Jump to content

Sony Xperia Z3


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οκ ναι λογικο ειναι αυτο, απλα δε ξερω κατ αποσο ειναι τοσο τραγικο που λες γιατι δεν το εχω δει ποτε

 

το λογικο παντως ειναι ο χρηστης να διαλεξει αν και ποσο θα το προστατεψει

 

οπως φαινεται μαλλον, απο επισημη απαντηση σονυ αλλα και ο φιλος μου που δουλευει ολα τα κινητα της σονυ, δεν εχει κατι τετοιο...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Από τη μια βέβαια θα ήταν ωραίο να το βγάλεις για να φύγει το λογότυπο της Sony και να βάλεις tempered glass μετά . Βρίσκω λίγο αντιαισθητικα τα logos στο μπροστά μέρος της συσκευής. Αν βέβαια επηρεάζει την εγγύηση τότε...

Υποθετικα όλα αυτά μιας και δεν νομίζω να έχει αλλά ας δούμε πρώτα σίγουρα τι παίζει

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπα αν έβαζε πραγματικά ένα ποιοτικό εργοστασιακό tempered glass δεν θα είχα πρόβλημα,αλλα όχι φθηνοπλαςτικο κινεζια και άχρηστο και μάλιστα να μου κολαει το logo εκεί και μην τολμήσω να το βγάλω.

 

Τεσπα θα το δούμε μιας και σε αναμμένα κάρβουνα μας έβαλε το Amazon μέχρι να το αποστείλουν το κινητο:lol:

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Πιθανότητα δεν έχει,εκτός αν μου λένε ψέμματα και απο επίσημα χείλι που δεν το πιστεύω.

Βέβαια 100% θα το διαπιστώσω όταν το πιάσω στα χέρια μου.

 

Παντως και ενας κολητος μου που δουλευει στην sony mobile γερμανιας ως tester, και προφανως δουλευει ολα τα κινητα πολυ πιο πριν απο την κυκλοφορια τους, μου ειπε οτι δεν υπαρχει ASF στο Ζ3.

Δεν ξέρω τι θα βγει στην τελική παραγωγή, αλλά το δικό μου έχει.

Πώς γίνεται και ο φίλος από Γερμανία να μην έχει asf;

Ίδια φουρνιά με το δικό μου πρέπει να είναι. Πες του να ανεβάσει μια φώτο με το μπροστά μέρος του κινητού να δω κάτι.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι θα βγει στην τελική παραγωγή, αλλά το δικό μου έχει.

Πώς γίνεται και ο φίλος από Γερμανία να μην έχει asf;

Ίδια φουρνιά με το δικό μου πρέπει να είναι. Πες του να ανεβάσει μια φώτο με το μπροστά μέρος του κινητού να δω κάτι.

 

Τι να πω δεν ξέρω,ίσως λόγο χώρας......

Όπως βλέπεις ρώτησα και επίσημα στο support forum να δω τι θα μου πουν.

Εκτός κάποια έχουν κάποια όχι που θα είναι ακόμα χειροτερο:X

Ελπίζω μην έχει κάνει τέτοια χοντρή πατάτα η Sony.

 

Και στο Amazon που ρώτησα με διαβεβαίωσε οτι δεν έχει ένας τύπος που έγραψε.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι θα βγει στην τελική παραγωγή, αλλά το δικό μου έχει.

Πώς γίνεται και ο φίλος από Γερμανία να μην έχει asf;

Ίδια φουρνιά με το δικό μου πρέπει να είναι. Πες του να ανεβάσει μια φώτο με το μπροστά μέρος του κινητού να δω κάτι.

 

Θα του το πω και θα ποσταρω αργοτερα, ομως τα κινητα που παιρνει αυτος, του τα δινει η sony αρκετους μηνες πριν κυκλοφορισουν στην αγορα...δε ξερω δλδ αν 100% στο asf ειναι ιδια

 

θα σου στειλω αργοτερα και θα μας πεις αν ειναι ιδιο...

Link to comment
Share on other sites

Θα του το πω και θα ποσταρω αργοτερα, ομως τα κινητα που παιρνει αυτος, του τα δινει η sony αρκετους μηνες πριν κυκλοφορισουν στην αγορα...δε ξερω δλδ αν 100% στο asf ειναι ιδια

 

θα σου στειλω αργοτερα και θα μας πεις αν ειναι ιδιο...

