Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

:D είναι λίγο περίεργη στη τοποθέτηση σε αυτό το μονμοντέλο

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

EMUI3.0 Β610 update

Λογικά όπου να'ναι θα βγει και το ΟΤΑ.

Επανήρθε το ROG.

 

καλημέρα και καλή εβδομάδα

θύμισε μου λίγο την διαδικασία γιατί δεν μου κάθεται περνάω το αρχείο μέσα στον dload φάκελο αλλα μου βγάζει failed :O

Link to comment
Share on other sites

Μετονομασία σε update.zip κάνεις;

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

οποιος βιάζεται σκοντάφτει έτσι δεν λένε

όλα καλά λοιπόν τα ξαναγραφω μην τυχόν κάποιος φίλος τις πατήσει σαν και εμενα

κατεβάζουμε το αρχείο και το μεταονομαζουμε σε upate.zip και το περνάμε στο φάκελο dload που είναι μέσα στην sd το λάθος που έκανα εγώ είναι ότι το αρχείο περάστηκε μέσα με ονομασία uptate zip.zip αφού λοιπόν την άλλαξα την έκανε κανονικά

μέχρι τώρα τι είδα μου φαινετε πιο εβεστιτο στις επιλογές του πιο γρήγορο ενφανίστηκε ξανα το σήμα 3g διπλα στο σήμα και και όπως αναφέρανε το κουμπί rog

πιστεύω με αυτό το uptate να φτιάξει το θέμα τις μπαταρίας γιατί με έχει τρελάνει κάθε βραδυ φόρτιση :mad:

 

http://i58.tinypic.com/w2ohp3.jpghttp://i59.tinypic.com/2vcfc49.jpghttp://i61.tinypic.com/58cnk.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...Το κινητο αφου το εβαλα 60 ωρες μεσα στο ρυζι 3μερες τωρα δουλευει μια χαρα με ολες τις λειτουργιες του...Λετε μπορει να βγαλει προβλημα αργοτερα?Και μια ερωτηση, φορτιστης με 2.1 Α κανει για το κινητο μας?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...Το κινητο αφου το εβαλα 60 ωρες μεσα στο ρυζι 3μερες τωρα δουλευει μια χαρα με ολες τις λειτουργιες του...Λετε μπορει να βγαλει προβλημα αργοτερα?Και μια ερωτηση, φορτιστης με 2.1 Α κανει για το κινητο μας?

 

Υπέροχα νέα δεν ήξερα ότι κάνει δουλειά, θα το έχω στα υπ'όψιν. Λογικά με 2.1 Α δεν θα έχει πρόβλημα, το θέμα είναι μέχρι πόσα Α τραβάει γιατί άμα τραβάει μέχρι 2 απλά από τον 2.1 θα σου τραβήξει τα 2.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...Το κινητο αφου το εβαλα 60 ωρες μεσα στο ρυζι 3μερες τωρα δουλευει μια χαρα με ολες τις λειτουργιες του...Λετε μπορει να βγαλει προβλημα αργοτερα?Και μια ερωτηση, φορτιστης με 2.1 Α κανει για το κινητο μας?

 

μπράβο φιλε πολύ καλο αφού σου δουλεύει τώρα γιατί να σου βγάλει προβλήματα αργότερα εάν είχες θέμα θα στο έδειχνε τώρα κατευθείαν

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Είμαι στην B119SP05 για να πάω στην B610SP01 αρκεί να περάσω το update.zip ή πρέπει πρώτα να κατεβάσω ολόκληρη rom στηριζόμενη σε EMUI 3.0 και μετά να κάνω το update?
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα φιλε μου είσαι στο Emui 2,3 σωστά

πρώτα πρέπει να κατεβάσεις να περάσεις την b608 ώστε να πάει το τηλέφωνο σε Emui3 και μετά θα περάσεις την b610

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα φιλε μου είσαι στο Emui 2,3 σωστά

πρώτα πρέπει να κατεβάσεις να περάσεις την b608 ώστε να πάει το τηλέφωνο σε Emui3 και μετά θα περάσεις την b610

