Jump to content

Ξένη Τηλεοπτική Σεζόν 2014-15


VeCo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ππφφ,εχω τερματισει ηδη τις σειρες που κανουν την διαφορα (game of thrones,,house of cards,walking dead,breaking bad,true detective,supernatural κτλ)και επιπλεον καποιοες πιο δευτεροκλασσατες(βικινγκς,χομλαντ,the strain κτλ),ακουσα πολλα στο 15 για το daredevil και το Peaky Blinders αλλα μου φανηκαν απλα καλες

 

εχω πολυ ελευθερο χρονο αυτη τη βδομαδα και λεω να ξεκινησω κατι εθιστικο σε φαση τηλεμαραθωνιου,αυτο το robot,αξιζει??ειναι ειχα σαν εναλλακτικη το χανιμπαλ αλλα εχω διαβασει τα βιβλια και φοβαμαι μην χαλαστω

 

καμια αλλη εναλλακτικη?

 

Peaky Blinders χωρις δευτερη σκεψη για μενα !!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 258
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μετα το 4ο επεισοδιο κατα τη γνωμη μου εχει χασει τη συνοχη και τη συνεπεια της. Κριμα γιατι κι εγω αρχικα ειχα κατενθουσιαστει.
Link to comment
Share on other sites

Μετα το 4ο επεισοδιο κατα τη γνωμη μου εχει χασει τη συνοχη και τη συνεπεια της. Κριμα γιατι κι εγω αρχικα ειχα κατενθουσιαστει.

Μια χαρά το πηγαίνει και πιο μετά.

Ειδικά το τέλος του 6ου επεισοδίου δείχνει πολύ υποσχόμενη συνέχεια της σειράς! :-)

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Μετα το 4ο επεισοδιο κατα τη γνωμη μου εχει χασει τη συνοχη και τη συνεπεια της. Κριμα γιατι κι εγω αρχικα ειχα κατενθουσιαστει.

Κάνεις λάθος. Δες όλα τα επεισόδια να έχεις μια πιο ολοκληρωμένη άποψη. Όλα τα επεισόδια έχουν το ρόλο τους. Ειδικά πάντως τα 8 και 9 είναι φανταστικά..

Link to comment
Share on other sites

Peaky Blinders χωρις δευτερη σκεψη για μενα !!

 

Θα συμφωνήσω απόλυτα! Είδα και τις 2 σεζόν και μου άρεσε αρκετά. Γενικά, οι Άγγλοι κάνουν καλή δουλειά σε σειρές.

Link to comment
Share on other sites

Τέλος για φέτος, συνεχίζουμε εδώ.

 

:lock:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...