Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εξαιρετικο value το κινητο και φοβερες επιδόσεις, αλλα ρε παιδια δεν θα αντεχα να το περιμενω 1+ μήνα.Ουτε χρυσάφι να ηταν...

Εδω ηδη το περιμένω 7 μερες και στραβώνω.Πολύ hype ...

Link to comment
Share on other sites

φίλε γιωργο μπορείς να μου πεις λίγο με ποιο τρόπο συμπλήρωσες τα στοιχεία σου έτσι ώστε να πάει στο mailboxde, είναι όπως το png που ανέβασε ένας φίλος λίγο πιο πάνω? Είναι το μόνο σημείο που με κάνει να κολλάω και να έχω τις επιφυλάξεις μου! Κατά τ'αλλα μπορώ πλέον εύκολα να συνεχίσω την παραγγελία και λογικό ήταν να δοθεί μια παράταση ύστερα από αυτό το αλλαλουμ που συνέβη!

Μένω Γερμανία οπότε δεν μπορώ να σε βοηθήσω.

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο κανα 20λεπτο ταλαιπωριας καταφερα να παραγγειλω δυο κομματια...Ενω πληρωσα με paypal μου εβγαλε 2-3 εβδομαδες παραδοση αλλα αυτο που με τρομαζει ειναι πως παω στο λογαριασμο στο oneplus.net και στο my orders μου λεει πως δεν εχω κανει καμια παραγγελια....Ουτε pending payments....Η 700ρου στο paypal ειναι pending ομως και No shiping address provided....Για το θεμα paypal tweetαρε η oneplus πως θα λειθει το θεμα αλλα δεν ειναι περιεργο να μην εμφανιζει την παραγγελια στο account μου ??
The deadly glance of Condor
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο κανα 20λεπτο ταλαιπωριας καταφερα να παραγγειλω δυο κομματια...Ενω πληρωσα με paypal μου εβγαλε 2-3 εβδομαδες παραδοση αλλα αυτο που με τρομαζει ειναι πως παω στο λογαριασμο στο oneplus.net και στο my orders μου λεει πως δεν εχω κανει καμια παραγγελια....Ουτε pending payments....Η 700ρου στο paypal ειναι pending ομως και No shiping address provided....Για το θεμα paypal tweetαρε η oneplus πως θα λειθει το θεμα αλλα δεν ειναι περιεργο να μην εμφανιζει την παραγγελια στο account μου ??

 

Τα λεφτα θα τα τραβηξουν νομιζω οταν ειναι ετοιμη η παραγγελια για αποστολη γιατι ειχαν πει πως μπορεις για ενα διαστημα και αν δεν εχει φυγει η παραγγελια σου να κανεις ακυρωση.

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο κανα 20λεπτο ταλαιπωριας καταφερα να παραγγειλω δυο κομματια...Ενω πληρωσα με paypal μου εβγαλε 2-3 εβδομαδες παραδοση αλλα αυτο που με τρομαζει ειναι πως παω στο λογαριασμο στο oneplus.net και στο my orders μου λεει πως δεν εχω κανει καμια παραγγελια....Ουτε pending payments....Η 700ρου στο paypal ειναι pending ομως και No shiping address provided....Για το θεμα paypal tweetαρε η oneplus πως θα λειθει το θεμα αλλα δεν ειναι περιεργο να μην εμφανιζει την παραγγελια στο account μου ??

 

 

 

Rest assured that if your payment was captured your order has been placed. Your account page will be updated within 24h after pre-order.

 

Ενταξει βιαστηκα να ρωτησω δεν προσεξσα twitter.....

The deadly glance of Condor
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο κανα 20λεπτο ταλαιπωριας καταφερα να παραγγειλω δυο κομματια...Ενω πληρωσα με paypal μου εβγαλε 2-3 εβδομαδες παραδοση αλλα αυτο που με τρομαζει ειναι πως παω στο λογαριασμο στο oneplus.net και στο my orders μου λεει πως δεν εχω κανει καμια παραγγελια....Ουτε pending payments....Η 700ρου στο paypal ειναι pending ομως και No shiping address provided....Για το θεμα paypal tweetαρε η oneplus πως θα λειθει το θεμα αλλα δεν ειναι περιεργο να μην εμφανιζει την παραγγελια στο account μου ??

