Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι το θυμαμαι αυτο. Μαλιστα ειχαν πει οτι θα στειλουν ακριβεις οδηγιες πως θα αλλαχτει γιατι συνηθως αφηνε κενα.

Host

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Official θήκη oneplus white στο δεύτερο βάλε βγάλε ραγισαν οι 2γωνιες πανω αριστερά και δεξια έλεος.... Έχει πάρει κανεις απο κάπου την γνησια (swap cover)πλάτη πχ την άσπρη??θελω να αλλαξω την μαύρη που εχω

Μπορείς να πάρεις ένα πολύ καλό σκιν από την αξιόπιστη dbrand. Είναι εξαιρετική με μεγάλη ποικιλία.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου έσκασαν 3 invites . Αν κάποιος ενδιαφέρεται θα τα δώσω στους 3 πρώτους πού θα μου κάνουν pm με το email τους με εξαίρεσή τους :

beleaver

Gkanos

Οι οποίοι είναι οι τελευταίοι πού δήλωσαν ότι ψάχνουν invites . Δηλαδή μέχρι τις 21.00 σήμερα οι 3 πρώτοι πού θα κάνουν pm το email τους θα πάρουν τα invites εκτός αν μέχρι εκείνη την ώρα κάνουν pm τα 2 παιδιά πού έγραψα η ένας από τους 2. Στο τέλος όσα invites μείνουν θα δοθούν στον πρώτο Η τους πρώτους από τους υπόλοιπους πού θα κάνει-κάνουν pm.

Ελπίζω να έγινα κατανοητος.

Υ.Γ Υπενθυμίζω η ώρα πού θα δοθούν τα invite είναι 21.00 το βραδύ ώρα Ελλάδος.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κι εγώ είμαι έτοιμος να το χτυπήσω. Στις 17 Νοέμβρη και για πόση ώρα θα είναι ανοιχτές οι παραγγελίες;
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και για το bamboo back cover θέλει invite;

Προσπάθησα να προχωρήσω στην αγορά του από την επίσημη ιστοσελίδα της oneplus και μου βγάζει μήνυμα πως δεν έχω invite για την συγκεκριμένη αγορά!

Invite για το back cover, είναι σοβαροί;!

 

αστα να πανε...σκεφτομαι να παρω για αρχη ασπρο καπακι (εβαυ) γιατι το bamboo ειναι δυσευρετο

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Official θήκη oneplus white στο δεύτερο βάλε βγάλε ραγισαν οι 2γωνιες πανω αριστερά και δεξια έλεος.... Έχει πάρει κανεις απο κάπου την γνησια (swap cover)πλάτη πχ την άσπρη??θελω να αλλαξω την μαύρη που εχω

 

Το ράγισμα επηρεάζει το πως κάθεται στο κινητό, δεν 'κουμπώνει' πια, ή απλά είναι αισθητικό το πρόβλημα;

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Tα invites δόθηκαν στους : venividivici - vama - maximos. Αν κάποιος από τους 3 δεν παρέλαβε pm .

Καλορίζικα μάγκες...

Ευχαριστω κ ας μην προλαβα!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστουμε~!!
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον πρεπει να ξεκινησεις απο την πρωτη σελιδα του νηματος.Εχει οδηγους που θα σου λυσουν τις αποριες σου.
Το διαβασα και εξακολουθω να μη καταλαβαινω ποιος ο λογος των invites και ποια εταιρια το κατασκευαζει.

 

Επισης αν καταλαβα καλα αυτο με την Γερμανια, θα σου κοστισει επιπλεον 20-30 ευρω τα μεταφορικα. Αν παρουμε invite, τι μεταφορικα πληρωνουμε; Και ποσο κοστιζει το κινητο;

 

Συμφερει απο Γερμανια στα 299ευρω ή με invite;

Link to comment
Share on other sites

Το διαβασα και εξακολουθω να μη καταλαβαινω ποιος ο λογος των invites και ποια εταιρια το κατασκευαζει.

 

Επισης αν καταλαβα καλα αυτο με την Γερμανια, θα σου κοστισει επιπλεον 20-30 ευρω τα μεταφορικα. Αν παρουμε invite, τι μεταφορικα πληρωνουμε; Και ποσο κοστιζει το κινητο;

 

Συμφερει απο Γερμανια στα 299ευρω ή με invite;

 

Στο ίδιο πράγμα αναφέρεσαι, με πρόσκληση από Γερμανία το παίρνεις στα 299€. Το κινητό είναι της εταιρίας OnePlus, από αυτήν το αγοράζεις μόνο με πρόσκληση. Η τελική τιμή για Ελλάδα είναι 299€ η συσκευή συν ~10€ μεταφορικά από OnePlus για mailboxde, συν ~20€ μεταφορικά από mailboxde για Ελλάδα. Οι παραπάνω τιμές έχουν αναφερθεί πολλές φορές και υπάρχουν οδηγίες για την διαδικασία της αγοράς.

