Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

λογικά θα το έχω Πάτρα μεθαύριο;

http://i.imgur.com/B99I9La.png

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Συνήθως το παίρνεις τη μέρα που λένε.

 

Εμένα αλλάζει συνέχεια μεταξύ Παρασκευής και Δευτέρας.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

εχει παρει κανεις τα φθηνα ακουστικα της oneplus για να μας πει τη γνωμη του [OnePlus Silver Bullet Earphones]

 

Kαι γω τα έχω. Από ήχο δεν έχω ιδιαίτερες απαιτήσεις, καλά μου ακούγονται. Είναι και όμορφα :)

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια να κανω μια ερωτηση...εκανα παραγγελια απο 22/12 σημερα λεει πως επιτελους εφτασε γερμανια θα πρεπει να μου ειχε ερθει ηδη ενημερωση απο το mailboxde η αργουν λιγο???ευχαριστω εκ των προτερων.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια να κανω μια ερωτηση...εκανα παραγγελια απο 22/12 σημερα λεει πως επιτελους εφτασε γερμανια θα πρεπει να μου ειχε ερθει ηδη ενημερωση απο το mailboxde η αργουν λιγο???ευχαριστω εκ των προτερων.

 

λογικα περιμενε αυριο να σου ερθει ενημερωση , συνηθως την επομενη ερχεται mail

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Η πηγή που το διάβασες αυτό?
Μεσα απο τα νεα της OnePlus One αλλα και Μεσα απο το site Cyanogen...

και ολα αυτα λογω μιας διαφωνιας και προχειρης αποφασης που πηρε η OnePlus για το Software που χρησιμοποιηθηκε για την αγορα της Ινδιας...

Η OnePlus τωρα εξελισει ενα δικο της software που το ονομαζει Alpha ,εχει βγει και beta εκδοση αλλα εχει πολλα προβληματα...Σε αναμονη λοιπον για να δουμε....:lol::lol:

http://www.engadget.com/2015/01/02/oneplus-one-android-lollipop-fork/

https://forums.oneplus.net/threads/rom-official-5-0-android-lollipop-alpha-preview-is-over.223252/

http://www.zdnet.com/article/lollipop-based-cyanogenmod-12-gets-built-in-root-management/

Edited by ioannis8828
Link to comment
Share on other sites

λογικά θα το έχω Πάτρα μεθαύριο;

 

http://i.imgur.com/B99I9La.png

 

 

Ίδια φουρνιά είμαστε. Ποτέ είχες κάνει την παραγγελία από την oppo;

Εμένα Αθήνα αλλάζει από Πέμπτη σε Παρασκευή και τούμπαλιν.

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Στην αναμονη και εγω για την παραλαβη του oneplus one αφου ειναι ηδη Γερμανια και τωρα περιμενω απο mailboxde για Ελλαδα.

Εχει κανεις να προτεινει απο καπου καμια καλη θηκη/ζελατινα που να εχει δοκιμασει?

Link to comment
Share on other sites

Στην αναμονη και εγω για την παραλαβη του oneplus one αφου ειναι ηδη Γερμανια και τωρα περιμενω απο mailboxde για Ελλαδα.

Εχει κανεις να προτεινει απο καπου καμια καλη θηκη/ζελατινα που να εχει δοκιμασει?

 

παιδια αγορασα το OPO από το επισημο site αλλα στο Shipping address εβαλα κατά λαθος mailbox.de k ενώ είναι mailboxde.com e.K.

TΩΡΑ ΤΙ ΚΑΝΩ??

Link to comment
Share on other sites

Έλαβα κι εγω προσκλήσεις οπότε όποιος θέλει pm για να του δώσω.

 

Να είστε σίγουροι ότι το θέλετε μην πάνε τσάμπα.(αν και πλέον υπάρχουν παρα πολλές)

 

 

παιδια αγορασα το OPO από το επισημο site αλλα στο Shipping address εβαλα κατά λαθος mailbox.de k ενώ είναι mailboxde.com e.K.

TΩΡΑ ΤΙ ΚΑΝΩ??

 

 

Εφόσον η διεύθυνση (αριθμος-δρομος) και το ID σου είναι οκ δεν νομίζω να έχεις θέμα....

Link to comment
Share on other sites

Στην αναμονη και εγω για την παραλαβη του oneplus one αφου ειναι ηδη Γερμανια και τωρα περιμενω απο mailboxde για Ελλαδα.

Εχει κανεις να προτεινει απο καπου καμια καλη θηκη/ζελατινα που να εχει δοκιμασει?

 

Θηκη diztronic είναι κορυφαία.. Και προστατευτικο οθόνης Tempered glass από nillkin

Link to comment
Share on other sites

Ίδια φουρνιά είμαστε. Ποτέ είχες κάνει την παραγγελία από την oppo;

Εμένα Αθήνα αλλάζει από Πέμπτη σε Παρασκευή και τούμπαλιν.

Την Δευτέρα πριν την πρωτοχρονιά.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Μια πρόσκληση για καμιά 12 ώρες ακόμα GLX3-JAMM-CMZQ-BHSR

για όποιον την χρειάζεται!!!

JIAYU S3 Advanced

LG Optimus G E975

Samsung GT-I9000 Galaxy S

"ΓΙΩΡΓΟΣ"

Link to comment
Share on other sites

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Νέες προσκλήσεις διαθέσιμες. PM για να πάρετε..

 

Ευχαριστώ πολύ το μέλος vprasinos για την πρόσκληση που μου έστειλε. Χαίρομαι πολύ που, όπως τέλη Σεπτέμβρη είχα δώσει μια πρόσκληση σε συμφορουμίτη, έτσι βλέπω και δίνονται τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παρελαβα το τηλεφωνο τον Νοεμβρη (υστερα απο ευγενικη παραχωρηση προσκλησης απο τον κο Δροσο) αλλα προσκληση δεν μου εχει ελθει ακομη. Ειναι φυσιολογικο;

 

Βασιλης

Link to comment
Share on other sites

Πέρασαν...panasonic g500,sony z1,motorola startac,ericsson 768,nokia 3210,sony z5,siemens sl45i,sonyericsson t68i,nokia 7210,panasonic gd87,sonyericsson p800,orange spv,nokia 6600,qtek 8080,sonyericsson t610,samsung sgh-i530,qtek 8010,qtek s100,treo 650,motorola mpx220,nokia n70,qtek 8310,qtek s200,ubiquio 401,htc TyTN, htc p3300, apple iphone 2G, iphone 3G, iphone 3GS, iphone 4, Motorola Droid Razr, HTC One X, Samsung S3, S4, Sony Z1, 1+1, Note4 ...... :p
Link to comment
Share on other sites

Εγω παρελαβα το τηλεφωνο τον Νοεμβρη (υστερα απο ευγενικη παραχωρηση προσκλησης απο τον κο Δροσο) αλλα προσκληση δεν μου εχει ελθει ακομη. Ειναι φυσιολογικο;

 

Βασιλης

 

Εεε και εγω παρελαβα αρχες αρχες Δεκεμβρη και τωρα ηρθαν. Δεν ειναι και κακο αλλωστε, μπας και πιασουν τοπο.

Host

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...