Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ηρθαν επιτελους .πολυ καλες για τα χρηματα τους,δεν παιζουν,καθονται τελεια στο κινητο και εχουν καλη αισθηση στο χερι.πιστευω οτι θα το προστατεψουν αρκετα καλα σε ενδεχομενη πτωση

 

http://www.aliexpress.com/snapshot/6147597132.html

 

όχι απλά καλές, τούμπανο λέμε!

Καλά ρε τώρα την παρέλαβες ? την είχα παραγγείλει μετά από σένα και την πήρα στις 6-8 :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ναι οι διανομεις πρεπει να ηταν ολοι σε διακοπες,δε εξηγειται αλλιως

 

για τις διακοπές είναι μία χαρά θήκη, αναμένω το bumper και το tempered για καθημερινή χρήση......έχουν κολλήσει εδώ και 7 μέρες στο airport :mad:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

ετσι ειναι τα registered,θελουν λιγο χρονο παραπανω

 

ψαχνω καμια pouch της προκοπης,αλλα δεν

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

ετσι ειναι τα registered,θελουν λιγο χρονο παραπανω

 

ψαχνω καμια pouch της προκοπης,αλλα δεν

 

την λύσσα την κακιά την ξέρεις ? :)

αδυνατώ να πιστέψω ότι σε όλο το ebay και ali δεν μπορείς να βρεις...εκτός αν ψάχνεις με discount 55%

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ρισκάρω χωρίς θήκη παίδες. Το κινητό είναι ήδη τεράστιο, από γρατζουνιές το μαύρο δεν νομίζω να έχει ανάγκη και από προστασία οι και καλά λεπτές, λίγα πράγματα.
Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ρισκάρω χωρίς θήκη παίδες. Το κινητό είναι ήδη τεράστιο, από γρατζουνιές το μαύρο δεν νομίζω να έχει ανάγκη και από προστασία οι και καλά λεπτές, λίγα πράγματα.

 

ακριβώς για αυτό, επειδή είναι τεράστιο την θέλη την θηκούλα του........ και για το μαύρο δεν ξέρω αν μετά από χ χρονικό διαστημα η καθημερινή τριβή στις επιφάνειες του ΄΄γυαλίσει΄΄ σε κάποια σημεία το σαγρέ.......

Επίσης προτείνω και μεβράνη ή ΄΄γυαλί΄΄, εγώ κονόμησα μία πολύ ελαφριά γρατζουνιά (φαίνεται μόνο υπό έντονη γωνία ) στο σημείο των κουμπιών χωρίς να καταλάβω το πως

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

ακριβώς για αυτό, επειδή είναι τεράστιο την θέλη την θηκούλα του........ και για το μαύρο δεν ξέρω αν μετά από χ χρονικό διαστημα η καθημερινή τριβή στις επιφάνειες του ΄΄γυαλίσει΄΄ σε κάποια σημεία το σαγρέ.......

Επίσης προτείνω και μεβράνη ή ΄΄γυαλί΄΄, εγώ κονόμησα μία πολύ ελαφριά γρατζουνιά (φαίνεται μόνο υπό έντονη γωνία ) στο σημείο των κουμπιών χωρίς να καταλάβω το πως

 

Ευχαριστώ! Θα το σκεφτώ πιο εμπεριστατωμένα τις επόμενες μέρες και ανάλογα θα κινηθώ άμα είναι. :)

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

ακριβώς για αυτό, επειδή είναι τεράστιο την θέλη την θηκούλα του........ και για το μαύρο δεν ξέρω αν μετά από χ χρονικό διαστημα η καθημερινή τριβή στις επιφάνειες του ΄΄γυαλίσει΄΄ σε κάποια σημεία το σαγρέ.......

Επίσης προτείνω και μεβράνη ή ΄΄γυαλί΄΄, εγώ κονόμησα μία πολύ ελαφριά γρατζουνιά (φαίνεται μόνο υπό έντονη γωνία ) στο σημείο των κουμπιών χωρίς να καταλάβω το πως

 

συμβαινουν αυτα..λογικο

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

πατα το λινκ και μετα πηγαινε στην κατηγορια china brands,εγω εκανα order ενα μαυρο 64

γβ στα 175ε αλλα ειχα προβλημα με την καρτα και θα το πληρωσω αυριο δεν ξερω τι παζει !!

 

Εγώ δεν μπόρεσα τελικά να το βρώ αυτό. Το βρήκα στην κανονική του τιμή. Για πες μου που το βρήκες ??