Edited by morpheusgr
Link to comment
Share on other sites

παιδια εσεις που θα τα αγορασετε θα παρετε με την σειρα σας καποια invites.

Αν σας περισευε ενα θα μου κανατε μεγαλη χαρη.

Και τα δικα μου θα τα δωσω στο φορουμ οπως εχω κανει και παλια.

 

χιλια ευχαριστω.

 

ΥΓ. @venividivici - vama - maximos καλοριζικα!

 

ΥΓ2 ildrosos bravissimo....

Edited by pik.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να πάρεις ένα πολύ καλό σκιν από την αξιόπιστη dbrand. Είναι εξαιρετική με μεγάλη ποικιλία.

 

 

Η Dbrand στέλνει Ελλάδα κατευθείαν από το site της;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ έχω ένα OnePlus στο καλάθι του λογαριασμού μου απλώς περιμένω να μπουν σε στοκ οι flip cover γιατί υπάρχει μόνο τα μαύρο χρώμα που δεν με ενδιαφέρει και μήπως πάρω και μάνα ακουστικό! Λέτε να περιμένω μέχρι τις 17 που θα είναι το preorder μήπως ξαναστοκαρουν ή τσάμπα περιμένω;;;;;
Link to comment
Share on other sites

Απο τη στιγμή που κάνεις claim την πρόσκληση έχεις 24 ώρες να ολοκληρώσεις την αγορά αλλιως την χάνεις οπότε δεν μπορείς να περιμένεις.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ έχω ένα OnePlus στο καλάθι του λογαριασμού μου απλώς περιμένω να μπουν σε στοκ οι flip cover γιατί υπάρχει μόνο τα μαύρο χρώμα που δεν με ενδιαφέρει και μήπως πάρω και μάνα ακουστικό! Λέτε να περιμένω μέχρι τις 17 που θα είναι το preorder μήπως ξαναστοκαρουν ή τσάμπα περιμένω;;;;;

 

για μενα παρε το γιατι στο τελος θα το χασεις...

εχεις 24 ωρες.

αλλιως περιμενε τις 17 και θα χασεις το invite.

 

υπαρχει και η αλλη λυση να δωσεις το invite :D :lol:

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Δλδ με 330 ευρω εχεις το 1+1, ενω με 360 μπορεις να εχεις το oppo 7a.. Δε ξερω.

 

Παντως το gsmarena λεει τα χειριστα για την ποιοτητα ηχου απο τα ακουστικα του 1+1.

 

Με το χερι στη καρδια πειτε. Εχει καλο ηχο ή οχι;

Link to comment
Share on other sites

Δλδ με 330 ευρω εχεις το 1+1, ενω με 360 μπορεις να εχεις το oppo 7a.. Δε ξερω.

 

Παντως το gsmarena λεει τα χειριστα για την ποιοτητα ηχου απο τα ακουστικα του 1+1.

 

Με το χερι στη καρδια πειτε. Εχει καλο ηχο ή οχι;

 

εγω δεν ειχα θεματα και φαντασου το ειχα στην πρωτη εκδοση...

μπορει και να ετυχε ομως.

 

Απο την αλλη ποση ωρα οθονη OST μπορει να πιασει το Find7a γιατι εγω οταν το ειχα δεν πηγαινε πανω απο 4 ωρες ποτε...

εδω με το 1+1 ειμαστε παντα πανω απο 5 με 6 και παμε ανετα 7 σε wifi

βεβαια το service της Oppo δεν το εχει κανεις...

αρα...ειναι τι θελεις βασικα...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθαν ξαφνικά άλλα 3 invites. Αν ενδιαφέρεται κανείς ακόμα ας μου στείλει ένα pm.

 

Καλημέρα!αν έχεις ένα διαθέσιμο θα το εκτιμούσα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το έχω κάνει εδώ και καιρό claim πάνω από μήνα καλό μου έχει μείνει το checkout! Για αυτό ρώτησα.....αξίζει η αναμονή για τα αξεσουάρ ή τσάμπα περιμένω και θα τελειωσουν κι αυτά που υπάρχουν???? Edited by vtag
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...