Jump to content

Ξένη Τηλεοπτική Σεζόν 2014-15


VeCo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χθες είδα τα δύο τελευταία επεισόδια του legend.

Καταπληκτική σειρά και αγωνία για την επόμενη season.

Μήπως ξέρουμε πότε θα ξεκινήσει η season 2???

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 258
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χθες είδα τα δύο τελευταία επεισόδια του legend.

Καταπληκτική σειρά και αγωνία για την επόμενη season.

Μήπως ξέρουμε πότε θα ξεκινήσει η season 2???

Ναι τελείωσε ωραία.

Η σειρά δείχνει καλή δυναμική πάντως.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

+1 για το homeland. Δράση ,περιπέτεια ,ανατροπή και κατά τη γνώμη μου πολύ μελετημένοι χαρακτήρες. Το προτείνω σε όποιον αρέσουν τέτοιου είδους σειρές.
Link to comment
Share on other sites

+1 για το homeland. Δράση ,περιπέτεια ,ανατροπή και κατά τη γνώμη μου πολύ μελετημένοι χαρακτήρες. Το προτείνω σε όποιον αρέσουν τέτοιου είδους σειρές.
ναι αρκει να προσπερασουν το γεγονος οταν η καρι κλεει ειναι για σφαλιαρεσ:lol:
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

+1 για το homeland. Δράση ,περιπέτεια ,ανατροπή και κατά τη γνώμη μου πολύ μελετημένοι χαρακτήρες. Το προτείνω σε όποιον αρέσουν τέτοιου είδους σειρές.

 

Έχει και ανατροπή και είναι και περιπέτεια . Είναι καλή σειρά .

Link to comment
Share on other sites

Face off παρακολουθεί κανένας? Φέτος παίζεται η εβδομη σεζον. Πολύ δημιουργικο και ενδιαφερον ριαλιτυ σόου! Και μόλις τελευταία ανακάλυψα και αυτό το ριαλιτυ που είναι σε παρόμοια πλαίσια :Jim Henson's Creature Shop Challenge http://www.imdb.com/title/tt3275212/ Τα τελευταία επεισόδια είναι τρομερά!

(Αν το thread δεν έχει να κάνει με σειρά ριαλιτυ ζητώ συγγνώμη..) :worry: :)

Edited by noumeraki
Link to comment
Share on other sites

DOMINION βλέπει κανείς;

Μάχες μεταξύ αγγέλων, δολοπλοκίες, λίγο σεξ, ενδιαφέρον είναι.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

DOMINION βλέπει κανείς;

Μάχες μεταξύ αγγέλων, δολοπλοκίες, λίγο σεξ, ενδιαφέρον είναι.

 

μου κινησες τπν περιεργεια τωρα... μπορει να την δω την σειρα καποια στιγμη

Link to comment
Share on other sites

Αυτή οπωσδήποτε θα την τσεκάρω κι εγώ! Επίσης θέλω να τσεκάρω Stalker με Maggie Q.

Ξέρουμε πότε επιστρέφει το White Collar?

Τελειώνουν οι σειρές μου σιγά σιγά ρε ****το :p Μόνο AHS νομίζω έμεινε πλέον, Revenge, 2BG και White Collar τελευταία πετσοκομμένη σεζόν

 

Tο White Collar επιστρεφει 6/11 για 6 επεισοδια οπου θα κλεισει η σειρα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Βρετανική σειρά αυτοτελών επεισοδίων με γενικό άξονα τις αρνητικές επιπτώσεις που θα μπορούσε να φέρει στην κοινωνία η εξέλιξη της τεχνολογίας. Αρκετά καλογυρισμένη, βλέπεται εύκολα αφού τα επεισόδια είναι αυτοτελή όπως είπα και μόλις 6 μέχρι στιγμής. Επιστρέφει με Christmas Special τον Δεκέμβρη. Νομίζω αξίζει να τη δει κανείς, ειδικά 2-3 από τα επεισόδια είναι πολύ δυνατά και προσφέρονται για προβληματισμό.

