Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημερα..περιμενοντας και εγω με ανυπομονησια να παραλαβω το κινητο την τριτη 13/01 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!! διαβασα στο net για το προβλημα με την "κιτρινιλα" στο τελος της οθονης...ειναι τοσο ενοχλητικο οσο λενε???διορθωνεται???(συμφωνα με καποιους ιδιοκτητες δεν το αλλαζει η OPO γιατι δεν το θεωρει προβλημα).
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλημερα..περιμενοντας και εγω με ανυπομονησια να παραλαβω το κινητο την τριτη 13/01 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!! διαβασα στο net για το προβλημα με την "κιτρινιλα" στο τελος της οθονης...ειναι τοσο ενοχλητικο οσο λενε???διορθωνεται???(συμφωνα με καποιους ιδιοκτητες δεν το αλλαζει η OPO γιατι δεν το θεωρει προβλημα).

 

Καλημέρα. Μετά από δύο συσκευές που έχουν περάσει από τα χέρια μου μπορώ να σου πω ότι καλά κάνει και δεν το θεωρεί πρόβλημα. Και οι δυο δικές μου είχαν το πρόβλημα με την κιτρινίλα, όμως σιγά σιγά με τον καιρό εξαφανίστηκε. Δεν υπάρχει κανένας λόγος να ανησυχείς. Έτσι κι αλλιώς όπως έχουν πει και πιο πάνω, το βλέπεις μόνο σε λευκό φόντο και αν δεν το έψαχνες να το δεις, μάλλον δεν θα το παρατηρούσες.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μετά από δύο συσκευές που έχουν περάσει από τα χέρια μου μπορώ να σου πω ότι καλά κάνει και δεν το θεωρεί πρόβλημα. Και οι δυο δικές μου είχαν το πρόβλημα με την κιτρινίλα, όμως σιγά σιγά με τον καιρό εξαφανίστηκε. Δεν υπάρχει κανένας λόγος να ανησυχείς. Έτσι κι αλλιώς όπως έχουν πει και πιο πάνω, το βλέπεις μόνο σε λευκό φόντο και αν δεν το έψαχνες να το δεις, μάλλον δεν θα το παρατηρούσες.

 

 

ψαχνωντας λιγο στο φορουμ λενε κατι για ταινιες και κολλες και κατι τετοια δεν ξερω αν ισχυει...επελεξα την συσκευη αντι του lg g3 32gb ελπιζω να εκανα την καλυτερη επιλογη...(ασε που εχω και 2 ξαδερφια που με περνουν τηλεφωνο καθε λιγο και λιγακι να δουν αν ηρθε γιατι θελουν να το τσεκαρουν μηπως το παρουν...):lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εγώ έκανα παραγγελία 18/12 από oneplus με express και έφτασε mailbox 29/12, 30/12 το έστειλαν με UPS και παρέλαβα 7/1. Σύνολο μου πήγε 345€.

Ξενέρωσα λίγο με τόσο αργοπορία αλλά δεν πειράζει. Σήμερα έκατσα να το ανοίξω μέχρι στιγμής μου φαίνεται πολύ καλό και τελικά άξιζε την αναμονή.

Link to comment
Share on other sites

εμένα πάλι, έφτασε μέσα σε 2 μέρες mailboxde με standard.. έφυγε χθες με UPS και προγραμματισμένη παράδοση στις 19/1.. λογικό μου φαίνεται, εφόσον μένω σε νησί
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εγώ έκανα παραγγελία 18/12 από oneplus με express και έφτασε mailbox 29/12, 30/12 το έστειλαν με UPS και παρέλαβα 7/1. Σύνολο μου πήγε 345€.

Ξενέρωσα λίγο με τόσο αργοπορία αλλά δεν πειράζει. Σήμερα έκατσα να το ανοίξω μέχρι στιγμής μου φαίνεται πολύ καλό και τελικά άξιζε την αναμονή.

