Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πως απενεργοποιώ το φλας οταν καλούνε? Κάπου το διάβασα πιο πρίν και δεν μπορώ να το βρώ..

 

 

Αυτο το προβλημα ειχα κι εγω μεχρι που ο φιλος karx μου εδωσε την λυση!

 

Θα πας settings > accessibility και εκεί θα βρεις το flash alerts και θα το ξετικαρεις.

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδιά εγω συναντάω ένα άλλο πρόβλημα όταν μιλάω με άλλους με ακούνε λένε σιγά λίγο υποτονικά έχει συμβεί σε κανέναν άλλο αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Διαφωνούμε. Εγώ είμαι fan των amoled καθώς είμαι και fan των μαύρων θεμάτων όπου οι amoled έχουν σαφές πλεονέκτημα. Αλλά σε καμία περίπτωση δεν θεωρώ αληθοφανές το υπερβολικά πολλές φορές "ζεστό" αποτέλεσμα τους.

Αλλά απόψεις είναι αυτές. Εγώ βγάζοντας το θέμα της LG είδα τεράστια διαφορά και δεν έδειχναν όλα "ξεβαμμένα" και αυτό έχει να κάνει με την παλέτα των χρωμάτων του θέματος της LG και όχι της οθόνης.

Την ίδια άποψη με σένα έχω και ήμουν με amoled πολυ καιρό και δηλώνω fan.Πολύ πιο ξεκούραστη όμως η οθόνη του g3 και με περισσότερο αληθοφανή χρώματα.

Link to comment
Share on other sites

εχει βγει cloudy 2.1..???

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου ακόμα να ανοιχτεί για πρωσοπικούς λογους θα ανοιχτεί χριστουγεννα. Θέλω να μέινω λίγο καιρό με κιτκατ πριν πάω σε λολι. Το θέμα έιναι πως το κινητό είναι παρτίδας 406 που σημαίνει θα έχει το firmware με τα bugs που υπήρχαν. Υπάρχει τρόπος να του περάσω την τελευταία κιτκατ που δόθηκε?

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι σου το βγάζει το μήνυμα γιατί δεν έχεις κάνει αποδοχή των όρων του συμφωνητικού της LG. Έλεγξέ το στις Ρυθμίσεις > Σχετικά με το τηλέφωνο > Νομικές πληροφορίες.
Το εκανα αυτο που μου ειπες φιλε μου αλλα δεν εχει καποια επιλογη να πατησω!!!Εκανα κ επαναφορα στο κινητο και παλι τιποτα!!!Τι να κανω να το παω πισω???εχω ακομα doa... Edited by iolaos1989
Link to comment
Share on other sites

Το εκανα αυτο που μου ειπες φιλε μου αλλα δεν εχει καποια επιλογη να πατησω!!!Εκανα κ επαναφορα στο κινητο και παλι τιποτα!!!Τι να κανω να το παω πισω???εχω ακομα doa...

 

Εφόσον έχεις κάνει αποδοχή του συμφωνητικού, και αν εξακολουθεί να στο κάνει και αύριο, τότε φοβάμαι πως μάλλον ναι, πρέπει να το επιστρέψεις.

Link to comment
Share on other sites

Damn!! Και μου αρεσε το προηγουμενο...

Ευχαριστω για την απαντηση!

 

Εμένα κάθε άλλο. Είναι από τα πρώτα που μου άρεσαν σε lollipop. +το θεωρώ πολύ πιο εύχρηστο έτσι και είναι ίδιο με του στοκ android του οποίου είμαι fan.

 

Την ίδια άποψη με σένα έχω και ήμουν με amoled πολυ καιρό και δηλώνω fan.Πολύ πιο ξεκούραστη όμως η οθόνη του g3 και με περισσότερο αληθοφανή χρώματα.

 

+1

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

μετα απο φορματ και καθαρη εγκατασταση διορθωθηκανε ολα τα προβληματα που ειχα οταν περασα την λολ απο πανω.μπαταρια βγαζει βγαζει για πλακα 24ςρο με ολα ανοιχτα και αρκετο βιντεο και φωτεινοτητα στο 79 επιτηδες λογο θερμοκρασιας.lag κανενα και ποιο smooth.τελος καλο ολα καλα.επισης εχω την εντιπωση οτι διορθωθηκε και το θεμα με τα παρασητα που ειχα.ενα ροοτ θελω τωαρα και ειμαστε τελειοι.

καλα χριστουγεννα

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου ακόμα να ανοιχτεί για πρωσοπικούς λογους θα ανοιχτεί χριστουγεννα. Θέλω να μέινω λίγο καιρό με κιτκατ πριν πάω σε λολι. Το θέμα έιναι πως το κινητό είναι παρτίδας 406 που σημαίνει θα έχει το firmware με τα bugs που υπήρχαν. Υπάρχει τρόπος να του περάσω την τελευταία κιτκατ που δόθηκε?

 

Τα bugs μην τα φοβάσαι.λύθηκαν με τις αναβαθμίσεις πού πήρε.

