Jump to content

Ξένη Τηλεοπτική Σεζόν 2014-15


VeCo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γνωριζουμε ακομα ημερομηνια ποτε επιτελους θα αρχισει ο β κυκλος της σειρας;;ημαρτον δηλ τι περιμενουν τη δευτερα παρουσια;:lol:
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 258
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπόν τώρα που το έχω προχωρήσει αρκετά το "The Returned" πρόσεξα ότι έχει μια περίεργη αντίληψη για το σεξ.

Δείχνει να το κάνουν:

γέρος με νεαρή μαντισσα που βλέπει οράματα κατά το σεξ, πεθαμένος με την πρώην του, πεθαμένη με τον παιδικό έρωτά της, δολοφόνος με την αιχμάλωτη του, πεθαμένος με την μαντισσα

 

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τώρα που το έχω προχωρήσει αρκετά το "The Returned" πρόσεξα ότι έχει μια περίεργη αντίληψη για το σεξ.

Δείχνει να το κάνουν:

γέρος με νεαρή μαντισσα που βλέπει οράματα κατά το σεξ, πεθαμένος με την πρώην του, πεθαμένη με τον παιδικό έρωτά της, δολοφόνος με την αιχμάλωτη του, πεθαμένος με την μαντισσα

 

Από όλη την σειρά εσύ εκεί εμεινες;;; γενικά μέσα στα περιεργα και απροσαρμοστα είναι αλλά μας αρεσει :)))

Link to comment
Share on other sites

Το τελείωσα το "The Returned", αλλά κάποιες βασικές απορίες που είχα, δεν μου τις έλυσε.

Λοιπόν,

τι είναι αυτή η σαπίλα που βγάζουν οι νεκροί και η Λένα; Είναι νεκρή και αυτή;

Η Adele τελικά είναι νεκρή ή όχι και γιατί την ζητήσανε οι νεκροί να πάει μαζί τους;

Γιατί κάποιοι είναι σαν ζόμπι, όπως αυτός που σκότωσαν οι μπάτσοι στο εστιατόριο και οι άλλοι φυσιολογικοί;

Ο μικρός Victor γιατί σκοτώνει κόσμο και ειδικά τον Τόνι που ήταν γενικά καλός χαρακτήρας;

 

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

12 monkeys

 

Θυμάστε την εξαιρετική ταινία με Bruce Willis και Brad Pitt;

Πλέον ξεκίνησε και σειρά που βασίζεται στο ίδιο concept και χαρακτήρες.

Ιδανικό sci-fi thriller αν και οι ηθοποιοί δεν με τρελαινουν.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Το τελείωσα το "The Returned", αλλά κάποιες βασικές απορίες που είχα, δεν μου τις έλυσε.

Λοιπόν,

τι είναι αυτή η σαπίλα που βγάζουν οι νεκροί και η Λένα; Είναι νεκρή και αυτή;

Η Adele τελικά είναι νεκρή ή όχι και γιατί την ζητήσανε οι νεκροί να πάει μαζί τους;

Γιατί κάποιοι είναι σαν ζόμπι, όπως αυτός που σκότωσαν οι μπάτσοι στο εστιατόριο και οι άλλοι φυσιολογικοί;

Ο μικρός Victor γιατί σκοτώνει κόσμο και ειδικά τον Τόνι που ήταν γενικά καλός χαρακτήρας;

 

Και εγώ μόλις σήμερα το τελείωσα. Γενικα το τέλος σε αφήνει μόνο με ερωτηματικά και δεν βγάζεις άκρη με το που θέλουν να το πάνε. Θελω να δω πως θα το συνεχίσουν....

 

Η απορία πάντως σε μένα είναι το γιατί σκότωσε τον Τόνι. Ο αδερφός του αν ήθελε θα το είχε κάνει. Το μικρό πάντως έχει φάει πολύ κόσμο...

Link to comment
Share on other sites

PRISON BREAK flashback!!

