Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδες πουλαω το oneplus το δικο μου!16αρι λευκο ουτε 2 μηνες δεν το χω αγρατζουνιστο!Θα προτιμηθει καποιος απο Πατρα αν υπαρξει.Θα μπει και αγγελια απλα ενημερωνω μη θελει κανεις.

 

Ρε απάλευτε! Πας για Nexus?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε απάλευτε! Πας για Nexus?

 

χαχα οχι ρε!Ακομα θα μεινω με oneplus ,απλα θελω να παρω το 64αρι!

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αρχηγέ, θα καείς στο ζέσταμα...

Τον "οδηγό παραγγελίας", τον έχεις δει, γιατί ακριβώς ρωτάς ενα-ενα τα βήματα?

Υπάρχει κάτι ΜΗ κατανοητό? Πες μας να το διευκρινήσουμε για ΟΛΟΥΣ!

 

ειρωνια βλεπω....

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια διαθέσιμη πρόσκληση, προλάβετε :)

h**ps://account.oneplus.net/invite/claim/ETNM-SVME-RIGS-YTQ6

No matter where you go, there you are!

https://www.facebook.com/net314 - http://freedrone.gr

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το πανέμορφο κόκκινο καλώδιο φόρτισης μας άφησε νωρίς δίχως λόγο.. Επειδή κάτι είχα διαβάσει για τη φόρτιση ότι με άλλο καλώδιο δε κανει που θα βρω παρόμοιο; τώρα να μπλεξω με εγγύηση λέτε ειναι χάσιμο χρόνου;

 

Εγώ ακόμη δεν εχω ανοίξει το φορτιστή του, ούτε χρησιμοποίησα το καλώδιό του :Ρ Το έβαλα στου gpad που εχω μόνιμα στην πρίζα με output 1.8A Φορτίζει σε μιαμισι ώρα από 10%, μια χαρα. Αντίθετα, με φορτιστή nexus 4 που πήρα μαζί μου οταν πήγα Αγγλία (ξέμεινε στον αδελφό μου επειδή του έστειλαν από κει το nexus, με output 1.2A) έκανε 5 ώρες! Με τον δικό του σε πόσο χρόνο φορτίζει, το έχει κανείς υπόψη;

Edited by il_tifosi

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

To output έχει να κάνει μόνο με το χρόνο φόρτισης ή σε παρατεταμένη χρήση κάνει κακό στην μπαταρία;
Evolution is the solution... :D
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε invite και δεν την έχω κάνει claim ακόμα για ένα 64GB Sandstone Black. Επειδή δεν είναι στα άμεσα σχέδιά μου να το πάρω αν θέλει κανείς ας στείλει πμ. Απλώς θα πρέπει να μου πει αν πρέπει να την κάνω claim και μετά να του την στείλω ή μπορώ να την στείλω και έτσι.

 

First come first serve!!!!

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

 

εντωμεταξυ τωρα παρατηρησα οτι ειναι 80cm.το original sto κουτι ειναι πολυ μικροτερο.δικαιολογει μαλλον την ακριβοτερη τιμη του απο παρομοια ειδη

NOKIA 3110-6210-3310-8310, Motorola V620-L6, Panasonic X70, Samsung D900-U600-U800-S5230 Star- S5830 Ace, Oneplus One!
Link to comment
Share on other sites

εχω παραλαβει εδω και κανενα μηνα το ΟΡΟ...αλλα ακομα τπτ με τις προσκλησεις....τι παιζει?αλλοι που δε το εχουν παραλαβει ακομα εχουν!
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε 24ωρο invite, στείλτε μου πμ το mail σας να τη δώσω για να το αγοράσετε και όχι να τη πουλήσετε.

Αν δεν υπάρξει ενδιαφέρον αύριο πρωί θα τη βάλω στο site της oneplus.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω διαθέσιμη μια πρόσκληση για 64αρι sandstone με 5 μέρες περιθώριο. Το πρώτο pm την παίρνει!