 

Καταρχήν σε ευχαριστώ για την απάντηση. Θα ττην περάσω την Β608 με την ίδια διαδικασία του local update ή με κάποιο άλλο τρόπο;

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν σε ευχαριστώ για την απάντηση. Θα ττην περάσω την Β608 με την ίδια διαδικασία του local update ή με κάποιο άλλο τρόπο;

 

θα κατεβάσεις από εδώ

http://www.emui.com/plugin.php?id=hwdownload&mod=detail&mid=76

 

και θα την κανεις κανονικά

Link to comment
Share on other sites

θα κατεβάσεις από εδώ

http://www.emui.com/plugin.php?id=hwdownload&mod=detail&mid=76

 

και θα την κανεις κανονικά

 

Μήπως μπορείς να με βοηθείσεις λίγο; Τι εννοείς κανονικά;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...Το κινητο αφου το εβαλα 60 ωρες μεσα στο ρυζι 3μερες τωρα δουλευει μια χαρα με ολες τις λειτουργιες του...Λετε μπορει να βγαλει προβλημα αργοτερα?Και μια ερωτηση, φορτιστης με 2.1 Α κανει για το κινητο μας?

 

Έχασα επεισόδια, γιατί να το βάλεις στο ρύζι;

Link to comment
Share on other sites

Έχασα επεισόδια, γιατί να το βάλεις στο ρύζι;

 

Άμα θα διαβάσεις τα προηγούμενα ποστ, αναφέρει πως του έπεσε σε νερό.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορείς να με βοηθείσεις λίγο; Τι εννοείς κανονικά;

 

θα κατεβάσεις το αρχείο από την σελίδα που σου έδωσα πριν θα συνδέσεις το τηλ με το καλώδιο και θα περάσεις στην sd κάρτα το αρχείο που θα κατεβάσεις θα το μεταονομασεις σε update.zip μέσα στην sd κάρτα θα βρείς ένα φάκελο dload μέσα εκεί θα βάλεις το zip μετά από τις ρυθμίσεις ενημέρωση λογισμικού menu τοπική ενημέρωση και θα ξεκινήσει

Link to comment
Share on other sites

θα κατεβάσεις το αρχείο από την σελίδα που σου έδωσα πριν θα συνδέσεις το τηλ με το καλώδιο και θα περάσεις στην sd κάρτα το αρχείο που θα κατεβάσεις θα το μεταονομασεις σε update.zip μέσα στην sd κάρτα θα βρείς ένα φάκελο dload μέσα εκεί θα βάλεις το zip μετά από τις ρυθμίσεις ενημέρωση λογισμικού menu τοπική ενημέρωση και θα ξεκινήσει

 

Σημείωση. Αν δεν υπάρχει ο φάκελος dload, δημιούργησε τον.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Updated κι εγώ σε 610SP01 για να δούμε τι θα δούμε...
Apple iPhone 3GS: SOLD, Apple iPhone 4: SOLD, Samsung Galaxy S3: SOLD, SONY Xperia Z1: SOLD, LG G2: SOLD, HUAWEI HONOR 6: SOLD, LG G3: SOLD, Xiaomi RedMi Note 3: IN USE
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις- Έξυπνη βοήθεια(περισσότερα)- Διεπαφή χρήστη one hand. Σας λειτουργεί και η μπάρα πλοήγησης με την κίνηση; Στην 608 εμένα δούλευε και ήταν και πολύ ωραίο. Στην 609 και 610 οχι.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως μπορώ να περάσω το EMUI 3 στο G6; κατεβάζω το αρχείο από το site αλλά δεν βρίσκω το update.app για να κάνω την αναβάθμιση
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως μπορώ να περάσω το EMUI 3 στο G6; κατεβάζω το αρχείο από το site αλλά δεν βρίσκω το update.app για να κάνω την αναβάθμιση

 

Αυτό πού κατεβάζεις για το G6 είναι source code δεν ειναι ROM.

Επίσης καλύτερα να ρωτήσεις στο thread του G6.

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...