Η παραγγελία σύμφωνα με την oneplus θα εμφανιστεί εντός 24ώρου. Έγιναν πάρα πολλές παραγγελίες, σκέψου ότι στο πρώτο μισάωρο μόνο έκλεισαν 21000 παραγγελίες, οπότε φαντάσου τι έγινε μετά. Απλά χρειάζεται λίγος χρόνος για να επεξεργαστούν όλο αυτό τον όγκο.

Link to comment
Share on other sites

Δείτε και το παρακάτω, ίσως λύσει ορισμένες απορίες σε όσους πήραν μέρος στο σημερινό preorder.

 

For all of you who are trying to pre-order the One today, here's a quick FAQ we have put together with some of the most common questions we've seen on Social Media.

 

What do I do if two orders were placed and charged under my account while I only meant to place one?

Once orders are in your store account (within 24 hours from placing the order), you have the option to cancel any orders placed.

 

Why didn’t I receive an order confirmation email?

If you have yet to receive a confirmation email, don’t worry, you will receive it after pre-orders close.

 

Who is Ivan Taninvite?

Ivan is our test name. If this appeared during your order, rest assured that you were not shown incorrect information nor was your order placed twice. Your information was securely submitted with your order and you will receive a confirmation email very soon.

 

Why isn’t your page loading?

Sorry for the inconvenience. Our team is working hard to support all the traffic.

 

My payment went through on PayPal, but I did not receive any information in my OnePlus account?

Please rest assured that if your payment was submitted, your order has been placed successfully It take some time for the details to show up on your OnePlus account. Please check back in the upcoming hours and throughout the day.

 

Why does my PayPal transaction history states “no address provided”?

Your shipping address has been correctly stored in our database. Your order will be ship out to the correct address.

 

Can I change my shipping address?

Once the pre-order closes, you can change your shipping address – it has to be the same name and same country - in your store account up until we’re ready to ship.

 

Why does PayPal show my transaction as “Pending”?

This is normal. Your PayPal order will be "Pending" until your pre-order is ready to ship. Once your order shows up in your store account, you will be able to modify your address or cancel the order. Don't worry, we will let you know another email before your order ships!

 

EDIT:

To those who took time out of their busy Mondays to pre-order the One, we thank you for your patience and support.

 

For those unable to order due to site problems, time constraints or just frustration, we're very sorry and will open another pre-order soon.

 

We're reviewing and analyzing how to avoid these issues for next time. We'll post a report and more details on the next pre-order tomorrow.

 

Τα ευχάριστα νέα για όσους έχουν ήδη το κινητό είναι ότι τα αξεσουάρ του preorder θα γίνουν διαθέσιμα στα κοντά μέσα στη σελίδα της OnePlus, ενώ για όσους δεν πρόλαβαν η δεν μπόρεσαν να παραγγείλουν σήμερα έρχεται νέο preorder. Θα υπάρξουν νεότερες ανακοινώσεις σχετικά. Τα βρήκα ψάχνοντας στο forum της εταιρίας.

Edited by morpheusgr
Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα ακόμα μόνο ένα mail έχει σταλεί από oneplus για επιβεβαίωση της παραγγελίας και ένα από paypal. Όπως τα λέει και ο Netjammer ισχύουν γενικά για πολλούς, αν όχι όλους μας από ότι διαβάζω. Πάντως στο mail από oneplus λέει ότι μέσα σε 24 ώρες θα εμφανιστεί και στο account η παραγγελία. Αναμένουμε ...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και χρόνια πολλά.

Δυστυχώς για εμένα δεν κατάφερα να ολοκληρώσω την παραγγελία μου στο pre-order χθες, μιας που την πρώτη ώρα δεν ήταν εφικτό απο το αύστημα τους και μετά έπρεπε να πάω για δουλειά.

Αν κάποιο μέλος έχει κάποια πρόσκληση μπας και κάνω και εγώ προκοπή :p θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρα.

