Jump to content

Lenovo Vibe Z2 Pro (K920)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Aliexpress 689,99 $ (544,82 €)Estimated Delivery Time: 15-60 days (ships out within 30 business days) Αρα μαλλον δεν το εχει in stock

Minideal 399,99 $ (302,39 €) (out of stock)

High End valve amplifiers.....

ΝΟΚΙΑ Ν8 - ΝΟΚΙΑ 9 PureView

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εννοείτε ότι αν έχει τιμή 550 ευρό το έχει χάσει για τα καλά το παιχνίδι υπάρχουν πολλοί ανταγωνιστές με πολύ λιγότερα λεφτά.

Εξάλλου αν ήταν να δώσω 550 δεν θα έπαιρνα Lenovo...απλά πράγματα.

 

Μην το λες φιλε μου. Τα specifications του είναι απίστευτα. Από που να το πιασεις; Από επεξεργαστη, από RAM, από αναλυση οθονης, απο καμερα, απο ιντσες, από μπαταρια; Οσο για το ονομα, πισω από τη Lenovo κρυβεται η ιδια η ΙΒΜ. Εξ' αλλου μεχρι πρότινος, ποιος χαραμιζε χρηματα για να αγορασει..... Samsung και ειδες τι τιμες χτυπάει τωρα; Το Note Edge που περιμενουμε να βγει τον Οκτωβριο εχει προ-παραγγελια στα διαφορα sites 1000-1200 δολλαρια !! :blink:

Edited by psychologos
O tempora o mores...:confused:
Link to comment
Share on other sites

Απλα ο κοσμος δεν ξερει οτι αυτα τα "κινεζικα" ειναι τελικα ανωτερα σε engineering πολλες φορες απο τις ¨συσκευαρες" των μεγαλων που χρεωνουν 600 και 700 ευρω για λιγοτερα πραγματα.

Αυτες τις μερες εχω ενα ZTE Z7 max κι εχω παθει πλακα με την ποιοτητα του, οθονη, dual sim 4g και δε συμμαζευεται.

Πλεον βλεπω οτι οι κινεζοι δεν αντιγραφουν απλα, ειναι κι ενα βημα μπροστα...

Link to comment
Share on other sites

Αντε να μπει η βδομαδα αυριο και αφου εβγαλε το Χ2 στα $370 το minideal, να το βγαλει το Ζ2 μεχρι $500 να το παρουμε να ησυχάσουμε. Τσατάλια μας τα εχει κανει τα νευρα: σημερα βγαινει, αυριο βγαινει !! :mad: :lol:
O tempora o mores...:confused:
Link to comment
Share on other sites

Μην βιαζεστε να το αγορασετε. Σε 10-15 μερες μετα την κυκλοφορια η τιμη θα πεσει αρκετα ατα την γνωμη μου.

FLASHTOOL P780 - TWRP P780

http://ul.to/9txmvih8

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ακουσατε τιποτα πρωτα reviews από τους Ινδους ότι εχει πρόβλημα ταχύτητας με το multitasking; (Όχι ότι εγω μερα - νυχτα με ένα κινητο στο χερι είμαι και κανω multitasking :lol:)

 

Καλως το δεχτηκανε τα Ινδακια στις 33000 Ρουπιες !! Ποτε λετε να το εχουν και τα Κινεζομαγαζα και σε τι τιμη; :blink:

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
O tempora o mores...:confused:
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν ειναι fake feedback παντως ενας ρωσος εσταξε 889$ για να το αποκτησει

http://m.aliexpress.com/getSiteProductEvaluation.htm?productId=1480546670&page=1

 

Δυσκολο να το δωσουν κατω απο 400 ευρω στην αρχη τουλαχιστον....

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν ξερω αν ειναι fake feedback παντως ενας ρωσος εσταξε 889$ για να το αποκτησει

http://m.aliexpress.com/getSiteProductEvaluation.htm?productId=1480546670&page=1

 

Αδιάφορο, όταν η συσκευή θα έχει μια φυσιολογική τιμή, τότε θα αξίζει να την αγοράσει κάποιος.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πιστεύω ότι λόγο ανταγωνισμού η τιμή του θα είναι κάπου στα 350 ευρό (ας ελπίσουμε και λίγο παρακάτω:X )

 

Βίντεο που μας δείχνει πως αλλάζει από το Vibe UI σε καθαρό Stock Android UI πολύ εύκολα (με εντυπωσίασε :cool: )

 

Ένα άλλο που μας δείχνει το Micro screen feature

 

Και ένα πολύ καλό Review στα Ρώσικα (δεν χρειάζεται να ξέρεις Ρώσικα η εικόνα μιλάει από μόνη της :D ).

Link to comment
Share on other sites

Και ένα πολύ καλό Review στα Ρώσικα (δεν χρειάζεται να ξέρεις Ρώσικα η εικόνα μιλάει από μόνη της :D ).

 

Καλα και αγια ολ' αυτά αλλα στο χερι μας ποτε θα το πιασουμε δεν ξερω !!! :whip: :whip:

 

Η συσκευή που φαίνεται στο βίντεο έχει ημερομηνία παραγωγής 29/08, είναι δηλαδή ήδη ενάμιση μήνα σε παραγωγή, οπότε λογικά θα εμφανιστεί στα καταστήματα σύντομα.

Edited by PanTheMan
Link to comment
Share on other sites

http://www.telecompaper.com/news/lenovo-brings-vibe-z2-pro-smartphone-to-russia--1042146

 

Μετα τους Ινδους το εχουν τωρα και παιζουν και οι Ρωσσοι;; Και οι Κινέζοι και μαζι μ' αυτους κι εμεις ΠΟΤΕ δηλαδή θα το παρουμε;; :mad: :mad:

O tempora o mores...:confused:
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι έχει γίνει με το κινητό αυτό και δεν το έχουν τα κινέζομαγαζα σε stock..Υποτίθεται ότι τέλη Σεπτεμβρίου θα το είχαν,μίλησα χτες με minideal και μου είπαν πως δεν ξέρουν πότε θα το φέρουν περιμένουν να τους ενημερώσουν από το εργοστάσιο... :mad::mad:
Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε βρε παιδια?Εχουμε κανα νεο με το τηλεφωνακι?Το βλεπω διαθεσιμο στο aliexpress στα 700 ευρω!!Τοσο θα κανει τελικα?Κριμα γιατι ειχα ψηθει να το παρω..
Link to comment
Share on other sites

κι εγω το βρηκα 800 ευρω !!! εδω ημαρτον χριστιανοιιιιι :)

 

 

Pre Sale είναι αδερφέ.... πάνε να πιάσουν τα κορόιδα που το θέλουν πρώτοι των πρώτων

Link to comment
Share on other sites

Καλα τα λεει ο λιγο πιο πανω γειτονας. Εφόσον στην Ινδια βγηκε 425 ευρω (ισοτιμια από ρουπιες), αντε να χτυπησει το πολύ ένα 500ρικο, λεω εγω, στα Κινεζομαγαζα σε ευρω. Περιμενουμε και βλέπουμε. Κοντος ψαλμος αληλουϊα........
O tempora o mores...:confused:
Link to comment
Share on other sites

Όχι τίποτα ακόμα αλλά από ότι διαβάζω αν η τιμή του φτάσει τα 400-500 ευρό να το χαίρονται,όπως κάνανε με το Huawei Mate7 500-600 ευρό την έχουν δει όλοι οι Κινέζοι premium,υπάρχουν και άλλα κινητά στα ίδια χαρακτηριστικά και πολύ ποιο φτηνά...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...