 

Στο τελευταίο Flash (επεισόδιο 10), τα 2 αδέρφια από το Prison Break εμφανίζονται ξανά σε έναν διαφορετικό ρόλο!

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

παιδια να δειτε το Librarians. Εμενα μου αρεσε και μου φαινεται οτι ειναι εμπνευσμενο απο το Doctor Who

 

Βασικα υπαρχουν και ταινιες Librarian με ακριβως το ιδιο concept .. Επισης μοιαζει παρα παρα πολυ με το warehouse 13 !!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ HELIX και BLACK SAILS.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησε χθες η νέα series (22) του Top Gear. Είχε προβληθεί μόνο το διπλό Special επεισόδιο μέχρι τώρα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησε χθες η νέα series (22) του Top Gear. Είχε προβληθεί μόνο το διπλό Special επεισόδιο μέχρι τώρα.

Ευχαριστω για την ειδοποιηση. Αντε να ξεκινησει και το fifth gear.

Link to comment
Share on other sites

[/color]

Και εγώ μόλις σήμερα το τελείωσα. Γενικα το τέλος σε αφήνει μόνο με ερωτηματικά και δεν βγάζεις άκρη με το που θέλουν να το πάνε. Θελω να δω πως θα το συνεχίσουν....

 

Η απορία πάντως σε μένα είναι το γιατί σκότωσε τον Τόνι. Ο αδερφός του αν ήθελε θα το είχε κάνει. Το μικρό πάντως έχει φάει πολύ κόσμο...

 

Βαλε spoilers!!! ξερουμε ποτε θα ξαναρχίσει?? τι θα γινει....ολες οι σειρές εχουν ξαναξεκινήσει!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια να δειτε το Librarians. Εμενα μου αρεσε και μου φαινεται οτι ειναι εμπνευσμενο απο το Doctor Who

 

μα ο ηθοποιος που επαιζε στην ταινια,εμφανιζεται μονο στα 2 πρωτα επεισοδια?

 

επισης το once upon a time εχει ξεκινησει?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

μα ο ηθοποιος που επαιζε στην ταινια,εμφανιζεται μονο στα 2 πρωτα επεισοδια?

 

επισης το once upon a time εχει ξεκινησει?

 

Κάνει μικρές εμφανίσεις στα επεισόδια. Είναι το τυράκι για να μαζέψουν κόσμο. Δεν είναι άσχημη σαν σειρά, απλά δείχνει παιδική πως να το πω.

Link to comment
Share on other sites

μα ο ηθοποιος που επαιζε στην ταινια,εμφανιζεται μονο στα 2 πρωτα επεισοδια?

 

επισης το once upon a time εχει ξεκινησει?

 

Στις 2 Μαρτίου ξεκινάει πάλι.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Στις 2 Μαρτίου ξεκινάει πάλι.
οπως επισης και το μαρτιο ξεκιναει ξανα και το good wife μας τα χουν πρηξει στο αμερικα
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

ευτυχως να λεμε που υπαρχει και το Αμερικα και βλεπουμε και κατι,γιατι απο τις ελληνικες σειρες,δεν βλεπω τιποτα περα απο το κατω παρταλι που να λεω οτι αξιζει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ευτυχως να λεμε που υπαρχει και το Αμερικα και βλεπουμε και κατι,γιατι απο τις ελληνικες σειρες,δεν βλεπω τιποτα περα απο το κατω παρταλι που να λεω οτι αξιζει.

Αφου βλεπεις Κατω Παρταλι νομιζω οτι δεν θα εχεις προβλημα να δεις και αρκετες αλλες ελληνικες σειρες, αφου πανω κατω στο ιδιο επιπεδο βρισκονται.

Link to comment
Share on other sites

Σε όσους άρεσε το Breaking Bad ρίξτε μια ματιά στο Better call Saul που έκανε χθες την εμφάνιση του με δύο επεισόδια...

 

Ο αγαπημένος μας δικηγόρος του Breaking Bad επιστρέφει :)

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...