Edited by packageme77
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους κ χρόνια πολλά,

δυστυχώς κ εγώ δεν μπόρεσα να ολοκληρώσω την παραγγελία στο preorder οπότε

εαν σε κάποιο απο τα μέλη του περισσεύει μια πρόσκληση θα την δεχόμουνα με πολύ μεγάλη χαρά

 

κ φυσικά με την υποχρέωση όταν θα πάρω τις δικές μου προσκλήσεις να του την επιστρέψω.

 

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων..

Link to comment
Share on other sites

Εχει αναφερει καθολου η εταιρεια αν εχει καποιο πλανο να περασει εξολοκληρου σε (προ)παραγγελιες και να σταματησει τις προσκλησεις?
85.....ochocinco
Link to comment
Share on other sites

Εχει αναφερει καθολου η εταιρεια αν εχει καποιο πλανο να περασει εξολοκληρου σε (προ)παραγγελιες και να σταματησει τις προσκλησεις?

 

Δεν έχει ανακοινώσει κάτι για την ώρα πέρα από το ότι θα ακολουθήσει και άλλο preorder στα κοντά. Όπως το βλέπω αν ξεκινήσει να πουλάει κανονικά θα το κάνει με την κυκλοφορία του Two.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ακόμη να μου ερθει δεύτερο μύνημα από την oneplus για την αγορά (Περισσότερο απο 24ωρες). Έχει ερθει σε κανέναν άλλο ή ακόμη ; Edited by Rodolfos
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Περιμένω αύριο το κινητό και μόλις παρήγγειλα από e-bay τα ακουστικά του Samsung Galaxy S5. Ξέρουμε αν λειτουργούν ΟΚ με το OnePlus One;
Link to comment
Share on other sites

γεια σας,

θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος τρόπος να λειτουργήσει ο ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ κλήσης από ενσύρματα ακουστικά.

έχω πάρει πολλά και κανένα δεν λειτουργεί!

υπάρχει κάποιο κόλπο - ρύθμιση ή λειτουργεία για να δουλέψει????

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ακόμη να μου ερθει δεύτερο μύνημα από την oneplus για την αγορά (Περισσότερο απο 24ωρες). Έχει ερθει σε κανέναν άλλο ή ακόμη ;

 

Μου έστειλαν mail σήμερα κατά τις 5.30 ότι έχει μπει σε σειρά προτεραιότητας και ότι μπορώ να βλέπω την εξέλιξη από το store account! Κάτι που είχα δει ήδη από χθες δηλαδή... Το καλό είναι ότι πλέον γράφει "estimated delivery time 3-4 weeks" :)

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Μου έστειλαν mail σήμερα κατά τις 5.30 ότι έχει μπει σε σειρά προτεραιότητας και ότι μπορώ να βλέπω την εξέλιξη από το store account! Κάτι που είχα δει ήδη από χθες δηλαδή... Το καλό είναι ότι πλέον γράφει "estimated delivery time 3-4 weeks" :)

 

Και εμένα το ίδιο!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχω το κινητό εδώ και 3 εβδομάδες στα χέρια μου αλλα δεν μου έχουν έρθει ακόμα τα 2 invite Που μου αναλογούν ξέρει κανείς τι παίζει?
Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχω το κινητό εδώ και 3 εβδομάδες στα χέρια μου αλλα δεν μου έχουν έρθει ακόμα τα 2 invite Που μου αναλογούν ξέρει κανείς τι παίζει?

 

Συνήθως στον μήνα τα δίνουν και μπορεί και λίγο παραπάνω και είναι 3 invites..

OnePlus One

Xperia Mini Pro 2.3.4 rooted.. :)

LG ARENA KM900 V10F_00 (By Vaggos)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια απορία!! Θέλω να κάνω (κάποιες φορές αν γίνεται) live streaming για να βλέπω αγώνες. Υπάρχει τρόπος;;; Μπορώ ακίνδυνα να εγκαταστήσω το plugin του Adobe flash player χωρίς να υπάρχει περίπτωση να " μπλοκάρω " το σύστημα γιατί από ότι ξέρω η συσκευή μας υποστηρίζει το πρωτόκολλο html???
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...