Jump to content

Samsung Galaxy Tab 4 (7"/8"/10.1")


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πήρα το Tab 4 7" για το γιό μου. Δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω εγκατάσταση του SimCity. Μάλλον λόγω επεξεργαστή.
Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 204
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδια εγω εχω το tab4 7 230.καπου διαβασα εδώ μεσα ότι παιζει otg,στο δικο μου δεν παιζει και την samsung που ρωτησα μου ειπαν δεν υποστηριζει...

μυπως μονο με root παιζει??

Ακριβώς την ίδια απορία έχω κι εγώ από τον Αύγουστο που το αγόρασα και ψάχνω. Κι εγώ την ίδια απάντηση πήρα από την Samsung. Ξέρει κανείς κάτι άλλο?

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς την ίδια απορία έχω κι εγώ από τον Αύγουστο που το αγόρασα και ψάχνω. Κι εγώ την ίδια απάντηση πήρα από την Samsung. Ξέρει κανείς κάτι άλλο?

otg μόνο το 10ιντσο υποστηρίζει όχι τα αλλα

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους lollipop 5.1.1 στο SM-T335!! :)[ATTACH]62767[/ATTACH] Edited by HuskerDu

... είναι τα βλέφαρά μου διάφανες αυλαίες.

Όταν τα ανοίγω, βλέπω εμπρός μου ότι κι αν τύχει

όταν τα κλείνω, βλέπω εμπρός μου ότι ποθώ - (Ανδρέας Εμπειρίκος)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! αγόρασα το samsung galaxy tab 4 αλλά δυστυχώς σε σειρές που έχω περάσει δεν μου αναπαράγει τον ήχο! γίνεται να διορθωθεί αυτό το πρόβλημα? Ευχαριστώ πολύ!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γεια σας παιδιά.Σκέφτομαι σοβαρά την αγορά του γκαλαξι ταμπ4 στις 7 ή στις 8 ιντσες.

Η χρήση που θα κάνω θα είναι για ίντερνετ (web tv ,σερφάρισμα,γιουτουμπ και φουμπου) και έχω διαβάσει θετικά σχόλια εδώ.Για καμία αναπαραγωγή μουσικής σε καμιά παραλία και ανάγνωση pdf.κατα βάση αυτά.

Δυο ερωτήσεις τώρα..

1.Με δεδομένο οτι θα του βάλω κάρτα μνήμης για να έχω εκεί τα ταργούδια κλπ και οτι στην μνήμη του τάμπλετ θα έχω μόνο ελαφριές εφαρμογές (πχ news247,gazzetta,παιχνίδια τύπου κουιζντομ και όποια εφαρμογή χρειάζεται για την ανάγνωση pdf ) το μοντέλο των 8Gb μια χαρά δεν είναι;

2.Σε περίπτωση που επιλέξω το wifi μοντέλο μπορεί να συνδεθεί ασύρματο φλασακι για σύνδεση στο ίντερνετ;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το LTE κάνει κλήσεις σαν τηλέφωνο;

 

Εγω φιλε μου εχω το T235 lte και κανει κλησεις κανονικα.:D

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα παιδιά! αγόρασα το samsung galaxy tab 4 αλλά δυστυχώς σε σειρές που έχω περάσει δεν μου αναπαράγει τον ήχο! γίνεται να διορθωθεί αυτό το πρόβλημα? Ευχαριστώ πολύ!

 

Κατεβασε τον mx player απο το play store ειναι free και μετα βαλε στο google mx player aio pack που εχει audio codecs και δεν θα ξανα εχεις προβλημα σε κανενα αρχειο βιντεο.:D

Link to comment
Share on other sites

Για καθημερινή χρήση και χρήση σαν κινητό το 7 είναι πιο βολικό; Τι ότι έχει μόνο 8G μνήμη μήπως θα γεμίζει εύκολα από κάποιες εφαρμογές που δεν θα μπορούν να μεταφερθούν στην microsd ασχετος αν έχω βάλει κάρτα microsd... Από κατανάλωση μπαταρίας αν ασχολησε μαζί του σε βγάζει 1 μέρα; Δεν μιλάω για παιχνίδια. Ίντερνετ Facebook.
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Για καθημερινή χρήση και χρήση σαν κινητό το 7 είναι πιο βολικό; Τι ότι έχει μόνο 8G μνήμη μήπως θα γεμίζει εύκολα από κάποιες εφαρμογές που δεν θα μπορούν να μεταφερθούν στην microsd ασχετος αν έχω βάλει κάρτα microsd... Από κατανάλωση μπαταρίας αν ασχολησε μαζί του σε βγάζει 1 μέρα; Δεν μιλάω για παιχνίδια. Ίντερνετ Facebook.