 

Παραγγελία 17/12 χωρίς πρόσκληση και ήρθε την Πέμπτη! ΞΕΝΕΡΩΣΑ τόσο που το έδωσα σήμερα χωρίς καν να το ανοίξω!

Μου αρέσει που παραγγέλνουμε και από Ευρώπη ...

 

----- προσθήκη μηνύματος 104 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μετά από τόσο ταλαιπωρία και να μην το χαρείς... Ξέρω ότι ξενέρωσες λόγω αργοπορίας, αλλά κρίμα ρε γμτ!;)

Εφυγε ήδη φίλε! Το περίμενα για Πρωτοχρονιάτικο δωρο ... το μόνο που μου έμεινε είναι ότι δεν το είδα τελικά να το δω πως είναι.... το έδωσα σφραγισμένο κατευθείαν!

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Κι έγω μια από τα ίδια φίλε. Το περιμένω-περιμενω και πουθενά στον ορίζοντα :) ούτε από την Αμερική να ερχόταν. Ξενέρωσα πολύ άσχημα.
Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLBC-5JEM-UU7C-FVSU

Οποιος ενδιαφέρεται για αγορά παίδες.

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!

Παιδια εχω καποια θεματα με το oneplus! Εδω και καιρο μου εχει εμφανισει καποια θέματα με τον ήχο! 1ο΄Ξαφνικα πολλες φορες αρχίζει και κανει ενα ηχο σαν κομπρεσερ,γκρρρρρ. Λύνεται μονο με επενακινηση! 2ο΄Τωρα τελευταια μου κανει συνεχεια αυτο το κολπο, ενω ειναι κανονικα τερμα η ενταση του ηχου του τηλεφώνου πολλες ενω με καλουνε δεν ακούγεται τίποτα!!!! Δοκιμάζω την ένταση και ενω δείχνει ότι ειναι τερμα η μπλε μπαρα δεν ακουγεται το χαρακτηριστικο μπιπ! Και αυτο λύνεται μο΄νο με επανεκινηση! 3ο΄ Χθες παρατηρησα οτι ενω φόρτιζε ζεσταινοταν πολυ καθ όλη την διαρκεια της φορτισης! Οταν φορτισε και το αποσυνδεσα απο τον φορτιστη το αφησα και το ξαναπιανω μετα απο καμια ωρα! Ηταν ακομα αρκετα ζεστο σε ολη την επιφανεια της οθόνης και κυριως στο σημειο της καμερας και η μπαταρια ειχε παει στο 75% και επεφτε συνέχεια!!!! Να πω οτι ολες οι εφαρμογες ηταν κλειστες και γενικα δεν το εχω υπεφοτωσει,συνολικα 4-5GB μονο! Μετα απο μια επανεκινηση έφτιαξε! Χρησιμοποιω κανονικα τον αυθεντικο αξεσουαρ και ειναι αγορασμενο κανονικα απο OnePlus με invite πριν 2-3 μηνες! Δεν εχω κανει ουτε root ουτε εχω πεοραξει κατι! Εκτος επαναφορα εργοστασιακων τι αλλο μπορω να κανω??? Να το στειλω πισω ή μπορω να γλυτωσω την ταλαιπωρια????

Link to comment
Share on other sites

ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!

