Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2. Στα settings του facebook πατωντας "app settings" κολλάει και δεν εμφανίζει τίποτα.

 

Με το σημερινό update του Facebook (20.0.0.0.12) πατώντας "app settings" crashαρει η εφαρμογή.

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πως να βάλουμε τον chrome προεπιλεγμένο?

 

Κοίτα και το 1o post.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5629107#post5629107

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Το είδα φίλε αλλά δεν έχω επιλογή ίντερνετ και στο tapatalk και αλλού αν πατάω σύνδεσμο με πάει απευθείας στον στοκ, ακόμα και βίντεο στο YouTube δεν με ρωτάει και ανοίγει με στοκ browser
Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Αν πας στις "Πληροφορίες Εφαρμογής" του Chrome έχει μια επιλογή για ορισμό προεπιλογής.

Προσωπικά είμαι root και έχω παγώσει τον stock browser.

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Κι εκεί που ετοιμαζομαι να παραγγειλω το τηλ μου διαβάζω οτι το vmall θα ξεκινήσει

απο 16/10 την πώληση του honor 6 on line στα 250€ περίπου.

1. Το vmall αν δε κάνω λάθος είναι το επισημο on line μαγαζί της Huawei..έτσι δεν είναι;

2. Έχει αγοράσει κανεις απο κει...κι αν ναι αξίζει να περιμένω λιγες μέρες ακομα ο Τσιφούτης;

POCO F5 256GB Blue

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς εσύ (ευρωπαιε) να παραγγειλεις απο vmall...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς εσύ (ευρωπαιε) να παραγγειλεις απο vmall...

 

Αααα μάλιστα... ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.

POCO F5 256GB Blue

Link to comment
Share on other sites

Αν πας στις "Πληροφορίες Εφαρμογής" του Chrome έχει μια επιλογή για ορισμό προεπιλογής.

Προσωπικά είμαι root και έχω παγώσει τον stock browser.

Την βλέπω την επιλογή αλλά δεν είναι διαθέσιμη δεν με αφήνει να το πατήσω.

Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά με το xiaomi mi4 τι διαφορές έχει? Το βρίσκετε καλύτερο? Στο μόνο που εντοπίζω διαφορά είναι λίγο στημ εμφάνιση και τους πυρήνες. ..
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά με το xiaomi mi4 τι διαφορές έχει? Το βρίσκετε καλύτερο? Στο μόνο που εντοπίζω διαφορά είναι λίγο στημ εμφάνιση και τους πυρήνες. ..

Τα υπερ του Honor απέναντι στο Mi4 είναι το (1)dual sim το (2)sd card ο (3)καλύτερος ήχος σε ηχείο και ακουστικά (4)LTE cat6 και (5)20mΑh παραπάνω μπαταρία

Στα κατα δεν έχει 4k video και 720p@120fps ....αλλα εχει την δυνατήτα να βγάλει τόσο

Edited by mixalisvk
S.E.t100,k500,k700i,satio//sgh-z520,z620//nokia n90//lg optimus 3d//galaxy s2,s4,duos,galaxy3,s3,note2,note4//hwawei honor 6,honor 8
Link to comment
Share on other sites

Το είδα φίλε αλλά δεν έχω επιλογή ίντερνετ και στο tapatalk και αλλού αν πατάω σύνδεσμο με πάει απευθείας στον στοκ, ακόμα και βίντεο στο YouTube δεν με ρωτάει και ανοίγει με στοκ browser

 

απενεργοποιησε τον στοκ απο τις ρυθμίσεις διαχείριση εφαρμογών-ολα-ιντερνετ

Link to comment
Share on other sites

Οποιαδήποτε με 2A output θα σου κάνει τη δουλειά

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κανείς πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις push στα email σε Hotmail exchange account? Ειτε με το Outlook app ειτε με το email app?
Apple iPhone 3GS: SOLD, Apple iPhone 4: SOLD, Samsung Galaxy S3: SOLD, SONY Xperia Z1: SOLD, LG G2: SOLD, HUAWEI HONOR 6: SOLD, LG G3: SOLD, Xiaomi RedMi Note 3: IN USE
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποιος φορτιστής στην ελληνική αγορά που να κάνει για το honor6? αν ναι ποιος και από που :)

