Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια θα ακουσατε λογικα οτι σε δυο μερες εχουν ανοιχτες τις προσκλησεις για ολους απλα δεν στελνουν το κινητο απευθειας Ελλαδα. Σιγουρα θα υπαρχει καποιος τροπος! Μηπως ξερεις κανεις πως? και κατι αλλο... εγγυηση το τηλεφωνο εχει?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα ακουσατε λογικα οτι σε δυο μερες εχουν ανοιχτες τις προσκλησεις για ολους απλα δεν στελνουν το κινητο απευθειας Ελλαδα. Σιγουρα θα υπαρχει καποιος τροπος! Μηπως ξερεις κανεις πως? και κατι αλλο... εγγυηση το τηλεφωνο εχει?

 

Κάνε τον κόπο και διάβασε το πρώτο ποστ.. όλα αυτά που ρωτάς έχουν απαντηθεί πάνω από 100 φορές. εγγύηση 2 χρόνια

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα ακουσατε λογικα οτι σε δυο μερες εχουν ανοιχτες τις προσκλησεις για ολους απλα δεν στελνουν το κινητο απευθειας Ελλαδα. Σιγουρα θα υπαρχει καποιος τροπος! Μηπως ξερεις κανεις πως? και κατι αλλο... εγγυηση το τηλεφωνο εχει?

 

Ναι δεν στέλνουν Ελλάδα, αλλά μπορείς να το φέρεις εδώ με post forwarding. Δες την πρώτη σελίδα από αυτό το post και διάβασε τον τρόπο με το mailboxde.com. Στην ουσία κάνεις λογαριασμό σε αυτή τη σελίδα και σου δίνουν μια διεύθυνση γερμανική και με το που φτάσει το πακέτο σου εκεί, σου έρχεται e-mail από την εταιρία mailboxde και σου λέει, σκάσ' τα για να στο φέρω Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες..δυο ερωτησεις αγορασα 1+1 πριν δυο εβδομαδες 64GB στα 470 υποτιθεται ευρωπαικο .στο πισω μερος δεν γραφει Cyanogen.. μεσα στο μενου ολα ειναι οκ! ο τυπος μου ειπαι οτι πλεον δε γραφουν Cyanogen ουτε τα ευρωπαικα. γιατι τα εσπασε η εταιρια υσχιει? οποιος γνωριζει ασ απαντηση... και εχω την εντυπωση οτι το tache οταν το ανοιγεις δεν ειναι και πολυ ευαισθητο μετα ολα οκ τη λετε? :worry: vasilis1974
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες..δυο ερωτησεις αγορασα 1+1 πριν δυο εβδομαδες 64GB στα 470 υποτιθεται ευρωπαικο .στο πισω μερος δεν γραφει Cyanogen.. μεσα στο μενου ολα ειναι οκ! ο τυπος μου ειπαι οτι πλεον δε γραφουν Cyanogen ουτε τα ευρωπαικα. γιατι τα εσπασε η εταιρια υσχιει? οποιος γνωριζει ασ απαντηση... και εχω την εντυπωση οτι το tache οταν το ανοιγεις δεν ειναι και πολυ ευαισθητο μετα ολα οκ τη λετε? :worry: vasilis1974

 

Έτσι διάβασα και εγώ. Και εγώ περιμένω το δικό μου και η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα να γράφει πίσω Cyanogen αλλά απ' ότι φαίνεται δεν θα το γράφει.

Trust In Trance
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες..δυο ερωτησεις αγορασα 1+1 πριν δυο εβδομαδες 64GB στα 470 υποτιθεται ευρωπαικο .στο πισω μερος δεν γραφει Cyanogen.. μεσα στο μενου ολα ειναι οκ! ο τυπος μου ειπαι οτι πλεον δε γραφουν Cyanogen ουτε τα ευρωπαικα. γιατι τα εσπασε η εταιρια υσχιει? οποιος γνωριζει ασ απαντηση... :worry: vasilis1974

 

Ναι, δεν έχει πλέον το logo της cyanogenmod, το ρωτάει κόσμος και στο φόρουμ της oneplus που πήρε το international από αυτούς.

Η κινέζικη έκδοση δεν γράφει CE κτλ. Δες και εδώ https://forums.oneplus.net/attachments/back-cover-cn-vs-intl-compare-xs-jpg.33447/

 

Αγορές αύριο 19:00-21:00 GMT (Europe) χωρίς invites και για τα 2 μοντέλα.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό έφτασε στα χέρια μου 12/01/2015, παραγγελία από την oneplus, το λογότυπο της cyanogen υπάρχει.
Sent it From outer Space.
Link to comment
Share on other sites

Για κάθε ενδιαφερόμενο......

 

https://oneplus.net/jan20

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Παράγγειλα κι εγώ την Παρασκευή και σήμερα έλαβα ειδοποίηση από MailboxDe για την άφιξη της παραγγελίας εκεί.