 

Edit: η πρόσκληση έχει δεσμευθεί.

Edited by cirith
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοηθειαα! Εκει που επαιζα ενα παιχνιδι ξαφνικα το κινητο κολλησε και δεν ανταποκρινεται καθολου , δεν ξερω τι να κανω! Οποιος μπορει ας βοηθησει

Ενταξει λυθηκε! Με κρατημα 10sec power button κανει reboot

Edited by jasonzacha
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Μια ακόμα πρόσκληση.Όποιος θέλει ας μου στείλει pm

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Τωρα, τι να πεις????

 

 

"Βλέπουμε λοιπόν καθαρά ότι το γνήσιο μπορούμε να το αποκτήσουμε 100 ευρώ φθηνότερα από ότι μπορούμε να αποκτήσουμε την φθηνότερη κινέζικη απομίμηση ΑΡΚΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ . Δηλ. αν εγώ θέλω να αγοράσω το συγκεκριμένο τηλ, θα πρέπει να σκάσω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ 370 ευρώ για την απομίμηση. Αν κάποιος σας έλεγε λοιπόν ότι με 370 ευρώ (στα ίδια λεφτά δηλ), σας δίνει το γνήσιο, τι θα κάνατε?? ΘΑ ΤΟΥ ΛΕΓΑΤΕ ΟΧΙ?? ΕΓΩ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΑΠΟΜΙΜΗΣΗ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΦΤΑ?? Τα γράφω όλα αυτά για κάτι παιδάκια που νομίζουνε ότι θα γίνουν μάγκες με ξένα @@.

 

Η πρόσκληση πωλείται άμεσα 100 ευρώ σε όποιον κάνει κατάθεση μέχρι Τετάρτη πρωί ----- και μπαίνει σε δημοπρασία από αυτή τη στιγμή με τιμή εκκίνησης 50 ευρώ και όσο πάει μέχρι το πρωί. Ευχαριστώ

 

Για άμεση απάντηση liakourh@gmail.com

Ημερομηνία: σήμερα, 08:28

Κατάσταση: Νέο"

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

Παλικάρι μου δεν θα τα γλυτωσεις αυτα με κανένα τροπο.Ειτε στειλεις τη πρόσκληση με email ειτε τη ποσταρεις εδώ.Δυστυχώς ο κόσμος δεν είναι ιδανικός και παντα θα υπαρχουν τέτοια.

Πάντως το συστημα προσκλήσεων έχει τρελαθει και μου στελνει συνέχεια (6 μέχρι τώρα)

 

 

Ασε που είναι στο κοσμο του ο τυπακος και δεν ξέρει καν που είναι η αγορά προσκλησεων (τιμή).

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν προσκλήσεις, οποιος ενδιαφέρεται κ γνωρίζει τον τροπο απόκτησης του μου στέλνει pm με το mail του. Κ φυσικά ελπίζω να μην πάνε προς πώληση αλλά προς άμεση παραγγελια
Link to comment
Share on other sites

Τωρα, τι να πεις????

 

 

"Βλέπουμε λοιπόν καθαρά ότι το γνήσιο μπορούμε να το αποκτήσουμε 100 ευρώ φθηνότερα από ότι μπορούμε να αποκτήσουμε την φθηνότερη κινέζικη απομίμηση ΑΡΚΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ . Δηλ. αν εγώ θέλω να αγοράσω το συγκεκριμένο τηλ, θα πρέπει να σκάσω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ 370 ευρώ για την απομίμηση. Αν κάποιος σας έλεγε λοιπόν ότι με 370 ευρώ (στα ίδια λεφτά δηλ), σας δίνει το γνήσιο, τι θα κάνατε?? ΘΑ ΤΟΥ ΛΕΓΑΤΕ ΟΧΙ?? ΕΓΩ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΑΠΟΜΙΜΗΣΗ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΦΤΑ?? Τα γράφω όλα αυτά για κάτι παιδάκια που νομίζουνε ότι θα γίνουν μάγκες με ξένα @@.

