Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ευχαριστουμε πολυ lordelesar!

Μολις μου φτασουν αλλα invites με την σειρα μου θα τα δωσω στο φορουμ.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια μαζι με τα εξοδα του mailbox.de ποσο βγαινει το τηλεφωνο με invite?μιλαω για το 64 απο γερμανια.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

παιδια μαζι με τα εξοδα του mailbox.de ποσο βγαινει το τηλεφωνο με invite?μιλαω για το 64 απο γερμανια.

 

Έχει απαντηθεί στην προηγούμενη σελιδα χθες βράδυ. Μην ρωτάτε τα ίδια ξανά και ξανά χωρίς να διαβάζετε τις απαντήσεις μας.

Link to comment
Share on other sites

παιδια μαζι με τα εξοδα του mailbox.de ποσο βγαινει το τηλεφωνο με invite?μιλαω για το 64 απο γερμανια.

Συνολικό κόστος βγαίνει 330ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Απο τη στιγμή που κάνεις claim την πρόσκληση έχεις 24 ώρες να ολοκληρώσεις την αγορά αλλιως την χάνεις οπότε δεν μπορείς να περιμένεις.

 

24 ώρες έχεις για να το βάλεις στο καλάθι.

Μετά τουλάχιστον ένα μήνα μένει το opo στο καλάθι.

Edited by gtctsiamp
Link to comment
Share on other sites

Περιμένω 2 emails για ισάριθμα invites που μου έστειλαν. Τα δύο πρώτα ΡΜς θα τα τσιμπήσουν. :up:

 

Μιλάμε πάντα για το 64αρι sandstone black.

 

[uPDATE]

 

Mόλις τα έδωσα στους πρώτους φίλους georgkat και vprasinos.

 

Καλορίζικο παιδιά, μόλις το πάρετε.

Edited by nickvog

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω 2 emails για ισάριθμα invites που μου έστειλαν. Τα δύο πρώτα ΡΜς θα τα τσιμπήσουν. :up:

 

Μιλάμε πάντα για το 64αρι sandstone black.

 

[uPDATE]

 

Mόλις τα έδωσα στους πρώτους φίλους georgkat και vprasinos.

 

Καλορίζικο παιδιά, μόλις το πάρετε.

 

Ευχαριστώ πολύ τον nickvog!

Είναι το δεύτερο που παραγγέλνω από πρόσκληση μέσα απ το myphone.gr και να είστε σίγουροι ότι όλα τα invites που θα λάβω θα τα δώσω όλα εδώ! Επίσης να αναφέρω κάτι κατά την 2η παραγγελία μου.

 

Τα μεταφορικά standard άλλαξαν από 10.99€ την πρώτη φορά σε 19.99€. Αυτό λογικά θα ισχύει για όλες τις παραγγελίες από εδώ και πέρα. Αν κάποιος έχει δει κάτι διαφορετικό ας μας το πεί.

 

Επίσης στο paypal η χρέωση δεν έγινε από ONEPLUS TECH LIMITED όπως στην προηγούμενη παραγγελία (17/10) αλλά από DA SHENG INTERNATIONAL TRADE CO., LIMITED!! Τι να σημαίνει άραγε αυτό???:blink:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γειά σας, και εγω ψαχνω για invite αν υπαρξει καποιο διαθεσιμο.

 

Μαζι με το κινητό μπορείς να αγοράσεις και αξεσουάρ;

Edited by leoim
Link to comment
Share on other sites

Κιεγώ το ίδιο έψαχνα να αγοράσω ακουστικά αλλά και τα JBL και τα SILVER BULLET είναι μη διαθέσιμα αυτή τη στιγμή. Μπορείς όμως να αγοράσεις original χρωματιστά covers ή το bamboo back cover.

 

Προσωπικά δεν θα επέλεγα τίποτα από όλα αυτά αυτή τη στιγμή (μόνο τα silver bullet αν ήταν διαθέσιμα) καθότι οι diztronic/pelosi/tudia είναι ανώτερες θήκες και το bamboo cover πρέπει να ξεκολήσεις το παλιό για να το βάλεις. Και επίσης για το bamboo έχουν ακουστεί διάφορα για την ποιότητά του και το κατα πόσο είναι ανθεκτικό

Link to comment
Share on other sites

Κιεγώ το ίδιο έψαχνα να αγοράσω ακουστικά αλλά και τα JBL και τα SILVER BULLET είναι μη διαθέσιμα αυτή τη στιγμή. Μπορείς όμως να αγοράσεις original χρωματιστά covers ή το bamboo back cover.

