Jump to content

Φοιτητικό πακέτο Vodafone CU


zipperant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, c3250 said:

Καλημερα  Παιδιά Και εμενα μου Ηρθε μηνυμα Σημερα πριν 1 ωρα οτι Η Προσφορα CU Student ΕΛΗΞΕ.

 

Τα 50GB δώρο εννοεί. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, paanos said:

Τα 50GB δώρο εννοεί. 

Λες Να Εννοει Αυτο ??? Μακαρι .....να Το δουμε ?? Στην Πορεια ?

userbar.gif
Link to comment
Share on other sites

Ναι, και εγώ το έλαβα σήμερα το πρωί επειδή σήμερα λήγανε τα 50GB. Όταν πάει να λήξει η φοιτητική προσφορά σου έρχεται ενημερωτικό για να στειλεις εκ νέου το πάσο σου. 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου έληγε το δώρο των 50GB. Πάτησα να το ενεργοποιήσω ξανά και το δέχτηκε. Και μου ανανεώθηκε. Για μια φορά δεν υποτίθεται ότι είναι; 

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, flandra said:

Σήμερα μου έληγε το δώρο των 50GB. Πάτησα να το ενεργοποιήσω ξανά και το δέχτηκε. Και μου ανανεώθηκε. Για μια φορά δεν υποτίθεται ότι είναι; 

Άλλος ένας λόγος που αγαπάμε την Vodafone... 😉 😋

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, konstantinos77 said:

Άλλος ένας λόγος που αγαπάμε την Vodafone... 😉 😋

Α καλά ναι!! Εννοείται ευπρόσδεκτο το δώρο απλά μου έκανε εντύπωση!! Και μου ήρθε κουτί γιατί μέχρι τέλος του μήνα δεν ίντερνετ σπίτι μου. Οπότε όσο πιο πολύ μπορώ να σερφαρω δωρεάν, τόσο το καλύτερο. 

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Έχει παραγγείλει κανείς το φοιτητικό από delivery.gr? 
Έρχεται ενεργοποιημένο ή θέλει μεταβίβαση σε κατάστημα για ενεργοποίηση με στοιχεία?

C1DC340D-0E65-406A-861C-B7CEE8301605.thumb.png.8dacb8081db4658d503e7148080f55f5.png

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, flandra said:

Σήμερα μου έληγε το δώρο των 50GB. Πάτησα να το ενεργοποιήσω ξανά και το δέχτηκε. Και μου ανανεώθηκε. Για μια φορά δεν υποτίθεται ότι είναι; 

Για δες την ημερομηνία λήξης. Τρέχει μια όμοια προσφορά 50GB free για 5 μέρες ως του Βαλεντίνου.

Link to comment
Share on other sites

On 8/2/2022 at 8:48 ΠΜ, kalitexnis_g said:

Παιδιά το έκανα εγώ.. φυσικά και έχασα τα συσσωρευμένα του 7.. μόνο τα προς cu μείνανε που δεν είναι του 7 αλλά του φοιτητικού γενικώς..

Και εννοείται πως ενεργοποίησα το 8,5 πριν λήξει το 7 μπας και.. αλλά.. 

 

εγω ειχα 40GB κουβά από το cu xclusive 7 και μολις ενεργοποιησα το cu xclusive 8.5 μου το έδωσαν x12

Link to comment
Share on other sites

- τα 30gb απο online bonus τα δινει καθε μηνα ? ειναι σε σταθερη βαση η για μερικους μηνες σαν προσφορα η δωρο ?
- η χρηση τους γινεται μολις τελειωσουν τα δεδομενα του πακετου ?

Link to comment
Share on other sites

On 11/2/2022 at 8:29 ΜΜ, balkos said:

Για δες την ημερομηνία λήξης. Τρέχει μια όμοια προσφορά 50GB free για 5 μέρες ως του Βαλεντίνου.

Ενεργοποίησα 2 φορές το student offer, πέρασε κανονικά. 

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, paanos said:

Ενεργοποίησα 2 φορές το student offer, πέρασε κανονικά. 

