Jump to content

iPhone 6


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οι spigen εχει απο τις καλυτερες θηκες!! μποερεις να βρεις και μαιμουδες :P στο ebay ομως!! αναλογα ποσα λεφτα θες να διαθεσεις!!

 

thanks volcom :)

To ebay τοχω επισκεφτει ηδη κ εχω κανει την καταθεσουλα μου για θηκες κ ζελατινες! Αντε να βρουμε κ τιποτα εδω πιο αμεσα!

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το ηχειο παιδια ειναι δυνατο?αν ναι ποσο?

 

επισης υπαρχει το κινητο σε καταστημα στην ελλαδα?εννοω για δοκιμη

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα μια ερώτηση σας παρακαλώ Θέλουν να μου το στείλουν από New York αλλά δε ξέρω εάν έχουν βγει ακόμη ξεκλείδωτα μήπως έχετε κάποια πληροφορία αν σε κάποιο κατάστημα πωλείται και που βρίσκεται αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα μια ερώτηση σας παρακαλώ Θέλουν να μου το στείλουν από New York αλλά δε ξέρω εάν έχουν βγει ακόμη ξεκλείδωτα μήπως έχετε κάποια πληροφορία αν σε κάποιο κατάστημα πωλείται και που βρίσκεται αυτό;

 

Θα πρέπει να ελέγξουν εάν είναι factory unlocked, φυσικά κι έχουν βγει (contract free) :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα μια ερώτηση σας παρακαλώ Θέλουν να μου το στείλουν από New York αλλά δε ξέρω εάν έχουν βγει ακόμη ξεκλείδωτα μήπως έχετε κάποια πληροφορία αν σε κάποιο κατάστημα πωλείται και που βρίσκεται αυτό;

 

αγορά on line, t-mobile contract free και παραλαβή από εκει που το θες αν είναι διαθέσιμο στο κατάστημα που θες. Έχει επιβεβαιωθεί ότι το Α1549, αν και με t-mobile nano SIM μέσα, δεν είναι κλειδωμένο. Να στο στείλουν??? Τελωνείο??? μάλλον να στο φέρουν καλύτερα....

Link to comment
Share on other sites

το ηχειο παιδια ειναι δυνατο?αν ναι ποσο?

 

επισης υπαρχει το κινητο σε καταστημα στην ελλαδα?εννοω για δοκιμη

 

το ηχείο ναι είναι δυνατό, νομίζω τα media markt το έχουν demo :)

Link to comment
Share on other sites

οπως παντα στην ελλαδα μας σπανε τα νευρα .τωρα ερχεται αυριο ερχεται ,οταν ερχεται απο 1 κομματι σε καθα μαγαζι .μεχρι που πολλοι τα περνουν στην κρανα και αγοραζουν κατι αλλο αρε apple
Link to comment
Share on other sites

Ανεπίσημες πηγές αναφέρουν καθυστέρηση κατα μια βδομάδα, ενώ στην αρχή ανέφεραν για 24 Οκτωβρίου. Λίγο υπομονή στους ενδιαφερόμενους.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Ανεπίσημες πηγές αναφέρουν καθυστέρηση κατα μια βδομάδα, ενώ στην αρχή ανέφεραν για 24 Οκτωβρίου. Λίγο υπομονή στους ενδιαφερόμενους.

 

ετσι λογω μεγαλης παραγγελιας απο κινα.οποτε τελος μηνα ενα κομματι σε καθε μαγαζι παλι και τα τρια δικτυα 60χιλεχουν παραγγειλη

Link to comment
Share on other sites

Ανεπίσημες πηγές αναφέρουν καθυστέρηση κατα μια βδομάδα, ενώ στην αρχή ανέφεραν για 24 Οκτωβρίου. Λίγο υπομονή στους ενδιαφερόμενους.

...το σύστημα το δίνει για τις 24/10, θα δείξει…

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Από την παρασκευή είμαι ένας ευτυχέστατος κάτοχος iphon 6 16 GB. Μου κόστισε 660 ευρώ από γνωστό Site ευκαιριών . Το κινητό ήρθε σφραγισμένο από αμερική με καρτούλα της AT&T. Παντως είναι ξεκλείδωτο και δουλεύουν όλα κομπλέ με Cosmote .

