Jump to content

Sony Xperia Z3


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όχι καλή είδηση που όμως θέλω να πιστεύω πως τα 'τσακάλια' μπορούν να την παρακάμψουν.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Για όσους δεν ασχολούνται με τέτοια κόλπα όπως εγώ η είδηση ούτε κρύο ούτε ζεστή μου κάνει.:lol:

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Για όσους δεν ασχολούνται με τέτοια κόλπα όπως εγώ η είδηση ούτε κρύο ούτε ζεστή μου κάνει.:lol:

Αλεξ δεν είναι και κανένα ιδιαίτερο κόλπο να ξεκλειδωσεις τον bootloader

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Αλεξ δεν είναι και κανένα ιδιαίτερο κόλπο να ξεκλειδωσεις τον bootloader

Αφενός Αργύρη και αφετέρου δεν καταλαβαίνω τι κόλπο είναι αυτό δηλαδή? Θέλω να ξεκλειδώσω bootloader βγάλε με εκτός εγγύησης, τι σημαίνει δηλαδή ότι θα μειώνεται η απόδοση της κάμερας.. Καινούρια κόλπα, από αλλού περίμενα τέτοια τατανιά και μας ήρθε από την Sony :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Δεν αντιλέγω βρε παιδιά,απλά την προσωπική μου άποψη εξέφρασα όπως ανέφερα πάνω.:p

Ποτε δεν με ενδιέφερε τα root/unlock boot loader όπως φαντάζομαι και την πλειοψηφία των καταναλωτών/χρηστών.

Τίποτα λιγότερο τίποτα περισσότερο.

Φαντάζομαι λογικά θα λυθεί η θα πρέπει να λυθεί το θέμα για όσους αρέσκονται σε αυτά τη διαδικασία με τις συσκευές τους.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

 

Γιατί να το κάνεις αυτό?

 

Και εμένα αδιάφορο μου είναι..:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Το παριγγειλα και εγω σημερα σε λευκο απο e-shop στα 633e σε λεευκο χρωμα που το θεωρω πολυ ομορφο.Σε 6 μερες θα το εχω μου ειπαν...δεν μπορω να περιμενω
Iphone 7 Plus 128gb - Samsung Galaxy S7 - Ipad air - Macbook Pro
Link to comment
Share on other sites

Πάρτε και ένα gaming review - temperatures από τον φίλο μου τον geekyranjit -->

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πάρτε και ένα gaming review - temperatures από τον φίλο μου τον geekyranjit -->

 

Απόλυτα νορμαλ θερμοκρασίες.

Φαντάζομαι σε σερφάρισμα κανα 35αρι θα πιάνει πάνω-κάτω,μιας και παιχνίδια προτιμώ το tablet:p

 

Πάντως αυτό που παρατήρησα το cooper σαν χρώματακι παίζει στην πλειοψηφία των review.:)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Απόλυτα νορμαλ θερμοκρασίες.

Φαντάζομαι σε σερφάρισμα κανα 35αρι θα πιάνει πάνω-κάτω,μιας και παιχνίδια προτιμώ το tablet:p

 

Πάντως αυτό που παρατήρησα το cooper σαν χρώματακι παίζει στην πλειοψηφία των review.:)

 

Για μένα είναι το καλύτερο χρώμα πάντως..! Ίσως και το άλλο το πρασινογαλανό να λέει κάτι..! :-)

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Για μένα είναι το καλύτερο χρώμα πάντως..! Ίσως και το άλλο το πρασινογαλανό να λέει κάτι..! :-)

 

Ναι αυτά τα 2 με διαφορά τα πιο όμορφα χρώματα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτά τα 2 με διαφορά τα πιο όμορφα χρώματα.

 

Το μαύρο πιστεύω θα είναι η ευχάριστη έκπληξη!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η καλύτερη με διαφορά υλοποίηση της Sony όλα αυτά τα χρόνια που την ξέρω. Παιδιά από χθες που παίζω και με τα δύο είμαι εντυπωσιασμενος για την απίστευτη γρηγοραδα τους χωρίς ίχνος λαγκ την εκπληκτική οθόνη που αποδίδει τρομερά και σε φωτεινότητα και σε γωνια θέασης αλλά και σε απεικόνιση. Μπαταρία πραγματικά βράχος... Δεν υπάρχουν προβλήματα θερμοκρασίας ούτε στο ένα ούτε στο άλλο...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Δεν περίμενα το λιγότερο απο το να εντυπωσιαστείς με τη σειρά z3 ακόμα και θεωρητικά και μόνο απο τα review κρίνοντας και μόνο :lol:

 

Αφού το σκληρόπυρινικο The Verge έμειναν με το στόμα ανοιχτό κατακτώντας με το σπαθί τους την υψηλότερη βαθμολογία σε android συσκευή για το σύνολο του 14 και για τα 2 μοντέλα.

http://www.theverge.com/2014/10/3/6887063/sony-xperia-z3-and-z3-compact-review

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

[/color]Alex από ότι βλέπω δεν υπάρχει επίστρωση στην οθόνη με μεμβράνη. Εκτός και αν είναι τόσο μάγκες και το έκαναν να μην φαίνεται καθόλου...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

[/color]Alex από ότι βλέπω δεν υπάρχει επίστρωση στην οθόνη με μεμβράνη. Εκτός και αν είναι τόσο μάγκες και το έκαναν να μην φαίνεται καθόλου...

 

Πολύ Θετικό αυτό που λες Νίκο αν και οι απόψεις διίστανται.

Εκτος αν η Sony εχει βάλει καλύτερης ποιότητας και καλύτερη εφαρμογή όπως το κόλλησε πάνω στην οθόνη που δεν μπορείς να ξεχωρίσεις.