 

Η πρόσκληση πωλείται άμεσα 100 ευρώ σε όποιον κάνει κατάθεση μέχρι Τετάρτη πρωί ----- και μπαίνει σε δημοπρασία από αυτή τη στιγμή με τιμή εκκίνησης 50 ευρώ και όσο πάει μέχρι το πρωί. Ευχαριστώ

 

Για άμεση απάντηση liakourh@gmail.com

Ημερομηνία: σήμερα, 08:28

Κατάσταση: Νέο"

Δεν κατάλαβα καν τι γράφει

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Τωρα, τι να πεις????

 

 

"Βλέπουμε λοιπόν καθαρά ότι το γνήσιο μπορούμε να το αποκτήσουμε 100 ευρώ φθηνότερα από ότι μπορούμε να αποκτήσουμε την φθηνότερη κινέζικη απομίμηση ΑΡΚΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ . Δηλ. αν εγώ θέλω να αγοράσω το συγκεκριμένο τηλ, θα πρέπει να σκάσω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ 370 ευρώ για την απομίμηση. Αν κάποιος σας έλεγε λοιπόν ότι με 370 ευρώ (στα ίδια λεφτά δηλ), σας δίνει το γνήσιο, τι θα κάνατε?? ΘΑ ΤΟΥ ΛΕΓΑΤΕ ΟΧΙ?? ΕΓΩ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΑΠΟΜΙΜΗΣΗ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΦΤΑ?? Τα γράφω όλα αυτά για κάτι παιδάκια που νομίζουνε ότι θα γίνουν μάγκες με ξένα @@.

 

Η πρόσκληση πωλείται άμεσα 100 ευρώ σε όποιον κάνει κατάθεση μέχρι Τετάρτη πρωί ----- και μπαίνει σε δημοπρασία από αυτή τη στιγμή με τιμή εκκίνησης 50 ευρώ και όσο πάει μέχρι το πρωί. Ευχαριστώ

 

Για άμεση απάντηση liakourh@gmail.com

Ημερομηνία: σήμερα, 08:28

Κατάσταση: Νέο"

 

ότι να'ναι???

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

Η ίδια έλεγε σε άλλη αγγελία πως τα φέρνει ο αδερφός της από Κίνα 2 φορές το μήνα. Μάλλον δεν έπιασε το κόλπο και βγήκε στη γύρα να πουλάει invites για τα γνήσια πλέον ευρωπαϊκά (ιατί όπως έγραφε τα Κινέζικα είναι μάπα) σε τιμή χρυσάφι. Θέλουν προσοχή κάτι τέτοιοι αν και νομίζω πως η αγγελία φωνάζει από μακριά.

 

[uPDATE]

Συγγνώμη, δεν έχετε άδεια γι 'αυτό!

 

[#10246.1]

 

Αυτό το μέλος δεν είναι πλέον ενεργό.

 

Σε λίγα λεπτά της ώρας αποκαλύφθηκαν όλα. Εύχομαι να μη την πάτησε κανένα παληκάρι και έχασε τα λεφτά του τη σήμερον ημέρα.

Edited by pathfinderakias
Evolution is the solution... :D
Link to comment
Share on other sites

Τωρα, τι να πεις????

 

 

"Βλέπουμε λοιπόν καθαρά ότι το γνήσιο μπορούμε να το αποκτήσουμε 100 ευρώ φθηνότερα από ότι μπορούμε να αποκτήσουμε την φθηνότερη κινέζικη απομίμηση ΑΡΚΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ . Δηλ. αν εγώ θέλω να αγοράσω το συγκεκριμένο τηλ, θα πρέπει να σκάσω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ 370 ευρώ για την απομίμηση. Αν κάποιος σας έλεγε λοιπόν ότι με 370 ευρώ (στα ίδια λεφτά δηλ), σας δίνει το γνήσιο, τι θα κάνατε?? ΘΑ ΤΟΥ ΛΕΓΑΤΕ ΟΧΙ?? ΕΓΩ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΑΠΟΜΙΜΗΣΗ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΦΤΑ?? Τα γράφω όλα αυτά για κάτι παιδάκια που νομίζουνε ότι θα γίνουν μάγκες με ξένα @@.