πχ

http://www.alifragis.com.gr/ell/product/%CE%A6%CE%BF%CF%81%CF%84%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%AE%CF%82-USB-Oem-2-ampere-ETA-U90JWE

http://www.ebw.gr/el/product/609847/Forever-travel-charger-with-mini-USB-2-A-box-HQ

Το καλώδιο να προσέξεις, γιατί τα περισσότερα δεν αφήνουν να περάσει ολο το ρευμα ("bottle neck") - αν εχεις το original, οκ

Edited by asot

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους τους φίλους δεν ξέρω ρε παιδιά εάν συνβαίνει και σε εσάς αλλα μετά την τλευταία αναβάθμιση και ενώ του έκανα 2 πλήρες φορτίσεις το τηλέφωνο δεν κρατάει παραπάνω από 20 ώρες λειτουργία δεν ξέρω τι fatiei ενώ δεν άλλαξα την λειτουργία του ενώ κάνω ότι έκανα και πριν έχασα σχεδόν μια μέρα σε προηγούμενα post μου θα δείτε τις φωτό που είχα βάλει

http://i58.tinypic.com/28iapmu.jpg

 

στις προηγούμενες αναβαθμίσει μετά από 2 πλήρες φορτίσεις το κινητό ερχόταν στα αρχικά του επίπεδα τι εννοώ έβγαζα 2 μέρες λειτουργίας τώρα όπως βλέπετε και στην φωτό ενώ το βγάζω από τον φορτίσεις το βραδυ το πρωί έχει φάει τόση μπαταρία

τώρα έχω την έκδοση b609

Link to comment
Share on other sites

Θα ειθελα κάποιος που έχει δοκιμάσει το GPS εν κινήσει, να μου πει,αν είναι ακριβές,και αν έχει παρατηρήσει κάτι στην πορεία που αξίζει να αναφερθεί. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Θα ειθελα κάποιος που έχει δοκιμάσει το GPS εν κινήσει, να μου πει,αν είναι ακριβές,και αν έχει παρατηρήσει κάτι στην πορεία που αξίζει να αναφερθεί. Ευχαριστώ

Το χρησιμοποιώ συχνά και εχω κάνει και 1-2 μεγάλες διαδρομές. Κανένα πρόβλημα.

Apple iPhone 3GS: SOLD, Apple iPhone 4: SOLD, Samsung Galaxy S3: SOLD, SONY Xperia Z1: SOLD, LG G2: SOLD, HUAWEI HONOR 6: SOLD, LG G3: SOLD, Xiaomi RedMi Note 3: IN USE
Link to comment
Share on other sites

Θα ειθελα κάποιος που έχει δοκιμάσει το GPS εν κινήσει, να μου πει,αν είναι ακριβές,και αν έχει παρατηρήσει κάτι στην πορεία που αξίζει να αναφερθεί. Ευχαριστώ

 

Αριστο. Κλειδωνει σε 5 sec, ακριβεια μετρων και χωρις απωλειες σηματος εντος και εκτος πολης. Το χρησιμοποιω καθε μερα εντος αθηνων κυριως με iGo.

Link to comment
Share on other sites

Το περιμένω κι εγω το τερατακι. Μπορεί κάποιος να μου πει, ποια είναι η καλύτερη rom?

Αν το αφήσω με την μανισια, θα εχω θέματα λετε;;

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το IGO και επειδή βλεπω οτι πολυ παιδευτήκαν και ακρη δεν εβγαλα, εχω βρει μια εκδοση που παιζει τελεια και με πολλα extras οπως speedometer , pois cameras klp και παιζει και στις 2 αναλύσεις οθονης , με ή χωρις τα κατω 3 κουμπακια.

 

Φίλε chritop σου εχω κάνει pm σχετικά ...

Link to comment
Share on other sites

Το περιμένω κι εγω το τερατακι. Μπορεί κάποιος να μου πει, ποια είναι η καλύτερη rom?

Αν το αφήσω με την μανισια, θα εχω θέματα λετε;;

 

Είμαι με την Β118 (update από την Huawei, άρα μανίσια), δεν έχω πειράξει bootloader ή root, και το κινητό συμπεριφέρεται άψογα. Δε βρίσκω το λόγο να κάνω update στην Β119SP05 και πιθανώς να μην περάσω καν στο emui 3.0 εκτός κι αν περιλαμβάνει κάποια εντυπωσιακή βελτίωση στο κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...