 

Επίσης αυτό είναι αξιόπιστο ?? Ισχύει ?? http://oneplus.eu/

Edited by geornirv
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Στο μόνο που υπερτερεί το g2 κατά τη γνώμη μου είναι ότι καθόταν μάλλον λίγο καλύτερα στο χέρι...

Αυτό...Τίποτα άλλο...Έχω την εντύπωση ότι το opo είναι ένα κλικ πιο γρήγορο αλλά έτσι και αλλιώς για μένα η cm είναι μεγάλο + για μένα!

φιλε μου το ξερω οτι ειναι πολυ καλο τηλέφωνο απλα ο απίστευτος ντορος που εγινε στο ονομα του one plus one !!και για αυτο και σας ρωτάω να μου πειτε εσεις που το εχετε το τηλεφωνο και ακομα καλυτερα αυτος που ειχε το g2 να μου πει τα συν και τα μειον του one plus one σε σύγκριση με g2!!!:)
Link to comment
Share on other sites

Αυτο http://oneplus.eu/ το είδατε ;

Τι παίζει με αυτό το site;

Είναι αξιόπιστο;

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο http://oneplus.eu/ το είδατε ;

 

https://forums.oneplus.net/threads/http-oneplus-eu.81157/

 

Τα ορθογραφικά λάθη του site δεν σας παραξένεψαν?

 

Μπανάνεςςςςςςςςςς

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Καινούριο πάλι αυτό? :worry:

 

Πάντως έρχονται από Κίνα απ'ότι καταλαβαίνω. Τώρα γιατί να θέλουν να πούνε ότι είναι EU warehouse..

Edited by RustyTank
Link to comment
Share on other sites

Καινούριο πάλι αυτό? :worry:

 

Πάντως έρχονται από Κίνα απ'ότι καταλαβαίνω. Τώρα γιατί να θέλουν να πούνε ότι EU warehouse..

 

Οι άνθρωποι δεν ξέρουν να γράψουν ούτε μια γραμμή Αγγλικά.Take care

 

Εγώ δεν μπόρεσα τελικά να το βρώ αυτό. Το βρήκα στην κανονική του τιμή. Για πες μου που το βρήκες ??

 

Επίσης αυτό είναι αξιόπιστο ?? Ισχύει ?? http://oneplus.eu/

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5569421#post5569421 post #1886

 

 

Αν περισσεύει κανένα invitation από κάποιο παιδί pls εχετε με στο νου σας.Ευχαριστώ

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Μια καλή ιδέα που είδα σε ξένο φόρουμ είναι να φτιάξουμε μια λίστα με ονόματα με τη σειρά που ζητάει κάποιος invite. Όποιος μετά έχει invite και θέλει να το προσφέρει στην κοινότητα του myphone, πάει στη λίστα και βλέπει ποιος είναι ο επόμενος στη σειρά και του στέλνει pm. Αν δεν απαντήσει σε ένα x διάστημα, στέλνει στον επόμενο κοκ. Όποιος πάρει invite ή το μετανιώσει ή δεν έχει πια λεφτά ή οτιδήποτε άλλο, γίνεται strikeout από τη λίστα.

Στο άλλο φόρουμ έχει δουλέψει πάρα πολύ καλά το σύστημα. Μπορεί μάλιστα να γίνεται maintain από κάποιον mod η λίστα έτσι ώστε να αποτρέπονται φαινόμενα του στυλ να γράφεται κάποιος απλά και μόνο να πάρει invite ή κάποιος να κάνει multiple accounts και να ζητάει πολλαπλά invites.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Μια καλή ιδέα που είδα σε ξένο φόρουμ είναι να φτιάξουμε μια λίστα με ονόματα με τη σειρά που ζητάει κάποιος invite. Όποιος μετά έχει invite και θέλει να το προσφέρει στην κοινότητα του myphone, πάει στη λίστα και βλέπει ποιος είναι ο επόμενος στη σειρά και του στέλνει pm. Αν δεν απαντήσει σε ένα x διάστημα, στέλνει στον επόμενο κοκ. Όποιος πάρει invite ή το μετανιώσει ή δεν έχει πια λεφτά ή οτιδήποτε άλλο, γίνεται strikeout από τη λίστα.

Στο άλλο φόρουμ έχει δουλέψει πάρα πολύ καλά το σύστημα. Μπορεί μάλιστα να γίνεται maintain από κάποιον mod η λίστα έτσι ώστε να αποτρέπονται φαινόμενα του στυλ να γράφεται κάποιος απλά και μόνο να πάρει invite ή κάποιος να κάνει multiple accounts και να ζητάει πολλαπλά invites.

 

Καλημέρα.