Αν είναι όπως το z2 που δεν είχε εμένα αυτό που μου αρκεί είναι να μην φαίνεται στο z3 στην καλύτερη ακόμα και αν εχει, δεν θα με πειράξει.

Αλλα εφόσον δεν μπορεί να το διακρίνει το έμπειρο μάτι σου αυτό αρκεί πιστεύω ακόμα και αν κατάφερε να μας ξεγελάσει η Sony που θα σημαίνει όπως είπα οτι θα έβαλε ποιοτικότερη υλοποίηση και την κόλλησε πιο τέλεια.

Αγγλική είναι η συσκευή σου η γαλλική αν το πήρες απο expansys και σε τι χρώμα το πήρες;

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μαύρο το z3, λευκό το compact.

Είναι αγγλική και μου έχουν στείλει ανταπτορες αυτοί από το expansys...

Edit

Ένα καλό glass προς και πίσω και είναι σούπερ ήρωες συσκευή. Είδη θα δώσω το g3 σε φίλο πλέον.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Ωραία,απλά εγώ θα χρειαστώ να πάρω adaptor UK σε EU διοτι αμφιβάλλω αν το αμαζον θα μου εχει βάλει μέσα.

Glass θα βάλω και εγώ χωρίς τίποτα άλλο μιας και σε copper που το παρήγγειλα μου αρέσει και δεν θέλω να το κρύβω σε θήκες η skin.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

1:55 από το 7% έως το 91% έκανε να φτάσει στην φόρτιση. Μετά κοιμήθηκα και δεν είδα σε πόση ώρα ακόμα πήγε 100%.

Πιστεύω άλλο ένα 20 λεπτό ακόμα να χρειάστηκε.

Βέβαια σε αποζημιώνει με την διάρκεια της η μπαταρία.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα καλά καλά δεν εχει κυκλοφορήσει και ήδη οι αγγλικες συσκευές έχουν λάβει firmware update!

Σε αντίθεση με το z2 όπου οι αγγλικες συσκευές έπαιρναν τελευταία και καθυστερημένα τα update,μάλλον η Sony άλλαξε τακτική!

Και το καλό που της θέλω :lol:

Όχι τυχαία η Sony Αγγλίας προώθησε το Sony Mobile Promotion με καλές προσφορές στη σειρά z3.

http://www.xperiablog.net/2014/10/05/xperia-z3-and-z3-compact-updated-to-build-23-0-a-2-105/

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ εδώ στο φόρουμ δεν ήταν ένα παιδί που το είχε βγάλει, το δούλευε γυμνό και μετά είχε προβλήματα με το touch ή κάτι τέτοιο;

 

Εγώ το έχω βγάλει και το έχω δουλέψει γυμνό και είναι εφιάλτης γιατί το τζαμί από κάτω αν και δε καταλαβαίνει τίποτα σε θέματα αντοχής, δεν έχει oleophobic coating με αποτέλεσμα να μένει λίπος επάνω και το touch να τρελαίνεται, δηλαδή αλλού πατάς και παράλληλα μπορεί λανθασμένα να αντιλαμβάνεται πάτημα σε κάποιο άλλο σημείο της οθόνης που έχει μείνει λίπος και να μη μπορείς να δουλέψεις μέχρι να σκουπίσεις το συγκεκριμένο σημείο.

Επίσης μπορεί να πατηθούν έτσι πράγματα που δε θες.

 

Δυστυχώς και να βγάλεις το asf κάτι θα πρέπει να υπάρχει κάτι πάνω από το γυαλί, διαφορετικά η συσκευή είναι σχεδόν άχρηστη.

 

Επίσης οι δαχτυλιές που μαζεύει χωρίς το asf είναι πολύ χειρότερες και βγαίνουν πολύ δύσκολα.

 

Δηλαδή για να το καθαρίσεις τέλεια ώστε να του βάλεις άλλη ζελατίνα ή tempered δίνεις πόνο..

Edited by qsis

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω βγάλει και το έχω δουλέψει γυμνό και είναι εφιάλτης γιατί το τζαμί από κάτω αν και δε καταλαβαίνει τίποτα σε θέματα αντοχής, δεν έχει oleophobic coating με αποτέλεσμα να μένει λίπος επάνω και το touch να τρελαίνεται, δηλαδή αλλού πατάς και παράλληλα μπορεί λανθασμένα να αντιλαμβάνεται πάτημα σε κάποιο άλλο σημείο της οθόνης που έχει μείνει λίπος και να μη μπορείς να δουλέψεις μέχρι να σκουπίσεις το συγκεκριμένο σημείο.

Επίσης μπορεί να πατηθούν έτσι πράγματα που δε θες.

 

Δυστυχώς και να βγάλεις το asf κάτι θα πρέπει να υπάρχει κάτι πάνω από το γυαλί, διαφορετικά η συσκευή είναι σχεδόν άχρηστη.

 

Επίσης οι δαχτυλιές που μαζεύει χωρίς το asf είναι πολύ χειρότερες και βγαίνουν πολύ δύσκολα.

 

Δηλαδή για να το καθαρίσεις τέλεια ώστε να του βάλεις άλλη ζελατίνα ή tempered δίνεις πόνο..

 

:lol: μα γιατι καποιος να θελει να ωγαλει το asf ακομα και αν εχει?

 

μου φαινεται εντελως χαζο

Link to comment
Share on other sites

:lol: μα γιατι καποιος να θελει να ωγαλει το asf ακομα και αν εχει?

 

μου φαινεται εντελως χαζο

 

Εγώ προσωπικά θέλω να μην εχει και αν και όποτε αποφασίσω να βάλω να το κάνω με δικιά μου απόφαση.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...