Υπόψιν, το asf είναι τόσο καλά φορεμενο που μπορεί κάποιος που δεν ξέρει (και δεν αναφέρομαι στον φίλο σου) να μην ξέρει καν ότι είναι εκεί

Οπότε σχόλια από διάφορους χρήστες γενικά θέλουν προσοχή.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Έφυγε απο Αγγλια:)

 

Hello,

We thought you'd like to know that we've dispatched your item(s). Your order is on the way, and can no longer be changed. If you need to return an item or manage other orders, please visit Your Orders on Amazon.co.uk.

 

Your estimated delivery date is:

Monday, October 13, 2014

 

Track your package Your order was sent to

************

*************

******************

 

Your item(s) is (are) being sent by IPARCEL_EU. Your tracking number is AEILT********. Depending on the delivery method you chose, it's possible that the tracking information might not be visible immediately. Learn more about Tracking.

If you have a mobile device, you can use the free Amazon Mobile App to receive delivery notifications and track your parcel on the go.

Delivery Information

 

 

Sony Xperia Z3 UK SIM-Free Smartphone - Copper

Sold by Amazon EU S.a.r.L.

£441.45

Item Subtotal: £358.90

Delivery & Handling: £5.98

Total before VAT: £364.88

VAT: £83.92

Total: £448.80

Paid by Visa: £448.80

 

Έφυγε το άγχος ποτέ θα το αποσταλει τώρα μένει το άγχος έως παραλάβουμε και ολα καλά να κυλήσουν.:p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.neowin.net/news/sony-xperia-z3-and-official-magnetic-dock-review

 

Review με ωραίες φωτό και μικρο συγκριτικό.

 

Tελειες φωτο!:drool::drool:

Link to comment
Share on other sites

http://www.neowin.net/news/sony-xperia-z3-and-official-magnetic-dock-review

 

Review με ωραίες φωτό και μικρο συγκριτικό.

 

Ολα αυτά τα review μας έχουν ανοίξει για τα καλά την όρεξη και εύχομαι ετςι να είναι όταν το έχεις και στα χέρια το κινητο:food: :lol:

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ολα αυτά τα review μας έχουν ανοίξει για τα καλά την όρεξη και εύχομαι ετςι να είναι όταν το έχεις και στα χέρια το κινητο:food: :lol:

 

Tελικά είναι πανέμορφο! :cry: :cry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να και ένα βιντεάκι του χάλκινου από τον φίλο μου τον geekyranjit -->

Όπου στην αρχή παρατήρησα μια κουκκίδα πάνω στην οθόνη και το πέρασα για καμμένο pixel .. αλλά στην πορεία αποδείχθηκε σκόνη μιας και έπαψε να υπάρχει .. επίσης ανέφερε ότι ζεσταίνεται εύκολα με το να βγάζεις πολλές φώτο;; Και έτσι να είναι το κινητό συνεχίζει να τα πατάει όλα κατω! Forza Sony!!

(άστε που το συγκεκριμένο είναι not-for-sale)

 

Ξέρουμε κάτι για το δικαρτο; Πότε θα κυκλοφορήσει;

 

γιατί θα βγει και σε δίκαρτο;;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλά τι όμορφο που δείχνει το Z3 στις φωτογραφίες σε αυτό το review!! Το magnetic port charger ή πως το λένε πόσο πάει έξτρα? Δεν μου αρέσουν τα flaps.. Δεν λέω το dock αλλά αυτό το καλωδιακι που κουμπώνει στο magnetic port, το έχει φωτογραφία

 

Δε νομίζω να είναι της sony αυτό της εικόνας. Μπορείς να πάρεις κάτι τέτοιο ή διάφορα που θα βρεις ακόμη και με 3 δολάρια. Το θέμα είναι αν είναι αξιόπιστα. Και μένα θα με ενδιέφερε κάτι τέτοιο (ιδίως αν φτιάχνει η sony) γιατί ούτε κι εμένα μου αρέσουν τα flaps, με κουράζουν.

Αλλιώς το dock

Link to comment
Share on other sites

Να και ένα βιντεάκι του χάλκινου από τον φίλο μου τον geekyranjit -->

Όπου στην αρχή παρατήρησα μια κουκκίδα πάνω στην οθόνη και το πέρασα για καμμένο pixel .. αλλά στην πορεία αποδείχθηκε σκόνη μιας και έπαψε να υπάρχει .. επίσης ανέφερε ότι ζεσταίνεται εύκολα με το να βγάζεις πολλές φώτο;; Και έτσι να είναι το κινητό συνεχίζει να τα πατάει όλα κατω! Forza Sony!!