Έχει δει κάποιος άλλος τη σειρά?

 

http://www.imdb.com/title/tt2085059/?ref_=nv_sr_1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Βρετανική σειρά αυτοτελών επεισοδίων με γενικό άξονα τις αρνητικές επιπτώσεις που θα μπορούσε να φέρει στην κοινωνία η εξέλιξη της τεχνολογίας. Αρκετά καλογυρισμένη, βλέπεται εύκολα αφού τα επεισόδια είναι αυτοτελή όπως είπα και μόλις 6 μέχρι στιγμής. Επιστρέφει με Christmas Special τον Δεκέμβρη. Νομίζω αξίζει να τη δει κανείς, ειδικά 2-3 από τα επεισόδια είναι πολύ δυνατά και προσφέρονται για προβληματισμό.

Έχει δει κάποιος άλλος τη σειρά?

 

http://www.imdb.com/title/tt2085059/?ref_=nv_sr_1

 

Απο περιεργεια κατεβασα και ειδα χθες το 1ο επεισοδιο.Ωραια και καλογυρισμενη σειρα φαινεται.Απ'οτι καταλαβα σε καθε επεισοδιο θα βλεπουμε διαφορετικους ηθοποιους και ιστοριες.

Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα καλά μιλάτε για το black mirror. Παρά πολύ καλή σειρά, αξίζει να δείτε και τα τρία επεισόδια που έχουν παιχτεί. Είναι αυτοτελή και κάθε επεισόδιο έχει και διαφορετικη υπόθεση.
Link to comment
Share on other sites

Εχει προσέξει κανείς μια γαλλική σειρά που παίζει τον τελευταίο καιρό σε ελληνικό κανάλι; Λεγεται Les Revenants και προκειται για την ιστορία μιας πόλης όπου και καλα αυτοί που "εφυγαν" επιστρέφουν ξανά στην ζωή. Ειναι κάτι μεταξύ θρίλερ και αγωνίας και αρκετά εκκεντρικό σαν σενάριο ... Μου έχει κεντρίσει το ενδιαφέρον μέχρι τώρα πάντως. Και θα το συνιστούσα σε μερικούς που αρέσκονται στα "μυστηριώδη"
Link to comment
Share on other sites

Προτείνω Mindy Project για όποιον θέλει ένα 20λεπτάκι την ημέρα να χαλαρώνει και να γελάει :lol:
Link to comment
Share on other sites

Εχει προσέξει κανείς μια γαλλική σειρά που παίζει τον τελευταίο καιρό σε ελληνικό κανάλι; Λεγεται Les Revenants και προκειται για την ιστορία μιας πόλης όπου και καλα αυτοί που "εφυγαν" επιστρέφουν ξανά στην ζωή. Ειναι κάτι μεταξύ θρίλερ και αγωνίας και αρκετά εκκεντρικό σαν σενάριο ... Μου έχει κεντρίσει το ενδιαφέρον μέχρι τώρα πάντως. Και θα το συνιστούσα σε μερικούς που αρέσκονται στα "μυστηριώδη"

Υπάρχει και το αντίστοιχο αμερικάνικο αν σε ενδιαφέρει και λέγεται resurrection. Βρίσκεται ήδη στην δεύτερη σεζόν..

Link to comment
Share on other sites

απιστευτο το τελευταιο επ του REVENGE για το Christmas break:) .αν και απ την αρχη καταλαβα πως ετσι θα κατελειγε το ολο πραγμα.

Επισης σε οσους αρεσε το betrayal θα αρεσει και το The affair. Μια σειρα παρομοια με το betrayal μονο πολυ διαφορετικα σκηνοθετικα δoσμενη χωρις να θελω να κανω σποιλερ οπιος το δει θα καταλαβει .Σε αυτο που με αρεσει στο the affair ειναι πως εχει αγωνια για το τι συνεβη σε σχεση με το αλλο που ταν προβλεψιμο.