Κι εγώ και μάλιστα σήμερα που θεωρητικά έχει λήξει η προσφορά..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά! Ενεργοποίησα τον αριθμό μου στις τέσσερις Φεβρουαρίου, οπότε το χρηματικό μου υπόλοιπο έχει ημερομηνία λήξης τέσσερις Αυγούστου (σε έξι μήνες από την αρχική ενεργοποίηση). Σήμερα, ενώ έχουν περάσει δώδεκα ημέρες από την ενεργοποίηση του αριθμού, το χρηματικό μου υπόλοιπο έχει διατηρήσει την ίδια ημερομηνία λήξης (τέσσερις Αυγούστου). Το ερώτημά μου είναι το εξής: Στο φοιτητικό CU, η λήξη του χρηματικού υπολοίπου δεν λαμβάνει αυτόματα ανά οκτώ - εννέα ημέρες παράταση, ώστε να μην λήγει ποτέ (για όσο διάστημα παραμένει ενεργή η φοιτητική προσφορά στον αριθμό)? Στο παρελθόν, όπου είχα και πάλι φοιτητικό αριθμό CU, αυτό συνέβαινε από ό,τι θυμάμαι. Γνωρίζει κάποιος αν έχει αλλάξει κάτι? Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά! Ενεργοποίησα τον αριθμό μου στις τέσσερις Φεβρουαρίου, οπότε το χρηματικό μου υπόλοιπο έχει ημερομηνία λήξης τέσσερις Αυγούστου (σε έξι μήνες από την αρχική ενεργοποίηση). Σήμερα, ενώ έχουν περάσει δώδεκα ημέρες από την ενεργοποίηση του αριθμού, το χρηματικό μου υπόλοιπο έχει διατηρήσει την ίδια ημερομηνία λήξης (τέσσερις Αυγούστου). Το ερώτημά μου είναι το εξής: Στο φοιτητικό CU, η λήξη του χρηματικού υπολοίπου δεν λαμβάνει αυτόματα ανά οκτώ - εννέα ημέρες παράταση, ώστε να μην λήγει ποτέ (για όσο διάστημα παραμένει ενεργή η φοιτητική προσφορά στον αριθμό)? Στο παρελθόν, όπου είχα και πάλι φοιτητικό αριθμό CU, αυτό συνέβαινε από ό,τι θυμάμαι. Γνωρίζει κάποιος αν έχει αλλάξει κάτι? Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Πλέον έχει πάει στο εξάμηνο. Σε αντίθεση με απλά CU που είναι στο δίμηνο. Πρέπει να βάλεις κάρτα για παράταση άλλους έξι μήνες
Link to comment
Share on other sites

Αυτόματη ανανέωση φοιτητικού καταργήθηκε, όπως λέει ο φίλος πιο πάνω μια κάρτα κάθε 6 μηνες

Sent from my UMIDIGI Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, pn1fon1 said:
1 ώρα πριν, Gm87 said:
Καλημέρα παιδιά! Ενεργοποίησα τον αριθμό μου στις τέσσερις Φεβρουαρίου, οπότε το χρηματικό μου υπόλοιπο έχει ημερομηνία λήξης τέσσερις Αυγούστου (σε έξι μήνες από την αρχική ενεργοποίηση). Σήμερα, ενώ έχουν περάσει δώδεκα ημέρες από την ενεργοποίηση του αριθμού, το χρηματικό μου υπόλοιπο έχει διατηρήσει την ίδια ημερομηνία λήξης (τέσσερις Αυγούστου). Το ερώτημά μου είναι το εξής: Στο φοιτητικό CU, η λήξη του χρηματικού υπολοίπου δεν λαμβάνει αυτόματα ανά οκτώ - εννέα ημέρες παράταση, ώστε να μην λήγει ποτέ (για όσο διάστημα παραμένει ενεργή η φοιτητική προσφορά στον αριθμό)? Στο παρελθόν, όπου είχα και πάλι φοιτητικό αριθμό CU, αυτό συνέβαινε από ό,τι θυμάμαι. Γνωρίζει κάποιος αν έχει αλλάξει κάτι? Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Πλέον έχει πάει στο εξάμηνο. Σε αντίθεση με απλά CU που είναι στο δίμηνο. Πρέπει να βάλεις κάρτα για παράταση άλλους έξι μήνες

Μάλιστα! Λήξη υπολοίπου στο εξάμηνο λοιπόν. Φαντάζομαι, και φραγή εισερχόμενης και εξερχόμενης κίνησης στο επτάμηνο? Μου θυμίζει το πιστοποιητικό εμβολιασμού!

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο λόγο ενώ έληγε το xclusive 7 και το καταργησαν σαν πακετο ενεργοποίησα το xclusive 8 την ημέρα που έληγε και παρόλο που τα χώρισε σε ημερομηνία λήξης τώρα μπήκα τυχαία και είδα ότι τα έχει προσθέσει και παρατείνει την διάρκεια τους. Αν και προφανώς δεν τα είχα ανάγκη και δεν με ένοιαζε να χαθούν (50gb +10000' προς όλους) μπράβο στην Vodafone που στο τέλος τα πρόσθεσε. 

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον είναι και η τελευταία φορά αυτό το μήνα που έστειλαν το 052 στο 1355 για το 8,5άρι με 3,5Ε.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας, μόλις μου ήρθε μύνημα οτί τελείωσε το φοιτητικό πακέτο.

τα mb που έχω απο το φοιτητικό θα μηδενιστούν στις 1/4 λόγω μη ανανέωσης ή θα παραμείνουν για κάποιο χρονικό διάστημα?

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DEERHUNTER said:

καλησπέρα σας, μόλις μου ήρθε μύνημα οτί τελείωσε το φοιτητικό πακέτο.

τα mb που έχω απο το φοιτητικό θα μηδενιστούν στις 1/4 λόγω μη ανανέωσης ή θα παραμείνουν για κάποιο χρονικό διάστημα?

ευχαριστώ

Θα λήξουν τότε που αναφέρει η εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, CaptainNickGR said:

Θα λήξουν τότε που αναφέρει η εφαρμογή.

ευχαριστώ ! μπορώ με κάποιο τρόπο (ενεργοποίηση πακέτου ή κάτι άλλο ) να διατηρήσω τα mb?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DEERHUNTER said:

ευχαριστώ ! μπορώ με κάποιο τρόπο (ενεργοποίηση πακέτου ή κάτι άλλο ) να διατηρήσω τα mb?

Αν εννοείς τα mb που δίνει κάθε 1η του μήνα, αυτά δεν μπορείς να τα διατηρήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...