Αλλα να φοβάσαι ειδικά αν είναι λευκό.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Τα bugs μην τα φοβάσαι.λύθηκαν με τις αναβαθμίσεις πού πήρε.

Αλλα να φοβάσαι ειδικά αν είναι λευκό.

 

Τι έχει το λευκό? Τι έχω χάσει?

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι βρε παιδια,πως μπορω να δω απο που ειναι το κινητο την παρτιδα κλπ????

 

Πρώτα 3 νούμερα του serial. Το πρώτο νούμερο δηλώνει έτος και τα άλλα 2 μήνα.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.το έχω παραγγείλει και εγώ το 32αρι και το περιμένω.ερώτηση>αν δεν του βάλω σιμ με τη μία θα λειτουργεί κανονικά για να πάρει αναβαθμίσεις κτλ?ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.το έχω παραγγείλει και εγώ το 32αρι και το περιμένω.ερώτηση>αν δεν του βάλω σιμ με τη μία θα λειτουργεί κανονικά για να πάρει αναβαθμίσεις κτλ?ευχαριστώ

 

Ναι, φυσικά και η sim δεν έχει να κάνει με τις υπόλοιπες λειτουργίες. Άρα θα είσαι οκ.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Ναι, φυσικά και η sim δεν έχει να κάνει με τις υπόλοιπες λειτουργίες. Άρα θα είσαι οκ.

 

ευχαριστώ.καλές γιορτές και θα τα πούμε όταν το πάρω για ενδεχόμενες απορίες!!!

Link to comment
Share on other sites

Tελευταία ημέρα η σημερινή για την την ψηφοφορία σχετικά με την ανάδειξη των κορυφαίων smartphones και tablets για το 2014. Όσοι δεν έχετε ακόμα ψηφίσει, σπεύσατε!

 

myphone BEST OF 2014: Ψηφίστε τα καλύτερα smartphones και tablets του 2014!

http://imageshack.com/a/img854/9724/9yva.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα 3 νούμερα του serial. Το πρώτο νούμερο δηλώνει έτος και τα άλλα 2 μήνα.

Ωραιος φιλε μου!!!και πως βλεπω την χωρα που ειναι το κινητο???

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επισης παιδια απο την πρωτη μερα που πηρα το κινητο δεν μπορω να βγαλω ακρη και θα τους το παω πισω...Ελεος δηλαδη πως γινετε το imei που γραφει πισω απο την μπαταρια να ειναι διαφορετικο με αυτο που γραφει μεσα η συσκευη στις ρυθμισεις???και επισης με το *#06# ουτε καν το βρισκει εκει δεν βγαζει τιποτα απολυτως!!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος φιλε μου!!!και πως βλεπω την χωρα που ειναι το κινητο???

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επισης παιδια απο την πρωτη μερα που πηρα το κινητο δεν μπορω να βγαλω ακρη και θα τους το παω πισω...Ελεος δηλαδη πως γινετε το imei που γραφει πισω απο την μπαταρια να ειναι διαφορετικο με αυτο που γραφει μεσα η συσκευη στις ρυθμισεις???και επισης με το *#06# ουτε καν το βρισκει εκει δεν βγαζει τιποτα απολυτως!!!

 

Να το πας πίσω, και πολύ το κράτησες.

Link to comment
Share on other sites

Τι έχει το λευκό? Τι έχω χάσει?

Σε καποια λευκα εχουν παρουσιαστει ρωγμες περιφεριακα του κινητου, ειδικα των πρωτων παρτιδων!!

Δεν ξερω βεβαια αν ηταν συμπτωση......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα! Παρέλαβα σήμερα το δικό μου. 32αρι Ρουμάνικο. Όλα καλά με το κινητό μέχρι στιγμής.

 

Θέλω να βάλω nova launcher και αναρωτιέμαι αν θα δουλεύει το διπλό ταπ για να κλείσει η οθόνη. Ή πρέπει να βάλω εφαρμογή;

:D
Link to comment
Share on other sites

τελικά το πήρα!μαύρο 32αρι σειρά 411 από ολλανδία μου ειπαν.εχει ερθει νομιζω και το λολιποπ. ποια είναι η θήκη η επισημη της lg circle case που βγαζεις το καπακι του κινητου για να μπει?δεν το ξεχωριζω στο σκρουτζ και δε θέλω την αλλη
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα! Παρέλαβα σήμερα το δικό μου. 32αρι Ρουμάνικο. Όλα καλά με το κινητό μέχρι στιγμής.

 

Θέλω να βάλω nova launcher και αναρωτιέμαι αν θα δουλεύει το διπλό ταπ για να κλείσει η οθόνη. Ή πρέπει να βάλω εφαρμογή;

Καλησπερα. Δυστυχως με το nova το tap σε εμενα δεν δουλευε. Το κλεισιμο νομιζω. Οποτε μεχρι να φτιαχτει δεν θα απενεργοποιησω το πιο cool χαρακτηριστικο μονο και μονο για να εχω το nova.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...