 

Η πρόσκληση πωλείται άμεσα 100 ευρώ σε όποιον κάνει κατάθεση μέχρι Τετάρτη πρωί ----- και μπαίνει σε δημοπρασία από αυτή τη στιγμή με τιμή εκκίνησης 50 ευρώ και όσο πάει μέχρι το πρωί. Ευχαριστώ

 

Για άμεση απάντηση liakourh@gmail.com

Ημερομηνία: σήμερα, 08:28

Κατάσταση: Νέο"

 

Πού την πέτυχες αυτήν την ομορφιά? :mad:

Link to comment
Share on other sites

Η ίδια έλεγε σε άλλη αγγελία πως τα φέρνει ο αδερφός της από Κίνα 2 φορές το μήνα. Μάλλον δεν έπιασε το κόλπο και βγήκε στη γύρα να πουλάει invites για τα γνήσια πλέον ευρωπαϊκά (ιατί όπως έγραφε τα Κινέζικα είναι μάπα) σε τιμή χρυσάφι. Θέλουν προσοχή κάτι τέτοιοι αν και νομίζω πως η αγγελία φωνάζει από μακριά.

 

[uPDATE]

Συγγνώμη, δεν έχετε άδεια γι 'αυτό!

 

[#10246.1]

 

Αυτό το μέλος δεν είναι πλέον ενεργό.

 

Σε λίγα λεπτά της ώρας αποκαλύφθηκαν όλα. Εύχομαι να μη την πάτησε κανένα παληκάρι και έχασε τα λεφτά του τη σήμερον ημέρα.

Ναι την θυμάμαι την είχα κραξει σε αρκετά ποστ και εξαφανίστηκε, είχα στείλει μνμ σε κάποιους μοντ να επιληφθούν να μην την πατήσουν κάποια παιδιά

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Εγω το περιμενω απο τις 24/9 απο Κίνα .... βαρεθηκα την γκαντεμια μου ( 2 μηνες εψαχνα για invite) αλλα επισης το πηρα απο εκεί γιατι ηθελα το λευκο 64αρι που δεν παιζει απο τη μαμα εταιρια .... 312 ευρω εσκασα.... Διορθωστε με αν κανω λαθος , η μόνη διαφορα είναι οτι στο καπακι δεν γραφει Cyanogenmod έτσι ? (στο geekbuying στο στελνουν με την Cyanogenmod 11s παντως )... Δεν υστερεί σε κατι απο τα υπόλοιπα , σωστά ? Φοβαμαι μήπως είναι κινεζιά με όλα τα κουσούρια μαζεμένα ...

Έχει παρει κανεις αλλος απο κινα να μου πει εντυπωσεις? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Εγω το περιμενω απο τις 24/9 απο Κίνα .... βαρεθηκα την γκαντεμια μου ( 2 μηνες εψαχνα για invite) αλλα επισης το πηρα απο εκεί γιατι ηθελα το λευκο 64αρι που δεν παιζει απο τη μαμα εταιρια .... 312 ευρω εσκασα.... Διορθωστε με αν κανω λαθος , η μόνη διαφορα είναι οτι στο καπακι δεν γραφει Cyanogenmod έτσι ? (στο geekbuying στο στελνουν με την Cyanogenmod 11s παντως )... Δεν υστερεί σε κατι απο τα υπόλοιπα , σωστά ? Φοβαμαι μήπως είναι κινεζιά με όλα τα κουσούρια μαζεμένα ...

Έχει παρει κανεις αλλος απο κινα να μου πει εντυπωσεις? :wacko:

Και γω από Κίνα πήρα όπως και πολλοί άλλοι. Μην αγχώνεσαι δεν είναι μουφα

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...