Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκιμασα και χωρις και 5 λεπτα αλλα το ξυπνητηρι κραταει 1 λεπτο

 

Το 2.1 το έβαλες μήπως το διόρθωσε?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι οι συγχρονισμοι είναι ενεργοποιημένοι.

Πρεπει να ειναι ο συγρονισμος ανοιχτος και τα δεδομενα ανοιχτα η wifi. Δηλαδή πρεπει να εχεις ιντερνετ για να δουλέψει η εικόνα καιρού

Edited by gab
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να ειναι ο συγρονισμος ανοιχτος και τα δεδομενα ανοιχτα η wifi. Δηλαδή πρεπει να εχεις ιντερνετ για να δουλέψει η εικόνα καιρού

Εγώ πάντως σε LG G2 με rom του G3, αρκεί μόνο να έχω ενεργούς συγχρονισμους! Δε χρειάζεται ούτε WiFi, ούτε Data!

Αυτό φαντάζομαι το έχεις τικαρισμένο;

Edited by Titarasaudi
Link to comment
Share on other sites

Guest YiorgosA

Ναι φυσικά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για παν ενδεχόμενο και για να το διπλό τσεκάρω, δεν μου λέτε ακριβώς σε ποιους συγχρονισμούς αναφέρεστε; το path ποιο είναι;

Link to comment
Share on other sites

Ναι φυσικά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για παν ενδεχόμενο και για να το διπλό τσεκάρω, δεν μου λέτε ακριβώς σε ποιους συγχρονισμούς αναφέρεστε; το path ποιο είναι;

Ρυθμίσεις /Γενικές /Λογαριασμοί & Συγχρονισμός

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχω δύο μέρες που το έκανα facory reset. Ενώ στην αρχή πήγαινε πολύ καλά, άρχισαν πάλι τα lag. 5 δευτερόλεπτα να γυρίσει από τη μπροστά στην πίσω κάμερα. Ενώ το κινητό δείχνει να θέλει να τα εκτελέσει και τα εκτελεί όλα τρώει κάτι τρελά σκαλωματα. 5 εφαρμογές έχω εγκατεστημένες γιατί κάποιος έλεγε για εφαρμογές. Πραγματικά δε το χαίρομαι καθόλου το κινητό μου. Έχετε να προτείνετε κάτι?
Link to comment
Share on other sites

:X

Εγώ πάντως σε LG G2 με rom του G3, αρκεί μόνο να έχω ενεργούς συγχρονισμους! Δε χρειάζεται ούτε WiFi, ούτε Data!

Αυτό φαντάζομαι το έχεις τικαρισμένο;

Παιδια εμενα δεν τικαρετε αυτο γιατι?

Το τικαρισα τελικα:X αλλα και παλι δεν δουλευει. Ενεργους συγχρονισμους κτλ.

Edited by a_tsa
Link to comment
Share on other sites

Moυ ηρθε η 20h σε γαλλικο.

Το μονο που δε μου αρεσε ειναι τα home button.

Ξερει κανεις πως αλλαζουν στα κλασσικα??

Ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

5.0 v20f περίεργα πράγματα 7 δευτερόλεπτα να ανοίξει τον browser

 

Δεν εχω θεμα εγω... Δοκιμασε να περασεις 20Η

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Moυ ηρθε η 20h σε γαλλικο.

Το μονο που δε μου αρεσε ειναι τα home button.

Ξερει κανεις πως αλλαζουν στα κλασσικα??

Ευχαριστω!!

Δεν αλλάζουν μάλλον στα κλασσικά... Συνήθεια είναι... Αλλά και εμένα πιο καλά μου άρεσαν τα προηγούμενα...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

οταν εγινε η αναβαθμιση απο κιτ κατ σε λολιποπ εδω και αρκετο καιρο δηλαδη ..δεν το ειχα κανει..θα με συμβουλευες να το κανω αφου δν τ εκανα τοτε?
Link to comment
Share on other sites

5.0 v20f περίεργα πράγματα 7 δευτερόλεπτα να ανοίξει τον browser

 

To lag που αναφέρεις είναι το λιγότερο παράλογο. Δεν νομίζω ότι θα σε σώσει κάτι παρά μόνο το service. Αλλά πρέπει να πας να τους το δείξεις. Να δουν αυτή την καθυστέρηση. Κανείς εδώ μέσα δεν έχει τέτοια lag. Εγώ με το 32αρι δεν έχω ούτε ένα. Ακαριαία ανοίγουν όλα. Και άντε να δεχτώ ότι με το 16αρι υπάρχει λίγο λόγω λιγότερης ραμ. Εδώ εσύ μιλάς για 7 δευτερόλεπτα να ανοίξει ο browser.

Όσο για εναλλαγή της κάμερας, αυτό το κάνει και σε μένα. Όχι 5 δεύτερα αλλά η πρώτη αλλαγή δεν είναι ακαριαία και είναι θέμα εφαρμογής. Μετά όταν κάνω εναλλαγές αλλάζει πιο γρήγορα.

 

καλησπερα παιδια ! να σας ρωτησω... πιστευετε οτι μετα την αναβαθμιση ειναι καλο να κανω ενα factory reset ?

 

Προσωπικά σε οποιοδήποτε major update πρέπει να γίνεται! Ειδικά όταν μιλάμε για αλλάγή έκδοσης android. Και ιδανικά δεν πρέπει να γίνεται με ανάκτηση αντιγράφων. Αλλά στήσιμο από την αρχή. Η ανάκτηση ίσως ανακτήσει και πάλι κάποια δεδομένα που θα δημιουργήσουν conflicts.

Εγώ βέβαια ακόμα και αν μεσολαβούσαν αρκετές βάσεις τότε πάλι θα συνιστούσα το factory reset. Δηλαδή αν από 20Α έβαζα 20Η είναι μεγάλη διαφορά σε βάσεις οπότε πάλι θα έκανα. Το γιατί? Διάβασε την υπογραφή μου και θα καταλάβεις την άποψη μου.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Τακη συνεχιζω απο δω λοιπον λεγοντας οτι το Serial number 501KPTM286441 και provider name TMN.

Το ΤΜΝ ποια χωρα ειναι οεο? :p

Στο σκέτο provider τι λέει?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...