 

Πολύ θετικές εντυπώσεις το πρώτο 3ήμερο χρήσης. Εντυπωσιάστηκα. Η μπαταρία δείχνει αυτές τις πρώτες 2 φορτίσεις περίπου 20% καλύτερη από το Iphone 5C που είχα πριν. Μεγάλη υπόθεση και η βελτίωση του μεγέθους οθόνης αλλά και η λέπτυνση του κινητού .

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Από την παρασκευή είμαι ένας ευτυχέστατος κάτοχος iphon 6 16 GB. Μου κόστισε 660 ευρώ από γνωστό Site ευκαιριών . Το κινητό ήρθε σφραγισμένο από αμερική με καρτούλα της AT&T. Παντως είναι ξεκλείδωτο και δουλεύουν όλα κομπλέ με Cosmote .

 

Πολύ θετικές εντυπώσεις το πρώτο 3ήμερο χρήσης. Εντυπωσιάστηκα. Η μπαταρία δείχνει αυτές τις πρώτες 2 φορτίσεις περίπου 20% καλύτερη από το Iphone 5C που είχα πριν. Μεγάλη υπόθεση και η βελτίωση του μεγέθους οθόνης αλλά και η λέπτυνση του κινητού .

 

με τελωνειο ή την γλυτωσες ??

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

με τελωνειο ή την γλυτωσες ??

 

660 τελική τιμή όλα μέσα.

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

μοιράσου με τους υπόλοιπους την έξυπνη κίνηση να το αποκτήσεις σε αυτή την τιμή, σε παρακαλώ....

 

Έχει σε ένα Site Προσφορών εδώ και μέρες μια προσφορά για Iphone ... από εκεί το πήρα. Έχει μπάνερ παντού και το διαφημίζει - από ενημερωτικά Site μέχρι και το youtube -. Τώρα το έχει 9 ευρώ πιο ακριβό απ ότι βλέπω. Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να αναφέρω το Site εδώ ή θεωρείται διαφήμιση .

Edited by DuAl_SuN

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Έχει σε ένα Site Προσφορών εδώ και μέρες μια προσφορά για Iphone ... από εκεί το πήρα. Έχει μπάνερ παντού και το διαφημίζει - από ενημερωτικά Site μέχρι και το youtube -. Τώρα το έχει 9 ευρώ πιο ακριβό απ ότι βλέπω. Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να αναφέρω το Site εδώ ή θεωρείται διαφήμιση .

Ελπίζω να γνωρίζεις οτι έχεις 1 χρόνο εγγύηση και στην ουσία δεν σου δώσανε απόδειξη...

Aυτο το...χαρτι που σου δωσανε, χωρις ΑΦΜ κτλ μόνο απόδειξη δεν το λες

Edited by NeverMind
:)
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να γνωρίζεις οτι έχεις 1 χρόνο εγγύηση και στην ουσία δεν σου δώσανε απόδειξη...

Aυτο το...χαρτι που σου δωσανε, χωρις ΑΦΜ κτλ μόνο απόδειξη δεν το λες

 

Στην Αμερικη αυτο κανει για αποδειξη. Το IMEI της συσκευης να εχει πανω φτανει.

Take five..
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να γνωρίζεις οτι έχεις 1 χρόνο εγγύηση και στην ουσία δεν σου δώσανε απόδειξη...

Aυτο το...χαρτι που σου δωσανε, χωρις ΑΦΜ κτλ μόνο απόδειξη δεν το λες

 

Αν έχεις αγοράσει πράγματα από αμερική θα έχεις παρατηρήσει ότι όλες οι αποδείξεις πάνω κάτω έτσι είναι. Η απόδειξη μια χαρά κάνει για εγγύηση. Όσο για την Ελληνική εφορία , καμία απόδειξη εξωτερικού δεν ισχύει για φορολογικούς λόγους στα φυσικά πρόσωπα . :ninja: :p

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Στην Αμερικη αυτο κανει για αποδειξη. Το IMEI της συσκευης να εχει πανω φτανει.

