Jump to content

Lenovo Vibe Z2 Pro (K920)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σήμερα το έχει σε stock το minideal στην τιμή 550 ευρώ !!!!

 

Άντε γεια lenovo πάμε για άλλα σε μισή τιμή με τα ίδια χαρακτηριστικά ;)

Link to comment
Share on other sites

Άντε να μη βρίσω σήμερα που περίμενα τόσους μήνες.....

 

Μου φαίνεται θα το γυρίσω στα one plus one τελικα

Link to comment
Share on other sites

πήρα το k910 με σκοπό να το κρατήσω 1-2 μήνες και μετά το k920 αλλά δεν το βλέπω!

θα περιμένω κάποιο με 64bit επεξεργαστή :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη γιατι θα πρεπει να αποκλεισουμε την περιπτωση να αξιζει πραγματικα αυτα που ζηταει; (που οντως ειναι πολλα). Συγκρινοντας τα σπεκ μονο δεν βγαινει συμπερασμα. Αν και βλεπω σε λιγο καιρο προσφορες, τωρα πανε να τσιμπησουν τους ανυπομονους και "εχοντες"...
Link to comment
Share on other sites

μόνο και μόνο η μπαταρία και η κατασκευή όπως φαίνεται αλλά και οι 2 sim αξίζουν αλλά δεν θα προσωπικά δεν δίνω πάνω απο 400 για αυτόν τον επεξεργαστή! όταν ετοιμάζονται οι 64bit
Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα στην Σλοβακία στο επίσημο σαιτ της Lenovo και τα λινκ που έδινε σαν αντιπροσοπους το είχαν πάνω από 400€
Link to comment
Share on other sites

Δεν φταίνε αυτοί οι μεσαζοντες φταίνε και η υπέρ φορολογιση στα εισαγομενα.
Link to comment
Share on other sites

Όταν το αγοράζω από κινέζο-μαγαζο που τα υπέρ-φορολογούν στα ΕΛΤΑ;

Άρχισαν η παλιό Κινέζοι να ξυπνάνε και τα ανέβασαν τιμές δες Lenovo και Huawei για παράδειγμα και θα ακολουθήσουν και άλλες μάρκες σιγά σιγά...

Edited by tigreos
Link to comment
Share on other sites

Άντε γεια lenovo πάμε για άλλα σε μισή τιμή με τα ίδια χαρακτηριστικά ;)

 

εγω ειπα πραγματι γεια .....παραγκειλα το umi με 180 ευροπουλακια !!! και του χρονου με το καλο βλεπουμε για 64 μπιτο που γραφηκε κιολας :)

Link to comment
Share on other sites

Όταν το αγοράζω από κινέζο-μαγαζο που τα υπέρ-φορολογούν στα ΕΛΤΑ;

Άρχισαν η παλιό Κινέζοι να ξυπνάνε και τα ανέβασαν τιμές δες Lenovo και Huawei για παράδειγμα και θα ακολουθήσουν και άλλες μάρκες σιγά σιγά...

 

Προσεξε ομως μια " μικρη " διαφορα σε αυτα τα δυο μοντελακια.

Και τα δυο ειναι 4G LTE που ομως το Lenovo καλυπτει LTE 800 / 850 / 900 / 1800 / 2100 / 2600

και το Huawei B1 (2100mHz)/B3(1800mHz).

High End valve amplifiers.....

ΝΟΚΙΑ Ν8 - ΝΟΚΙΑ 9 PureView

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα ΟΧΙ....δεν δικαιολογουν τετοια τιμη.

Αν και απο οτι ειδα καλυπτει πολλες μπαντες το Κ920 σε σχεση με αλλα τηλεφωνα.

Το μοναδικο τηλεφωνο που καλυπτει περισσοτερες συχνοτητες ειναι το iPhone .......απο οτι εχω δει μεχρι τωρα.

Anyway .....δεν μου περισευουν 500 ευρα για να το παρω. Οποτε κοιταζω αλλα της ιδιας εταιριας.

High End valve amplifiers.....

ΝΟΚΙΑ Ν8 - ΝΟΚΙΑ 9 PureView

Link to comment
Share on other sites

Καλο ειναι.......