 

Μια ερώτηση:

 

Αφού διάλεξα UPS και έκανα recharge στον λογαριασμό το ποσό που μου ζητήθηκε, για να ολοκληρώσω τη διαδικασία πρέπει να συμπληρώσω μία περιγραφή του πακέτου (Description). Τι βάζουμε εκεί; Κάτι συγκεκριμένο;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την ταχεία απάντηση (για να αρχίσει και να κατηφορίζει!!! :p)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Παράγγειλα κι εγώ την Παρασκευή και σήμερα έλαβα ειδοποίηση από MailboxDe για την άφιξη της παραγγελίας εκεί.

 

Μια ερώτηση:

 

Αφού διάλεξα UPS και έκανα recharge στον λογαριασμό το ποσό που μου ζητήθηκε, για να ολοκληρώσω τη διαδικασία πρέπει να συμπληρώσω μία περιγραφή του πακέτου (Description). Τι βάζουμε εκεί; Κάτι συγκεκριμένο;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την ταχεία απάντηση (για να αρχίσει και να κατηφορίζει!!! :p)

 

mobile phone

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν υπαρχει δυνατοτητα να παρουμε και το ασπρο πισω καλυμα?

 

ψάξε στο ebay για battery cover.. όλο και κάτι θα βρείς

Link to comment
Share on other sites

Στην τελευταία πρόσκληση του φίλου theothem πιο πάνω γράφει "OnePlus One Bamboo StyleSwap Cover" ... Εννοεί ότι είναι με το bamboo cover ? Τιμή ? :confused:

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Στην τελευταία πρόσκληση του φίλου theothem πιο πάνω γράφει "OnePlus One Bamboo StyleSwap Cover" ... Εννοεί ότι είναι με το bamboo cover ? Τιμή ? :confused:

 

όχι ήταν πρόσκληση για το bamboo battery cover.. έχει 39 ευρώ.. μάλλον ο φίλος μπέρδεψε τις προσκλήσεις.. ελπίζω να μην το ήθελε γιατί είναι αρκετά σπάνιες έχω την εντύπωση

 

https://oneplus.net/de/oneplus-one-bamboo-styleswap-cover

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν υπαρχει δυνατοτητα να παρουμε και το ασπρο πισω καλυμα?

 

http://www.ebay.com/itm/Original-Housing-Battery-Back-Cover-Replacement-For-Oneplus-One-A0001-One-1-/111557090350?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item19f9521c2e

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει την άσπρη πλάτη κ του πάει..απο ebay αλλά γνησια καθώς απο την αρχή ήθελα το 64 αλλά με άσπρη πλάτη.τώρα σκέφτομαι να πάρω κ το επόμενο κινητό το+1 το ψιλοβαρεθηκα :p γλυκοκοιταζω mx pro

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Έχει σταλθεί με mailboxde (μεσω Deutsche Post) απο τις 7/1 καμια ιδεα γιατι εχει αργησει τοσο?

Δεν ξέρω αλλά το δικό μου έφτασε Γερμανία την Παρασκευή 16/01 και το έστειλαν για Έλλάδα τη Δευτέρα 19/01 το απόγευμα και μου εγραψαν στο emai οτι η αποστολή θα διαρκέσει περίπου 5 ή 6 μέρες. Μας δουλεύουν. 6 μέρες από Γερμανία Ελλάδα με UPS????:wacko:

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

γνωριζει κανεις αν θα δωθει η lolipop apo την cm

 

Φαντάζομαι πως εννοείς για το 1+1. Γιατί η CM προφανώς θα βγάλει lollipop αλλά τα έσπασε με τους δικούς μας και την 5.0 θα την βγάλουν οι ίδιοι για το 1+1. Ο Θεός βοηθός....

Trust In Trance
Link to comment
Share on other sites

Όσοι το αγοράσατε πρόσφατα πόσο κόστισε το κινητό από OnePlus και πόσο η αποσστολή μέσω mailbox.de;
Link to comment
Share on other sites

Όσοι το αγοράσατε πρόσφατα πόσο κόστισε το κινητό από OnePlus και πόσο η αποσστολή μέσω mailbox.de;

 

Περίπου στα 343 € θα σου βγει με express από oneplus στο mailboxde και απο ΄κει με ups στην Ελλάδα ( Αθήνα).

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φαντάζομαι πως εννοείς για το 1+1. Γιατί η CM προφανώς θα βγάλει lollipop αλλά τα έσπασε με τους δικούς μας και την 5.0 θα την βγάλουν οι ίδιοι για το 1+1. Ο Θεός βοηθός....

 

Τελικά τι ισχύει? αυτό που λες ή αυτό που αναφέρεται στο post Steve Kondik on India, Micromax, and OnePlus

Edited by johnnie_
Sent it From outer Space.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...