωγης)....

Αγορα φθηνης συσκευης απο τετοιου ειδους ελληνικα καταστηματα θα μπορουσε να σου φερει μεχρι ανακατασκευασμενη συσκευη απο (Αmazon) π.χ και να στην πλασαρει για ολοκαινουργια ....

Δυστυχως σε blackberry συσκευη δεν μπορεις ,η εστω παρα παρα παρα πολυ δυσκολα μπορεις να το μαθεις αυτο.....(εαν δηλαδη ειναι ανακατασκευασμενη )

Επισης μπορει ενα τετοιο μαγαζι να αγορασει απο το ebay ελαφρως μεταχειρισμενες συσκευες και να στις πουλησει για ολοκαινουργιες ....

Δεν ειναι τυχαιο που πολλα μαγαζια τετοιου ειδους ελληνικα σου αναφερουν μαλιστα οταν τους ρωτησεις ,εαν η συσκευασια ειναι με τα αυτοκολλητα άθικτα στο κουτι περιμετρικα ......η απαντηση ξερεις ποια ειναι ? ΟΧΙ και σου λενε μαλιστα οτι ανοιγουν τις συσκευασιες ωστε να διαπιστωσουν οτι ολα τα παραλεκομενα βρισκονται μεσα ....Γι αυτο αλλωστε ακους πολλους που αναφερουν πολλα χτυπηματα , γρατζουνιες κ.τ.λ σε ολοκαινουργιες υποτίθεται συσκευες , μολις τις βγαλουν απο το κουτι...

Το χειροτερο ειναι ,οτι αμα υπαρξει hardware προβλημα , μενεις παρα πολυ καιρο χωρις συσκευη και στο τελος στην βγαζουν εκτος εγγυησεις λογω του οτι βρεθηκε τάχα μου τάχα υγρασια ....

Θελει πολυ προσεκτικη αγορα οταν μιλαμε για τοσα χρηματα (600 + ευρω) και οταν μιλαμε για την blackberry , η οποια δυστυχως ελλαδα δεν εχει επισημο service

Προσωπικα θεωρω το expansys αυτην την στιγμη μια καλη αγορα και μια αγορα που θα σε καλυψει πραγματικα για μια διετια , οσων αφορα το service ...

Link to comment
Share on other sites

θα διαφωνήσω μαζι σου ....

Ισα ισα που δεν υπαρχει αντιπροσωπεια - service επισημο στην ελλαδα ,πρεπει η συγκεκριμενη αγορα να γινει με μεγαλη προσοχη....

Πιστεψε με παιζουν πολλα σε διαφορα μαγαζια που φερνουν απο χωρες μη ελληνικης εισαγωγης (παραεισαγωγης)....

Αγορα φθηνης συσκευης απο τετοιου ειδους ελληνικα καταστηματα θα μπορουσε να σου φερει μεχρι ανακατασκευασμενη συσκευη απο (Αmazon) π.χ και να στην πλασαρει για ολοκαινουργια ....

Δυστυχως σε blackberry συσκευη δεν μπορεις ,η εστω παρα παρα παρα πολυ δυσκολα μπορεις να το μαθεις αυτο.....(εαν δηλαδη ειναι ανακατασκευασμενη )

Επισης μπορει ενα τετοιο μαγαζι να αγορασει απο το ebay ελαφρως μεταχειρισμενες συσκευες και να στις πουλησει για ολοκαινουργιες ....

Δεν ειναι τυχαιο που πολλα μαγαζια τετοιου ειδους ελληνικα σου αναφερουν μαλιστα οταν τους ρωτησεις ,εαν η συσκευασια ειναι με τα αυτοκολλητα άθικτα στο κουτι περιμετρικα ......η απαντηση ξερεις ποια ειναι ? ΟΧΙ και σου λενε μαλιστα οτι ανοιγουν τις συσκευασιες ωστε να διαπιστωσουν οτι ολα τα παραλεκομενα βρισκονται μεσα ....Γι αυτο αλλωστε ακους πολλους που αναφερουν πολλα χτυπηματα , γρατζουνιες κ.τ.λ σε ολοκαινουργιες υποτίθεται συσκευες , μολις τις βγαλουν απο το κουτι...

Το χειροτερο ειναι ,οτι αμα υπαρξει hardware προβλημα , μενεις παρα πολυ καιρο χωρις συσκευη και στο τελος στην βγαζουν εκτος εγγυησεις λογω του οτι βρεθηκε τάχα μου τάχα υγρασια ....

Θελει πολυ προσεκτικη αγορα οταν μιλαμε για τοσα χρηματα (600 + ευρω) και οταν μιλαμε για την blackberry , η οποια δυστυχως ελλαδα δεν εχει επισημο service

Προσωπικα θεωρω το expansys αυτην την στιγμη μια καλη αγορα και μια αγορα που θα σε καλυψει πραγματικα για μια διετια , οσων αφορα το service ...

 

Σε κάποια συμφωνώ απόλυτα μαζί σου αλλά σε κάποια άλλα έχω μερικές ενστάσεις. Δηλαδή από οπουδήποτε δεν παίρνεις πότε ανοικτή συσκευή ακόμα και από μεγάλη αλυσίδα. Σχετικά με μεταχειρισμενο ή από ανακατασκευή συσκευές απλά θα σου αναφέρω ότι 1/1000 εάν κάποιος από το forum πάθαινε κάτι τέτοιο από Ελληνικό σκρουτζομαγαζο αύριο θα το ήξεραν μέχρι την Ορεστιάδα. Σχετικά με το expansys συμφωνώ αλλά έχω τσεκάρει καί 2 μαγαζιά από εδώ πού φέρνουν ίδια παρτίδα με expansys και με πλεονέκτημα δόσεων σε κάρτα. (εννοείται ότι οι συσκευές σφραγισμενες) .

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...