(άστε που το συγκεκριμένο είναι not-for-sale)

 

 

 

γιατί θα βγει και σε δίκαρτο;;

Θα βγει από ότι είδα και στο επίσημο site αλλά και στο gsmarena. Το θέμα είναι σε ποιες αγορές.

Link to comment
Share on other sites

Να και ένα βιντεάκι του χάλκινου από τον φίλο μου τον geekyranjit -->

Όπου στην αρχή παρατήρησα μια κουκκίδα πάνω στην οθόνη και το πέρασα για καμμένο pixel .. αλλά στην πορεία αποδείχθηκε σκόνη μιας και έπαψε να υπάρχει .. επίσης ανέφερε ότι ζεσταίνεται εύκολα με το να βγάζεις πολλές φώτο;; Και έτσι να είναι το κινητό συνεχίζει να τα πατάει όλα κατω! Forza Sony!!

(άστε που το συγκεκριμένο είναι not-for-sale)

 

 

 

γιατί θα βγει και σε δίκαρτο;;

 

 

Από ότι φαίνεται θα βγει και σε δίκαρτο (Ζ3-dual):

 

http://www.sonymobile.com/global-en/products/phones/xperia-z3-dual/

Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει πάρει το μάτι σας γυαλί μπρος πίσω για το z3?

Αν ναι δώστε ένα λινγκ.

Ευχαριστώ.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Πάντως απ' ό,τι έχω δει από φωτογραφίες και βίντεο, το Ζ3 είναι πολύ πιο όμορφο απ' όσα Z-series έχει βγάλει μέχρι τώρα η Sοny. Μακάρι να ήταν το ίδιο από άποψη σχεδιασμού, υλικών, πάχους, αλλά και hardware (= RAM) και το Z3 compact. Αν ψώνιζα αυτή τη στιγμή κινητό, πολύ πιθανόν να κατέληγα στο Ζ3, παρά τις μεγάλες του διαστάσεις. Απλά ακαταμάχητο για τα δικά μου γούστα. Edited by panosz75
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Από ότι φαίνεται θα βγει και σε δίκαρτο (Ζ3-dual):

 

http://www.sonymobile.com/global-en/products/phones/xperia-z3-dual/

 

Ποοοοο μιλάμε θα είναι το καλύτερο δίκαρτο που θα κυκλοφορήσει ever!!!! Αααχ κρίμα να μην έχουν βγάλει και το Ζ2 σε dual !! Δεν μπορώ να περιμένω άλλον ένα χρόνο για να φτάσει στα 350Ε!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/Ultra-thin-Case-Smooth-Hard-Back-Cover-for-Sony-Xperia-Phone-Screen-Protector-/291245971777?ssPageName=ADME:L:OC:US:1120

Εγω πάντως τις δύο πρώτες θήκες σε μπλε και μαύρο τις παράγγειλα...

Ψάχνω μόνο ένα καλό γυαλί κυρίως για μπροστά. Αν δείτε κάτι ανεβάστε λινγκ.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/Ultra-thin-Case-Smooth-Hard-Back-Cover-for-Sony-Xperia-Phone-Screen-Protector-/291245971777?ssPageName=ADME:L:OC:US:1120

Εγω πάντως τις δύο πρώτες θήκες σε μπλε και μαύρο τις παράγγειλα...

Ψάχνω μόνο ένα καλό γυαλί κυρίως για μπροστά. Αν δείτε κάτι ανεβάστε λινγκ.

 

Αν μπορείς να περιμένεις, παρακολούθησε εδώ να δεις πότε θα βγάλει η Ultimate Shield την έκδοση για το Ζ3. Είναι μακράν το καλύτερο tempered glass που υπάρχει κατ' εμέ. Ειδάλλως δες κάτι από Nillkin:

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=Nillkin+Xperia+z3&_from=R40&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.XNillkin+Sony+Xperia+Z3&_nkw=Nillkin+Sony+Xperia+Z3&_sacat=0

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν παραγγέλνω και δεν αγοράζω κανένα αξεσουάρ πριν παραλάβω τη συσκευή και την τεστάρω μια εβδομάδα το λιγότερο ετςι ώστε να βεβαιωθώ οτι είναι άψογη σε ολα.

Έχουν δει πολλά πολλά τα μάτια μου τα τελευταία χρόνια και αναγκάζομουν να επιστρέφω συσκευές πίσω.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...