Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποια η διαφορα να το παρεις με προσκληση και να το παρεις απο κινεζομαγαζο πχ vickmall?

νομιζω αρκετες φορες απαντηθηκε αυτο....:wacko:

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει δει κανείς αυτα τα skins ?

 

 

  1. Τι προστασία παρέχουν? (πέρα από το design...)
  2. Πόσο δύσκολο έιναι άραγε η εφαρμογή τους ?

Motorola Moto G

Stock 4.4.4

Link to comment
Share on other sites

έχεις δει κάτι καλύτερο από αυτό το κινέζικο?

αν ναι πες μας να το αγοράσουμε .

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

έχεις δει κάτι καλύτερο από αυτό το κινέζικο?

αν ναι πες μας να το αγοράσουμε

Link to comment
Share on other sites

Ποια η διαφορα να το παρεις με προσκληση και να το παρεις απο κινεζομαγαζο πχ vickmall?

Εχω ψαξει και στα 3 θεματα αλλα δεν μπορεσα να βρω κατι καντε ενα κοπο ακομα :D

Link to comment
Share on other sites

Εχω ψαξει και στα 3 θεματα αλλα δεν μπορεσα να βρω κατι καντε ενα κοπο ακομα :D

Εμφανισιακά αυτό με invite σε σχέση με το κινέζικο είναι ότι από πίσω έχει το logo της cyanogenmod .

Από hardware δεν έχουν διαφορά, αν το πάρεις από invite έχει 2 χρόνια εγγύηση ενώ το κινέζικο ένα χρόνο.

Κάθε χαρισματικός ξένος μπορεί να είναι όπως ένας σώφρον Έλληνας και κάθε μη συνετός Έλληνας χειρότερος και από έναν Βάρβαρο.

Μέγας Αλέξανδρος

 

Η μοναδική γλώσσα στον κόσμο είναι η Ελληνική, όλες οι άλλες είναι απλώς τρόπος επικοινωνίας.

Link to comment
Share on other sites

Με invitation πως μπορέσατε και το πήρατε;

 

Μου έστειλαν ένα για το 64GB, αλλά μου βγάζει "Sorry, currently we cannot ship to this address." άρα δεν στέλνουν Ελλάδα.

 

Κάνω κάτι λάθος;

Link to comment
Share on other sites

Με invitation πως μπορέσατε και το πήρατε;

 

Μου έστειλαν ένα για το 64GB, αλλά μου βγάζει "Sorry, currently we cannot ship to this address." άρα δεν στέλνουν Ελλάδα.

 

Κάνω κάτι λάθος;

 

Χρήσιμες πληροφορίες:

Οδηγός αγοράς του OnePlus One (by Shuffle)

Shopping One Plus One from Europe (για κατοίκους Ελλάδας) (by asot)

 

ειναι στην πρωτη σελιδα

Link to comment
Share on other sites

Με invitation πως μπορέσατε και το πήρατε;

 

Μου έστειλαν ένα για το 64GB, αλλά μου βγάζει "Sorry, currently we cannot ship to this address." άρα δεν στέλνουν Ελλάδα.

 

Κάνω κάτι λάθος;

 

Δες εδώ τον τρόπο να το παραγγείλεις. :)

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5558329#post5558329

Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ τον τρόπο να το παραγγείλεις. :)

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5558329#post5558329

 

φιλεμου και εγω αυτο ηθελα να παρω αλλα μου την εδωσε που η εταιρεια δεν στελνει ελλαδα δηλαδη τι ειμαστε κακοπληρωτες η απατεωνες?Ζητιανια για μια προσκληση λογοτηπο η εταιρεια το μαγαζι οχι 2 χρονια εγγυηση η εταιρεια το μαγαζι 1 και αν βρεις προσκληση αντε να ανοιξεις αλου λογαριασμο να παει σε αλλη χωρα και και και και,,,,,,, ΡΕ τηλεφωνο θελουμε και πληρωνουμε της μετρητης γιατι αυτο το εμπαργκο σε εμας τοσα λιμανια θα παρει η κοσκο

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς κάποια πρόσκληση που δεν θα την χρειαστεί;

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
φιλεμου και εγω αυτο ηθελα να παρω αλλα μου την εδωσε που η εταιρεια δεν στελνει ελλαδα δηλαδη τι ειμαστε κακοπληρωτες η απατεωνες?Ζητιανια για μια προσκληση λογοτηπο η εταιρεια το μαγαζι οχι 2 χρονια εγγυηση η εταιρεια το μαγαζι 1 και αν βρεις προσκληση αντε να ανοιξεις αλου λογαριασμο να παει σε αλλη χωρα και και και και,,,,,,, ΡΕ τηλεφωνο θελουμε και πληρωνουμε της μετρητης γιατι αυτο το εμπαργκο σε εμας τοσα λιμανια θα παρει η κοσκο

 

Το σύστημα δουλεύει έτσι, αν μας αρέσει έχει καλώς, αν δεν μας αρέσει δεν ασχολούμαστε. Δεν βρίσκω λόγο για γκρίνιες στις οποίες κανένας δεν πρόκειται να δώσει σημασία...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

φιλεμου και εγω αυτο ηθελα να παρω αλλα μου την εδωσε που η εταιρεια δεν στελνει ελλαδα δηλαδη τι ειμαστε κακοπληρωτες η απατεωνες?