Εδω ενα πινακας με τις Μπαντες και τις συχνοτητες.

Μην ξεχναμε οτι η Vodafone και η Wind πηραν αδεια για 4G στους 800 MHz

και παιζουν τωρα και οι 3 παροχοι για αδεια στους 2,6 GHz.

Στο δευτερο πινακα οι συχνοτητες για EU,US,JP,CN

Edited by lazaros_nexus

High End valve amplifiers.....

ΝΟΚΙΑ Ν8 - ΝΟΚΙΑ 9 PureView

Link to comment
Share on other sites

 

Παιδιά είσαστε σοβαροί θα δώσετε 530 ευρό για κινητό και μάρκα Lenovo....:

Εμένα δεν μου πέφτει λόγος αν έχει κάποιος τα λεφτά και θέλει να το αγοράσει ας το αγοράσει,άπλα το θεωρό εντελώς απαράδεκτο ο κάθε Κινέζος να την έχει δει premium και να μας πασάρει κινητό που κοστίζει τα μισά,λεφτά στα διπλάσια πουλώντας μούρη....Αυτό δηλαδή που κάνουν οι μεγαλύτερες εταιρίες.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδιά είσαστε σοβαροί θα δώσετε 530 ευρό για κινητό και μάρκα Lenovo....:

 

Το ότι είναι Lenovo που το καθιστά υποδεέστερο σε σχέση με τη Samsung ή την LG ας πούμε; Μάλλον δεν έχει καταλάβει τη δυναμική της εταιρίας (στην οποία ανήκει και η Motolola πλέον).

 

Τώρα όσον αφορά την ποιότητα κατασκευής, μακάρι να μπορούσες να το πιάσεις στα χέρια σου και να το βάλεις δίπλα στις ναυαρχίδες των λοιπών εταιριών. Τότε θα τα λέγαμε...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το ότι είναι Lenovo που το καθιστά υποδεέστερο σε σχέση με τη Samsung ή την LG ας πούμε; Μάλλον δεν έχει καταλάβει τη δυναμική της εταιρίας (στην οποία ανήκει και η Motolola πλέον).

 

Τώρα όσον αφορά την ποιότητα κατασκευής, μακάρι να μπορούσες να το πιάσεις στα χέρια σου και να το βάλεις δίπλα στις ναυαρχίδες των λοιπών εταιριών. Τότε θα τα λέγαμε...

Δεν πιστεύω να αξίζει τα τόσα πολλά χρήματα που ζητάει όμως. Ιδικά για μια συσκευή που δεν έχει βγει στις αγορές Ευρώπης και Αμερικής επίσημα και δεν είναι το όνομα που σκορπαει πολλά χρήματα σε διαφημίσεις για τα κινητά της.

Για τον λόγο αυτό εγώ πήγα προς oneplus μεριά, που θεωρώ ότι είναι το ποιο τίμιο κινητό που υπάρχει. Και ας κουβαλαω 2 τηλέφωνα.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ πιστεύω ότι η τιμή θα πέσει σίγουρα μέσα στους επόμενους 2 μήνες.

Κάτι άλλο που με παραξένεψε είναι ότι, όπου το βλέπω αναγράφει ότι είναι "dual stand by". Ακόμα και στο GSMArena. Μήπως κάνουν λάθος; Είναι δυνατόν να βγάλει την ναυαρχίδα της η εταιρία σαν "dual stand by", όταν ο προκάτοχος (Κ910) είναι DSFA;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα..

Από το 2lenovo αγόρασε ένας φίλος πριν μερικές μέρες το Α8 (Α806) @178$ της lenovo και του ήρθε κανονικά.

Απότι βλέπω , το 2lenovo και το 1949deal είναι τα μόνα που έχουν τιμές χαμηλές. Οπουδήποτε αλλού παίζει πάρα πολύ ψηλά.

Έχει κανείς κάμια άλλη εμπειρία με αυτά τα 2 μαγαζιά?

Έχει έρθει ο καιρός να φύγει το S3 LTE μου , οπότε απότι έχω διαβάσει πάως προς το k920.

N91,7710,A701

http://briefcase.pathfinder.gr/download/398464

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...