 

Ωραία ιδέα, μήπως και καταφέρουμε να πάρουμε κάποιο invite. :happy:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το παρέλαβα χτες από Κίνα με Singapore Post. Το πακέτο σημαίνεται ως "συστημένο μεγάλου μεγέθους" (κάτω από 2 κιλά δε θεωρείται δέμα) και σου έρχεται ειδοποίηση στο σπίτι να πας να το παραλάβεις την επομένη από το ταχυδρομείο σου. Για όσους αγωνιούν, όπως έκανα και εγώ σας παραθέτω το πλήρες trace των ΕΛΤΑ που είναι και το πλέον ενημερωμένο, για να ξέρετε τι να περιμένετε. Βασικό είναι η συσκευή σου να δείξει ότι έφτασε Ελλάδα. Από εκεί και πέρα, όπως φαίνεται και στο trace, σε 2-4 εργάσιμες το έχεις (σε μένα μεσολάβησε ο 15Αύγουστος και ένα σαββατοκύριακο 16-17).

 

ΕΛΤΑ TRACKING LINK

 

ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ 22-07-2014

 

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΠΕΡΙΟΧΗ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS 28-07-2014 11:28 IPS

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 13-08-2014 05:05 IPS

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ) 14-08-2014 09:02 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ)

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 18-08-2014 01:15 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 18-08-2014 02:55 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 18-08-2014 06:22 Μ.Δ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Μ.Δ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 18-08-2014 06:24 Μ.Δ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΠΡΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗ 18-08-2014 07:51 Μ.Δ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 18-08-2014 09:55 Μ.Δ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ 18-08-2014 10:00 Μ.Δ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Μ.Δ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 18-08-2014 12:58 Μ.Δ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΠΑΡΑΔΟΘΗΚΕ-ΧΩΡΙΣ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ 19-08-2014 10:18 ΨΥΧΙΚΟΥ - ΕΛΤΑ

Edited by Davout
Link to comment
Share on other sites

Οι άνθρωποι δεν ξέρουν να γράψουν ούτε μια γραμμή Αγγλικά.Take care

 

 

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5569421#post5569421 post #1886

 

 

Αν περισσεύει κανένα invitation από κάποιο παιδί pls εχετε με στο νου σας.Ευχαριστώ

 

Χθες έστειλα μνμ σε αυτο το site που είπατε ότι είναι μούφα και μου απάντησε τα εξής :

Dear Customer,

Yes,You can choose "Express Shipping From EU Warehouse" enjoy TAXES-FREE.

We offer 1 year warranty for the phones u buy from oneplus.eu.

For the details for the warranty .pls refer here:http://oneplus.eu/oneplus-onepluseu-warranty-16.

Enjoy your day and shopping,Thanks

 

Regards,

Customer service

 

Αφού έχει paypal κινδυνευουμε απο κάτι ??? Ο κίνδυνος ποιος είναι και λέτε "μούφα" ?? Ότι θα το στείλουν απο Κίνα ενώ λένε απο Ευρώπη ??

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Χθες έστειλα μνμ σε αυτο το site που είπατε ότι είναι μούφα και μου απάντησε τα εξής :

Dear Customer,

Yes,You can choose "Express Shipping From EU Warehouse" enjoy TAXES-FREE.

We offer 1 year warranty for the phones u buy from oneplus.eu.

For the details for the warranty .pls refer here:http://oneplus.eu/oneplus-onepluseu-warranty-16.

Enjoy your day and shopping,Thanks

 

Regards,

Customer service

 

Αφού έχει paypal κινδυνευουμε απο κάτι ??? Ο κίνδυνος ποιος είναι και λέτε "μούφα" ?? Ότι θα το στείλουν απο Κίνα ενώ λένε απο Ευρώπη ??

Καθένας είναι ελεύθερος να κάνει ο, τι θέλει. Site με λογότυπα του one+ και να αναφέρει ότι είναι official reseller όταν η ίδια η one+ δεν έχει τέτοια συμφωνία το θεωρώ φοβερά ύποπτο να παραγγείλω από εκεί. Μπορείς να παραγγείλεις και να τους τσεκάρεις.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Καθένας είναι ελεύθερος να κάνει ο, τι θέλει. Site με λογότυπα του one+ και να αναφέρει ότι είναι official reseller όταν η ίδια η one+ δεν έχει τέτοια συμφωνία το θεωρώ φοβερά ύποπτο να παραγγείλω από εκεί. Μπορείς να παραγγείλεις και να τους τσεκάρεις.

 

 

Νομιζω οτι official δεν λέει πουθενά . Ίσως το αφήνει να εννοηθεί αλλα δεν είδα να το λέει .

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...