 

Δυστυχώς αυτή είναι η στάμπα μας για τους ξένους. Ολόκληρο play.com σταμάτησε να στέλνει πάνω από 30 ευρώ αξίας στην ελλάδα γιατί οι ελληνάρες δήλωναν ότι δεν τα παρέλαβαν ποτέ και οι ξένοι ξανάστελναν δωρεάν....

Και δεύτερον όταν είσαι πρωτοσέλιδο/δαχτυλοδεικτούμενος τα τελευταία χρόνια παγκοσμίως σε όλα τα διεθνή μέσα από reuters από bbc από cnn από bloomberg κλπ σαν η χώρα λαμόγιο που ζητιανεύει δανεικά, τι περιμένεις; να μας ανοίγουν τις πόρτες διάπλατα;

Μπορεί εσύ κι εγώ να είσαι φερέγγυος, καλοπληρωτής κλπ αλλά το "μαγαζί" έχει άλλη φήμη.....

Edited by androgr
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς αυτή είναι η στάμπα μας για τους ξένους. Ολόκληρο play.com σταμάτησε να στέλνει πάνω από 30 ευρώ αξίας στην ελλάδα γιατί οι ελληνάρες δήλωναν ότι δεν τα παρέλαβαν ποτέ και οι ξένοι ξανάστελναν δωρεάν....

Και δεύτερον όταν είσαι πρωτοσέλιδο/δαχτυλοδεικτούμενος τα τελευταία χρόνια παγκοσμίως σε όλα τα διεθνή μέσα από reuters από bbc από cnn από bloomberg κλπ σαν η χώρα λαμόγιο που ζητιανεύει δανεικά, τι περιμένεις; να μας ανοίγουν τις πόρτες διάπλατα;

Μπορεί εσύ κι εγώ να είσαι φερέγγυος, καλοπληρωτής κλπ αλλά το "μαγαζί" έχει άλλη φήμη.....

 

 

Δεν ειναι αυτή η αιτία.

Για πολλούς λόγους δεν μπορούν να εχουν μεγάλη παραγωγή ικανή να καλύψει όλες τις χώρες.

Ούτε το support τους μπορεί να επεκταθεί παντού.

Επέλεξαν λοιπόν 16 συγκεκριμένες χώρες για αποστολή.

Μελλοντικά αν πανε καλά τα πράγματα θα προσθέσουν κι άλλες.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Επειδή θέλω να προχωρήσω στην παραγγελία του opο μαύρο με τα 64GB έχω κάποιες απορίες!

Βλέπω στο coolicool αναφέρει αυτό 8-25 business days delivery to most of the countries with Free shipping!(2-5 Days Delivery&No tariff if you buy from local warehouse in Europe) δηλαδή έχουν αποθήκες στην Ευρώπη;

Επειδή το κινητό θα μου σταλεί Γερμανία και πρέπει να προσεξω τι παίζει με το τελωνείο.

Είναι κάτι άλλο που πρέπει να προσεξω στην παραγγελία;

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

To coolicool δεν το εχει διαθέσιμο και επίσης είναι ακριβότερο απο vickmall και ενα άλλο που μου διαφεύγει αυτή τη στιγμή .
Link to comment
Share on other sites

εβαλα την συγκεκριμενη, πολυ καλη και φτηνη. εχει εφαρμοσει τελεια και πλεον δεν φοβαμαι για την οθονη μου :p http://www.geekbuying.com/Search/?keyword=oneplus+tempered
Link to comment
Share on other sites

εβαλα την συγκεκριμενη, πολυ καλη και φτηνη. εχει εφαρμοσει τελεια και πλεον δεν φοβαμαι για την οθονη μου :p http://www.geekbuying.com/Search/?keyword=oneplus+tempered

 

Η λαδιλα/δαχτυλιες είναι εντονότερες σε σχέση με την σκέτη οθόνη;

Link to comment
Share on other sites

Επειδή βλέπω τις ίδιες και τις ίδιες ερωτήσεις να επανέρχονται, σας έχω μια έκπληξη, κάτι που δεν έχετε ξαναδει: :down:

 

OnePLus One REVIEW - myphone.gr

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

σημερα το aliexpress το ειχε προσφορα δεν ξερω τι παιζει μηπως το πηρε κανενας???http://activities.aliexpress.com/819sale-50off-electronic.php?spm=5261.1225831.1998078012.1
Link to comment
Share on other sites

σημερα το aliexpress το ειχε προσφορα δεν ξερω τι παιζει μηπως το πηρε κανενας???http://activities.aliexpress.com/819sale-50off-electronic.php?spm=5261.1225831.1998078012.1

 

Δεν μπορώ να το βρώ πού είναι ??

 

Ok το βρήκα.

Edited by geornirv
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να το βρώ πού είναι ??

 

πατα το λινκ και μετα πηγαινε στην κατηγορια china brands,εγω εκανα order ενα μαυρο 64

γβ στα 175ε αλλα ειχα προβλημα με την καρτα και θα το πληρωσω αυριο δεν ξερω τι παζει !!

Link to comment
Share on other sites

ηρθαν επιτελους .πολυ καλες για τα χρηματα τους,δεν παιζουν,καθονται τελεια στο κινητο και εχουν καλη αισθηση στο χερι.πιστευω οτι θα το προστατεψουν αρκετα καλα σε ενδεχομενη πτωση

 

http://www.aliexpress.com/snapshot/6147597132.html

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...