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία σειρά προτείνατε.

Είδα σερί τα 3 επεισόδια της 1ης σεζόν και την επόμενη φορά πάω για την δεύτερη.

Απο περιεργεια κατεβασα και ειδα χθες το 1ο επεισοδιο.Ωραια και καλογυρισμενη σειρα φαινεται.Απ'οτι καταλαβα σε καθε επεισοδιο θα βλεπουμε διαφορετικους ηθοποιους και ιστοριες.

 

Αν κατάλαβα καλά μιλάτε για το black mirror. Παρά πολύ καλή σειρά, αξίζει να δείτε και τα τρία επεισόδια που έχουν παιχτεί. Είναι αυτοτελή και κάθε επεισόδιο έχει και διαφορετικη υπόθεση.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

απιστευτο το τελευταιο επ του REVENGE για το Christmas break:) .αν και απ την αρχη καταλαβα πως ετσι θα κατελειγε το ολο πραγμα.

Επισης σε οσους αρεσε το betrayal θα αρεσει και το The affair. Μια σειρα παρομοια με το betrayal μονο πολυ διαφορετικα σκηνοθετικα δoσμενη χωρις να θελω να κανω σποιλερ οπιος το δει θα καταλαβει .Σε αυτο που με αρεσει στο the affair ειναι πως εχει αγωνια για το τι συνεβη σε σχεση με το αλλο που ταν προβλεψιμο.

 

Στενοχωρήθηκα τόσο πολύ με το Revenge, πραγματικά ξέρουν πώς να σου ραγίζουν την καρδιά :cry:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και το αντίστοιχο αμερικάνικο αν σε ενδιαφέρει και λέγεται resurrection. Βρίσκεται ήδη στην δεύτερη σεζόν..

 

Thanks! Θα το κοιτάξω γιατί αυτό ήταν πολύ πορωτικό! Και δεν έχει βγει η συνεχεια ακομα οπότε θέλω κάτι να καλύψει το κενο ..

Link to comment
Share on other sites

Πάει και το White Collar! Εκπληκτικό φινάλε! Πέθανα στο κλάμα μέχρι να δείξουν ότι

ο θάνατος του Neal ήταν σκηνοθετημένος

!

 

Καλύτερη σειρά ever για εμένα, 6 σεζόν και δεν βαρέθηκα ούτε μια φορά. Μακάρι να είχε άλλη μια σεζόν, τραβούσε άνετα.

Link to comment
Share on other sites

Εχει προσέξει κανείς μια γαλλική σειρά που παίζει τον τελευταίο καιρό σε ελληνικό κανάλι; Λεγεται Les Revenants και προκειται για την ιστορία μιας πόλης όπου και καλα αυτοί που "εφυγαν" επιστρέφουν ξανά στην ζωή. Ειναι κάτι μεταξύ θρίλερ και αγωνίας και αρκετά εκκεντρικό σαν σενάριο ... Μου έχει κεντρίσει το ενδιαφέρον μέχρι τώρα πάντως. Και θα το συνιστούσα σε μερικούς που αρέσκονται στα "μυστηριώδη"

 

Και γω το είδα. Έψαξα και το βρήκα όλο. Ωραίο! Παρόλο που είναι αρκετά αργό, έχει τόσο καλούς ηθοποιούς/σκηνοθεσία/υπόθεση που μου άρεσε αρκετά. Και το τέλος που επιτέλους καταλαβαίνεις τι νόημα είχε όλο αυτό, δεν το περίμενα να πω την αλήθεια! Τόσο απλά, το προτείνω!! :)

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

MARCO POLO κανείς ;

Καλογυρισμένη, τώρα ξεκίνησα και την βλέπω.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

MARCO POLO κανείς ;

Καλογυρισμένη, τώρα ξεκίνησα και την βλέπω.

 

τώρα μόλις τελείωσα το 2 επεισόδιο .μου άρεσε αρκετά η σειρά.δεν το περίμενα!!!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...