 

Προσωπικά δεν θα επέλεγα τίποτα από όλα αυτά αυτή τη στιγμή (μόνο τα silver bullet αν ήταν διαθέσιμα) καθότι οι diztronic/pelosi/tudia είναι ανώτερες θήκες και το bamboo cover πρέπει να ξεκολήσεις το παλιό για να το βάλεις. Και επίσης για το bamboo έχουν ακουστεί διάφορα για την ποιότητά του και το κατα πόσο είναι ανθεκτικό

 

 

Σε απάντηση για τα αξεσουαρ βρήκα αυτό το σιτε http://oneplus.eu/ αλλα το έχει δει κανείς αλλος φαινεται να εχει και κινητα και αξεσουαρ αλλα δεν ξερω τι παιζει.

Link to comment
Share on other sites

12 μηνες εγγυηση λεει οποτε μαλλον απο κινα θα ερχονται.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

12 μηνες εγγυηση λεει οποτε μαλλον απο κινα θα ερχονται.

 

Ναι ειδα τον κωδικο στο hotline απο Κινα ειναι, αλλα μας δινει μια ιδέα εμάς που δεν έχουμε πρόσβαση στα αξεσουάρ και στα διάφορα άλλα.

 

Πάντως για όσους είναι ανυπόμονοι γράφει για αποθήκες σε Ευρώπη και ειδικά στην Ιταλία.

 

¨Εγώ πάντως προτιμάω να περιμένω κανά invite ή το order στις 17 γιατί πιστεύω ότι είναι καλύτερα το international εκδοση

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειδα τον κωδικο στο hotline απο Κινα ειναι, αλλα μας δινει μια ιδέα εμάς που δεν έχουμε πρόσβαση στα αξεσουάρ και στα διάφορα άλλα.

 

Πάντως για όσους είναι ανυπόμονοι γράφει για αποθήκες σε Ευρώπη και ειδικά στην Ιταλία.

 

¨Εγώ πάντως προτιμάω να περιμένω κανά invite ή το order στις 17 γιατί πιστεύω ότι είναι καλύτερα το international εκδοση

 

Οι τιμες σε αυτή τη σελιδα είναι παραφουσκωμένες. Καλυτερα υπομονή και αγορά απο OnePlus. Αν αγοράσεις από το preorder και ενδιαφερεσαι ενημέρωσε με να μου βάλεις μερικά αξεσουάρ στην παραγγελία και μοιραζομαστε τα μεταφορικά.

Link to comment
Share on other sites

εκει που εψαχνα εγω invite και τελικα βρηκα σημερα το πρωι,ενας φιλος μου ,μου εδωσε ενα αλλο.

 

ο Πρωτος με ΠΜ το εχει παρει.

:D

edit. μαλλον την πηρε ο morpheusgr ;)

αρκει να επιβεβαιωσει οτι την πηρε

 

επισης ενα περιεργο ενω το πρωι μου εγραφε αμεσως pending shipment τωρα περασαμε στο PROCESSING

δηλαδη ετοιμαζονται να το στειλουν;

Ποιος ξερει.

Edited by pik.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ pik. για την πρόσκληση, θα την κάνω claim σήμερα λίγο αργότερα γιατί είμαι εξω αυτή τη στιγμή.
Link to comment
Share on other sites

Δλδ με 330 ευρω εχεις το 1+1, ενω με 360 μπορεις να εχεις το oppo 7a.. Δε ξερω.

 

Παντως το gsmarena λεει τα χειριστα για την ποιοτητα ηχου απο τα ακουστικα του 1+1.

 

Με το χερι στη καρδια πειτε. Εχει καλο ηχο ή οχι;

Το oppo απο που μπορείς να το εχεις 360??

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα,περιμενω κ γω invite αλλα τπτ,εχω ξαναδωσει προσκληση στο φορουμ.μηπως υπαρχει καμια προσκληση κ γω με την σειρα μου θα τις ξαναδωσω,ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Το ξαναπουλησες geo ;;

 

καλησπερα νικο..αστα,περιμενω προσκλησεις αλλα τπτ ακομη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλησπερα στην παρεα,περιμενω κ γω invite αλλα τπτ,εχω ξαναδωσει προσκληση στο φορουμ.μηπως υπαρχει καμια προσκληση κ γω με την σειρα μου θα τις ξαναδωσω,ευχαριστω!

 

να ευχαριστησω το μελος "teo1234" για την προσκληση.

Edited by geo35
Link to comment
Share on other sites

θελω να παραγγειλω κ την θηκουλα diztronic,γνωριζετε εαν βαλω και το screen protector (οχι τζαμι) θα το σηκωνει στις γωνιες? Edited by geo35
Link to comment
Share on other sites

Καποιος αλλος να πει την γνωμη για την ποιοτητα ηχοφ απο τα ακουστικα;

Ο ήχος είναι καταπληκτικός καλύτερος από iphone, Galaxy S3-S5, HTC-ONE-X

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...