Jump to content

Hair Styling - Περιποίηση μαλλιών


bill_viper
 Κοινοποίηση

Hair Styling!Εσείς τί χρησιμοποιείτε?  

600 members have voted

  1. 1. Hair Styling!Εσείς τί χρησιμοποιείτε?

    • Gel
      297
    • Κερί
      96
    • Αφρός
      83
    • Άλλο
      124


Recommended Posts

Τωρα χρησιμοποιω το Ultrex Daily Relax. Βεβαια δεν το χω συνεχεια αυτο. Οταν τελειωσει περνω διαφορετικο :o

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:)to sugekrimeno sampouan mou eixe systhsei o kthniatros touy skulou mou gia ena problhma kshrodermias pou eixe...pragmatika ekane douleia!!

 

:cry: ωχ!!! Λες να πήγα σε λάθος γιατρό... γιατί και εμένα γιατρός μου το πρότεινε.... :blink: αφου θυμάμαι η ταμπέλα του ιατρείου έγραφε δερματολόγος και όχι κτηνίατρος.... λες να θέλω τελικά οφθαλμίατρο!!! :p

fake! :X
Link to comment
Share on other sites

:cry: ωχ!!! Λες να πήγα σε λάθος γιατρό... γιατί και εμένα γιατρός μου το πρότεινε.... :blink: αφου θυμάμαι η ταμπέλα του ιατρείου έγραφε δερματολόγος και όχι κτηνίατρος.... λες να θέλω τελικά οφθαλμίατρο!!! :p

xaxa..oxi bre..mia xara sampouan einai!!!mallon exeis to idio problhma me ton skulo mou :o

:X :o

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

kalo einai den to exw dokimasei..alla apo oti thimame einai se bazaki..k einai arketa kalo apo oti exw akousei!! ;)

 

Μια χαρα ειναι το -OUT OF BED-... :)

Εμενα με βολεψε γιατι ουτε "τσιμεντο" τα κανει αλλα ουτε και χαλαρα, κατι στο ενδιαμεσο ! Αλλο ενα καλο του ειναι οτι δεν χρειαζετε να βαλεις τεραστια ποσοτητα για να τα φιξαρεις ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι απο σαμπουαν χρησιμοποιω διαφορα.. Κατα κυριο λογο χρησιμοποιω το Ultrex (αυτο με το αρωμα λεμονι που ειναι φανταστικο..) επισης αρκτα συχνα χρησιμοποιω ενα της Πολυ κουρ (νομιζω ετσι γραφετε..) με μπλε σκουρο μπουκαλακι! Αυτο εχει μακραν το καλυτερο αρωμα απ'ολα.. Σαν να φοραω κολωνια ειμαι μετα το μπανιο! Και τελος χρησιμοποιω αραια και που αλλο ενα της Ultrex με φυσικο menthol (αλλα εχω προβλημα διοτι "καιει" σε διαφορα ευαισθητα σημεια του σωματος αν με πιανετε...

 

Απο Gel για τα μαλλια της L'oreal το Radical gel συνηθως...

Link to comment
Share on other sites

Απο Gel για τα μαλλια της L'oreal το Radical gel συνηθως...

Τί σαμπουάν χρησιμοποιείτε; ;) :cool:

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

na sas rwtisw paidia..uparxei sampouan me murwdia --> καρύδα ??? :whistle: den 3erw ti gnwmh sas..alla exw ena zele k murizei mamata...ean kapoios 3erei as apadisei..ee amelidis..ayto to sampouan pou les oti mirizei san kolonia..des ligo 3ana pws legetai..k pes mou apo pou to agorases??
Link to comment
Share on other sites

Στα ελληνιικα το ονομα του ειναι πολυ-κούρ, δεν ξερω ακριβως πως γραφετε(αν το πεις σε καμια πωλητρια θα σε βοηθησει)...εχω και καιρο να το αγορασω! Οσες φορες το εχω αγορασει το αγορασα απο το ΑΒ Βασιλοπουλος (αυτο με του πουλιου το γαλα.. :p)
Link to comment
Share on other sites

Στα ελληνιικα το ονομα του ειναι πολυ-κούρ, δεν ξερω ακριβως πως γραφετε(αν το πεις σε καμια πωλητρια θα σε βοηθησει)...εχω και καιρο να το αγορασω! Οσες φορες το εχω αγορασει το αγορασα απο το ΑΒ Βασιλοπουλος (αυτο με του πουλιου το γαλα.. :p)

xm...ok..tha perasw ayrio..k tha dw..tnx filaraki !! :p

Link to comment
Share on other sites

dikio exeis

opos kai ta sampouan palmolive(o papoutsanhs de ta bgazei?oraia sa pounia exei de leo,alla to palmolive mono gia ta piata kanei:p)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

paidia phga na dw gia sampouan me karida sta <<Hondos Center>> k tipota..eixe ena 2kila gia 3ira mallia..alla den to xreiazomai...eida omws ena afroloutro me karida...mmmm teleiooo !!amelidis tnx re..tha to psa3w..
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...