 

Αν έχεις αγοράσει πράγματα από αμερική θα έχεις παρατηρήσει ότι όλες οι αποδείξεις πάνω κάτω έτσι είναι. Η απόδειξη μια χαρά κάνει για εγγύηση. Όσο για την Ελληνική εφορία , καμία απόδειξη εξωτερικού δεν ισχύει για φορολογικούς λόγους στα φυσικά πρόσωπα . :ninja: :p

 

Υπάρχουν σκρουτζομάγαζα που πουλάνε iPhone απο Αμερική αλλα εκδιδουν κανονική ελληνική απόδειξη με ΑΦΜ. Με αυτη την αποδειξη έχεις 2 χρονια εγγύηση εφόσον έχεις αποδείξεις οτι η αγορά εγινε απο κατάστημα της ευρωπαικής ένωσης. Το iPhone που πήρε ο φιλος μας θα έχει μόνο 1 χρονο.

Το λέει ξεκάθαρα και η Apple στο site της. Νομοθεσία περί καταναλωτών της ΕΕ: 2 έτη (ελάχιστο) από την ημερομηνία παράδοσης

 

Σε αλλο φορουμ εγινε ολόκληρο θέμα σχετικά με τα iPhone 6 απο αυτο το μαγαζί και η απάντηση τους ηταν η εξής: Σε ό,τι αφορά την εγγύηση του iPhone 6, επειδή ξεκάθαρα προμηθεύεται σε τιμή Deal από εταιρία της Αμερικής (εκτός Ευρωπαϊκής Ένωσης), η εγγύησή του ειναι η ετήσια εγγύηση που παρέχει η apple. Τονίζουμε και πάλι, ότι το προϊόν όπως και κάθε προϊον αυτή την στιγμή στην σελίδα μας, δεν παρέχεται απο εμάς αλλά από εταιρίες που προβάλονται στο Deals365.gr

Edited by NeverMind
:)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πως τα πάτε νε την μπαταρία; Έχω το iPhone 4 και σίγουρα θα δω διαφορά, αλλά ποσο; Ο αδερφός μου έχει το 5s και το φόρτιζε κάθε βράδυ όταν είχε ανοικτά δεδομένα ενώ πλέον κάθε 2ο βράδυ γιατι κλείνει τα δεδομένα (εγώ θα τα έχω πάντα ανοικτά)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πως τα πάτε νε την μπαταρία; Έχω το iPhone 4 και σίγουρα θα δω διαφορά, αλλά ποσο; Ο αδερφός μου έχει το 5s και το φόρτιζε κάθε βράδυ όταν είχε ανοικτά δεδομένα ενώ πλέον κάθε 2ο βράδυ γιατι κλείνει τα δεδομένα (εγώ θα τα έχω πάντα ανοικτά)

 

 

Αν έχεις το 4, μάλλον θα ενθουσιαστείς στην πράξη με την αυτονομία. ;)

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις το 4, μάλλον θα ενθουσιαστείς στην πράξη με την αυτονομία. ;)

 

 

Καλά ναι, αυτό είναι το μόνο σίγουρο! Απλά σκέφτομαι και το plus για μεγαλύτερη αυτονομία! Κύρια χρήση σε fb messenger, whatsapp και μηνύματα - τηλέφωνα! Βέβαια φοβάμαι τώρα πως θα έχω και παιχνίδια κλπ αφού το κινητο δεν θα έχει πρόβλημα.. Το βράδυ έκανα αίτηση στο πλαίσιο για το 6 και 6 plus!

Link to comment
Share on other sites

Καλά ναι, αυτό είναι το μόνο σίγουρο! Απλά σκέφτομαι και το plus για μεγαλύτερη αυτονομία! Κύρια χρήση σε fb messenger, whatsapp και μηνύματα - τηλέφωνα! Βέβαια φοβάμαι τώρα πως θα έχω και παιχνίδια κλπ αφού το κινητο δεν θα έχει πρόβλημα.. Το βράδυ έκανα αίτηση στο πλαίσιο για το 6 και 6 plus!

 

Όποιο από τα δύο και να πάρεις, συγκριτικά με το 4 στο θέμα της αυτονομίας δεν θα έχεις πρόβλημα. Η σύζυγος που τρία χρόνια χρησιμοποιούσε 4s και εδώ και τρεις μέρες το 6άρι κάνει πανηγύρια, πάντα όσον αφορά στην αυτονομία.

 

Εκεί που προερχόμενος από το 4 θα πάθεις ένα σοκ είναι οι διαστάσεις. Προσωπικά πήρα το 6 ως "μικρότερο" του 6+, αλλά στην καθημερινότητα εξακολουθώ να βρίσκω τις διαστάσεις του εργονομικά και πρακτικά μάλλον ενοχλητικές. :)

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 6
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...