Παιδια εχω καποια θεματα με το oneplus! Εδω και καιρο μου εχει εμφανισει καποια θέματα με τον ήχο! 1ο΄Ξαφνικα πολλες φορες αρχίζει και κανει ενα ηχο σαν κομπρεσερ,γκρρρρρ. Λύνεται μονο με επενακινηση! 2ο΄Τωρα τελευταια μου κανει συνεχεια αυτο το κολπο, ενω ειναι κανονικα τερμα η ενταση του ηχου του τηλεφώνου πολλες ενω με καλουνε δεν ακούγεται τίποτα!!!! Δοκιμάζω την ένταση και ενω δείχνει ότι ειναι τερμα η μπλε μπαρα δεν ακουγεται το χαρακτηριστικο μπιπ! Και αυτο λύνεται μο΄νο με επανεκινηση! 3ο΄ Χθες παρατηρησα οτι ενω φόρτιζε ζεσταινοταν πολυ καθ όλη την διαρκεια της φορτισης! Οταν φορτισε και το αποσυνδεσα απο τον φορτιστη το αφησα και το ξαναπιανω μετα απο καμια ωρα! Ηταν ακομα αρκετα ζεστο σε ολη την επιφανεια της οθόνης και κυριως στο σημειο της καμερας και η μπαταρια ειχε παει στο 75% και επεφτε συνέχεια!!!! Να πω οτι ολες οι εφαρμογες ηταν κλειστες και γενικα δεν το εχω υπεφοτωσει,συνολικα 4-5GB μονο! Μετα απο μια επανεκινηση έφτιαξε! Χρησιμοποιω κανονικα τον αυθεντικο αξεσουαρ και ειναι αγορασμενο κανονικα απο OnePlus με invite πριν 2-3 μηνες! Δεν εχω κανει ουτε root ουτε εχω πεοραξει κατι! Εκτος επαναφορα εργοστασιακων τι αλλο μπορω να κανω??? Να το στειλω πισω ή μπορω να γλυτωσω την ταλαιπωρια????

 

Νομίζω πως η επαναφορά ή βάζοντας το τηλέφωνο σε recovery mode κάνοντας ,Wipe data/factory reset,Wipe Cache και Wipe Media, είναι μονόδρομος.Τουλάχιστον προσωπικά εγώ αυτό θα έκανα για να διαπιστώσω αν τελικά είναι θέμα software ή hardware πριν το στείλω στην OnePlus.Θα σε πρότεινα να πάρεις προτού κάνεις όλα αυτά ένα back up

Link to comment
Share on other sites

Εχω μια πρόσκληση που έδωσα και δεν χρησιμοποιήθηκε τελικά. Λήγει σε μερικές ώρες. Αν τον ενδιαφέρει πραγματικά κάποιον για άμεση αγορά ας μου στείλει PM

 

Edit - Δώθηκε

Edited by vprasinos
Link to comment
Share on other sites

Είναι κάποιος που επέλεξε το τσέχικο ταχυδρομείο? Aν ναι πόσο του πήρε περίπου να φτάσει από την στιγμή που το έστειλε το mailboxde? Edited by stratospeed
Link to comment
Share on other sites

Είναι κάποιος που επέλεξε το τσέχικο ταχυδρομείο? Aν ναι πόσο του πήρε περίπου να φτάσει από την στιγμή που το έστειλε το mailboxde?

 

Γεια σου φιλε μου

ειναι θεμα τυχης

το δικο μου το στειλαν με DHL και απο τις 30/12 ακομη δεν εφτασε γμτ.. :(

Λογω εορτων γινοτανε χαμος μαλλον

το πρωτο που ειχα παρει μου ηρθε σε 4 μερες απο Γερμανια

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Μολις ειδα οτι εχω τρεις προσκλησεις γαι 64αρι που δυστυχως ληγουν σε 14 ωρες

οσοι θελουν ας μου στειλουν μηνυμα.

 

Υ.Γ Πως τις κανουμε share?

Edited by GreekNick7
Link to comment
Share on other sites

Μολις ειδα οτι εχω τρεις προσκλησεις γαι 64αρι που δυστυχως ληγουν σε 14 ωρες

οσοι θελουν ας μου στειλουν μηνυμα.

 

Υ.Γ Πως τις κανουμε share?

 

Τις στέλνεις είτε στο inbox είτε στο mail του ενδιαφερόμενου αν κατάλαβα καλά.Αν θέλεις μπορείς να τις βάλεις και χύμα,οπότε όποιος πρόλαβε,πρόλαβε!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,πόσο περίπου βγαίνει τελική τιμή,με μεταφορικά κ λοιπές χρεώσεις?(αν υπάρχουν).Λογικά το 64ρι,αφού πλέον 16ρι δεν παίζει
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...