 

Το 7αρι μια χαρά είναι σε μέγεθος βέβαια και το 8αρι δεν έχει και τεράστια διαφορά. Τώρα εγώ μεταφέρω κανονικά εφαρμογές στην sd τουλάχιστον όσες μεταφέρονται χωρίς κανένα θέμα και έχω και αρκετή ελεύθερη εσωτερική μνήμη . Η μπαταρία στο WiFi μοντέλο που έχω εγώ κρατάει αρκετά και σε βγάζει για πλάκα μια ακόμα και δεύτερη μέρα. Τώρα στο 3g μοντέλο που θα ψάχνει να βρει σήμα και τέτοια δεν ξέρω αλλά θεωρώ ότι θα σε βγάζει εύκολα την μέρα. 4000 mHa με 720p δε με είναι και τρελά ενεργοβορο

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εχει έρθει σε κανέναν Lollipop στο 10ιντσο Wi-fi only (T530/T533) ?

Samsung Galaxy Note Edge :love: & Samsung Galaxy Note II

 

http://voithostyrempora2.blogspot.com/2013/02/this-is-how-its-done.html : This is how it's done, γατάκια Ολλανδοί.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά απ ότι βλέπω στο gsmarena άλλο έχει επεξεργαστή marvel άλλο exynos και άλλο snapdragon 400. Μπορεί κάποιος να μου πει πιο μοντέλο έχει ποιον επεξεργαστή? Ειδικά το 8.0 lte t335 που με ενδιαφέρει.
Link to comment
Share on other sites

SM-T535 (T535XXU1ANK1) νέκρα ακόμα πάντως από επίσημο γλειφιτζούρι και δεν θέλω να διακινδυνεύσω την εγγύηση... :O

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. T530 το έριξε ο γιος μου και έσπασε η οθόνη. Το Service (Σαλαμίνος) λέει περίπου 200€. Έχουμε καμία άλλη λύση εντός Θεσσαλονίκης; Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Στο tab 4 της mother μου ήρθε χθες το βράδυ η lollipop πάντως.

Εντυπώσεις? Αξίζει να την βάλω αν έρθει ή να το αφήσω έτσι όπως είναι?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εντυπώσεις? Αξίζει να την βάλω αν έρθει ή να το αφήσω έτσι όπως είναι?

 

Δυστυχως δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη γιατί δεν το χρησιμοποιώ καθόλου εγώ. Η έκδοση είναι η 5.0.2 πάντως

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη γιατί δεν το χρησιμοποιώ καθόλου εγώ. Η έκδοση είναι η 5.0.2 πάντως

Ok ευχαριστώ πολύ! Υπάρχει κάποιος που να έχει βάλει σε tab 4 lollipop να μας πει εντυπώσεις και αν αξίζει να το αναβαθμίσουμε όταν έρθει;

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι. Πάει καλά. Νομίζω ότι κάνει πιο καλή οικονομία στην μπαταρία.

Κάτι που παρατήρησα, αλλά δεν ξέρω αν φταίει η ρομ, είναι ότι φορτίζει πολύ πιο αργά η ταμπλέτα. Ίσως όμως να μου το έκανε και στο κιτ κατ τον τελευταίο καιρό.

Δεν μου άρεσε που δεν δείχνει σε ποιο wifi έχεις συνδεθεί.

Link to comment
Share on other sites

παιδες sos.. το tab 4 το 7ρι συνδεεται σε τηλεοραση samsung? αν ναι πως?

Το 7ρι δεν έχει screen mirroring..... Ούτε USB MHL νομίζω υποστηρίζει

Edited by alex222800
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab 4 (7"/8"/10.1")

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...